Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

saza007
2. pro 2010

@wacata37 tak keby som mala sanky, tak dnes by som maleho na nich do Sainsbury's urcite zobrala. Co je na tom? Vsetky chodniky tu su zavalene snehom, urcite by to islo lepsie, ako ked sme sa trepali s kocikom.... a J. by mal novy zazitok 😅

wacata37
2. pro 2010

@saza007 ja nerekla ze je na tom neco spatnyho ja se jenom divila kde je vsichni schrastili protoze my zadny nemame. Ani nevim kde je tady V brightonu prodavaji! 😉

saza007
2. pro 2010

@wacata37 jaj tak sa ospravedlnujem, ze som to pochopila!

tu je zopar linkov na boby:

http://www.halfords.com/webapp/wcs/stores/servl...

http://www.sledges.co.uk/buysledges.aspx

wacata37
2. pro 2010

@saza007 ODPUSTENO 😀 😀 😀 a diky za links...se vsadim ze az dorazi boby sleze snih 😅

editahlb
2. pro 2010

Ahoj! No me by hlavne zajimalo jak se ty pitome mysi do toho naseho auta dostaly - kudy tam vlezly? Dnes jsme nenasli ani jeden bobek, tak snad jsou fuc...

S temi orechy ty ja taky mam nevyloupane, asi uz jen tak pul kila, ale ja bych je potrebovala vyloupane a jeste k tomu i umlete 😉 🙂 (nemam mlynek). Na peceni potrebuju az skoro pul kila namletych a to bych se uloupala k smrti 😀

Dneska teda kosa fakt byla, malem mi zustaly prsty na klice, jak to ten mraz "rozpalil", O muze odhrabavat snih kazdy den a pak to rano ani neni poznat, ze tou lopatou neco delal. Takze vam v UK taky pekne mrzne? Pekne fotecky wacata37 🙂

Evi premyslela jsem nad tou tvou lekarkou, treba podepsala taky tu petici na zvyseni platu, a kdy se nic nezvysilo tak proste dala vypoved, urcite jsi o tom ve zpravach slysela, tak treba to byl i jeji pripad..

jo a Kato E je na tom stejne jako tvuj maly, taky kdyz ji snezi na oblicej tak hulaka - au au au! 😀

Co se tyka jizdy a porodu Zuzko tak si rikam, ze si mozna necham privolat sanitku, az to na me prijde, tady je ted tolik snehu ze si fakt v aute v zaveji v mrazu rodit nepreju (viz tve zkusenosti Zuzko, nekteri ucastinici silnice jsou fakt nemozni, co?)

janinek
2. pro 2010

@editahlb Ty mysi teda nechapu. My mame pavouka, ale tn si jen bydli v zrcatku a dela pavuciny - VENKU. Hlavne at tam nemate kuny, ty pry zerou kabely. Pasticky jste zkouseli? Nam se na chate nejlepe osvedcily vzdy ty klasicke drevene. Drzim palce na boj s hlodavci. Ja si v Anglii zazila krysy a to teda nikomu nepreji. Ale zase umim prohlednout ted kazdy dum a zjistit, jak je krysam pristupny.

Ty jo, tobe se to uz tak blizi, jak se citis? Zavidim mimcu, jak se u tebe nosi v teple. mne tu je desna zima. Potrebuji si koupit nejake poradne boty do toho snehu, mam semisove kozacky do sucha, jako asi zacnu jak Londynanku chodit v mych ruzovych holinach, co mam na venceni CLiffa do parku.

A k me pracce, ono se to tak dlouho vlece kvuli blbemu hotpointu. Zaclo to pred mesicem, na Halloween se to rozbilo, pak v tydnu prisel bratranec LL a koukal na elektriku a rekl, ze tou to neni, ze neco v pracce. Pak jsem v patek volala na Hotpoint a dali mi termin v utery. V utery rano telefon, ze technik nemocny a prijde ve stredu. To prisel, rekl, ze je rozbute topne teleso a ze to hend vymeni a bude. Jenze to nevymenil, rekl, ze to nejde vyndat a ze se musi menit cely buben. Dal mi termin na pondeli. Ze to driv nejde. V pondeli telefon, ze jako technik nemocny a ze uz ma ten buben, tak jako nejdriv ve ctvrtek. Takze ve ctvrtek vymena bubnu. Ale pak to hrozne rvalo. Tak prisle znovu, rikam, at zkontroluje utazeni a to pry ok. A ze nerovna podlaha a podlozit. Tak to volam LL. Jenze pracka predtim fungovala a nervala a podlaha byla stejen krive. Takze nekdo znovu prijde.

Mezitim jsem v tom prala na nizsi otacky aspon, protoze jako uz jsme nemeli co na sebe a cim se utirat. Pak LL domluvila zase technika, prisel v utery nebo stredu dalsi tyden. Rekl, ze spatne utazene, mel rpavdu, protoze ten minuel vubec nekontroloval to, jako tenhle. utahl, spustili jsme to a nervalo to, tak super. Vyprala jsem dve pracky a pak dala susicku, je to washer-dryer, jenze ta po 20 minutach prestala a prisla jsem, desny smrad a vsechna svetylka blikala. To bylo minulou stredu, tak volam zase LL. Tak pry v sobotu na to nekdo prijde. Ale my jeli pryc v poledne, rano napsali, z eprijdou ve dve. Mela na to prijit LL, ale zavolala a rekla, ze domluvila, ze bude nova pracka, ta sama, ale nova. A ze snad ve stredu, ze to v pondeli potvrdi. Tohle pondeli ale nic nepotvrdili, ani v utery a vcera jako rekli, ze kvuli snehu neprijdou a ze nejdriv v utery 7/12.

Takze ted na to cekame jak na smilovani. Jinak probihat to bude tak, ze nejdriv prijede technik, odmontuej starou. Pak prijede ridic, odnese starou, necha novou. Pak prijede technik zase a zapoji novou. Samozrejme zadne casove udaje. Takze manzel bude muset byt doma, protoze zrovna na utery mam doktorku a ta tam je jednou tydne jen a nechci to odkladat. A jdu tam v pul treti, takze proste nema cenu, aby sel do prace na dopo ci jen odpo. A uz ted vim, ze to v utery nedopadne, protoze proste se maji dit tri veci a to hotpoint nezvladne.

V sobotu jdeme tudiz vyzkouset pradelnu tady na hlavni cestou na metro.

A jeste me fascinuej tady mistni autoservis, se s nimi domlouvame snad tri tydny uz a jako na maily nereaguji, dovolat se tam skoro neda a malokdy se ozvou zpatky, i kdyz to slibuji. Oni jako asi nechteji vydelat nebo nevim. Tedy asi nam to pujde ze zaruky, ale i tak.

wacata37
3. pro 2010

Ahojte, tak uz moc nenasnezilo jenom to co pres den roztalo zmrzlo...takze ledovka :D tak to uz neni takoa hrozna sranda :( ted by to chtelo brusle na to jit do Sainsbury 😠
@editahlb No nam na jihu fakt moc nesnezi a rozhodne ne v listopadu 😝 Docela velky prekvapko, ale na to ze rikaly ze jsou na to letos pripraveni tak zase skutek utek. letiste je zavreny, vetsina obchodu a skoly. Ani mestka doprava zrovna nefrci snad jeden autobus sem a tam, coz moc nechapu protoze bydlime na vypadovce do Londyna a ted tu frci jedna lorry za druhou.

no jinak si musim postezovat. Mama si prehodi letenky na brezen nebo kveten aby se mohla prochazet po plazi. Co by jezdila ted a trochu mi pomohla ze? takze jsem se tak nastvala ze letos budeme mit vanoce v Anglii. Uz toho mam dost aby si tady z toho kazdej delal dovolenou a ja kazdy svoje volno jako magor letela co cech. Litam sama uz od ty doby co bylo matty 6 tydnu a asi kazda vite jaka je to pruda. s kocarkem a kramama a ditetem sama 😒 a za ty penize co me to posledni dobu stoji bych mohla do karibiku a mit opravdovou dovolenou...Vam reknu ze jsem to tak neudelala mohla jsem lezet v houpaci siti a popijet koktejli 😎 😀

forensica
7. pro 2010

Ahoj holky, nejak jste se vsechy nekam zatoulaly co 😎

U nas dobry, vcera akorat odjela navsteva tak snad az do porodu bude uz klidek 🙂 Ale bylo to fajn. Byli jsme na pekne santa show (hlavne ze byla zadara!), k to prosedela s otevrenou pusou 😀 Dodam foto.

Wacata, jo to je normalni, taky vzdycky pendlujeme mezi CR a SWe. Ale me to narozdil bavi, jelikoz kdyz dojedu tam tak je o nas kralovsky postarano a ja nemusim varit a tak 😀 I kdyz ja mam teda mamku akcni a ona fakt v domacnosti exceluje takze vlstne kdyz je tu tak taky nemusim nic delat 😀 Ale chapu te.
Jinak nemuzu uverit ze jsem uz v 35tt. To je fofr! Edita uz urcite taky brzo porodi, tak se tesim co to bude 🙂

wacata37
7. pro 2010

Ahojte, no ticho po pesine.
@forensica mas zlatou rodinku 😀 no uz je to sranda jak to ty vetsi deti vnimaji co? ja si pamatuju ze kdyz bylo matty 18 mesicu tak jsme ji vzali do santa grotto v nasem obchodnim centru a ta z nej mela sok nechtela s nim mluvit nechtela si mu sednout na klin...no propadak ale letos uz to vsechno strasne 'zere' a na vsechno se tesi. No ale George ji vcera zkazil prekvapeni k vanocum. konecne po ty kalamite se zase rozjela posta a ja mela objednanou takovou truhlu s botama a naramkama a korunkou a kdosi cosi pro princeznu a ono to prislo kdyz byl doma na breaku no a kdyz jsme prisli ze skolky on to tu nechal na stole otevreny no tak jsme ji to museli dat to bylo divadylko...he he 😖
tak ted nevim co dal, koupila jsem ji ten vtech laptop ale chtela jsem k tomu jeste nejakou kravinku a ted nevim co...asi ji dokoupim ty dreveny zviratka uz tu mame pomalu malou farmu ale ona je tak zboznuje 😅

jinak to pendlovani me uz nebavi, hlavne protoze opravdu litam sama a jakmile pristaneme hned mi mati preda kamna a varecku a jedu nanovo akorat v cizi domacnosti. takze letos si to udelame opravdu po svem, uz mame stromecek jeste ho musime ozdobit...ale nemam ozdoby jsem vybirava hledam neco jako krystaly, perly a pruhledne sklo meli to v John Lewis ale to co chci je vyprodano..jsem si taky vzpomela dost pozde co?? no jestli nekdo nevite nebo uvidite houknete na me prosim 😵

jinak utika to utika, takze ty mas termin nekdy v lednu?? prekvapeni na novy rok??? 😀

slunicko2
autor
8. pro 2010

Verco, jak se podarilo domu dostat tve navsteve? Vazne to leti, kdyz si vezmu, ze jsi teprve nedavno oznamovala tehu! 🙂 Fotka je takova pamatecni 🙂 Ani se mi nechce verit, jak uz je velika! A super dlouhe blond vlasky. Ta by Seanovi libila 😉

Zkus ty ozboby v Homebase, tam jsem je videla. A nejake sklenene pruhledne a kristalove mela i asda.

janinek
8. pro 2010

@wacata37 Mi pripominas nas, kdyz jsem tu prvni rok shaneli ozdoby a stromek v pulce prosince 😀 Ale poridili jsme pak stromek asi za tretinu a ozdoby nejake poslendi z John Lewis prave. Jinde uz nic nebylo. Casem koupime nejake pekne sklenene. Letos stromek ani nedavame, kdyz tu nebudeme, by se na nej jen prasilo. Ja ho puvodne teda chtela dat, ale kdyz uz jsme to nestihli k prvnimu, tak to ted nema cenu.

Jeste k ozdobam, v ZARI!!! jsme byly s kamaradkou v Liberty, uz tam byl Christmas shop otevreny. A v patek vecer jsme tam koukaly na ozdoby, co jsme chtely, byly pekne drahe, ale ze jako by clovke koupil jeden kousek treba na okno, dvere atd. Sla tam pak v pondeli a ty nase vybrane tam uz vubec nebyly. Ani jedna. Ted jsme tam byli v sobotu a ozdob meli mraky, ale ty, co se nam tak tehdy libily, tam zase nebyly. Ale neco sjem si koupila.

Teda my, kdyz prijedeme k rodicum, tak se o nas staraji. I kdyz u nasich vsichni skakaji nejvic kolem manzela a jeste me honi, at kolem nej "skacu" take 🙂 Naopak, kdyz tu mam mamku, tak se porad "hadame", ze chce uklziet nebo neco myt a ja to nechci, ze ma odpocivat, ze je na dovolene. Ale az budou jednou deti, tak ji rada vyuziju 🙂 Tak me mrzi, ze to mas s mamkou takhle.

@forensica Ty jo, na tobe neni nic videt. A usnulo, no u nas stale veselo s prackou. Vcera ji teda nainstalovali, tu novou, i pere, i susi. Ale dneska jsem zjistila, ze pro zmenu nejde mycka. Asi nam neco vypnul nebo skripnul hadici k ni. Jako jsem tak rozcilena, ze ani nemam chut jit zkoumat ty kohouty a necham to vecer na Martina.

wacata37
8. pro 2010

@slunicko2 diky homebase nevim tak jsem nic nevidela dneska jsem tam byla ale asda me nenapadla...tak se jdu mrknout online...

@janinek no ja vim honim to na posledni chvili co? no prave ja chci postupne nazbirat opravdove crystalove ozdoby neco drazsiho nemusi toho byt hodne ale aby to bylo efektni. Ja nejak moc nemusim ty barevne kreace z Argosu.
ale to pruhledne sklo to je zazrak a prave jenom JL to mel a ty to vyprodali potvoraci..vidim ze vice lidi melo stejny napad.

holka ty mas stesti na ty spotrebice me se zase rozpadaji kamna ale ty jsou landlordovi tak at si je opravi sam! 😖

peppapig
8. pro 2010

Ahoj holky, zdravim z jiz nezasnezeneho jihu 🙂 Minuly tyden nam krasne nasnezlo, muzika jsem hned rano poslala pro boby, ani nahodou, poslednich par mu nekdo vyfoukl pred nosem a Halfords, kteri meli docela velkou nabidku, byli zavreni kvuli snehu 😒 Tak jsme vyrazili do parku jen tak, Mia byla nadsena, takovou radost jsem uz dlouho nevidela. Dosli jsme domu totalne mokri a zmrzli. Hned na to dostal nas tatulda man's flu lol, knucel jak batole, ale tento tyden ho to opravdu skolilo 😒

Jinak me je porad na nic, navic jsem mela hrozne bolestivy smear test, dvakrat jsem si zvrtla kotnik a uz skoro tyden vypadam, jako bych mela nestovice, hruza netusim z ceho to je, ale davam tomu jeste par dni a navstivim draeho gp. Uz si zacinam pripadat jak hypochondr 🤐

@editahlb drzim pesti na super porod a hlavne na dobre cesty a malo snehu v dany den. Jsem zvedava, zda to bude dalsi holcicka 🙂

@forensica no K to opravdu zaujalo, to je fajn. My jsme letos jeste na zadne xmas akci nebyli. Premyslim nad Pantomimou, ale nejsem si jista, zda by mela u M uspech. Ale baby bump neni ani videt, to se nekdo ma, ja byla jak velbyba.

