Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

janauk
6. dub 2010

Jani, i ode me prijmi uprimnou soustrast!
Kato, Southmead rozhodne doporucuji, byla jsem tam nadmiru spokojena a i par mychn znamych. Jinak o Bath jsem slysela ze se neboji rodit normalne brech babies, tak uvidis jakou budes mit pozici miminka a jestli by jsi chtela treba jit do vaginal birth.
To je super ze se kocour vratil. Treba sel za kocourama 😉 my na tech nasich cicinach take lpime a parkrat jsme uz behali s baterkama po polich!
Sazo,nas Alfie je take nejak grumpy. No rikam si ze jsou to treba zuby, ale who knows? Nejak mi prijde ze je to porad neco. Uz je to takovej rozumbrada a dost si vyzaduje veci po svem, no asi uz jsou to prvopocatky tantrums 😖
Simco, to me mrzi ze byla Vanesska tak nemocna. No snad to nejak nechytila od nas, ale prijde mi ze je to presne to, s cim ulehl v sobotu vecer Ian 😒
Tak se zatim mejte krasne xx

fairy
6. dub 2010

Ahoj holky moc Vas zdravim a vitam spoustu nvych tehulek.
Evco strasne blahopreji mam ohromnou radost tehu si krasne uzivej.
Jani je mi lito manzela to musi byt moc narocne pro Vas vsechny.
Koukam ze nemoci jsou vsude. My jsme byli taky nakonec 2x v nemocnici s Ruby mela bronchitydu ale nastesti to sama udychala a nemuseli jsme zustat na kysliku. Ja jsem taky chytla nakou nemoc hlidala jsem nemocnou Ellie, Ruby a do toho ja 40 teploty no bylo to desne. To vazne clovek pociti jak moc mu chybi naka rodina na trosku pomoci. Col si nemohl vzit volno. No ale zvladly jsme to a ted uz snad budeme ok. Ja ted byla o vikendu sama Col jel na stag do ale v pondeli jsme vzali Ellie na egg hunt moc pekny ale skoda ze bylo tak osklive.
V nedeli mi prijizdi mamka je ji moc smutno po holcickach tak se tesim ze si trosku odpocinu.
Holky ta jste zdravy a zatim pa pa

forensica
7. dub 2010

Je, tak koukam ze kocour se vratil!! SUper!! 🙂 Nasi kocouri jsou taky kastrovani ale jeden stejne obcas skace po druhem, tak holt to treba ma v instinktu. Nebo sel proste nekam na party (nebo ho proste nekdo treba zacal krmit jinde?) 😀

Heli, ty se mas ze ti dojede mamka. Moje az za mesic a uz se moc tesim 🙂

Jani, no jo, A uz si prosazuje vlastni napady co 😀 Nastesti se da jeste furt odnest z mist kde ho nechces, pockej v puberte, to pak teprv bude pruser. 😀

miluska.woolley
7. dub 2010

Ahoj holky, zdravim zpatky z Mnichova, v rychlosti jsem vas prolitla, tak se omlouvam kdyz na neco zapomenu reagovat.
Dorazili jsme vcera v noci, M. vse vynosil z auta, je to tu jak po vybuchu, ale vypada to ze jsem zkoupila celou jukej 😀 .

Evco super ze jsi zase dorazila a OBROVSKA GRAtuLACE k tehotenstvi!!! At vse probiha hladce a bez problemu...

Jani, uprimnou soustrast, smrt v rodine je strasna. Davej na sebe pozor.

Simi chudak Vecko, at se brzo uzdravi...

Zuzce napisu at se na nas prijde podivat. Veru myslim ze ty zidlicky z IKEI jsou super, my mame teda ty kritt, jsou drazsi, ale ja chtela do obyvaku bily...

frcim alespon povesit pradlo, dokud venku pari slunko, mejte se zeny...

forensica
8. dub 2010

Milusko, my tu mame dnes taky slunecno hec 🙂 Ti zavidim k tomu nakupovani, ja tak akorat na netu, s K se to moc neda litat po obchodech. Ale chtelo by to obnovit satnik, to teda jo. Dik za koment na ty zidle, ja prave chci spis obdelnikovy stul nez ctvercovy, jinak bych teda taky sla do bile. No asi tam o vikendu zajedeme se mrknout a vyzkouset.

