Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

miluska.woolley
22. čer 2009

Veru ja to jumpero taky moc chtela, ale M. uz nechtel davat dalsich 100 EUR a na ebayi nebylo.
Tak priste snad. Jinak mala si v te zidlicce stoupne, kdyz neni pripnuta.

Hele Vendy, ty jsi nejaka zazracna zena, ne 😀 . Nehty na ruzovo ani nepamatuju

Holky dneska jsem zhyzdila malou, chtela jsem ji pristrihnout vlasy vepredu, protoze ji to lezlo do oci a sponky si vyndava a cuca, a nakonec ma na hlave fotbalovy sestrih, vypada strasne.. ale stydim se ji vzit k holici.

No nic, jdeme se podivat po obchodech, jestli najdeme nejaky darek pro synovce a mamince outfit na polkadot GNO, hezke odpoledne.

slunicko2
autor
22. čer 2009

ahoj holky, tak uz jsme zpatky ve Skotsku 🙂 Dorazila jsem dnes rano v 1am. Ted mam chvilku volno, tak rychle uklizim, pak musim znovu do prace. Sean je ve skolce s velkou rymou, tak jen trnu jestli nebudou volat.

Verco, jsem rada, ze jsi s hopsadlem spokojena. Seana to nikdy bavit neprestalo! Pro me to bylo super, zvladla jsem se i vysprsit, kdyz byl Daz pryc.
Jeste jsou treba dobre takove ty plastove sedacky, co pripnes na normos chair. Takove ty cestovni. Seanovi se v ni dost zamlouvalo. Ale nevyhoda je v tom, ze si muzes zamazat polstrovani co mas pod tim.
Ja mam teda rada polstrovane chairs. Kdyz byl Sean mensi, tak porad sklouzaval. Navic on dost dlouho nedokazal sedet sam.

Peppa, vsak nestovice vubec mit nemusi. A nebo treba mela jenom jeden pupinek, ani o tom nevis 🙂

peppapig
22. čer 2009

Milusko, no dneska jsem nejaka rychla a co se tyce uklidu, ja nesnasim, kdyz se me bordylek lepi na nohy 😝 Pinky mam jen nehtiky na nohach, kdyz je to sandalove leto, na rukach ani nepamatuju 😀

Sluno, nechce se mi verit, ze M by byla tech 10%, ktere jsou proti nestovicim imunni 🙄 tak uvidime, budu informovat az bude puntikata jak beruska 😉

janauk
22. čer 2009

Ahoj holky,
jaky byl vikend? U nas pocasi na nic :( No ma byt od utery hezky a ja typicky ve stredu jedu do Cech, tak cekam ze tam bude lejt. Ja si ten dest vozim s sebou. Ale stejne se nemuzu dockat. Uz jsem si bookla holice, facial, masaz.....jeste se chci trosku zrekreovat nez dorazi prdola.
Co to je to jumperoo? Mate odkaz? Je to skakadlo co zavesis mezi dvere?
Jeee, Milusko posli foto sestrihu 😀
Jinak tehulky, pridala jsem aktualni foto bruchu 😉

saza007
22. čer 2009

Ahoj Jani,

krasne brusko! Velmi ti pristane 😉 Mne za posledny tyzden pupik veeelmi narastol, a som z toho aj dost unavena 🙄
Btw - krasna kuchyna 😀

miluska.woolley
22. čer 2009

Vendy tak na nohach to chapu 😀 .

Zuzi, tys ridila do Swansea? Jak dlouho ti to trvalo?

Jani, krasne brisko,moc ti to slusi. A uzasna kuchyne... ty jsi na FB? a Edita? Ja chci taky fotky videt. Zapomnela jsem jak se jmenujes prijmenim, tak te nenajdu.
http://www.fisher-price.com/fp.aspx?e=product&p... tady je jumperoo

Ja byla v patek u svagrove zkouknout nove miminko a nemuzu se dockat az budu taky tehule... premyslim jestli se nemam na hubnuti vyprdnout.

sazo pridej taky fotecku briska

slunicko2
autor
22. čer 2009

Milusko, ja jsem Seanovi provedla uplne to same! 😀 Jeste jsem si na to vzala strojek! Nakonec jsem ho ke kadernici vzala. A opravila mu to fakt pekne. Sice se ji tam teda pozvracel, ale rikala, at prijdeme zase!
Na hubnuti urcite nekaslej, at muzes behem tehu pribrat! 🙂

Vendy, ona nemusi byt imunni, jen to treba nechytla. To se stava. ja to chytla az teprve od segry! Sean mel ted takove dva pupinky. Vypadalo to presne jako nestovice. GP rikala, ze to klidne i mohlo byt. Ze u nekoho to prejde dvema pupinky a pak si vsichni mysli, ze je dite nemelo 🙂 Ja si teda myslim, ze on je nemel...

