Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

slunicko2
autor
13. únor 2009

ahoj holky,
omlouvam se, ze ted prispivam dost mizerne, ale je toho na me dost! Praci mam stale takovou roztahanou...

Evco, presne tak, muze byt i hur! Asi by to bylo o to vice deprimujici, kdyby jsi praci nenasla ani ty, jako rodila ceska. To uz by si chudak nedaval moc velke sance ani on! Urcite se nejaka prace najde. Vsak vis, jak dlouho to trva tady!
Ja jsem na jednu marketingovou pozici odepisovala v pulce prosince a teprve tenhle tyden mi prisel email, ze se tim probiraji a daji mi vedet! 😕 A to pritom ta pozice byla inzerovana vice jak mesic pred uzaverkou!
Skoda, ze s tim gynekologem neporadim. Ale muzu se zeptat mamky..... (dam ti vice do IP, nechci to tu psat).

Sakra, ted si nepamatuju, ktery prispevek se mi ulozil a ktery ne :( Moc se omlouvam, kdyz na nekoho zapomenu!

Milusko, kdy jdes na ten zakrok? A nechcete zajet i do Skotska? 😉

Verco, tak s tou mykozou ti neporadim :( Slysela jsem o trush (pise se to tak?), ze to se da prenest. Ale to by snad bylo viditelne, ze?

Edit, jak si uzivas maminkovani? 😵 Mala je fakt kouzelna! Take k vam chodi midwifes?

Simco, co krece, uz dobry? Chodis jeste na nejake kontroly? A znakujete jeste? Ze Seana se ted stava mazlik, rozdava hugs 😵 tak jsem spokojena 🙂 Mliko nam taky moc nepije.

Kato, to je Nico sikovny, ze si hned dobehne do zidlicky. To sean u me bude stat a knikat, abych si pospisila! 😀
Jak casto se sledujes pres den tu kameru ve skolce?
Doufam, ze ti vcera dorazil domu brzy! A nemusela jsi dlouho cekat! Alespon, ze uz je patek!

Holky, musim vam rict, co se mi povedlo.... byla jsem u jednoho klienta, co se vratil z nemocnice. Jeho manzelka v nemocnici jeste je. On byl takovy trochu panicky, jak byl doma sam... Vzala jsem mu zuby, ze mu je vycistim. Pak mu udelala toast k snidani a mezitim pro nej volala jeho GP. On sedel s toastem na posteli a za chvilku mi rika: can i have my teeth back? Chudinka, ja mu je zapomela vratit! 😅
pak kdyz jsem tam byla na vecerni navsteve, tak mi ukazoval fotky rodiny a manzelky. Ptala jsem se, jak se ji dari. Rikal mi, ze zitra bude doma z nemocnice. Tak jsem se s nim radovala... tak moc, ze chudak brecel! 😝

Jinak seanovi se v nove postylce spinka skvele! Ma tolik prostoru! taky po ni porad skace 🙂 A hlavne se uz naucil spat pod perinkou! Od te doby, co neni v sleeping bag, tak nezvraci. Fakt si myslim, ze se do nej vzdycky zamotal a nozkama si tlacil na zaludek.

No nic, uz musim, zitra me ceka hrozne dlouhy den! Dobrou a krasny vikend!

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
14. únor 2009

jeeee, Simco, to jsi sem nemela davat takovou story! Ted jsem cela broody! 😵
Sean prestal spat v tom pytli asi nejak po novem roce. Vzdycky zvracel, kdyz v tom pytli spal. Podle me ten pytel je sice dlouhy, ale nebyl moc siroky. On spi vzdycky s kolinkama pod briskem.

mam zatim jenom fotku jeho postele. jeho v ni jeste ne...

miluska.woolley
15. únor 2009

Ahoj holky,
vikend skoro za nama a tech zazitku... Pomahala jsem v materskem centru s bazarkem a Lottka stravila 3 hodky s ostatnima detma v mistnosti s "cizi" pani na hlidani. Byla jsem na ni tak pysna, hezky svacila, hrala si a nebrecela. Az kdyz se po.. a ja ji sla prebalit, tak uz byla unavena a fnukala, tak se slo domu.

No a dneska po odpolednim spanku jsme konecne poredne utekli roku. Ted tu lita po obyvaku jako das a je hrozne stastna ze ji to jde. Pridala jsem video na youtube.

Veru, moje kamoska tady mela tu mykozu, malej mel k tomu silene opruzenou prdelku.. Mazali to nejakym fungicidem a kdyz se vylecila ona, jemu to taky prislo. Symptomy zni stejne. Ty si to teda vybiras za nas vsechny.. ☹

miluska.woolley
15. únor 2009

Zabookovali jsme cottage v Mousehole, uz se tesim jako mala.

Zuzi, jdu ve stredu, jeste nevim v kolik. Skotsko uz asi nedame, uz ted se nam to plni... Sean je teda sikulka s tou postylkou...

Lotta je na diete bez mlika a hleny zmizely, takze zitra opet dostane mliko a v utery vezmu na rocni prohlidku ukazat plenku... Stejne ale doufam ze to alergie na mliko neni. Chudinka.

Simi, ja jsem taky broody a hlavne jsem ted neskutecne namekko.
Nejak na mne doleha Ch. rok a mam strach z ty narkozy...

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
miluska.woolley
15. únor 2009

Simco, ja hubnu a M. si vzal do hlavy, ze ted neee, ze az na podzim jak bylo puvodne planovano. Ze pry nemam menit nazor nekolikrat do mesice...

V nedeli nam prijdou na oslavu 3 deticky s rodicema, mala dostane bobbycar a spoustu drobnosti a ja doufam ze budu schopna uklohnit dort a kolac...

forensica
15. únor 2009

Ahojky, no ja si taky myslim ze to je ta moucnivka. Oni vedeli proc jeste v porodnici v drivejsich dobach vymazavali detem pusu fialkou a prsa taky,co. Docela ze to zlepsilo tim ze prsa furt vetram, ale zajdu k GP a poptam se co na to. Diky za rady. mala mela docela opruzenou prdelku,ale to jsem vyresila pudrem a 2x denne bez pliny hranim 🙂

SImco, ja te docela obdivuju ze budes mit druhe mimi tak brzo. Ja se nejak usnesla ze mozna druhe zacneme pokouset az bude mit K 2 roky, driv mi to prijde docela masakr jak jsou jeste tak maly. Ale kdo vi, stejne jak Miluska menim nazory docela casto 😀

forensica
15. únor 2009

Jejda, jeste jsem zapomnela, mam takovy choulostivy dotazek. Kdy jste devcata zacaly sexovat po porodu? My dnes zkusili ale nejak to nebylo uvnitr ono, jeste to jaksi podivne bolelo. Jizva venku je uplne v pohode ale nevim co si o tom vnitrku myslet 😅

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
15. únor 2009

ahoj holky 🙂

milusko, velka gratulace! 😵 doufam, ze ma mala doma poradny rozbeh 🙂 Ja taky menim nazory. Ale priznam se, ze ted na to teda nemam... Vlastne se mi zatim do druheho nechce. Snazim se prinutit k opaku, kdyz uz mi bude 33. Ale fakt se mi nechce v noci znovu vztavat na flasku a tak 😀 takze asi taky pockame...
Ja jsem si s tim skotskem delala legraci, bylo mi jasne, ze to uz by pro vas bylo docela z ruky! Tak nekdy priste 🙂

Simco, co kocar, uz jsi ho zkousela? Jsem zvedava, co budes rikat, az ho poradne vyuzijes. Ja jsem ted videla jednu holku ve meste, a ona od toho musela jit docela daleko, aby nekopala koleny do te spodni sedacky. tak me to moc nenadchlo... ale ja to zase resit nemusim, protoze sean uz bude davno cupitat 🙂

Holky, tak svagrova pry nema poporodni depku, ale uzkost! Musi na terapii.... Ona pracuje (nepracuje spis) pro NHS, a ta ji donutila po pulrocni nemocenske zajit k jejich lekari. A myslim si, ze ten to odhadl dobre! Ona proste zadne symptomy poporodni deprese nemela. Pry musi na sest mesicu na skupinovou terapii a pak na one on one.....

verco, a nepomuze ti s tou moucnivkou tvoje HV? tady to hv omrkne, pak zajde za gp, on predepise a ona prinese nebo zavola a ja si vyzvednu predpis...
U nas se sexovalo po trech tydnech. Ale ja mela cisare. A taky byl daz ctyri mesice v trapu, tak uz se to nedalo vydrzet 🙂 navic, u nas se nesexovalo cele tehu, kvuli tomu krvaceni... 😠 Poprve to bylo takove neprijemne, asi to potrebovalo zase "prorazit". I kdyz teda u tebe asi ne 😀 😝

Dnes jsem dostala z prace novy router a uz vypada lepe... Ale muselo kolem toho byt takoveho povyku! fakt to nechapu!

Jdu chrupkat. Sean ted strasne zoubkuje, ja vcera skoncila az v pul dvanacte v noci a dnes jsem zacala v osm rano a skoncila v sest. jsem hotova..... dobrou noc!

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
miluska.woolley
16. únor 2009

Hele Veru, co takhle sestinedeli, nerika ti neco? 😀 . My zacali 2 dny pred koncem sestinedeli, poprve taky nic moc, ale pak uz ok.

Simco, my cistime co mela 2 poradne prorizle, taky bez pasty, ale tady deti dostavaji fluoridove tabletky. My mame zubu 7.

Jinak jsme pekne nachcipani vsichni 3, mam naordinovany den pred telkou at jsem do stredy fit. Vcera jsem si precetla v predoperacni priprave, ze se to hoji 4-6 tydnu, ja jedu 10. do UK, to jsem teda optimisticka frajerka...

SImi, P&T zavidim. 😉

fairy
16. únor 2009

Ahoj holky,
Milusko moc blahopreji k cupitani mala je sikulka 😵 No u nas je ferove soupani uz se fakt dosoupe vsude a hlavne jak mame tu drevenou poblahu tak to je rychlovka tady je kratke video

https://www.youtube.com/watch?v=EEsSjQu7Il0


Ellie mela taky nake nachlazeni a teplotu v patek ale celkem rychle to odeznelo.
Zuzko to je dobre ze Sean takhle pekne spinka v nove posteli. A konecne mas lepsi plan na tyden snad uz od ted to tak bude furt.
Verco teda doufam ze se Ti to brzy zlepsi musi to byt pro vas obe neprijemme.
No u nas teda to ze zacatku bylo taky divne ale postupne se vse vratilo do nromalu ale rozhodne jsme na to pred 6 nedelim nevlitli 😨 , ja jsem teda nemela energii ani nahodou.
No s druhym to taky nevidim moc brzy asi az bude E kolem 3 let to uz bude trosku rozumejsi teda doufam,ale clovek fakt nevi kdy je nejlepsi cas ze jo.
Milusko je to velky zakrok? Doufam ze to vsechno dopadne dobre a rychle se zotavis.
Vcera jsme videli Nikyska musim teda rict ze ji nadherne je tak sikovny vleze si do zidlicky a je cim dal krasnejsi 🙂
My mame tento patek prvni settling in nursery tak jsme zvedava rozhodli jsme se ze na ten treti den si asi poridime child minder nez se uvolni misto ve skolce. Holky nemae nikdo naky typ na dovolenou v Dorset?

peppapig
16. únor 2009

Ahoj maminky, taky zdravime z UK 🙂 Ja jsem Vendy a nahodou jsem objevila modrehokonika a moc se tomu tesim, neni nad poradny cesko-slovensky pokec!! Bydlime v Hampshire a dcerka bude mit za tyden 22 mesicu, no je to nase slecinka neposeda. Vubec nemam cas to vsechno cist abych vas poznala, tak me napiste a klidne se ptejte 🙂
Talk later x Vendy&Mia

miluska.woolley
16. únor 2009

Ahoj Vendy, vitej! Ja jsem tu jedina co neni v Uk, ale v Nemecku. Ale za necely mesic jedu na mesic do UK... V Hapshire mam tchanovce 😉 .

Heli, no velky zakrok to snad neni, ja jen panikarim. Volala jsem moji dr. a ona na te klinice ted vubec neni, bude pry mozna az koncem brezna. Ona mi rekla, ze do odjezdu v UK budu ok a budu moc odjet, tak mi ma dneska zavolat dr. co mne bude operovat, tak doufam ze mne neserve. Ja proste jedu!!! Pred chvili jsem bulela M. do telefonu... Hele a do toho Nica nam nedelejte, jo 😀 . Uz se moc tesim az vas taky pozname osobne.

Prejeme at to se skolkou klapne 😉 .

fairy
16. únor 2009

Ahoj Vendy moc Te tu vitam ja bydlim na jihu Londyna.
Milusko kdy nastupujes do nemocnice? No operace je vzdycky risk neboj urcite vsechno zvladnes a v UK uz budes fit.
No doufam ze se teda v tom breznu konecne sejdeme. 🙂

forensica
16. únor 2009

Ahojky devcata, zdravim nove prihozi Vendy ( ja jsem z vychodniho Londyna).
Dnes teda vyrazim k GP s tema bradavkama, mam pocit ze se to trochu zlepsilo ale radeji tam zajdu. Jak rika Simca, HV ani nezkousim, predpokladam ze by to byla ztrata casu, ony jsou spis tak nejak jen na pokec nez na neco jineho. Byla jsem u zubaka, pristi tyden me bude predelavat dve plomby. Normalne se plati za bilou £85! To me prijde teda docela dost, vydridusi. Ale se stribrnou se usmivat teda nechci.

Holky diky za reakce ohlede sexu, no uvidim, budeme teda zkouset a snad to jednou bude dobry 😅 Navic sestinedeli konci ve stredu, toto uteklo co 🙂

Milusko, to zmaknes 😉

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
fairy
16. únor 2009

No nam s Miluskou vzdycky nevyslo 😒 poprve to byl novorocni obed kdy jsem byla v nemocnici a rodila a podruhe to bylo v lete a to jsem zrovna byla v CR kdyz byla ta seslost.
No E se postavi kdyz se ji chce ale co se ted zacala hodne soupat tak uz teda ji stoupani moc nezajima. No treba az uvidi deti ve skolce jak chodi atd tak ji to prinuti, ale my nikam nechvatame.
Verco teda to je hodne penez za tu bilou plombu ale urcite je to lepsi nez stribrne. Ja jeste zadnou nemam ale az to jednou prijde tak rohodne pujdu do bile.

janauk
16. únor 2009

Ahoj holky,
tady je dneska tak krasne!
Ahoj Vendy, zdravim te z Bristolu. Mas nadhernou dcerku!