@wacata37 to je super, ze se M takhle tesi na Vanoce. Nase to taky proziva, Jezisek, ted dostala MIkulase, to bylo nadseni, mam z toho radost. Mam porad usmev na tvari, kdyz mluvi o Jeziskovi a pak zase o Father Christmas a jak veri, no parada 🙂 Ovsem mrzi me ta situace s tvoji mamkou, skoda no, ale urcite budete mit krasne vanoce jako rodinka ve trech 🙂 Co by za to dali nasi, kdyby mohli byt s nama na Vanoce ☹

@janinek teda ty vase spotrebice to je o nervy, snad vam pres svatky nespadne barak na hlavu 😅

peppapig
8. pro 2010

@wacata37 taky jsem letos kupovala nove ozdoby, rozhodla jsem se pro red and white theme, zadny glitter, spis takove rustic, taky jsem se rozjela v Johnovi 😉 . V pondeli jsem si jela pro papiry atd do Hobbycraftu, hned vedle je garden centre Haskins, rozplyvala jsem se tam nad ozdobama na stromecek...pruhledne tezke sklenene koule, pak ruzne odstiny sede a zelene a vubec vsechny mozne varianty, nadhera. Mozna je tohle centrum i u vas. V sobotu tam jedeme pro stromecek 🙂

Tady je jeste fotka naseho zasnezeneho parku se spoustou studentu (uni was closed) 🙂

wacata37
9. pro 2010

ahojte,

@peppapig ne ne to tu nemame jsou snad jenom 4 co jsem koukala tak na nas uz nevyslo. No ale objevila jsem ze jeste maji nejaky v The White Company tak to asi nejak sezbiram...no uz mame masle to je zaklad 😀

tak u nas uz snih neni, vydrzel opravdu jenom 2 dny a pak lilo a lilo....
dneska jsme byly ve skole jenom rano, Class 1&2, reception a nursery meli nativity play. sranda jak tam ty prckove neco zpivali....samozrejme ze to tahli ty starsi deti... Matty je ta bez ty koruny udelali nam ji malou tak ji to na tech vlasech stalo az to spadlo....jinak moc se tam nedalo fotit tak pardon za tu kvalitu 😝

wacata37
10. pro 2010

@peppapig tak jsem taky hypochondr uz druhej den me tak boli ucho a zuby a pulka krku a vubec vseho pulka. Jenom se matty vyhrabala z udesny chripky tak ted zase mam neco ja. je to vubec mozny mozna jsem alergicka na anglii 😝 😅 uz ste nekdo mel zanet ucha?? co se na to da dat. GP mi rekla ze s tim nic nedela ze se to samo uklidni proste brat ibuproface ale ty fakt nezabiraji. vzdyt si beru 500mg dva kazdou druhou hodinu ....uz me je zle i od zaludku..to zase budou vanoce...

jinak hlasim ze mame krome masli uz mame i prvni bile a sklenene ozdoby (vyzobala jsem je z ebay) a meli by dorazit perlicky a ruze..no to bude kyc. a pro matty jsem jeste koupila bily medvidky...no asi se pobavite az to uvidite 😀

forensica
10. pro 2010

Dobre fotky devcata, neni nad snih a vanocni atmosferu! 🙂

Tak ja jsem dnes odplenila dite (teda na spanek ji jeste bude chvili dostavat). Tak mi drzte palce at to pokracuje v uspesnem duchu - ja nervozni aby se mi nepocurala, mala spis otravena ze ji posazuju na zachod kazdou hodku 😀

wacata37
11. pro 2010

@forensica tak drzim palce. uplne jsem si vybavila jaka to byla akce u nas. to bych ani v tomhle veku co to delas u Matty nezvladla! Vsude jsem tahala nocnik i na hriste jako magor a dite ne a ne povolit. ale musim rict ze jsem se ji spis ptala jestli chce na nocnik nez ji tam davala kazdou hodinu a kdyz rekla ne tak jsem to respektovala, ale i tak se nekdy po... ale po par nehodach se srovnala a ted vydrzi i hodiny az me to mate bez nocniku!
Ja uz ji ted prestala davat pleny na spani a uplne z toho nespim abych ji slysela vstavat na nocnik....to jsou akce co? 😀 ale pak je to k nezaplaceni 😀

forensica
11. pro 2010

@wacata37 - no to teda, je to legrace, ja jsem z toho taky nervozni 😀 Ale je pravda ze ona perfektne vi co po ni chci takze je urcite ready. Ja se ji taky ptam a dost ji to pripominam ze nema plinku.Ale pak cas od casu ji na ten zachod dam. Ale skoro jsem to oplakala, je to uz velka holka v kalhotkach 😅

wacata37
11. pro 2010

taky jsem z toho mela smisene pocity. Ale sly pleny pote dudlan a v zari i kocarek. Najednou miminko bylo fuc! No ty ale cekas druhe takze se to u vas tak jako tak posune a k nebude chtit uz bejt mimco. Dneska kdyz se chova jako mimco tak ji reknu ze ji dam cucaka, narazim ji plenu a hura do kocarku. Jak se hned zklidni. Desne rychle to uteklo a ani nevim jak a uz me nepotrebuje..

forensica
13. pro 2010

No presne tak, leti to co. Dnes jsme teda dost resily kadeni, ona je z toho trosku vypleskla kdyz to z ni pada chudak 😕 Ale curani ani jedna nehoda, fakt uz si rika pekne! Ja se prave trochu bojim ze az bude miminko tak bude trochu regrese a tak jsem chtela zacit co nejdriv pred narozenim. No uvidime. Jinak nase druhe se konecne otocilo hlavickou dolu (kdo vi jestli tam zustane ale ze), vse se zda v poradku. V sobotu si ale zajdu na sken jen tak pro jistotu, po zkusenosti s kamaradkou co prehledli breech pozici chci mit jistotu. 🙂

forensica
14. pro 2010

Hmm, tak dnes rano totalni fobie ze zachodu a nocniku ☹ Totalni krize, rev, takze po dvou pocurani (tezce to teda nese, to jde videt) jsme zpet u plen! Ach jo, to bylo asi to kadeni co ji upne odrovnalo. Ja to teda obrecela, fakt ty tehotenske hormony jsou pitomy. 😅

janinek
14. pro 2010

@forensica Jeee, to me mrzi, tak snad ji to brzy prejde.

A super, ze mimco se otocilo, drzim palce na sobotu, at je vse v poradku.

@wacata37 Nevim, jak Matilda, ale ja teda mam stale dny, kdy chci maminku 🙂 Tak neboj, neni vsem dnum konec.

Nevim, jestli vite, od ctvrtka ma v Anglii zacit snezit. Hadejte, kdy jedeme do CR. Pred tydnem neco byla predpoved jen trochu snehu v Nemecku, ted je to uz cela Evropa. Uz nas vidim, jak nekde v noci hledame v Nemecku hotel, kde nas vezmou se psem.

janinek
14. pro 2010

Zapomnela jsem vam rict, ze jsme v nedeli byli bruslit u Toweru a bylo to super. V lednu chceme jit znovu zase nekam jinam. Snad se dokopeme.

Chodite pravidelne na vanocni trhy na nabrezi? Ja bych prisahala, ze predlonskou zimu byly od London Eye k Tate Modern zhruba. A letos i loni to je spsi tak okolo London Eye jen, tak nevim, jestli se mi to zdalo nebo jak 🙂 A v nedeli jsem byla tak zblbla, ze jsem se tam ani nekoukla na to kluziste, co tam letos ma byt prvne. A to jsme byli hned vedle asi. V nedeli vubec teda bylo krasne pocasi, jsme meli stesti.

forensica
14. pro 2010

Jani, no tak snad odletite 😅 Jinak me by se teda tak nejak sobecky bile vanoce libily 🙂
Ohledne tech trhu, ja myslim ze jeste minuly rok bylo trziste i u Tower Bridge ale je tam ted prd. Nejak to zredukovali co.

janinek
14. pro 2010

My jsme ti bezdetni, autem jezdici prave. Takze litat to urcite bude.

U Tower Bridge jsem ted nic nevidela. Ale mas rpavdu, take tam byl kolotoc a stanky.

Pry jsou nekde hezke finske trhy, ale drahe. A byli jste v Hyde Parku na Winter Wonderland? My stale ne.

janinek
14. pro 2010

Zadaly jste nektera o prominuti pokuty? Se mi dneska stala vec naprosto k vzteku. jela jsem pro neco na postu a na parkovisti nesel automat, byla zasekla ta dirka a neslo tam hodit penize. Tak jsem tam auto nechala a sla pro balik, za pul hodiny prisla, boticka zadna, odjela jsem. Cestou jsem si vsimla, ze mam nalepenou na okne tu kapsicku, takze pokutka. Tak jsem tam pak jela zpatky a vedle automat cedule, ze kdyz nejde, ze se ma platit po telefonu. Tak tam chci zkusit napsat, ze jako nesel automat a nemohla jsem zaplatit. Ale nevim, jestli mi to uznaji. Blbe je, ze kdyz mi napisou, ze to zamitaji, tak pak mi bezi 14 dni, kdy muzu zaplatit jen pulku (30 liber) misto plne castky 60. A kdyz mi to prijde, jak tu nebudeme, tak samozrejme ten termin prosvihnu. Manzel rika, at zaplatim rovnou tricet, ale me to desne pudi a prijde mi to nefer.

My uz jednou takhle zadali, nastesti v jine borough (a vlastne asi i jine auto a na jine adrese), ale tam to bylo tak, ze jsme si koupili listek a jak jsme zavirali auto, listek se otocil na palube a nebylo videt, ze je zaplaceno. A to nam tehdy prominuli.

wacata37
15. pro 2010

Ahojte, tak me to rozesmalo @janinek to s tou pokutou. Ne ze bych ti ji prala to fakt ne, ale vzpomela jsem si jak nastvanej prijel domu george asi tak pred dovuma tejdnama. A nedostal pokutu za spatny parkovani ale za to ze jel na kole zpatky z prace (rano chodi na brzky smeny tak jezdi na kole) a nemel svetla a bylo sero. Tak ho sebrali policajti nalozili do auta privezli domu i s pokutou £30. Radeji to zaplatil jinak se to nejak navysuje ne a muzete zkoncit u soudu. Ale to je sranda takhle vydelava mistni policie 🙂

JInak trhy tu nejsou jenom nejaky farmarsky na ruznych farmach ale kdo by se pak tahal s tema taskama? my vlastne jeste ani nemame plany na anglicke vanoce. Meli jsme jet domu ale z toho seslo tak ted budu muset zabavit prcka v uk. Chceme jit na to holiday on ice ale to je az nekdy v lednu, tak pujdeme taky bruslit a podivat se nekam na Santu ale jinak se tu nic moc nedeje. je videt ze austerity measures uz nastali 😝 😅

janinek
15. pro 2010

@wacata37 Jako to mi prijde humorne, ze v zemi, kde nemaji auta povinne sviceni stiraji kolare za nesviceni. No, ja tech tricet take zaplatim, protoze jsem dnes nestihla na postu dojit s tim, aby to byl registered mail. Ale stale me to desne pudi. Jeste ja, takova poctivka. Jsem mela vycitky, kdyz jsme v Colchesteru v garazich si vzali uz zaplaceny lsitek, co nekdo nechal na automatu. A ted tohle.

Ale dneska jsem si aspon udelala radost a byla pro mnamky v Wholefoods, Ben's cookies, Hummingbird a Laduree pro rodinku.

A manzel prave zjsitil, ze jak jsem minuly tyden byla v servisu s autem, tak nam asi vzali a nevratili servisni knizku s manualem a ruznymi kartickami k pojisteni a tak.

forensica
16. pro 2010

Ahoj, ja na wonderlandu v HP byla a docela je to fajn. Sice drahe ale mala se tam podivala, neco malo pojezdila na kolotocich a vubec to melo milou atmosferu. 🙂
Hm s tou pokutou je to takove naprd. Tak jim zkus napsat a kdy ti do 14 dni neprijde zadna odpoved tak to v tom poslednim terminu zaplat za £30. Treba by se to dalo pak vymahat i zpetne.