Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
editahlb
15. bře 2010

AHoj zeny,

co to mate za tajne signaly mezi sebou Simco a Verco? Jak to, ze vis o prvnich kruccich Kristynky a my ne? 😀

Taky gratulujeme! Snad je to bez uplatku za rozinky 😀

Holky o knizkach mi ani nerikejte, ja precetla dopisy Werichovi na vanoce a to byla jedina knizka od porodu a od vanoc doposud 😖 Jsem rada, kdyz aspon o vikendu stihnu noviny a to je vsechno...

Jak jste se meli o vikendu? My jsme meli naaadherne pocasi a zvladli taky dva vylety, koupili jsme Eire ten little life ruksak / nositko tak se v tom pekne v nerovnem terenu nese a vypada pri tom jak maharadza na indickem slonu, a vcera jsme byli na krasne plazi v Nash Point a udelali si prima piknick s kremovyma zakuskama. Mnam!

Vcera jsem dostala dalsi MS, takze miminku se na svet jeste nechce a my se teda stehujeme do CR. Ja uz se hodne tesim!

Jsem ted v praci tak mizim, ale odpoledne zase nakouknu tak piste piste piste 😉 🙂

miluska.woolley
15. bře 2010

Taky gratulujeme Kristynce k chozeni

Edo protoze cteme FB 😀 . To je mi lito s tou MS. Kdy presne se stehujete?

HOlky u nas je opet vanice, ja uz nemuzu... navic je mala strasne divna, trochu zvracela a jen lezi nebo breci a chce se nosit. Moc nereaguje, od vcera neji, jsem zvedava co se z toho vyklube...

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
forensica
15. bře 2010

😀 No jo, ja to rozhlasuju vsude, drbna no 😅 Dekujeme za gratulace.

Milusko, chudak mala, ono je to neprijemny kdyz proste ani neukaze jesli ji neco boli co. Ale ted aspon tady furt beha jakasi svina virus a po tom vsichni zvraci a je jim divlo od zaludku. Prejde to po par dnech tak snad to je to same a nic horsiho. S tim FB az dnes jsem prisla na to ze milibili budou mit druheho mimise, snad prijde za 14 dni aby jsme ji vydely.

Edito, to je pech ale jak rikas nijak jste na tom 'nepracovali' tak holt priroda nedala no. Jen se neboj, sak ono to prijde ani nebudes vedet.
Hele jak jsi psala o tech jeptiskach a menzes tak ja to dostala dnes (2dny drive) tak treba uz si to synchronizujeme 😀

Tak nic ja jdu neco delat. Prace zase jako na kostele.

editahlb
15. bře 2010

s tim internetem tistene slovo zanika, co? nam ted bt dela nejakou novou pripojku ci co takze jsme od patku nejen bez telefnu ale i bez internetu. Ale ze by jsme toho precetli nejak vic se rict neda, asi protoze je tady ted tak krasne (sorry Milusko)

Diky Milusko, ja (nebo resp. my) jsme mimco nijak neplanovali, ale kdyby bylo, tak by jsme tady v UK zaustali jeste dele (kvuli me materske). Ale neprislo, takze ja ted dosluhuju 12 povinnych tydnu navratu do prace po Eire, po Velikonocich davam vypoved a s nejakymi dny dovolene to vychazi ze kolem 18 dubna se stehujeme. Ja uz jsem myslenkama v nasem domku v Cechach, takze jsem i docela rada ze uz se stehujeme tak brzo, zahrada vola!! 🙂

At to se S neni nic vazneho!

kaata
15. bře 2010

Ahojky, Verco pridavame se ke gratulacim ke Kristinky prvnim kruckum! Je to krasna doba kdyz zacinaji cupitat kolem vid? Jo Milada psala, ze se taky pokusi dorazit aspon na sobotni odpoledne.

Milusko, to jste teda chudaci s tim snehem! V Cechach maji ted pry taky zase snih - teda aspon u nas na Vysocine. Mne ta zima prijde dlouha i tady, a to je tady podstatne tepleji nez na kontinentu. letos se to vazne vlece. Ja zimu miluju, ale takovou tu vysocinskou, se snehem, ne tu mokrou zablacenou ve velkomeste.

Edito, takze uz jsi myslenkama v Cechach? Promin, jestli ji to tu uz psala, Osian uz zil v CR/mluvi cesky? jak to bude mit s praci?

Ja jedu do Cech na tyden v dubnu, tak snad tam uz bude tou dobou trochu teplicko. Taky uz mame letenky do Australie na kveten, letime na necele tri tydny - toho letu se teda desim uz ted. Minule to Nico jeste povetsinou prospal ve sky cot, ted uz to bude o necem jinem... 😕

My jsme meli tyaky moc fajn vikend, hodne venku, Nico se uz zlepsuje v kopani do mice,a le stejne ho porad nejradsi nosi v rukach 😀 Taky jsme byli na Italske show La Dolce Vita, tak jsme se pekne nacpali vsech italskych dobrot, vinka, zmrzliny, dneska rano jsem chtela jit behat, ale strategicky jsem to odlozila na zitra 😅

editahlb
15. bře 2010

Verco nejenom sychronizovana MS, my uz ale i piseme ve stejnou hodinu a skoro i minutu 😀

Kato Os uz v Cechach zil (se mnou), cca pred 7 lety, zna tam docela dost lidi, ma kontakty, takze snad hlady neumreme 😉 Je muzikant, vlastni nahravaci znacku a sklada, takze je to jakoby "na volne noze".. Jo a cesky umi trochu, jako asi vsichni nasi protejci "trochu rozumim, ale mluvim spatne" rika...

Jejda, s tou AU to budete mit skvelou dovolenou (predpokladam, ze je to dovolena?), ale ten let vam teda fakt nezavidim. Budete muset Nico nejak a necim priserne unavit aby zase alespon na polovinu letu zaspal 😉 Jsem rada, ze vam to (i Milade a snad i Kate) na ten vikend doWindsoru vyjde.

miluska.woolley
15. bře 2010

Edo to se v CR akorat mineme, budes muset dorazit do Mnichova na navstevu!!! My pak privezeme ukazat druhou princeznu...

tak mala uz se poblinkala od hlavy az k pate a kocarek k tomu... ted se cpe preclikem, tak jsem zvedava co prijde. Tak krasne pribrala a ted zase tohle... ja ji proste nevykrmim potvurku malou...

holky uz pocitam dny do odjezdu a silene se tesim na vsechny.

lenyde
15. bře 2010

ahoj holky

moc se omouvam za vikendovy utlum 😅

forenisca ty jo to zni desne tajemne ...to studium 😎 studujes tady v UK ? Jak si se k tomu dostala?

Ja studuju ekonomiku pro neziskovy sektor 🙂 i kdyz ekonomika v neziskovce to je jako by to neexistovalo ,ale nechme bejt 😅 Prave se ucim na zkousky a jsem z toho tak trosku , presla cim jsem starsi tak s emi chce ucit min a min , bohuzel😝

zitra nas cekaji tridni schuzky , tak snad pani ucitelka bude milostiva k nasemu prdasovi 😒

preju moc hezke putovani do Australie a poklidne stehovani do CR 😉
teda jeste mam v hlave tu spustu krabic ...preju pevne nerviky Edit ...jak to udelate s vecma z Uk , budete mit stehovaci auto ?

miluska.woolley
16. bře 2010

holky nemate nektera z vas co dorazite na srazik ucet u nextu?

forensica
16. bře 2010

Milusko, ja ne, pardon.

janauk
17. bře 2010

Ahoj Milusko, ja mam tak mi klidne napis do ip co potrebujes.xx

editahlb
17. bře 2010

Ahoj holky, omlouvam se mam ted toho strane moc a tak neni cas na klaboseni 😒

Milusko ja taky ne, ale Jana uz nabizi sve sluzby tak snad je vsechno o.k.

Leni my uz v CR velkou cast veci prestehovanou mame, ted uz to snad nadvakrat autem doodvazime.. Mam ale nove zpravy ohlwedne naseho stehovani se - z ruznych duvodu, (ktere treba muzem probrat v Beaumont House hotelu 🙂 ) nedavam vypoved 7 dubna, jak jsem planovala, ale az 5 cervence, takze tady jeste par mesicu budeme. Je to teda s tim, ze cely kveten budeme doma v Cechach, tak snad nam vyjde hezke pocasi jak tady v UK tak taky doma v Cechach! 😵 No snad to vydrzim, je to fakt zahul pracovat na plny uvazek..

Jake byly tridni zkuzky? Je to tady uplne jine, co?

lenyde
17. bře 2010

edit takže jste se přestěhovali n aněkolikrát autama ? Ale ty už asi nejsi těhotná nebo ano? Já jen jak se dá vzládnout ta cesta na tak daleko autem v těhotenství?

Taky jsme to s manželem řešili, zda koupit nějaké šunty tady a pak je tu nechat anebo koupit kvalitní věci a pak to přestěhovat ? 😝

Tridní schuzky sranda , synator nam propleskl nejake ditko takže bude dostavat smailiky ci mracouny a my na to budem vymyslet trest ci odmeny no sranda 😉 Tady proste chodí každý rodič zvlášť a učitelka mu řekne ,co si myslí, což je zase docela fajn naše hromadne třídní scůzky jsou dost na nic , hlavně soukromí chybí

Holky myslíte , že těhotná může jet delší cesty autem třeba kolem 500km ?

editahlb
17. bře 2010

Leni ja myslim ze jet muzes, otazka ale asi bude jestli se ti do toho bude chtit, jde podle me spis o komfort nebo spis bych mela napsat diskomfort. Romske zeny to ale neresi, ty cestuji autobusem z CR do Cardiffu i v 8 mesici tehotensti 😉 Ja tehotna nejsem, male uz je 13 mesicu! 🙂

My jsme si vloni ke stehovani tady pronajali dodavku, odvezli veci a manzelovy rodice ji pak prazdnou velice velkoryse odvezli zpet tady do Cardiffu. Bylo to ale docela drahe, nadruhou stranu jsem si za veci sami rucili. Meli jsme v tom i nejake cenosti jako obrazy a tak a takjsme nechteli riskovat ze se to nekde ztrati. Jina moznost je pronajmout si k tomu firmu, je to skupina Slovaku, kteri se tim tady zivi, odvazenia privazeji veci myslim kilo za £1.50.

miluska.woolley
17. bře 2010

Edo to jsem teda na duvody zvedava...

Jani diky, napisu IP az se rozhoupu...

Leni ja jedu pristi ctvrtek z Mnichova do UK, myslim ze tehotny muzou 😀 .

lenyde
17. bře 2010

holky tak jo my jsme zvazovali , ze by jsme pred porodem dali vylet do Irska , ale je fakt ,ze sama nevim ,jak moc se mi do toho bude chtit ☹ trek ve skotsku jsem ale zavrhla rovnou 🙂 prece jen krosna a 7 mesic moc nejde dohromady hezke putovani holkky 🙂

forensica
17. bře 2010

Leni, ja jela na zacatku tehotenstvi do Cornwallu, nevim jak presne daleko to je ale dobrych 4-5 hodin v aute. Ja myslim ze pokud se delaji pravidelne prestavky tak nevidim duvod proc by jsi nemohla.

Presne tak Milusko, Edita vi ze jsme tu banda zvedava tak neco nakousla aby jsme spekulovaly 😀 Ze jo Edito 😎 Jo s tou dopravou to jsou Dolphi transport, ja uz prez ne posilala 2x.

No nic, tak musim dospolit report a pak do hajan. Mala je ted posledni dobou tak desne spokojena ve skolce, mam z toho strasnou radost 😵 Furt se tam pry jen chechta a kdyz pro ni prijdu tak je fakt uplne v pohodicce.

forensica
17. bře 2010

Jo Leni, ja letela do CR 3.5 mesice pred porodem s 15kg krosnou a musim priznat ze jsem se zapotila. I kdyz na me bricho jeste poradne videt nebylo tak jsem byla dost vyrizena. Takze pocitej mozna tak s kabelkou a manza at taha zbytek 😉

saza007
19. bře 2010

OMG, na tieto novoty si budem dlho zvykat... 😅

forensica
19. bře 2010

To je fakt, sakrys ale je to docela pekny co 🙂

miluska.woolley
20. bře 2010

AHoj holciny, taky je to nezvyk s tema novotama. V mem veku 😀 .
Holky tak presne za tyden uz budeme na ceste na srazik, nejake napady na restauraci? My spime z patku na sobotu nakonec v Canterburry.

Ted si frcime vybrat dlazdicky do nove koupelny, tesim se jak mala...

Hezky vikend vsem.

forensica
20. bře 2010

Milusko, ja nemela cas se na to jeste mrknout,ale podivam se. Znami o zadne hospudce nevedeli.
Mala je vzhuru od 5.30, no jsem z toho opravdu nadsena 🙄 Ale jen co se Bjorn vypotaci z loznice tak myslim znova zalehnu. Ten sedivy hnus co je venku k tomu primo vybizi 😎

forensica
20. bře 2010

Sem to musela zkusit no 😀

janauk
20. bře 2010

Jeee Verco to je nadherna fotka. No tak to me bude trvat tak rok nez prijdu na to jak vse nove pracuje a pak asi udelaji zase novou verzi 😉
Milusko, jake jste vybrali dlazdicky?
Edo, teda ty nas ale napinas!
Musim mazat, uzijte si krasnej vikend.xx

editahlb
20. bře 2010

Ahoj! Jee verco jaks to udelala s tou fotkou? Kristynka uz tak vyrostla! A jaka je z ni krasna slecna, plna rytmu 😵 🙂

To jsem nechtela vas takhle napinat, v podstate jsou to strasne nudne duvody, proc tady zustavame az do cervence, bohuzel zadne drby nemam 😀 Jde o to, ze v praci me pozadali, jestli to s nema jeste aspon dva mesice nevydrzim, maji ted rusno a taky v te charite co prekladam, to same, nez si nekoho jineho najdou tak aby neztratili zakazniky no a navic my jsme s Osianem slibili jeho rodicum, ze jim cely cervenec pohlidame psy a dum, oni jedou pracovat a na dovcu do Italie. Takze kdyz se stejne budeme vracet, tak jsem to domluvila tak, ze v praci zustanu do konce dubna, pak mam 3 tydny v kvetnu volno, dalsi dva mesice (cerven cervenec)tady v Cardiffu a pak hura NATRVALO do CR. Jsem z toho sice malicko v depresi, protoze uz jsem se tesila, ze v praci skoncim a hlavne ze budu moct byt vic s Eirou,no ale musim to az do toho kvetna vydrzet. Zacalo se mi to trochu rysovat s praci doma v Cechach, tak se zamestnavam organizovanim apson tohoto.

Nuda, co ?

😀

Musim bezet. jdeme koupit Eire novou sedacku do auta, doted jeste byla v novorezencke! U nas leje jak z konve tak doufam ze vy jste na tom lip, uz se tesim na pristi tyden, ja jsem ty hospody zkoukla, ale cekam co na ne vy ostatni (ty, co na ne davala odkaz Verca.)

xx

editahlb
20. bře 2010

Tak ted jsem si taky vsimla toho jak pridat fotky k prispevku, tak to taky zkousim 😉

saza007
20. bře 2010

jeeej Edit, aka krasna torta, to si piekla/zdobila ty?

saza007
20. bře 2010

skusam pridat foto