Jani, jsem broody! 🙂

Milusko, do Swansea jsem ridila. Trvalo mi to asi 6.5 az 7 hodin. Zastavila jsem jenom na curani a natankovat! u tchanovcu to byl zase zazitek. Ale jinak prijemne. Jen by teda tchyne mohla pomoct!

peppapig
23. čer 2009

Uplne jsem zapomela napsat, ze prosime poslat foto male L, urcite to nebude zas tak strasne 😅 Nase M ma dneska 26 mesicu a je to rostouci hippie, jeste nikdy jsme ji nestrihali, to by asi dopadlo spatne kdyz ani na minutu neposedi 😀

jani, krasny brisko, ja v tolika tydnech byla jak valici se tank 😀 😀 , ani me nikdo nechtel fotit 😠

Slunic, tak zase nic, zadne pupeny, zadna beruska. ja jsem se taky docetla, ze ti, kteri pox maji tak mirne, par malych pupinku, je s velkou pravdepodobnosti dostanou podruhe a pak to teda propukne ve velkem. Muj muzik mel nestovice ve 25ti letech a chudak lezel 2 tydny v nemocnici na kapackach ☹

Dneska mame krasne, tak vyrazime do toddler group a pak do parku do brouzdaliste 🙂 , M uz zaplnila cely spodek i vrch kocaru svou vodni vybavou, to je par kybliku, lopatky, balony...to se zas potahneme jak stehovani narodu 😅

Hezky den vsem

forensica
23. čer 2009

Koukam ze jsem vcera pekne napsala prispevek ale uz neposlala a ono mi zmizel. Nejak nestiham, vcera jsem furt varila a mala se mi pak na mrkev+brambor vyprdla 😠 Dnes valime do te IKEY, koupime zidli a hotovo smitec. Vypada to ze bude krasne, tak treba pak jeste stihneme park.
Milusko, to je legrace s tim sestrihem. Me mati strihala az snad do 15cti a obcas to taky byl vykvet 😀 Jak rika zuzka, radeji hubni, ono to neni dobry byl oplacana a jeste k tomu pribrat v tehotenstvi. Urcite se to vyplati 😉

Vendy, to mi rikej ze je az takove teplo na venkovni brouzdaliste? Ja bych zmrzla, ale treba se to jeste roztepli. Nic, jdu varit cuketu, uvidim co na to mlade povi 🙂

miluska.woolley
23. čer 2009

Vendy dneska ten sestrih uz nevypada tak spatne, po umyti vlasku se to srovnalo. Odpoledne vyfotim a pridam.

Holky mela jsem v nedeli od nasich na noze kliste, vyndali jsme ho, ale dneska je tam rudej pupenec a svedi to, tak jdu radej k doktorovi. Budu asi za debila ze tam s tim litam, ale mam strach...

Jinak jsem koukala jak mate na WImbledon krasne pocasi a my mame na letni festak privalove deste a nebezpeci zaplav. Tak si to holky uzivejte...

janauk
23. čer 2009

Ahoj holky,
ja jen v kratkosti pred odjezdem vsechny zdravim a urcite se ozvu koncem tydne z Cech.
Tady to rano vypadalo na krasny den, ale ted je zatazeno, tak nevim co se deje ☹
Sazo, diky za pochvalu kuchyne, predelavali jsme minuly rok a jsme moc spokojeni. Pridej fotecku briska, prosim prosim. Me uz se take pronese, ono to na te fotce neni tak videt, ale je to asi tim, ze jsem vysoka.
Zuzko, Milusko, to je dobre ze jste broody. To je nas zamer, tak na to snazeni uz hupnete 😀. Jinak Milusko diky na odkaz na jumperoo. Jinak moje primeni je Clark. Ja se te jdu pokusit na FB ted najit.
Vendy, to je trapeni s tema nestovicema.
Pa pa

