Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

forensica
17. pro 2008

Zuzi, no zda se ze se z te soplovate nemoci nejak dostal, tak uz to neni tak hrozny na umreni 😀 ALe odhadla jsi to presne, oni vzdycky tak desne trpi co 😀

Simco, to si delas legraci s tim pojistenim...no mozna na to emergency by to nepomohlo ale pak by ji stejne mohli prevezt na soukromou jednotku ne? Huraaa, zub!!! 🙂

To posledni CD jsem jeste neposlouchala, az pry ve 38tt. Mozna to necham Bjornovi aby to zkontroloval jestli je to v poradku driv. To je vlastne jen k porodu, takze az zacneme rodit tak to uslysim poprve. Pak je tam jeste jedna sekce specialne na tlaceni 😅 No u dalsich tehotenstvi uz asi budu vedet o cem to je a tak v podstate budu jen zase trenovat techniky co jsem se naucila, pokud to teda k necemu bude. ALe to zjisitm az u toho prvniho porodu ze. V pondeli se uvidi kam polezla ta placenta, pak urcite dam vedet, ale jdu tam s tim ze je vse urcite v poradku. Jsem o tom presvedcena.

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
januzza80
18. pro 2008

Ahojky holky,pisu uz Ostravy.Dneska nam tu pekne prsi ☹ .
Cesta se dala,ale priste budu radeji litat do Polska nebo Brna.Uz kvuli detem.Jsou sikovne a cestu jsme zvladli.

HELCO,to je mi moc lito,co se vam prihodilo,preji brzke uzdraveni.Je to hrozne ja jsem mela taky dlouho nemocne deti a malej muse¨l brat antibiotika a jednu noc nemohl vubec spat a kaslal.

SIMCO,to jsem na tebe zvedava a na ten tvuj ultrazvuk,ja si myslim,ze to bude druhej chlapecek a prala bych ti holcicku,parecek je super.Samozrejme nejdulezitejsi je ze to bude zdrave mimco. 😉

KATO,taky prejeme brzke uzdraveni.

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
18. pro 2008

Simco, a ja jsem se prave vratila z posty, kam jsem odnesla ten formular o nedoruceni! 😠 Tak tam hold pujdeme odpoledne znova. Ted tu ale padaji kroupy, tak pockame....
Je mu ten svetr?

Verco, to znam, Daz taky umira pri kazde ryme. No, jsem zvedava, co na ten hypnobirth reknes 🙂 Ale clovek tomu proste musi i naplno verit, jinak nema cenu do toho jit, rekla bych.

Simco, velka gratulace k skoro prvnimu zoubku. Uz cinka? To budou nove saty na vanoce 🙂
On byl rozesmaty ten mudr, ale poklopec mela rozepnuty ta medicka 🙂 On je fakt vzdycky takovy docela nemluvny a tak. Vcera byl ale hodne chatty a ona taky! Dokonce si pro me prisel na chodbu, to normalne nedela, vzdycky nekoho posle!

Jani, mas deti sikovne. Tak si dovcu moc uzijte a krasne Vanoce!

U nas dnes byla vanocni party. Byl tam i Santa, takovy poradny 🙂 Rozdaval darky a pak sedel u nazdobeneho krbu a fotil se s detma. Sean teda brecel, kdyz si ho santa dal na klin. Tak jsem se musela vyfotit taky!

Nevim, jestli jsem to sem nepsala o party pro deti zamestnancu v tescu. Tchyne s sebou brala synovce. Ale pry tam santa nebude, kdyz se deti tak boji (jak to ted probehlo v tisku) a kazdy musel podepsat formular, ze tam jdou na vlastni nebezpeci!!!!! To je co, proc se vlastne teda vubec namahaji!

Nevite nekdo, jak je na tom Helca a Kata?

forensica
18. pro 2008

Ahojky,

no Zuzko, to z tebe budou mit ale postaci radost co 😀 S tou party, to je teda fakt komedie. Ja se starala o jednu holcinu (1.5 - 3.5 let) a ona teda byla vzdycky docela labilni. Byli jsme na nejakem predstaveni a byl tak klaun a ona jedina z mozna 60 deti dostala zachvat a byla uplne hotova. Jsme musely odejit a to jeste po ceste furt otacela hlavu a rvala jak krava. Ach jo, doufam ze ja nebudu mit takove tele 😀

Jani, no dest ti teda nezavdim. Nam se tu dokonce jaksi oteplilo tak jsem i rada, kdyz uz tu stejne nebude snih.

