Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

januzza80
9. led 2009

SIMCO,kde jsi,jsem zvedava,jak si dopadla

slunicko2
autor
9. led 2009

Milusko, tak to moc gratulujeme! uz to nebude dlouho trvat a udela prvni krucek 😵

Jani, moc hezke fotky. Deti ti rostou jako z vody. Kukadla maji porad obrovska 🙂

januzza80
9. led 2009

ZUZKO,diky moc a uz jsou to velke deti,zavidim vam ti vase miminka ☹ mala ta uz je velka slecna,ta bez celenky ani ranu 😀

fairy
9. led 2009

Ahoj holky, tak Simco copak cekate? No ja jsem zvedava 😉
Milusko to je teda Charlotka sikovna 🙂 Ellie se soupa po zadecku a obcas to vypada ze zacne lezt ale do stojeni mame hodne daleko. V utery sjme meli rocni kontorlu v nemocnici a vse je dobry tak sjem byla rada.
Jinak mi odpoledne volala manazerka ze skolky a mem od brezna misto jen na dva dny a to po a pa coz neni idealni ale jak se tam jednou dostanu tak snad brzy bude i dalsi den. mamka tu jeste do konce brezna zustane a pak pri nejhorsim budu mit dva dny dovolene kazdy tyden ale snad to nebude potreba. No je skoda ze dny si nemuzu vybirat teda zatim tak snad casem ale jsem moc rada

januzza80
9. led 2009

AHOJKY FAIRY,tak to je fajn,ze vam kontrola dopadla dobre 😉

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
9. led 2009

Helco, fotky z narozenin jsou moc pekne! Moc vam to spolu slusi! Ellinka uz poradne vyrostla 🙂
Ty pracujes na plny nebo polovicni uvazek? Aspon, ze mas ty dva dny. Presne jak rikas, jak se tam jednou dostanes, tak snad bude vetsi sance mit tech dnu pak vice.
To je dobre, ze ta kontrola dobre dopadla 🙂

Jani, vidis, ja jsem si ani neuvedomila, ze malemu uz jsou 4 roky!

Milusko, pekne fotky! Mala je sikovna s tim cistenim zoubku! Cisti si je, nebo do kartacku kouse? Sean do neho vetsinou kouse 😠 Jak byla nadsena z te kostky? A co rizecek?
Ty jsi zhubla, vid? 😵

januzza80
9. led 2009

AHOJKY SIMCO,gratulujeme k holcicce,to je super,ze budes mit taky parecek.A je mi lito manzi,hlavne at to dopadne dobre.

ZUZKO,jo malej uz ma 4roky ☹ je to hrozne a v cervenci bude mit 5

lena13
9. led 2009

Verco moc gratuluju ke Kristince,je moc kraasna 😵

januzza80
9. led 2009

ZUZKO,chtelo by to miminko,ale ted bych do neho nesla,ale myslim na neho porad 😀

slunicko2
autor
9. led 2009

Simco, tak tluste strevo bych fakt necekala... Boli ho to porad hodne?
Moc gratulujeme k holcicce! Jeste mas dost casu na to aby jsi nasla jmeno pro holcicku 🙂 Hold musis schovat O veci pro to treti piskle 🙂

miluska.woolley
9. led 2009

Simco, ja myslela, ze jsi holcicku chtela? Na jmeno mate jeste cas. Nebyvala to Eliska? Doufam ze Chris bude ok.

Zuzi diky za kompliment, ale krome tech 4 kg pred Vanoci jsem bohuzel nezhubla. Zatim. Mala kartacek kouse, ale nastesti nas necha ji ty zuby vycistit vetsinou. Na youtube je i video...

slunicko2
autor
9. led 2009

Jani, takze bude nekdy i treti?

Milusko, me se zda, ze jsi zhubla 🙂 Sean si taky necha cistit zoubky, ale sam to kouse 🙂

tady jsem pridala video seana, jak se smeje.. 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=BKjSsk6FBfo
slunicko2
autor
9. led 2009

holky, videla jste nektera tohle video, jak se ji mimco hybe v brise?

https://www.youtube.com/watch?v=w0WWOpH0oPk
januzza80
9. led 2009

ZUZKO,malej je super,je to moc peknej chlapecek.
Ja jen o tretim snim,ale manza ten by strasne chtel a porad se pta kdy bude treti,ja zatim opravdu nechci,protoze mala pujde do skolky az od zari.Ja to zatim necham jak to je podle moznosti se rozhodneme.

januzza80
9. led 2009

ZUZKO,tak to je neco jak se hybe to mimco. 😕

januzza80
9. led 2009

HOLKY JA SE LOUCIM,JDU SE DIVAT NA NEJAKY FILM A PREJI VAM PEKNY VIKEND,DOBROU NOC

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
forensica
10. led 2009

Ahojte devcata! Nejak jsem nestihala pardon. Jeste jednou dekuji za ty krasne gratulace a prispevky, jsem na mekko 😵
Simco, tak holcicka, to je krasny! Pockej jake je to super kupovat na malou oblecky, vse je tak sladounke 🙂

Ohledne dotazu na kojeni, kojime ci se aspon snazime 🙂 Dnes jsme meli docela sokec jelikoz jsme ji proste ke koze nemohli cely den dostat. Ona jen chrni a proste se nedala poradne probudit. Mela dojet MW tak jsem cekala ze nam poradi co a jak jelikoz mala jedla naposledy ve 4 rano!Jenze zadna MW nedorazila a tak jsem chytila hormonalniho nerva v 5 odpoledne, pobrecela si a nakonec jsme jeli na A&E. Tam nam malou proklepli, vse v pohode a nakonec to dopadlo tak ze s doktorem a jednou expertkou na kojeni jsme se ji snazili probrat dostatecne na to aby se nasosla na kozu. No asi za pul hodiny breku a ruznych prostocviku se nasala! Tak jsem zase brecela, no hormony 😀 Takze je proste jen spavec a nevi kdy se k jidlu poradne probudit 🙂 Uf, to jsme si oddychli.

Omlouvam se jestli jsem neco prehledla ve vasich prispevcich, nejak se uz vidim v posteli a tak to asi nedoctu. Snad zitra. paaaa

miluska.woolley
10. led 2009

Veru, vydrz, jak to ctu, uplne jsem si vzpomnela na Lottku, jak v porodnici prospala taky cely dny a sestra ji chodila budit(docela hrube, coz mi trhalo srdce. Mne mezitim praskala prsa.Po par dnech se to spravilo, ale ja uz ji pak doma na jidlo nebudila.

editahlb
10. led 2009

Holky a jak se takove male miminko budi? chladem, ze ho rozbalite nebo s nim musite i trast? 😨

maruskag
10. led 2009

Zuzi diky, taky si myslim, ze jsem si zaslouzila 🙂 .
No to se nedivim segre, ze sebou svihla, ale aspon uz to ma zasebou, ted uz je to vsechno jedno jak ma v naruci miminko 😵 .
Aha a co vubec teda delas?
Tak to je dobre s tim Dazem 😀 , to je komik....

Verco, a ja myslela, ze jen my jsme meli tak spici dite 😀 , jak to vidim, jsou asi vsechny... Ja se jednou fakt bala, sla jsem k MW stolku, ze se nemuze probrat, no taky ju pekne protrepaly a hybla se jenom trosku, vzbudit se ji nepovedlo, tak rekli at ji necham at se sama vzbudi. Doma jsem taky na jidlo nebudila a to spala fakt hodne.. A to ze nedosla je hrozne 😠 ony si chodi myslim, jak se jim zachce..
Jinak kdyz je vzhuru 😅 tak kojeni bez problemu?

editahlb
10. led 2009

Cau hoky, tak jsem zpet, pardon, rano jsem mela jenom minutu na napsani. Simco moc gratuluju k holcicce! Super! A na jmeno mate jeste spoustu casu, ja jsem ve 37 tt a jmeno jeste nemame. Zrovna dneska rano jsem nekde cetla ze UK je jedna z nejliberalnejsich zemi pro pojmenovani ditete, myslim, ze na to je celkem az 6 tydnu po porodu?

Verco s tim placem se ti nedivim, ony ty hormony asi delaji ted sve. Az budes mit chvilku ja bych chtela slyset cely prubeh porodu do podrobnosti 🙂 Co se dlo od te doby jak ti praskla plodovka a co pak jsi psala, zes to zvladla s hypnobirthtingem do 8cm otevreni se, co pak? 4 hodky tlaceni ti fakt nezavidim, a to jeste vubec nevim o co jde... Ale diky ze pises ze to zvladnu, to pomohlo 🙂

Podle toho co pisete o tom brobouzeni to vypada, ze se s miminkem trepe..

Milusko gratuluju ke stani 😵

miluska.woolley
10. led 2009

Edito, presne jak pises, miminko se vysvlece, aby mu byla zima a pri kojeni neusinalo a pak se ho snazis probudit fyzicky... ja byla mekka, sestra v porodnici s malou trasla a tahala ji za nohy a za ruce...
Lotta je ale porad spac, uz od mala prospi vsechen ramus, je proste po tatinkovi a loves her sleep.

DOvedes si predstavit ze mas doma dite 6 tydnu po porodu a nemas pro nej jmeno 😀 .

editahlb
10. led 2009

Osianova mi rikala ze ji nakonec poslali dopis z mesta, kdyz se Osian narodil a oni pro nej tech 6 tydnu nemeli jmeno, ze jestli ho nepojmenuje do 3 dnu tak ji poslou k soudu 😀 Pry s ni tenkrat zustavala jeji mama a ta ji vsechny jmena se kterymi prisli zavrhla...

weru
10. led 2009

Ahojte vsecky,

moc vas zdravim. Dlouho jsem tu nebyla. Obcas mrknu, jak se mate.

Verco, moc gratuluji ke Kristince, je fakt krasna. Mrkla jsem na fotky. S tim placem si starosti nedelej. Kamaradka mela zacatkem listopadu dvojcata a taky brecela, rikala, ze po 2 tydnech to preslo. Hormony jsou poblaznene. Taky bych moc uvitala vic info o hypnobirth, budes-li mit cas. Chceme se zacit snazit o mimco, tak at jsem max. pripravena.
Mam z toho vseho hruzu, ani u GP nejsem registrovana. 😒

Edit, drzim pesti, at to vsecko dobre dopadne.

Mejte hezky vecer.

miluska.woolley
10. led 2009

Weru, mne hormony jedou jeste ted, bulim i u vecernicku 😀 .

slunicko2
autor
10. led 2009

ahoj holky,
dnes jsem pracovala do osme vecer, a zitra zase zacinam rano v osm. Ale pracuju jenom do dvou.
Segra uz dnes dorazila z porodnice domu.

Verco, ja ten strach chapu. Me sean zase brecel hlady a nikdo s tim nic nedelal. a ja jsem taky mela silene baby blues. 14 dni jsem non stop probrecela. A musim rict, ze dost lidi kolem me bylo dost neohleduplnych v tomhle ohledu. Pak to samo preslo 🙂

Milusko, to se mas, ze mala vsechno prospi. Sean ma zase lehke spani, asi po me... Ale taky spi v podstate rad.

Olco, pracuju jako carer. Jako ty 🙂 Jenom teda v duchodaku 🙂

holky, dnes se mnou pracovala jedna holka, ktere je 43. Pracuje tam jenom o vikendech. A ted zacala studovat nursing. Predstavte si, ze jeji bursary je £600 mesicne. To je skoro jako muj plat tady! Jdu studovat!

Simco, u nas to bylo taky tak. Taky najednou seanovi neco docvaklo... Chrisovi stale neni lepe?
Zkusila jsi stranky jane? Oni ti treba poradi...

zatim se loucim. padam unavou. dobrou