Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
forensica
4. říj 2009

Simco, no ja jsem taky koukala ze to prezila. Ja zkusila vse, normalne jsme vyrazily ven na houpajdy, pak poji a pak usne..prd..tak na kozu, neusla, ...nakonec uz bylo kolem pate a tak jsme ji dali vecu a sla do hajan v 6.30. A dokonce si ve vane i pekne zaradila. No kleplo by me, to opravdu clovek nic neudela kdyz tak sabotuje 😀

Ohledne srazu me se hodi oboji akorat ze cim pozdeji tim vetsi kosa bude 😅

miluska.woolley
4. říj 2009

Edo skladaci kocarek veznou, ten tvj by mel byt ok. ALe zalezi s kym letis.

Holky neni neco ve vzduchu, nase mala taky vstava v 5 rano, dnes si chtela hrat, M. se ji snazil uspat, ja ji dala do postylky mliko, hracky, rozsvitila lampicku a sla zpatky do postele. ona si pohrala a usnula...

Simi kouknu na letenky...

miluska.woolley
4. říj 2009

Jo ale hlasovala bych pro sobotu kdybysme uz teda leteli...

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
4. říj 2009

Ahoj holky,
jenom rychlovka. Nam dnes Sean spal 14 hodin v noci v kuse. A pak si dal jeste tri hodky pres den. Ale zase ma horecky! Okolo 39C. Takze jsem zitra doma a beru ho k GP, abych si vyslechla, ze to nic neni, jenom nejaky virus 🙄

Take jsem to dnes dostala! 😠 No, ale snad stihneme jeste jednu ovu, nez Daz odjede.

Tak me se ten sraz nehodi :( V tu dobu se ma nekdy daz po mesici vracet zpatky domu!

Preju dobrou noc!

forensica
5. říj 2009

Ahojky, Zuzi, to je skoda ze jsi to dostala. Budiz ti utechou ze ja to dostala dnes taky 🙄 Se budu muset zase naucit s mooncup 😅 , ale jsem docela rada ze to pockalo tak dlouho 🙂

Dnes tu cedi, asi pojedeme nakupovat ci jen tak ocumovat 😀 Jo ten sraz navrhuju nekde u Kensington gardens aby jsme mohli na hriste a treba i krmit kaceny at smradata zabavime co 😉 Restauracku nejakou najdeme blize k tomu datu.

miluska.woolley
5. říj 2009

holky ja koukala na letenky a na Gatwick super ceny. tatka by pry letel s nama. tak bych pak jen potrebovala upresnit datum a misto, musime se pak mrknout po nejakem hotylku...

miluska.woolley
5. říj 2009

Zuzi s mrchou je mi to taky lito, ja tajne doufala ze to byl spatnej tehu test 😠 . Snad pristi mesic.

Veru ja to dostala poprve 8 tydnu po porodu i pres to ze jsem plne kojila... ale uz to ma mrcha snad taky spocitany, uz si brzo dam snz do profilu.

saza007
5. říj 2009

ahojky,

predbezne sa tiez hlasim na stretko v Londyne, zatial na november nemame ziadne plany. vyhovuje nam ktorykolvek datum 🙂

slunicko2
autor
5. říj 2009

Verco, to jsi fakt vydrzela bez ms docela dlouho! 🙂 No, ja porad jenom slabe spinim. Takze PCO se zase hlasi o slovo! Musim zavolat do nemocnice na to vysetreni pruchodu vejcovodu.

Tak si sraz uzijte. My ten vikend budeme cekat na tatku.

kaata
5. říj 2009

Ahoj holky, zdravim zase po case. Doufam, ze se vsechny mate dobre. To brzke vstavani me mrzi, doufam, ze se vam to spravi. U nas to je posledni dobou spis obracene, jak je rano dele tma, tak Nico spi nekdy i do pul osme. Vetsinou se ale budi kolem 7.

Edo, nektere spolecnosti - treba BA - ti nabidnou vzit skladaci kocarek i az do letadla, pokud nemaji plny let - ted se mi to parkrat stalo. Souhlasim, ze kocarek + nositko je nejlepsi kombinace. Ale kdyz byl Nico hodne maly tak jsme taky litali jen s nositkem.

Zuzko, to je mi lito s mrskou, tak snad se zadari pristi mesic, hlavne nenervovat!! Doufam, ze Sean je uz na tom lip?

Simco, chudak Oskar (a ty!) se zoubkama, vy s nima teda zkousite! Uz mate venku stolicky? Snad ten zbytek pujde lip.

Jinak my jsme vcera vyrazili zase na kola, udelali jsme moc pekny vylet podel reky (takze tentokrat rovina 😀 ) k Hampton Court Palace a pak po jejich zahradach, bylo tam krasne.

Na srazik nevim jestli bychom dorazili, 21. nemuzeme mame akci (i Helca) oslavy 20 let Sametove revoluce s kamarady. Ten tyden predtim mozna jo.

Jinak ve ctvrtek jedeme do te Italie kolem jezer a pak na White Truffle Festival a mozna se tam sejdeme i s Miluskou & Co. ! 🙂 Byli jsme tam loni a je to tam krasne, takovy venkov, krasna atmosfera, a to jiiiiidlo 😅 moc doporucuju jako destinaci na dlouhy vikend.

slunicko2
autor
5. říj 2009

Kato, Italii si moc uzijte! Ten festival je v Toskansku?

Sean dnes uz vubec teplotu nema. Fakt to blbe skotske pocasi nahrava virum!

Jeste jsem vam zapomela rict, ze tchyne zaukolovala svagra, aby nam napsal. Ze pry o nas dlouho neslysela. Daz rekl, ze mu odepisovat nebude. Ale craig se za par dni ozval znovu, tak mu odepsal. Den na to mi nechal tchan zpravu na mobilu, ze Pat od nas tri tydny neslysela, a jestli je vsechno v poradku. a jak pry nam posilala zpravy na mobil a my neodepisujeme (nikdy zadnou neposlala).
Tak jsem donutila Daze, at jim zavola. Tchyne samozrejme urazena, tchan rikal, ze oni na vylet nejdou ani se svagrovcema. jenze jim deti hlidaji 5 tydne a nas vidi jednou za tri mesice nebo pul roku. Fakt trapne.

miluska.woolley
5. říj 2009

Zuzi ten festival je v Piedmont. Uz se moc tesime na jidlo a na vinko a hlavne na Katu s rodinkou 😀 . My jsme jednu noc ve Svycarsku, pak den u jezera Maggiore, pak noc a den v Milane a pak frcime taky na festival...

Tak ja jsem teda pro sraz tu prvni sobotu, konecne bych si dala srazik ktereho se zucastni Helca please!!!

Jinak Zuzi ja po tom nasem poslednim debaklu tchanovcum radeji nezvedam telefon. Ne ze by teda volali super casto. At si to s nima vyrizuje M. Ja na ne prdim, kdyz budou chtit videt malou, vi kde je. Prd na ne. Je to sice smutny vuci detem, ale mame se tim stresovat?

slunicko2
autor
5. říj 2009

Milusko, to zni suprove! Moc si to uzijte! Budete ridit? Daz se na rizeni mimo uk neciti, a ja ted teda take ne :( Coz je skoda!

Kdyby to bylo ten tyden driv, tak bych mozna dorazila i ja se Seanem. Ale fakt zalezi na tom, kdy Daz odjede a kdy se budou vracet. Nerada bych ho prosvihla, protoze kdyby jen na vanocni hlidku, tak bude doma jenom na par dni.

Milusko, je to na prd, vid? Ja jsem to tchanovi teda take nezvedla. Ted me to mrzi. Ale bych mu to vsechno rekla, a on by pak mel urcite infarkt! Ted jsem videla tchyni na skype a ani nezavolala. A pritom vi, ze Sean byl nemocny, mel tu reakci na rajce apod. me to proste jenom mrzi, protoze ja jsem vzdycky dbala na to, aby s nima byl Daz v kontaktu apod. Na jednu stranu mam stesti, ze to Daz citi take tak.

Sean uz je uplne v pohode. Zadna teplota, nic! Fakt, tohle jejich pocasi je na nic!

editahlb
5. říj 2009

Tak se zase pridavam tentokrat s nachlazenim - Eire tece z nosu a porad kycha, do toho ji rostou horni zuby a navic ji komar postipal na licko ☹ Ja vim ze to neni zadna hrozna nemoc ale i tak je mi ji moc lito..

Milusko (a Kato) ten vylet zni paradne, krasne si to tam uzijte! Mrknu se na net kam ze to jedete at se aspon tak pokocham

Na srazik muzu jenom ten prvni z navrhovanych vikendu, protoze 22 uz zase letime zpet do Prahy. Tak to vypada na toho 14, co? (Simco pekna grafika 🙂 )

Jeste k tomu letadlu a kocarku, vezmu si teda i Ergo, ale muzu mit i prirucni zavazadlo nebo se ten kocarek pocita jako prirucni? (Doufam, ze ne). Ale asi vas s tim tady prestanu otravovat a mrknu se na stranky, letim s Easyjet bohuzel ne s BA

slunicko2
autor
5. říj 2009

Edo, male je mi take moc lito! je tezke se divat, jak se trapi!