Ja dnes vezla auto do servisu at ho mame tip top az bude treba do nemocnice 🙂 Pak jsem jela verejnou dopravou, no to je fakt narez, ve spicku. Bus narvany a smrduty a v metru nekdo asi palil slivovici jelikoz se tam nedalo dychat. Ale pak jsem byla u Dr (rutinni prohlidka co chodivam rocne) a koukal mi celou dobu na kozy, coz dela vzdycky, tak me nezklamal 😀 On je desne milej ale asi nema rad ocni kontakt 😀

slunicko2
autor
18. pro 2008

Verco, je to naopak. Ja nemam radost z nich! Byla jsem tam dnes odpoledne. Ta pani byla pomerne rozladena, ze jsem to zase pisla zrusit. Ale at se na me nezlobi, trvalo jim to vice jak tyden ten balicek dorucit! Za mnou stala dalsi pani s formularem 🙂

Daz se treba klaunu boji. Vubec je nema rad. Ani nevim proc. Ale slysela jsem to o hodne lidech....
Sana je takova klasika, neni mu moc videt do obliceje, proto se ho nektere deti boji. Sean je takovy cita uz od narozeni ale...

Tady se taky oteplilo!

Verco, na jakou rocni prohlidku chodis k GP? Tady se tusim nic takoveho nedela!

miluska.woolley
18. pro 2008

Ahoj holky, ja jsem dnes uplne vyrizena, dala jsem prave malou do postele a ted asi vytuhnu pred telkou. Tatka nam pari na Vanocni party, ale at si to uzije, zaslouzi si to.
A podrzte se, volala tchyne a min 10 minut se mnou konverzovala a ptala se jak se mam... a ani nechtela skypovat s malou 😀 😀 😀 .

S Katou jsem mluvila rano, Nico porad marodi, takze ji myslim zamestna naplno.

Zuzko, to je neco s tou party bez Santy, aby se nepo..... Dovedes si predstavit ze by v CR nechodil Mikulas protoze se ho deti boji??? Ch. se zatim teda Santa libi tady u nas v nakupnim centru...

Verco, to musel mit GP ted z tebe radost, kdyz jsi tehu, tak toho bylo na koukani 2x tolik 😀

slunicko2
autor
18. pro 2008

Milusko, uz jsi na tom lepe? Zasnu s tou tchyni! Cim to? 🙂

Seanovi se Santa taky libil, vsak si od nej vzal darek. Ale sedet na kline mu teda nehodlal 😀 Tak jsem to myslela... Ze to byl kontakt uz moc z blizka... 🙂

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
18. pro 2008

Psalo se v novinach, ze Santa deti desi a proc je tomu vystavujeme... No, znas to! Britove nedelaji nic, co jim jenom malinko zrychli tep... Krome sexu a chlastu, samozrejme 😀
Vsak on se Seanovi Santa pristi rok bude libit, jenom do toho potrebuje dorust 😀

forensica
18. pro 2008

Jo ohledne Santy a ostatnich veci, oni jsou tu opravdu ze vseho tak podelani aby nekoho neurazili ci nevystrasili. Poserove jsou to a to nemyslim jen deti 🙂 Trosku me ta prilisna opatrnost tady unavuje.

To nebylo s GP, to bylo s mym doktorem prez streva 😉 Dalsi prohlidku mam az zase za rok.