Milusko, na jakou jdes operaci? Drzim palecky at vse dobre dopadne.

Veroniko, hodne stesti u dokora.

forensica
16. únor 2009

Holky, tak si predstavte ze uz tu ziju asi 8 let, od zacatku mam National Ins. Number, platim dane (kdyz jsem pracovala) a dnes jsem se po telefonu dozvedela ze v systemu neexistuju! 😕 No tak to by me teda zajimalo kam vsechny ty contributions sly??!! Musim do Job centre, dat jim tam vsechny papiry co mam od HMRC a doufam ze me nekde najdou, bordelari jedni zatraceni!! Jsem na ten mistni tax office tak nastvana, delaji jen same problemy. Ach jo.

kaata
16. únor 2009

Ahoj holky, Milusko moc gratulujeme Lottynce k chozeni! Pockej ted se ti bude hubnout jedna radost, az ji budes vsude honit! Jinak na tebe budu ve stredu moc myslet at to mas rychle za sebou!

Vendy vitej! Mala je ohromne roztomila!

Vcera to bylo super, Ellinka je uz takova princezna. S Nikyskem si uz moc hezky vyhrali. Stejne je to neco jak se ty deti a jejich vyraz hrozne rychle ted vyviji. Jo Milusko, jinak neboj, Nico se choval ve vsi pocestnosti a slusnosti 😀 Jo a az prijedete, tak mladi hezky budou voddelenych loznicih 😉 Nico spi stejne jeste porad u nas v loznici, nejak se nam ho nechce odstehovat 😅

Jinak my jsme na to vlitli cca 5 tydnu po porodu. Taky jsem mela cisare - ale ze zacatku to bylo bolestivy. Pamatuju si, ze kdyz jsem to rikala moji GP (ona je takova od rany), tak rikala - jen vytrvat a zkouset ruzne pozice 😀 Postupne se to pak zlepsovalo.

My cistime zuby tak nejak co se prorizly, ted uz nam to jde nastesti docela dobre, Nico si je necha cistit uz v klidu - jen mu u toho musim zpivat (to vam nikomu nepreju slyset!!). A pak si tam jeste na zaver vrta sam. Rekla bych, ze se zlepsil, co chodi do skolky, protoze tam to s nima trenujou po obede.

Jinak nevim, jestli ziju v jinym zubarskym svete, ale mne ta cena za bilou plombu prijde rozumna. Je to u soukromeho nebo NHS zubare? Ja jsem byla zrovna pred 2 tydny u meho zubare (to jsem se brodila snehem) a radsi ani nebudu psat, co jsem dala za bilou plombu...ale slo to do tri cifer. 😕

kaata
16. únor 2009

Verco a delala jsi permanentni praci, mas P60 a je to permanentni NIN? Na zaklade P60 bys to mela urcite vyhadat. Hodne stesti 🙂

fairy
16. únor 2009

Verco to je fakt hrozne ty mas same trable vid tak at to rychle vyridis!
My taky cistime ty nase dva zuby, E kdyz vidi kartacek tak se zacne uplne klepat samou radosti necha me zbuby vycistit a pak si to jeste musi sama dodelat 😵
Kato ty uz jsi tu za ty zby nechala majlant vid to je des.

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
kaata
16. únor 2009

Ja porad rikam, ze ze me by se slusne uzivil jeden zubar ☹

Ten clanek o tech ponorkach jsem taky zrovna pred chvili cetla - a hned si vzpomnela na Zuzku 😀 Neuveritelne - jak se (ne)siri informace....

miluska.woolley
16. únor 2009

Helco, ted uz to musi klapnout!!!

Volal mi dr. z nemocnice a rikal ze by to s Anglii melo byt ok, ze pry to neni opusteny ostrov nebo afrika, kdybych pry potrebovala dr. Tak jsem se musela smat, nevim jestli neni lehci najit dr. v africe v turistickym centru, nez v Uk s NHS 😀 😀 . Jinak mi muj GP dneska rekl, ze jsem moc tlusta, ze s tim mam neco delat. Co jsem mu na to mela jako rict???

Simi, trva to dlouho, protoze to nechavaji otevrene a nezasivaji to....

Helco, mala se soupe uzasne... 🙂 . Je uzasna. 🙂

To s tema ponorkama mi pred chvilkou rikal M. Jdu to zkouknout.