K stale na ATB, chrchla ale zda se ze ji to trochu zahojilo ten zeleny husty sopel co uz ma mesice. Tak aspon neco. Holky, mate vsechny deti ve spacich pytlech nebo uz nektera pouzivate perinu? Ja jen ze by me zajimalo kdy jste zacly, jelikoz ja mam pocit ze v tom pytli casto malou varim ale zase ten 1tog me prijde desne lehky a taky to snad nemuze byt az tak pohodlne ne? Zase neco moc komplikuju co 😀

verde198
8. dub 2010

Ahojky,

Helco a Milusko, diky za gratulace 😉
Teda vas porad trapi nejaky nemoci, snad to bude ted s teplejsim pocasim lepsi.

Tady bylo od uterka az do dneska krasne, ale zitra se to ma zacit kazit a zase bude zima, max nejakych 10 stupnu 😠 Loni tady byl tak nadherny duben, letos to moc nevypada...

Tak se mejte, at jste vsichni i s ditkama zdravi!

miluska.woolley
8. dub 2010

Evi nestras, jedeme pristi stredu a ja se tesila na krasne pocasi...

Veru nas stul je obdelnikovy !?! myslim ze je taky kritt od ikei. na co ma Kristynka ty atb? at se brzo uzdravi!!! Ja nakupovala jen pro Lottku a metracka, pro sebe par levnych maternity kousku... Ted radim na ebay.co.uk...

Holky my dneska zacali demolovat tu koupelnu, toho bordelu z toho, uz se mi dela spatne 😝 . Ale musim zavrit oci a tesit se. Nejde to tak lehce jak jsme si predstavovali, nastesti si kamoska vezme v sobotu malou, takze budeme makat oba. Ja dneska hlidala odpoledne zase jejiho chlapecka...

miluska.woolley
8. dub 2010

teda koukam ze mi prudici smazali fotku, teda sorry za silna slova, ale at uz jdou do p*dele 😠 .

forensica
9. dub 2010

Milusko, ma pry tonsilitis (napuchle uzliny a cerveny v krku) taky kasle a sopel zeleny sopel ma snad uz od vanoc. Ale vcera mela zase horecku tak by me zajimalo jestli to neni virove. No a ja mela v noci taky horecku, zimnici, zpocena jak tele a je mi teda pekne naho... Aha, ja nevedela ze je taky obdelnikovy, tak to je super! No jestli mi bude o neco lip zitra tak tam zajedeme a hned koupime.

Mas pravdu s tema fotkama, nejak moc nechapu o co jim jde. Chapu ze nechteji nejake komixove postavicky ale rodine fotky by snad mely byt OK bych rekla ja.

Edito, zkousela jsi dat Eire nalepky na hrani? U nas je to mega hit uz asi mesic!!! Fakt kdyz uz nevim co by tak delame karty a lepime a prelepujeme a dokolecka dokola 😀

editahlb
9. dub 2010

Cauky! Milusko jaky je to pocit s novym kocarkem? Ja vim ze s nim jeste nikam nechodis( 😀 ), ale tolik ses tesila ze se musim zeptat 😉 🙂 Uz jsi do toho zkousela posedit Lotku? At si zvyka... S tou koupelnou to neprezen, co tam jako budes delat - vymlacovat kachlicky? Bacha na metracka. Nejake pokroky ve jmenu? Co treba Sally nebo Linda? 🙂

Evi my jsme vloni do CR dorazili v dubnu a bylo fakt krasne, teploucko, no nadhera, ale jak rikas ted jsem se taky divala na pocasi a pry tam mate dest... Tak to bude asi vikend indoors, co?