Milusko, no myslim ze byl potesen, ja mela jeste navic docela solidni vystrih 😀

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
forensica
19. pro 2008

Simco, no s tehotenstvim to samozrejmne nesouvisi. Ja mam diagnostikovanou Ulcerozni Kolitidu (uz asi 5 let, ale podle priznaku ji mam urcite uz aspon 10), jestli si o tom chcete nekdo precist. Ale ja ji mam uplne minimalni, v podstate me to vetsinou vubec neobtezuje, ale ma se to pravidelne hlidat. Tak se to hlida no 🙂

Fuj to vstavani, to ti nezavidim ☹ Ja dnes spala jak spalek. Bjorn se mnou poslouchal jedno CD a taky vytuhl, tak to nejsem jen ja sugestivni 😀 Jinak my myslim pomalu zacinaji produkovat prsa, jelikoz jsem neco dnes vytlacila. To jsou mi udaloste, asi je cas na tehotenskou/kojici podprdu.

O vikendu budeme montovat policky a rolety. Od te doby co mame nova okna IKEA nemela rolety na sklade, ale pry uz ma tak tam honem musime. Auto melo ruply radiator, proto jsme museli kazdou chvili dolivat vodu, tak se nam ta plechovka zase prodrazi. No neda se svitet, auta nejsou nikdy vydelecna zalezitost ze.

Zitra se chci zajet podivat jestli sezenu kapra v cinskem supermarketu, to je jedine misto ktere me napada. Tak se mejte, ja tu budu zase cely den sedet.

miluska.woolley
19. pro 2008

Ahoj holky, my byly dneska na snidani s holkama z playgroup, Ch. dostala prvni pozvanku na narozeninovou party, jdeme cela rodinka, uz se tesime. No a po navratu mala spala a ja ji varila do zasoby testoviny s bolonskou omackou..
Ted otevru pocitac a po chvili si rikam, ze je tam nejak zticha, no tak snedla asi pulku novin 😒 . Pak nema mit zacpu.

Zuzi, uz je mi celkem dobre, vlasne nemam ani na vyber. Doma je fakt bordel, takze o vikendu musime nakoupit posledni veci na vanoce a poradne uklidit cely byt. Nesnasim kdyz se vratim domu a je tu spina...

Verco, na kapra zkus jeste polske nebo nemecke obchody 😉

Jinak ohledne Santy, mala se zatim treba boji naseho cinskeho postaka, toho nesmi ani zahlidnout, ale Santa ji nevadil. Ja myslim ze ted jsou prckove na to mali, ale pristup ze kdyz se deti boji santy, budou Vanoce bez nej se mi nejak nezda...

kaata
19. pro 2008

Ahoj pisu jen v rychlosti z blackberry, Ellie uz odpojili od kysliku a je o dost lepsi,zitra je mozna pusti domu!

My uz taky lepsi, jen jeste trochu teploty.

Mulisko to mas z Annabel Karmel ty noviny? No aspon ma dost fibre🙂

Zatim pa,napisu vic v klidu z pocitace,jen jsem chtela dat vedet novinky o Ellie.

slunicko2
autor
19. pro 2008

ahoj holky, mam takovy pocit, ze se mi neulozil prispevek!

Kato, tak je holky moc pozdravuj. drzime palce, at je zitra pusti domu! At jsou na vanoce doma!
A zjistila jsi, co vlastne Nikyskovi bylo?

Milusko, noviny jsou velice vyzivne, Sean by mohl povidat 🙂 A co vy mate v planu pro malou na jeji narozeniny?

Verco, ty jsi aktivni takhle ke konci tehotenstvi 🙂 Tak at dobre pochodis s tim kaprem 🙂

miluska.woolley
19. pro 2008

Hehe Kato 😀 😀 😀 , z AK mam to spagbol, ty noviny si tu v nepozorovane chvili vzala sama.

To je super, ze je Ellie lepe, moc je od nas pozdravuj a ze jim prejeme krasne svatky.

Zuzko, asi malou k narozeninam vezmeme lyzovat 😀 . Ne vazne, jeste jsem o tom nepremyslela, asi okouknu jak to bude vypadat u Steffi a pak kdyz tak taky udelame party.