fairy
23. čer 2009

Ahoj holky,
moc vas zdravim, tak koukam ze mame v UK LETO 😎 Za chvili jdu na obed ven. No zato v Cechach je to naopak ale od pristiho tydne tam budou tropy. Toho se trochu bojim zu na to nejsem zvykla a Ellie velke teplo spatne snasi no ale uz se nemuzu dockat. Nebyla jsme doma od srpna lonskeho roku a mame ty krtiny tak snad se vse vydari 🙂
Holky me uz taky pekne roste brisko, vcera mi prisly ty vysledky na ten downs a mam sanci 1:13 000 tak jsem si oddechla po tom co jsme zazili s Ellie.
Holkly predstavte si ze muj boss je taky tehotna a ma due date 24.12. (ja 21.12.) takze je velmi uderstanding 😉
Jani vypadas moc dobre na jak dlouho jsi v CR? Snad jetse stihnes slunicko.
Milusko to je skoda ze prsi na ten festival jsem zvedava na Lotynku s novym sestrihem 🙂
Vendy uzi si brouzdaliste.

janauk
23. čer 2009

Ahoj fairy,
to je dobre ze se kulatis. Pridej nejake fotky! A super s tim downs syndromem!!!!
Ty jsi ted v Cechach nebo teprve jedes? Ja jedu zitra na dva tydny, takze snad si slunicka uziju.

fairy
23. čer 2009

Ja jsem dneska v praci jedeme az v sobotu. Tak si to hezky uzi Jani ted jeste sama 😉

verap
23. čer 2009

Ahojky,

Nejak zase nestiham....

Dneska nekdo na Freecyclu daval plinky Tots Bots, myslim, ze je tady zminovala Simca, tak si pro ne vecer jdu, od te pani mam uz nejake tehu knihy.... 🙂

Fairy - gratulace k tem dobrym vysledkum testu.

Jani - uzij si v Cechach, super pupik, oproti tobe vypadam jako slon 😉

Milusko - s tim klistetem urcite jdi, moje mama ma z klistete Boreliozu, nechci strasit, ale je to lepsi si hlidat. Tesim se na fotky ucesu male.

editahlb
23. čer 2009

Ahoj holky, tak se hlasim KONECNE on-line! Zase nam to tady vypadlo, ale podarilo se nam BT presvedcit, ze potrebuje pevnejsi kabely a spojku blize k domu a tak to dneska udelali a internet funguje, takze HURAA!

Jak se mate? Doufam, ze je nsechno o.k., u nas uz je po svatbe, bylo to vycerpavajici (ty pripravy pred), ale stalo to za to. Fotky dodam 😉

E dneska byla na ockovani ve 4 mesici, tak ji neni zrovna nejlip, ale jinak je hodnoucka, tak jako ty vase holatka 😉

Jdu vas docist..

editahlb
23. čer 2009

Teda ja ziram! Tehulky moc vam to na fotkach slusi! Ja byla brrody taky (musim se priznat), ale uz zase nejsem, musim si tu lasku schovat jenom pro Eiru, aspon docasu.. 🙂

Jani ja pouzivam Motherease pliny a jsem taky spokojena, pouzivam ty sama od narozeni a cvockama jen upravuju velikost jak mala roste. Mely by vydrzet az do doby kdy mala bude umet na nocnik. (jo a vlastne je nepouzivam od narozeni ale az tak od 6 tydne). Heaky si to v cechach uzij!

Zuzko to se mi ani nechce verit ze ty jsi byla ve Swansea a neozvala jsi se!!!!!!!!!!!!!! 😠 My by jsme te MOC radi videli! Zatraceny internet...ale mela jsi telefon, mela jsi dat vedet.

Milusko to jumperooo se mi libi (az na tu cenu), uz se po necem podobnem poohlizim, myslim ze by se to E libilo!

Verco vy uz mate zoubek? 😵 Ja se zacinam zajimat o weaning, jeste jsem nezacla, ale uz se na to sama tesim 🙂

Helco to jsem rada ze jste ohledne Downa v poradku, to se cloveku hned ulevi, co?

Ted mizim, chci se podivat kam vyrazit na dovcu (asi Cesky Raj - nejake doporuceni Milusko?), tesim se na pokec.. Zatim pa!

miluska.woolley
24. čer 2009

HOlky tak tam mate fotky sestrihu...

Edo, ja chci fotky ze svatby, honeeeem, posli prosim link na facebook.

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
forensica
24. čer 2009

milusko, no ma to takove moderni oskubane co 😀 Ale sekne ji to 😉

Edito, tak super ze uz jsi zase v kontaktu s civilizovanym svetem 😎 Jumperoo je vazne super!!!Zoubek mame a umi to nase smrade pekne stisknout 🙄

Heli, to je bezva to cloveka hned uklidni ze 🙂

Verko, super ulovek!

K dnes dostala cuketu, zbodla to jak profik 🙂 Uz se pomalu balime, v sobotu letime 🙂 Zacali jsme se divat po autosedackach. Rozhodli jsme se jit urcite do rearfacing, po tom co jsme cetli nejake studie a hlavne jsem ted zhledla nejaka videa, zde http://www.rearfacing.co.uk/gallery.php#vids

kaata
24. čer 2009

Holky tehulky, tak jsem vam skoukla briska a teda poradny pokrok od te doby co jsem naposledy koukala!
😲 🙂

Edito vitej zpatky online. Ja se ted zase docela tesim ze budu 11 dni offline, v utery odjizdime na dovcu a neplanuju s sebou vzit vubec zadnou technologii krome telefonu. Budu si uzivat naproste neinformovanosti!

Milusko, ten sestrih nahodou vypada dobre! Hele porad lepsi nez ty ofiny jak podle hrnce co jsme nosili jako deti (teda aspon ja)! 😔 Jeste ji do toho dej trochu vosku a bude nejvice cool toddler v celym Mnichove! Jinak ja jsem minuly tyden uspesne zvladla cestu do Nemecka (ale od vas z ruky, Frankfurt - nicmene to ted vypada i na Mnichov!). Mike byl pryc, tak nam nakonec vypomohla kamaradka, spala u nas a rano Nikyska vypravila do skolky (ja odjizdela pred patou). Vecer jsem ho stihla vyzvednout sama, taxikem z letiste rovnou do skolky.
😝

Helco, vy si to krasne uzijte doma a hlavne at se vam ty krtiny vydari, urcite to bude krasny zazitek pro vsechny. Zapomnela jsem kde to vlastne mate, ve kterem kostele?

Zuzko, cetla jsem ze Sean me anginu? ☹ Chudak, doufam, ze mu ATB zabraly a ze je mu lip! Jak to resis s praci, doufam, ze ti nedelaji problemy kdyz musis byt doma.

Jeste zpet k tem zidlickam, co jste tu rozebiraly. My mame teda taky tu vypolstrovanou. Pravda je, ze je velika - ale zase v ni ten nas pozirka vydrzi hezky a pohodlne sedet I pres vsechny jeho 3 chody. A nastesti je omyvatelna. Kdyz ji nepouzivame tak ji mam slozenou. Jinak my jsem hrozne vyuzivali Pocket High Chair, hlavne na veskere cestovani, do restauraci, na navstevy. Ted uz je mu to docela male a uz se mu to nelibi ale udelala nam dobrou sluzbu. Je to tohle (juny design):
http://www.jojomamanbebe.co.uk/detailfash.php?t...

Nico se nam zase o trochu vic rozpovidal, nekdy zacne opakovat uplne random slova, vcera se naucil "tac" (pri jidle) a pak to porad povidal, docela sranda.
Posledni dobou ho nebavi sedet na nocnicku, ale do zachoda se vzdycky vycura. Tak s nim musim vzdycky litat nahoru, coz me teda vubec neba! jsem zvedava, jak s timhle jeho novym pristupem vyuzijeme ten cestovni nocnicek…h 😕 mm.

V patek se chystame zase na Wimbledon, tak jen doufam, ze vyjde pocasi. Prijedou nam na vikend jeste kamaradi, pak v pondeli jeste do prace a v utery hura na jih!

forensica
24. čer 2009

Ahojky Kato, dik za ten link na tu sedacku. Docela zajimave, to by se fakt mohlo hodit. Ja ze zoufalstvi koupila tu Ikeackou, zatim se zda dobra, az na to ze nejsem schopna z ni sundat ten tac 😅 Jinak sikulka Nico jak povida 😵

Nic, dodala jsem na dukaz toho ze Jumperoo je hit male video

https://www.youtube.com/watch?v=WevXtFp4ASs

Omluvte prosim kvalitu, je to brane fotakem v tmave kuchyni.

editahlb
24. čer 2009

Verco na jak dlouho letite do CR? A jedete nekam na tu dovcu?

S tim jumperem jste me fakt nalakaly, uz to tady konzultuju i s Osianem - jdem do toho! 🙂 (Verco video super!!)

Kato a kam jedes na dovolenou ty? Jake to vubec je s prckem na dovolene? Myslim teda jake jste to meli vloni jestli jste nekde byli? Ja se nemuzu rozhodnout jestli jet nekam k vode nebo spis na hory.., ten zminovany Cesky Raj me laka kvuli tomu ze je tam v dosahu snad vsechno, co myslite?

Musim nazmensovat fotky ze svatby, pak hned pridam... Milusko vydrz 😀

editahlb
24. čer 2009

Tak pro holky co u nas byly na sraziku - fotky zahrady pridany 😉 (oni nam totiz neverili ze to stihnem dat do svatby doporadku 😀 ). Kdyby jste chtely videt i oficicalni fota tak na www.creamphoto.co.uk v sekci Wedding Galeries pod jmenem Branwen a Anthony Hollingsworth (New!) je jich milion. Username je 1561 a heslo hollingsworth

milusa
24. čer 2009

ahojte,

potrebovala by som poradit s prekladom anglickeho rodneho listu, uz som skusala aj zalozit temu, len akosi som nepochodila.

tak tu skopirujem to, co som sa pytala aj v tamtej teme:

tak je to hlavicka roodneho listu. ktorou nie som si ista:
certified copy of an entry - overena kopia zapisu??
pursuant to the births and deaths registration act 1953 - podla zakona 1953 o registracii narodeni a umrti??

a zaver:
certified to be a true copy of an entry in a register in my custody

dalej tie oblastne vyrazy:district, sub-district, administrative area, borough
nemam ponatia, ci sa londyn deli na obvody alebo okresy alebo ine casti, kedze napr. district sa da prelozit rozne

dalej:
informant, registrar

Na tieto dve nasledujuce frazy, je nejaka zauzivana fraza?
Surname at marriage if different from maiden surname - ak som pochopila spravne, to by malo byt priezvisko pri sobasi, ak sa lisi od rodneho priezviska
Usual address - obvykla adresa/bydlisko?

a este posledna otazka: preklada sa aj ten uplny koniec?: caution: there are offences relating to...atd. a warning: a certificate is not...atd.?

dakujem uz vopred za odpoved

miluska.woolley
24. čer 2009

Simi ten clanek je dokonaly. Nejlepsi je ale ze jsou ti to nekteri schopni takhle tvrdit i dneska.

Kato, jestli pojedes do Münchenu, dej urcite vedet a Nica si muzes vzit sebou, my ti ho pohlidame.Kato kdybych te uz nezastihla, tak si tu dovcu hezky uzijte.

Heli, vy si to v CR taky uzijte a at se krtiny vydari.

Veru tu cestovni pockethighchair mame taky, super vec, i kdyz dneska uz maji skoro vsude detske zidlicky.

Hele Edo Eric ma novou kocku nebo je ANharat nablond??? Jdu na zbyle fotky

forensica
24. čer 2009

Milusa, nezlob se ale na to nemam energii reagovat a v podstate ani nevim.

Simco, k tomu clanku, je to smutny ze se na to ted divame s takovym pohrdanim ze. Vzdyt to byl vlastne vyvoj a treba i pokrok od let 50tych, rekneme. Jsem zvedava co nase dcery budou rikat a bude jim razeno az budou rodit ony 😀

Edito, no to jste si teda makli na te zahrade, klobouk dolu! A ty cupcakes 😝 😝 Do CR letim jen ja a Kiki na 13 dni. Pak za tyden jedeme i s B do New Forest na 4 noci, vyluftovat plice do cisteho prostredi 🙂 Myslim ze Cesky Raj je bezva. Ja osobne zboznuju a doporucuju Adrzbach 😉

Mala dosti nevybirave zbodla ctvrtku rozcuchtane cukety k veceri 😵 Jsem rada ze ji chutna. Zitra asi zkusim avokado, jestli sezenu uzrale. Simco, tak me napadlo, ty jsi ten vyzivar, mas nejaky tip odkud cerpat informace o tom co je nejlepsi malym davat k jidlu a jak casto a tak? Taky, je to normalni devcata ze se mi zda ze co jde do K zase z ni v tom stejnem ci dosti podobnem skupenstvi vyleze nestravene?

Jdu do hajan. Pa

peppapig
25. čer 2009

Dobry dopoledne damy 🙂 Tak jsem chtela vzit M zase do bazenku venku, ale pocasi se nam nejak kazi, fouka na tu studeny vitr a uz ted mam husi kuzi na rukach a to mam jen otevrene okno. Verco ono bylo fakt fajne teplo, tady na jihu, i vodicka v brouzdalisti byla teploucka, fakt v pohode, mala si to zase pekne s kamosema uzila 🙂 Musim rict, ze jste se dobre rozhodli o te autosedacce, ja jsem o tom taky precetla par stranek, bohuzel az po koupi nasi forwardfacing. jak jsem ted kukla ty videa, nemam dobry pocit, kdyz davam malou do sedacky ☹ Super video male K,je rozkosna a zase vetsi nez kdyz jsme vas videli v Londyne 🙂

Milusko, setrih ma v pohode 🙂 Pridavam se k nazoru, ze lepsi nez podle hrnce za nasich detskych let, to byla tragedie 😀 Jinak ja taky hubnu nez se pokusime o dalsi mimco, takhle si nedovedu predstavit, ze budu jeste tehu u know ☹ Doufam, ze po klisteti je vse v poradku!

Simco obdivuju te, ze mluvis s malyma jen a jen cesky. ja jsem hrozna, melu vse dohromady, presne tak jak to nema byt, ikdyz se snazim, stejne mi to ujizdi jinym smerem
😒 Nejaka rada?

Edit, kukla jsem ti fotky na mk, nadherne jste to pripravili a ty cupcakes wow 🙂

Fairy, gratuluji k fajn vysledkum z tehu testu. Takove zpravy jsou ty nejlepsi 🙂 Sice nemam tuseni co jste si zazili pri Ellie, ale urcite ti spadl kamen ze srdce. 🙂

Holky, ktere odjizdite, preji vam bajence pobyty doma a relax na dovolenych. Ja nakonec zmenila let do CR na posledni tyden v cervenci, trosku nam to nabouralo vsechny plany a mozna zbytekne, pox nikde 😠 Ale nevadi, ve slezsku prsi a prsi a ma byt pekne az koncem pristiho mesice.

Tak jdu si precist ten clanek co poslala simca a pak hura ven, uz sviti sluno

miluska.woolley
25. čer 2009

Veru, to ze to zni vyleze tak jak to sni je normalni. SImca tusim doporucovala kojeni.net ohledne prikrmu, coz neni spatne, ale s vyhradama. Treba rybu, syr a spoustu ovoce a zeleniny jsme davali mnohem driv. Treba v CR se nemaj do trech let davat houby, morske plody a orechy... mala ji vsechno co jime my, obzvlast na dovolene, uz to vsechno jedla.
Deti americanek tady dostavaj normalka peanutbutter sandwich uz taky snad od 10 mesicu.

Edito ze smekam klobouk, jak tu zahradu vyfikli. A ty fairycakes jsou uplne uuuuuuzasne. jak od profika.

Vendy, flek po klisteti se lepsi, ale projevila se mi poprve v zivote alergie na naplast co mi dal dr. takze mam stehno rude... 😀

editahlb
25. čer 2009

milusko diky za pochvalu, vyridim 😀 Co se tyka Angharad tak ona ma paruku, nevim jestli jsem vam to rikala nebo ne, ale ona ma rakovinu krevnich desticek a posledni chemoterapie byla fakt pruda a ony ji vsechny vlasy vypadaly. Chudak, bylo to cca 3 tydny pred svatbou. Ale bere to v pohode, takze blond paruka je z hecu, vypada v ni jako Rod Stuart 😀

S tema cup cake'kama jsem si dala! Prisla za mnou sousedka jestli bych ji je taky neupekla pro jejiho manzu k 60 tinam - chce jich 50! Tak asi zacnu cup cake business 😀 No mam dneska co delat.

Verco kde je New Forest? Ja jsem strasne zaostala...

Holky myslite ze mi to Jumperoo poslou i do CR? Nemeli byhcom to jak odsud premistit, chceme zase letet.

Jeste teda prispivam ke starsim dotazum: cestovni postylku nemame, zatim jsme ji nepotrebovali, mame postylku u obou babicek a nikam jinam jsme zatim nejeli.. A ja se nekdy neudrzim a prenesu si malou do postele, moc se mi to libi s ni spat.. 🙂

Moses basket jsme pouzivali na prvni 2 mesice, mala v tom rada usnula, byla v tom vice cosy nez v postylce, takze doporucuju.

Miluso co se tyka toho prekladu kdyz si zajdes na vase velvyslanectvi (nebo jen zavolej) oni tam sablonu k tomu prekladu maji a tak ty jen doplnis prazdne kolonky. Aspon teda na CR ambasade to tak maji. (prinejhorsim si to vyzvedni cesky a preloz do slovenstiny, to bude jednodussi). Doufam, ze ti to pomuze 😉