Heli ty se vazne mas s maminkou! moc te obdivuju jak to zvladas s obema holkama, zvlast kdyz jsou obe nemocne a tobe taky neni hej... Tak se drz! 😵

Verco dobry tip na nalepky, diky moc, ja jsem je mela minuly vikend v ruce, takove prtave se zviratky, ale rikala jsem si, ze je na to asi jeste mala, ale asi jsem je mela koupit, co? Jake nalepky mas?

Jana (UK) se me kdyzi ptala jestli znam in the night garden, ze je to jeji kamardky deti hit, tak jsem to ted uz asi 3x zhlidla a je to fakt mile, Eire ted jenom reknu "Upsy Daisy - Daisy Do" a cela se rozzari!! 😵 Maji to fakt chytre vymysleno, nic moc se tam nedeje, ale prckum se to libi!

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
forensica
9. dub 2010

Edito, takove ty co jsou nalepene na pruhlednem igelitu a jsou trosku vystouple jsou nejlepsi. Daji se nekolikrat prepuzit 🙂

Simco, na party nejdu, mam prez 38C, mam desnou zimnici a boli me pekne hlava a cele telo. Ale jinak zadny kasel ci sopel, tak nevim co to je za mrzaka bacila. Ale hlavne ze mam doma uz koupeny kostym ze 😀 Bjorn rikal ze je rajcovni tak pry neprijde vnivec. 😀 To nevim ze je tehulka, to je super. Myslim ze to planovali az pozdeji, tak koukam ze priroda zavelila 😀 Deti se ti moc v postylce netoci? me prave K dost putuje ale ted par dni spi pod dekou a vzycky se do ni pekne zamota a drzi na ni (zimou se jeste nerpobudila).ALe netusim jak by to bylo s perinou.Bezva ze V je uz dobra, snad to vydrzi co 🙂

miluska.woolley
9. dub 2010

Verco tak prejeme brzke uzdraveni!!!
S tema fotkama jsem se vcera pekne namichla, nemam problem se prizpusobit pravidlum, pokud mi prijsou smysluplna... No nic, pockejte, prekvapim Vas fotkou 😀

Edo kocarek stoji v obyvaku, mala v nem travi hodiny 😀 . Meine buggy, meine buggy... dnes jdeme s nim nakupovat. Moc se mi zatim libi, budu pak referovat az ho pribneme...
Jmeno uz mame, ale rozhodli jsme se si ho nechat pro sebe, takze bude za 2,5 mesice alespon male prekvapko... Mne totiz vadilo u Lottky kdyz mi lidi rikaly ze to davat nemam, ze to je osklive jmeno...
Budeme vymlacovat kachlicky a demontovat vanu, umyvadlo zachod... neboj vim ze jsem tehule. I kdyz jsem vcera zasazela jahody a vyplela kus zahrady a vecer jsem byla opet ko 😀

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
saza007
9. dub 2010

Ahojky,

moja fotka bola tiez zmazana 😠
Vsetkych chorym detickam aj maminam prajem skore uzdravenie.
J. ma konecne opat dobru naladu. Dnes rano som ho nasla na uplne opacnej strane postielky. To dieta sa mrvi fakt non-stop!

miluska.woolley
9. dub 2010

Simi na to ze by ta koupelna nebyla hotova zatim ani nemyslim 😀 😀 😀 .

Holky hlasim ze do P&T Sport v provedeni jedno dite se do kosiku dole vejde flaska cervenyho, 2 krabice mlika, 2 krabice mrazenych precliku, chleba, ciabatta, 2 kg brambor, jahody, okurka, hrozno, 4 jogurty, 2 masla, flora... ovsem tlacit to offroad domu mi dalo zabrat 😀 . prvni dojmy super.

editahlb
9. dub 2010

Milusko diky za tip na fotku, tobe to fakt sekne 😉 Pekny nakup!! Pockej az v tom budes mit obe deti A nakup! S tim jmenem souhlasim, ja bych to asi taky nechala v tajnosti, no uz se strasne na tohovaseho drobecka tesim 😵

Sazi asi budes mit pekneho raraska neposedu 🙂 Jak spi nebo spis vcem spi J tobe? Taky ve spacacku?

Verco tak se pekne vypot, aspon budes mit B na vikend doma, tak si odpocines. Nalepky urcite pujdu koupit, ale asi az po vikendu, E by asi prolepila svagrovcum nabytek 😅

Simi ty zoubky rostou strasne rychle, co? Ja si taky pamatuju ze hned jak vylezl E prvni tak za tyden rostl novy... Ted ale uz nekolik mesicu kouseme jenom s tema 8 co ma a dalsi ne a ne vylezt! Nevis co se dava na sty (stye) kdyz ted pracujes na tom ocnim 😀 ? (doufam, ze si to pamatuju dobre a nejsem tu za blbce), uz to mam v obou ocich od vanoc a ne a ne se toho zbavit. Na internetu jsem se docetla ze asi jenom atb, ale kdyby jsi vedela o nejakem triku takmi dej prosim vedet, nechci to prenest na E (ja sama jsem to chytla od O)

Holky preju vam hezky vkend!!

miluska.woolley
9. dub 2010

jo a jeste jsem zapomnela flasku vodky a cigara...

catkaz
9. dub 2010

Ahoj,

tak tady je konecne hezky a ja jsem zavrena v kanclu... ma to pry ale vydrzet pres vieknd. No, uvidime, tady u predpovedi pocasi clovek nikdy nevi.
Uz me to moje unava prestava bavit, nemelo by to ve 4.mesici uz polevit? Kazdy vecer jsem v 9, v pul 10 uplne hotova.
Milusko nechapu, jak tohleto vsechno zvladas... Ja se pripotacim domu kolem pul 7, neco uvarim, maximalne neco malo vyperu a to je tak vsechno.

Pristi tyden mam zacit chodit na tehotenskou jogu, tak jsem na to zvedava.

Preji vsem krasny vikend a at se vsuchni nemocny brzo uzdravi!

miluska.woolley
9. dub 2010

Katko ja mam ted obdobi energie, ale cekam ze brzo prejde... do 16tt jsem byla taky silene unavena. jo a do postele chodim taky v 9 mrtva...

Holky uzijte si pocasko, u nas uz se zatahuje a ochladilo se, ale porad to ujde...

editahlb
9. dub 2010

Ja uz se vikendu nemuzu dockat! Kolegove v praci planuji na sobotu bbq, tak to zkusim taky nadhodit, jestli bude pekne, tak proc ne, ze jo?

Marodum taky preju at se jim brzo ulevi, Katko tobe at si taky pekne uzijes vikend. Ja na tehu jogu taky chodila a bylo to super, jak pro zada, tak pro dusi, taky jsem tam potkala dalsi kamaradky a hlavne u porodu mi to myslim taky dost pomohlo, tak snad se ti tam taky bude libit!

Milusko to byl for s tou vodkou nebo se tak s M plne pripravujete na tu koupelnu? 😀

saza007
9. dub 2010

Miluska - to je teda poriadny nakup! Planujete party? 😅 Nech vam P&T dobre sluzi.

Edit - ano, spava v spacaciku, je to zlate, hned ako ho vecer v postielke zbada, tak sa tesi 😵

miluska.woolley
9. dub 2010

Edo ta vodka a cigarka jsou moje nova image 😀 .

saza007
9. dub 2010

jeej zenske, only just noticed... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

forensica
10. dub 2010

😀 😀 Sakra, samy kocky tady mame co 😀 😀 😀 Edito, co to je za tu babu, ja to nejak nemuzu poznat 😅

kaata
10. dub 2010

Ahoj holky, koukam, ze teda hromadne marodite! Nas pres Velikonoce trapil vsechny porad desny kasel, uz jsme z toho jakz takz venku. Ja mela pekny hukot v praci a velkou prezentaci, k cemuz mi ten kasel vubc nepridal. No snad je to za nami.

Milusko drzim palce s tou koupelnou! Stejne vas obdivuju, ze jste se do toho takhle pustili sami - u nas by to dopadlo katastroficky ( = koupelnou v troskach a k tomu rozvodem haha). Simco, hele u nas se koupelna dodelavala tyden pred mym porodem! Chodila jsem kolem delniku a strasila, ze je nepustim z baraku nez to dodelaji. No aspon jsem tim mela vzdycy back-up na odvod do porodnice, kdyby to na me prislo. Simco, to zvladas jeste dobre stihat chodit out kdyz Chris marodi mimo. Uz ti deti hospodari samy? Hadam, ze vyuzivas mamku co to jde, vid? 😀

Jo Milusko, super s kocarkem, to je pomalu nafukovaci ne? 🙂 My uz chodime ted dost bez kocarku a je to znat, ze clovek nema ty veci kam odkladat! Snazim se tim aspon chodit velmi light, jen wet wipes do kabelky a par snacks a hracek.

Dneska bylo nadherne, stravili jsme dne venku, hodne na zahrade a pak u reky u vinka 😅 😅 😵 . Zitra letim s Nicem na tyden do Cech tak se tam nechame rozmazlovat, uz se tesim.

Jo musim se podelit, ze jsme pred Velikonoci konecne odbourali dudalek na spani. A slo to neuveritelne lehce! Parkrat se po nem ptal a trochu knikal a to bylo vse! No teda kdybych byvala vedela, ze to tak pujde, tak bych to udelala uz davno, ale pohodlnost mi to porad oddalovala. Zato uz ale obcas Nico vynechava denni spanek...uz nas to zacina 😝 No aspon je pak vzdycky vecer uplne vyrizeny a padne jak zabity.

No nic, mejte se hezky a ja se ozvu mozna z Cech. Hezkou nedeli xx

verde198
11. dub 2010

Ahoj devcata,

Milusko, s krasnym pocasim nevim nevim, na cely tyden hlasi prehanky 😝 Teploty se maji trochu zvedat, dneska 7-11 😝
Jinak super fotka 😀 At vam jde koupelna dobre od ruky!

Catko, ja jsem taky porad unavena. Minuly tyden jsme sli na prochazku asi na hodinu a myslela jsem, ze domu nedojdu 😔 Tak doufam, ze taky prijde faze super energie jak popisuje Miluska 😉

Kato, z Nica uz je kus chlapa, co? Bez dudliku, bez plinek..... 😉 Uzijte si to doma.

Hezkou nedeli vsem!

janauk
11. dub 2010

Ahoj holky,
no jasne ze tenhle duben bude v Cr hnusne, protoze tady jsme s Alfim. Ja byla na 4 dny u kamaradky na jihu Cech a dnes tam i snezilo a to jsme se ve ctvrtek pekli v trickach!
Kato, teda to je super ze jsi Nica tak hladce odnaucila od dudliku.
Super fotky, damy. Me ty pravidla take prijdou dementni.
Milusko, s tou koupelnou to neprehanej!
Kato, Evo, me bylo blbe do 18 tt a pak jsem si to konecne zacala uzivat, tak vyckejte. Bude lip.
Mam dotaz, nevite jaka pravidla ma na litani Ryanair? Kamaradka ma dve deti obe pod 2 roky a chce letet sama na dve letenky. Nevite jestli s sebou musi mit pro kazde ditko dospeleho?

editahlb
12. dub 2010

Ahoj kocky, Jani s Ryanair fakt nevim, ja s nema jeste nikdy neletela, na strankach nic nepisou? Nebo at si to zkusi zabookovat, jen tak na zkousku, jestli ji to system dovoli a pak uvidi, otazka ale ais je,jestli to sama se dvema detma zvladne?

Verco: Jessica Stephenson, je to dobra herecka 😉

Kato krasne si to v Cechach uzijte, odkud vlastne jsi? Jake kolace budete doma bastit? 🙂

My jsme meli taky super vikend, bylo fakt nadherne, tak jen tak dal, uz si zacinam na to slunicko zvykat...

saza007
12. dub 2010

Jani - Ryanair rules su 1 dospela osoba na jedneho infanta (infant je do 2 rokov). Neviem, ci by ju pustili s nimi samu. Ale nech im skusi zavolat.