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
19. pro 2008

Simco, on se seanovi ten vlak nelibil. Hrozne brecel, az ho pan musel zastavil 🙂
To video si pamatuju, nebo to bylo podobne? Tam jsou fakt jeste mrnouskove 🙂

Milusko, jak to u vas vubec dopadlo s vanocni vyzdobou? Vydrzel to Mark a nezdobil po anglicku? Ja to tu vidim u sousedu a kamaradek, maji to i na stropech, obrazech, tv... tfuj tfuj tfuj..

ted jsem mluvila s tchyni... k tomu xmas party v tescu... predstavte si, ze tam misto santy bude klaun, ale nesmi mit na sobe pry prilis make upu!

MIlusko, dnes nam doslo prani, moc pekne! 😵 Uz ho mame vystavene. Priste prosim dvoustrankove, musela jsem rychle hledat kolicek 😀 😝 😉

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
20. pro 2008

Simco, uz mas pulku za sebou, tak se brzy dockas 🙂

U nas to ted bude slozitejsi. Ja mam od ledna praci, sice crap praci, ale mezitim budu hledat neco jineho. Daz na jare odjizdi na tri mesice pryc. To je ale jeste brzy na to, abych otehotnela nez odjede, protoze na materskou bych se asi nekvalifikovala. Tuhle praci bych nemohla delat tehotna.
Na te klinice uz jsem ale dostala clomid. No, asi s tim budeme muset pockat do leta. Tak nam to nakonec asi vyjde tak, ze Seanovi budou pomalu tri, nez se dalsi mimco narodi 😝

fairy
20. pro 2008

Ahoj Holky, pisu jen v rychlosti ze uz jsme doma! Ta nase holka nam ale dava zabrat doufam ze se tohle uz nebude opakovat musim priznat ze v utery jsme meli strach jestli ji neztratime bylo to fakt hrozny a ty nemocnice tady to je fakt ubohy. Napisu vice jak budu moci.Kata Vam urcite rekla vice tak se moc opatrujte ja jsem tak unavena uz jsem asi 2 tydny nespala tak si jdu zaslouzene odpocinout.

miluska.woolley
20. pro 2008

AHoj holky,

Helco, to je super, ze jste doma. Tak hezky odpocivej a rychle se zotavte holky. Krasne Vanoce...

Zuzi, to jsem rada, ze jsem to jeste stihla s tema pranickama, asi neni deutsche post zas tak spatna, jak jsem myslela...
Jakou praci jsi nakonec dostala?

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
20. pro 2008

Helco, to je bezva, ze jste doma! Tak uz zadna prekvapka! 😉 Hezky si uzijte Vanoce, kdyby jsi nahodou spala az do Stedreho dne 😀

Simco, na maternity leave musis byt zamestnana u jednoho zamestnance rok, ne? Na MA musis pracovat 26 tydnu z 66 tydnu. Maternity allowance je ted nejak 117 tydne. Dnes jsem to studovala na netu 🙂

No, nakonec jsem ted na rychlo vzala praci osetrovatelky 😖 buuu Ale mam jeste dalsi pohovory v lednu. Jedno misto bych moc chtela. je to marketing pro Timebank. Tam ale byla uzaverka prihlasek teprve ted v patek.
Prave proto rikam, ze kdyby na to prislo, tak bych mohla zustat v tehle praci kdyby slo jen o par mesicu. Ale to se v tehu neda delat.

forensica
20. pro 2008

Ahojte, jen zdravim, musim jit dat nohy nahoru. Jen sezeni u stolu pri veceri a nohy mam jak balony. Radost.

Helenko, no chudaci vy si teda zazivate ale super ze uz jste z nejhorsiho venku a doma. Tak tfuj tfuj at uz se nic takoveho znova nestane a jste uz jen zdrave jak ripa!

Nic, musim vlastne jeste zaplatit TV poplatek, nejak nas uhaneji, zapomnela jsem 😅. Auto uz je opravene, tak klidne muzeme tak za tyden rodit, nebudu muset skrz ten tunel pesky 😀 . Po ceste tam jsem koupila kapra, hura, meli ho u rybare a i mi ho vykuchal a oskrabal supiny. Jsem rada, nemusim si bordelit kuchyn.

Zuzi, no ja myslela ze ta MA je jak psala Simca. To jsi me teda prekvapila 😕 ( No ne ze bych ja mela i na to puvodni narok,ale i tak)

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz