Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

slunicko2
autor
14. kvě 2009

Vero, promin, upsala jsem se 🙂 Ja jsem nejake povleceni pak koupila v TK Max. Chtela jsem ho koupit online, ale bylo £27. A pak jsem na nej nahodou narazila v tom obchode za £10. Maly spal take v pytlu dost dlouho! Az ted ma lehkou perinu pro cotbet. Vypada teda dost malinka v te jeho single bed, ale je to ta spravna velikost na ted.
A je zajimave, ze tehle tyden uz chce spat jenom na polstari! Sam si o to rekl.

Verco, my tady tenhle sale taky mame. Ja jsem tam jeste ani jednou nestihla zajit. Ale je tam vzdycky narvano!
Jooo, lenosi jsme 🙂 Ale asi se do toho pustime, nebo to zkusime. Mame na to tri mesice.

Holky, nebudete koukat na ten porad Blood, sweat and takeways? O tom, jak budou britove drit na ryzovych polich, v tovarnach a vubec zit jako lide, kteri tam pracuji?

Jinak, ve Walesu se ted tocil Harry Potter, tak mam nejake fotky 🙂

slunicko2
autor
14. kvě 2009

nekoukate nekdo na sky3 na Shameful secrets? Rozebiraji tam jak prislo treb 4x4 do mody, mobilni telefony, znackove obleceni do council estates a tak 🙂

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
peppapig
15. kvě 2009

Zuzko, ja jsem stihla jen konec toho poradu...no nebylo nic lepsiho nez rychlo-horici sustakovky 😅 taky jsem jich par vlastnila 🤐

editahlb
15. kvě 2009

Cau kocky, porad jsem nevidela, zato jsem vcera v ceske tv zhledla stare programy jako azimut a pod. , bylo to o branych cviceni, plynovych maskach a jak jsme za svych casu behali na skolnim hristi v plastenkach a holinkach.. No legrace.

Simco a Milusko od ceho je ta zkratka EC? At uz teda vim vsechno.. 🙂

Dneska je u nas na zakladce den otevrenych dveri, tak se tam pujdu podivat, docela se tesim potkat treba nejake stare ucitele - jsem zvedava, jestli me poznaji! A taky ozivit stare vzpominky, ja jsem totiz tady u mamy na vesnici uz aspon 10 let poradne nebyla (myslim tim vic nez na vikend...) Zitra se uz pak vracime do Velvar, a pak pristi patek do U.K. Budeme mit tu svatbu O segry, chtela jsem ji upect nejake cukrovi, ale chce jenom fairy cakes, ty ja nikdy nepekla, tak se na to musim na netuy mrknout. Nejake zkusenosti vespolek?

janauk
15. kvě 2009

Verco, my jdeme na tu NCT Nearly New Sale tady v Bristolu v nedeli, tak nevim co cekat. To je super s tema hrackama. Ty jsi ale bargain queen!!!
Kupovala jsi si k tem zinkam i ty olejicky? Ja to asi dnes objednam.

Zuzko, hodne stesti na ovulku a na snazeni 😉

Milusko, diky za rady ohledne prispevku a tak. Lotynka je uz ted svetobeznice!

miluska.woolley
15. kvě 2009

Jooo Veru, ja to jmeno te hry spatne napsala. Nehral tam sice u nas Daniel Radclife, ale ten klucik vypadal dobre. Jen nebyl nahy, mel bile slipy a ja slipy nemusim, eeeeeeeee. No bylo to na mne taky trosku komplikovany, vsak rikam, ze mi chybi ten smysl pro umeni.
Ale jestli se mi jeste podari sehnat lupeny, tak si ke 30. chci dat Shakespearovske dny na hrade v Praze...

Verko, nase mala celou noc cestuje a ja se priznam mam strach prejit na deku. asi bude do 18. ve spacaku.

Edito EC = elimination comunication, bezplenkova metoda kdy pozorujes miminko a poznas kdy bude curat a das ho nad nocnik. My to nedelali, ale mala se treba pred curanim vzdycky otrasla, takze jsme vedeli co prijde. Ja jsem na to lina.
Edito, s tim ctvrtkem s nami pocitej, jeste se ozvu, ale nekdy pozdeji odpolko.
Cupcakes/Fairy cakes jsem delala maly na narozky, kup si na to ty male formicky a papirove kalisky. hlavne neplnit moc vysoko, mne hrozne vyskocily a pak se mi spatne zdobily. Mam tu ted zrovna otevreny casopis na stole s receptama..

forensica
15. kvě 2009

Jani, olejicky ne, stejne nic nepridavam k plinam tak me to prijde zbytecne.

forensica
15. kvě 2009

Je ja to omylem deslala predcasne 😅 Me ty ubrousky prisly dnes. Zdaji se mi tenci nez bych si predstavovala, ale ty pytliky jsou fakt fajn. zase ale ja bych se snima nesila, takze myslim ze za tu cenu je to fajn.

Edito, no branna cviceni byla fakt bomba.. Bjorn se vzdycky chechta kdez mu to vykladam 😀

Milusko,taky se mi nechtelo to delat, zas az tak K furt nepozoruju. Ale mati mi vcera rikala ze nas v lete nechavala behat po trave bez gati.Jen jsme si parkrat nacuraly do bot, to se nam pochopitelne nelibilo, tak jsme si dreply a pak uz to slo na nocnik v pohode 😀 To jsou metody co 😀

Tak K se mi dnes v noci prubila totalne hladova (mozna k tomu prispelo to ze se mi vcera pokadila ve vane kdyz jsme se spolecne koupaly a Bjorn byl zrovna na badmintnu 😀). Poslednich par dni dost pozoruju ze by furt jedla (kazde 2 hodky). Necham to jeste par dni ale jestli se mi bude budit hlady tak bych asi mela uvazovat o prikrmech, co rikate? Jo a ve stredu jsem ji vazila, mela skoro 7.20kg a 65cm 😵

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
saza007
15. kvě 2009

Edit - ja teda na pecenie velmi nie som, radsej navarim ako nieco upeciem 😀 Raz som robila tieto cup cakes a podarili sa (na moje velke pocudovanie):

http://www.bbcgoodfood.com/recipes/5006/chocola...

Simca - rodit budem v Londyne v King's College Hospital.

Jani - kedy zacinate NCT classes? Nam sa zacinaju uz 02/06 - nechce sa mi verit, ako ten cas leti.

forensica
15. kvě 2009

Simco, no taky mi to prijde brzo ale zase kdyz je tak hladova?Mozna to je rustak, ale pokud ne, jak teda poznam ze uz mam zacit prikrmovat?Prece jen to musi byt individualni a ne ze kazde dite presne v 6m zacne prikrmy prirozene vyzadovat.Nebo se pletu? Fuj to zacatecni caste kojo ti nezavidim, vzpominam taky na krvave bradavky, nadhera ☹

Sazo, ty vypadaji dobre 😝 Jaky je rozdil mezi muffiny a cup cakes? 😅 Ja teda pecu muffiny, mam uzasnou kucharku se zarucenym uspechem jestli chces Edito 😉

janauk
15. kvě 2009

Ahoj Sazo,
my zaciname nase az 08/07/09 a ja zrovna ten den prilitam z posledni navstevy Cech a tak tu prvni prosvihnu 😖 Snad i pres to porodim 😀
Holky, ja se najednou strasne zacinam rozsirovat, brich roste jako blazen a to jim porad stejne! UUufff. Jak jste na tom Vy? Ja jestli takhle budu pokracovat tak na porodni sal budou muset bourat dvere specialne pro me 😒

saza007
15. kvě 2009

Jani u mna sa to tiez teraz rozbehlo, za poslednych desat dni brusko velmi narastlo. Musim poprosit draheho nech ma odfoti a potom pridam foto. Tiez si pripadam huge, a neviem si predstavit, co uz bude koncom augusta 😀 😒

ivanka821
15. kvě 2009

ahoj saza....

janauk
15. kvě 2009

Ahoj Sazo, urcite pridej fotecku, ja se take pokusim o vikendu odfotit 😉 i kdyz to mame ted s fotakem slozitejsi. Ja ten nas totiz "utopila" v kabelce kdyz se mi tam vylila lahev s vodou ☹

saza007
15. kvě 2009

Ahoj Ivy, ako ide posledny tyzden v praci? 😉

ivanka821
15. kvě 2009

posledny den?
fajn...

saza007
15. kvě 2009

super, tak uz budes oddychovat. Mozme sa potom niekedy buduci tyzden stretnut, ak budes mat chut.

saza007
15. kvě 2009

Jani - aj my sme tak utopili nas fotak, ked sme boli na dovolenke. A po mesiaci akoby zazrakom ozil 😅, Ale uz nefunguje na 100% 😖

magisa
15. kvě 2009

Chtela jsem podekovat za rady kde nechat vyfotit maleho na pas... 😵 😵 Vcera jsme nasli fotaka a mame 8 nadhernych fotecek, ktere nam udelali na pockani 😉

Ted se placam v papirech na vyrizovani child benefitu a vyrizeni porodneho v cechach..jde mi z toho hlava kolem 😖 Zacina byt toho na me kapku moc, ruzne papirovacky, zitra jdeme podepsat new contract na barak a prevzit klice a zacnem stehovat male veci a v nedeli mame objednanou dodavku na prevoz vetsich kousku..
Nez se zabydlime bude asi par dni trvat, takze asi budeme nejakou dobu bez internetu, k tomu kojeni co 2 hodiny..maleho musim budit na doporuceni HV, protoze nam Wilik nechce moc pribirat, porad nejsme na porodni vaze...No snad to vsechno zvladnu bez vetsi ujmy 🙄
Ale co bude lip 😵

slunicko2
autor
15. kvě 2009

ahoj holky 🙂

Verco, ja jsme s prikrmy zacala tesne pri ctvrtem mesici. Seanovi uz nestacilo to nejsilnejsi mliko. HV mi rikala, ze je dobre si i vsimat, jestli uz na nas hladove kouka kdyz my jime. Zkus treba baby rice, mozna ji to zaplacne a vystacis si s tim nejakou dobu.

Magiso, tak to stehovani ve zdravi prezijte! 🙂 Neni to snadne, stehovat se s mimcem!

Sazo, to protoze se vysusil 🙂 Ja to takhle mam s mobilem 🙂

Ja jsem si ten porad nakonec nahrala a mezitim jsem koukala na extreme male beauty. nebo jak se to jmenovalo. Hodne to bylo o tom, co jsou muzi schopni udelat pro vetsi penis 🙂

Holky, tak jsem na rozpacich. Dala jsem ted na ebay raincover, co mi tu po carrycot zbyl od Quinny. Byl k tomu zadarmo. Dala jsem ho tam za 0.99p a uz je to pres £20! Prece nemuze mit takovou cenu????

editahlb
15. kvě 2009

Je Jani ja jsem ti zapomnela napsat o tech olejickach, promin! Snad neni jeste pozde - uz jsi to objednala? Ja jsem si nejdrive objednala celou sadu se vsim vsudy, pouzivala jsem to tak jak tam doporucuji, ale potom mi prislo vyhodnejsi ty zinky proste jen tak pred umyvanim namocit do teple vody a pak po pouziti vyhodit na veprani mezi ostatni pliny. S tema krabickama mi to na prebalovacim pultiku zabiralo moc mista.

Milusko diky za info ohledne tech cup cakes a tesime se ve ctv na videnou (Evco mrzi me ze nam to ted nevyjde se videt, tak snad v tom cervenci!) Jo a Sazi ty cokoladove taky vypadaji paradne! A Verco ja taky netusim jaky je rozdil mezi mufiny a cup cakes (fairy cakes maji mit na sobe takove male fairies)

Verco tak ty mas takoveho Otesanka, jo? Moje kamaradka taky malemu musela zacit davat prikmy od koce 4 mesice, protoze mel porad hlad a ona nestacila kojit. Co ji planujes davat? Nase E je porad jeste spokojena, tak uvidime jak dlouho ji ta spokojenost briska vydrzi.

Open day na zakladce se vyvedl, ucitele me (prekvapive) poznali a shledla jsem “skolni akademii”, bylo to krasne trapnoucke..

Simco ja malou taky krmila v jednou kuse, ty uz jsi si s O odvykla, co? A ty bradavky taky nezavidim, na to musime nase tehulky varovat, ze zacatku je to fakt bolestive, ale prejde to!

Magis to jsem rada, ze se vam fotky na pas povedly, chudak Eira na svem pase vypada jako vyplaseny W Churchil 😀

Zuzko tak to je super! Jen je nech at plati kdyz to chteji 🙂 Ja se musim naucit jak na ebayi prodavat, je to slozite?

Holky ja se ted na tyden loucim, zitra jedu od mamy pryc, v Cardiffu budu pristi vikend a u nas v domku budeme mit internet az od cervence. Takze se mejte krasne a davejte na sebe pozor! 🙂

slunicko2
autor
15. kvě 2009

Edo, prejeme prijemne cestovani! A at se svatba povede! Musis pak ukazat nejake fotecky, kdyz se u rodicu vsechno tak pripravovalo 😉 Fairy cakes se urcite povedou, ja jsem je take delala. Nasla jsem nejaky recept na netu tenkrat. 😉
Taky jsi chodila do skoly na vesnici? ja take 🙂
Ebay vubec neni slozita. Jen je nekdy pracne tam vsechno hezky popsat. Nakonec se to prodalo asi za £23.

forensica
16. kvě 2009

Magis, no potes, to toho mate ale naplanovaneho...tak preju pevne nervy a vydrz 😉

Edito, ty ubrousky jsou fakt supr. Uplne jednoduche,ale daleko lepsi jak vatove tampony,jelikoz zaberou velkou plochu. Dnes jsem je potrebovala. Hodila jsem malou na zem bez pliny a vyrazila uklidit rozmazly kadanec od kocouru (nekdy se jim prilepi bobek na zadek a tak pridjou z venku domu a otrou si ho o podlahu - nastesti ne o koberec 😅 )no a nez jsem to stihla udelat tak se mala taky pokadila. Vyborny to bylo a hlavne vsude 😀
To byly male deti co neco predvadeli v te akademii?

Zuzi, no teda, to ziram ze se to prodalo za tolik. Nemysleli si ze to bylo i s tim cary cot? 😕 Ale super, mas vydelano 🙂

Ja dnes na te NNsale koupila za £40 hadriky, kruhovou prebalovaci podlozku (ktera prave stihla zachytit tu explozi o ktere jsem se zminovala 😀 ) a taky suprovy flaskove zeleny kozich male na zimu. Ta bube ale machr 😀 A dnes mi prijede mamka, v tydnu budou kynute knedle, jupiiiii 😝 😝

forensica
16. kvě 2009

Omluva, deti predvadely... trapna to chyba 😅

slunicko2
autor
16. kvě 2009

Verco, ty jsi teda uklizecka 😀 Knedle si uzij! 🙂 U nas uz dlouho ten sale nebyl, a posledni byl zruseny.

Ja jsem si take rikala, jestli to takhle nekdo nepochopil. Ale je tam fotka jen te plastenky, je to tam i napsane a postovne je jenom £2. Tak snad tolik lidi neni hloupych, ne?

magisa
16. kvě 2009

zuzko ja se te cene ani nedivim..ted jak se stehujeme a bracha se svagrovkou se vraci zpet do CR, tak prodavame hodne veci na ebay a normalne lidi se predbihaji v bidech na takove veci, ktere bych nebrala ani zadarmo 😀 😀
napr. stara double bed bez matrace, kterou jsme chteli vyhodit uz pred pul rokem se prodala za neuveritelnych 70£ 😀 , kousek plovouci podlahy za 30£ 😀

slunicko2
autor
16. kvě 2009

magiso, presne tak... ja jsem tam dala veci, ktere jsem tu skladovala, ze je vyhodim. Protoze prave to vsechno bylo u kocarku zadarmo. Za vsechno jsem dostala £60. A to tu mam jeste dalsi hromadu veci.

forensica
16. kvě 2009

Zuzi, to je vtipne s tim - sledujte jestli na vas hladove kouka 😀 To uz mi parkrat pripadlo, ale nejvic ji teda fascinuje kdyz piju z flasky. Ja nevim, jeste to necham, jak jsem s ni porad tak me to kazde dve hodky neotravuje tak moc. Ale asi je dobry napad mit uz neco v zaloze co.

Edito, vubec netusim s cim zacnu. Mozna s tou ryzi jak rika Zuzka. Asi se pujdu zeptat HV co ona na to.

Mamka dorazila v poradku a se zasobami 😎