Kocarek se jako prirucni nepocita! Ja si ho s easyjet mohla vzit az pod schody a nebo az k rukavu. Zeptej se jich u gate, oni ti reknou 🙂

forensica
5. říj 2009

Edito, kocarek je zvlast, to je jako prislusenstvi k diteti. Takze prirucni zavazadlo vzit muzes 😉 S malou ukychanou te chapu. K taky teklo 2 dny z nosu a pak najednou jak kdyz utne a pohoda. Oni se ze vseho snad dost rychle vylizou bobanci 😵

MIlusko a Kato, to zni paradne. Je ja bych taky jela. Tak pekne fotte at mame treba na pristi rok inspiraci kam vyrazit na podzim.

Milusko, takhle brzo menzes po porodu, no to by me kleplo. Chudaku.

Nic, jdu se divat na Flashforward je ted druhy dil a tak doufam ze se to trochu rozjede kdyz to tak reklamovali.

editahlb
6. říj 2009

RYma ustava, melas pravdu Verco, nejak rychle se z toho dostavaji 🙂 Zuzko doufam, ze Seanovi je uz taky lip!

Diky taky za to info o kocarku, jdu se zacinat balit. Predstavte si, ze mi to minule malem uletelo, jak jsem se snazila na posledni chvili vsechno tady uklidit (strasne rada se vracim do uklizeneho - ale to asi kazdy, ze?) Nastesti jsem mela Eiru v nositku a tak se nade mnou u odbavovani smilovali, brana uz totiz byla zavrena 😅

tak jste nas nahlodaly Kato a Milusko1 Vy taky porad nekam cestujete! 🙂 Pristi rok bychom mohli naplanovat nejaky skupinovy vylet, pronajmout si nekde vilku, vzit polovicky, aby se starali o deti 😀 a spojit to s nejakym prijemnym programem (co prochazi zaludkem - vino a dobre jidlo +prijemne pocasi a dlouhe vecery 😉 )!

forensica
7. říj 2009

To jsem rada ze E uz je lip Edito 🙂 Napad na vylet zni dobre, hlavne ten dlabanec slunicko by se hodilo 😝 To je brutus s tou branou, to jsi mela fakt haluz.

Mala uz je dnes vzhuru od 3.30! Hodinu jsem se ji snazia rvat prso a pak jsem usoudila ze to asi nezabere a tak si ted hraje na koberci zatimco ja jsem napul v bezvedomi 😅 Segry syn tohle pry delal cele dva mesice (mezi 8-10mesicem) pry z ni byla total troska a zhubla asi 15kg! No snad je to jen pro dnesek, jinak me asi odvezou 🙄

fairy
7. říj 2009

Dobry rano holky,
Zuzko to me mrzi ze jsi to dostala 😠 drzim palecky pristi mesic! Chudak sean doufam ze uz se teplota nevrati a bude brzy fit, mas to narocny vid. Plati ti to v praci kdyz musis zustat off sick? Tady ej to takove divne kdyz dite marodi. Ja jsme teda mela zatim stesti. E byla nemocna 4x a sefka mi nerkla nic ze bych si to musela vzit jako dovolenou nebo neplacene volno ale to je asi i NHS.
Holky s tim spanim to je tragedie E opet dostala kasel a vzbudi ji to kolem 3 rano a pak chce k nam do postele vcera jsme ji zkouseli uspat zpet v postylce a ve 4.30 jsem to vzdala a sla opet k nam tady se roztahne a spi jak zabite no ale ja ne! Zato rano ted spi do 9! Kdyz jdeme do skolky tak vubec nechce vstavat.
Edit easy jet ti vezme kocarek urcite s tim se k infant seat pocita 🙂
Verco doufam ze ti dneska mala spinka lepe a odpocines si trochu.
Simco Oskar teda s tema zoubkama trpi co? Nam jich jeste chybi 6, no na stolicky se netesim. Ty posledni dva ale vyrostly bez place, objevila jsem je az kdyz se smala. 😀
Jinak ten sraz toho 14.11. nic nemame ten dalsi vikend mame tu sametovou party jak Kata rikala. No jen doufam ze budu jeste 2v1.
Kato a Milusko krasne si to uzite v Italii, Svycarsku- vy jste takovy cestovatele! To je super.

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
miluska.woolley
7. říj 2009

Hele Helco 2v1 na srazik teda byt musis, at to konecne klapne 😀 . zkrizit nohy!!! Co treba nechat Ellie s Colinem v posteli a jit do pokoje pro hosty? U nas to posledni dobou se spanim taky neni slava, ale to je koukam skoro u vsech. Jsem zvedava jak se vyspime na dovolene s malou v jednom pokoji.

Edo to je dobre, ze je male lepe. Pro spolecny vylet jsem vsema 10. My planujeme pristi cerven autem UK a dovcu opet Cornwall nebo Devon, kde budete?

SImi chudak O. s tema zoubkama. My mame vsechny z te prvni vlny, ale uz se narazeji druhe stolicky, proto asi v noci vstava. Jsme obrneni dentinoxem a dudlikem. Asi se ho nikdy nezbavime.
Super se zes takhle ujala te organizace sraziku, az se vratime buknu letenky a kouknu po ubytovani.

Holky tak se loucim, az se mala vyspi vyrazime, teda jestli usne. Je dneska ze skolky silene rozdovadena. U nas doma se rika, ze lidi jako ja maji boty z toulavyho telete 😀

fairy
7. říj 2009

Milusko,
to zni hezky ten plan na pristi leto 🙂 rada bych se podivala do Cornwal nebo Devon slysim na to jen chvalu. Mimco uz bude mit 6 mesicu to uz bychom vyrazit mohli.
Necha te Lotynka dat ten Dentinox bez problemu? Me teda Ellie desne kouse uz to ani nezkousim az mi tekla krev jednou!
Simco doufam ze Vanesa je vporadku to nezni moc dobre a spi lepe? trpite jeste na prdiky?
Holky davam link na video jak E lita 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=DaznKar8Iso
slunicko2
autor
7. říj 2009

Ahoj holky,
jenom rychlovka.

Ja budu vedet opravdu az tesne pred terminem toho vaseho sraziku, jestli dorazime nebo ne.

Simco, to si asi pletes s nekym jinym. Ja jsem tenkrat mela implantacni krvaceni asi 10 dni po ovu. A pozitivni test jsem mela asi 2 nebo 3 dny po vynechani ms. Krvacet jsem zacala az v 6tt. Ale to bylo krvaceni!
Tohle je fakt ms. Daz odjizdi den pred ovu tentokrat! A bude pryc mesic, tak snad stihneme dalsi. Pokud odjede pryc na vanoce, tak dalsi bude az tak nekdy brezen, duben! No jo, jsou horsi veci!
S tema zubama to fakt mate nepekne!

Helco, ja vim, ze svagrova si to ted musi u NHS vzdycky napracovat, kdyz je doma. Nebo ma k dispozici par sick days a pak musi cerpat dovolenou.
A jak to zvladas, kdyz jsi takhle tehu a mala v noci nespi a ty pak musis do prace?

Holky, ja padim do sprchy a pak zpatky do prace. Zatim papa

kaata
7. říj 2009

Helco, ty uzjsi 30tt, paani to leti! Super video s Ellie jak beha, ma teda energii, to je super!
Ja jsem taky pridala par novych videii, tady je jedno nedavne, tanecni:

https://www.youtube.com/watch?v=oWQhAm16N_c

Holky s tim spanim se vam to ted teda seslo, doufam, ze je to vse jen faze a ze se to vrati do normalu. Ja to snad ani nebudu moc psat, abych to nejak nezakrikla, ale u nas jsou noci nastesti ok, Nico je spac (po mamince
😅 ) a vzbudi se jen vyjimecne, a to zase celkem rychle zabere.

Ted byl par dni dost nachcipany, tak nemohl dychat,a le na noc jsem dala ted vakrat Karvol do zasuvky a myslim, ze to dost pomaha.

U nas kdyz musim byt doma s Nicem, tak mi to jde v praci jako muj sick day.

forensica
7. říj 2009

Simco, ja ji zkusila dat do postele na prso. Normalne to funguje,ale tentokrat si zacala spokojene povidat a veselit se. Tak jsem vyrazila dolu aby se aspon B vyspal. No uvidime co prinese dnesek 😅

Heli a Kato, jeste jsem vase videa bohuzel nestihla, to musim na druhy laptom, tenhle je desne pomalej. Kato radeji nam tu fakt nepis jak ti maly krasne spis, jinak to bereme jak provokaci 😀

No nic, vyrazim spat, posilnena cokoladovym dortem co kdyby zase bylo nocni vstavani ze 😀

slunicko2
autor
8. říj 2009

Helco, mala se vam suprove rozchodila! Vubec neni znat, ze zacala chodit teprve nedavno! Ma suprove puncochace 🙂

Kato, Nico je talentovany tanecnik 🙂 Na co tancil? Nejak jsem to z toho videa nepostrehla!

My uz take spime dobre. Tak snad uz nam daji ty virusy nejakou dobu pokoj!