Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

editahlb
20. led 2009

Helco s tim topenim vam to taky nezavidim, to je hruza! Me je ted ale porad strasne horko, sedim tady u okna jenom v tricku s kratkym rukavem, tak by jsme si to mohli vymenit - me by bylo asi u vas tak akorat.. No snad vam to daji brzo do pucu at mala zase neonemocni.

Milusko do Walesu jste srdecne na jare srdecne zvani, uz se tesim ze se podelime o ty koktejly a vinka o kterych tu pises - ja uz se tak tesim na sklenku dobreho cerveneho s burakama a blue cheese..!

Holky tak vy to ve velkem tipujete na holcicku! No ja mam tak na 53% predtuchu na kluka, ale vazne je mi to jedno, prochazim ted takovym stresem abys se to narodilo v poradku, ze mi je uplne jedno, co to bude, nevim proc, ale mam takove obavy ze budu 2 tydny prenaset a placenta to nevydrzi nebo tak neco, same hruzy me napadaji!

Verco to mas super s tou baby masazi, my ji tady taky mame, ale je to soukrome, takze si za to budeme muset platit. Jak jinak zvladas tu unavu? Da se to prezit?

Evco jsem rada ze tu obcas nakouknes, chtela jsem se te zeptat jak jste to nakonec vyresili s tou dodavkou na stehovani veci? Pujcili jste si neco tady v U.K. a pak to jeli vratit nebo naopak? A jak velke auto jste meli? My v cechach treba nemame pracku - mohla bych si ji koupit tady, mame jeste nejake vauchery ze svatby, ale na druhou stranu prevazet to nebude asi zadna hracka spolu s tou kupou veci, co uz mame.. Co myslis?

Zuzko jak vychazis s Veronikou? Drzim palce na pohovor na Uni a jsem nesmirne zvedava, jaky obor jsi si vybrala 😉

Holky koncim, tukam tady do klavesnice jak datel s jednou rukou a trva mi to vecnost! Jsem zvedava, jestli tu ted jeste nekdo je..Jeslti ne tak dobrou!

editahlb
20. led 2009

No jo jste tady, dyt rikam, ze mi to psani trva vecnost! 😀 Ja jsem vcera byla nejak unavena a takjsem sla krajet zeleninu k televizi a jedna super obrovska sladka brambora se mi nechtela nechat rozriznout, tak jsem do toho sekla, ale blbec tam nechala levou ruku a kus masa si usekla. No bolelo to priserne, ted uz je to lepsi, jenom hojit se to bude myslim vecnost. Mam tam diru 😅

slunicko2
autor
20. led 2009

Edit, to je teda maso s tim tvym prstem! Tak snad pak ten pripravny kurz bolesti ocenis u porodu 🙂
S tou placentou neboj! Vsechno to dobre dopadne. Kazda si tu tim prosla! Ja taky strasne plasila. Vsechno jsem videla zarucene cerne, druhy den mi pak vsechno bylo jedno, pak to zase bylo cerne 😀
A kdyz se maly narodil, tak jsem si oddechla, pak jsem se nadechla... a zacala se bat uplne jinych veci co se jeho tyce 😀 😝 To uz je udel matek!

S Veronikou to snad po dnesni rozmluve pujde lepe.... Ty posledni dva dny to nebylo moc ruzove. ale dnesni debata snad hodne veci vysvetlila a mozna se citime obe lepe... 😝

Edit, jsem taky zvana? Ja se tam mozna taky vypravim v tu samou dobu, co tam bude Miluska 🙂 Daz bude fuc, tak bych mohla dojet ke tchanovcum. jen nebudu mit auto, tak budu muset vlakem nebo busikem 🙂

fairy
21. led 2009

Dobry rano holky,
tak vcera jsme se prestehovali je to teda narocny ja nevedal co vzit za zakladni veci at s emi to vejde do auta. No byt jsme vysali a vycistili tak je to fajn a hlavne je tam teplo! No ale E v noci zacala desne kychat a uz ma rymu tak ted se bojim jetsli jit o zase neprejde na ty prudusky uz bych asi dlasi trip do nemocnice neprezila ☹ No me taky desive boli v krku a jsem tak unavena nevim jak to to ejtse dneska a zitra vydrzim. No kdy nam to spravi vazne nevim objednali dlasi part a to muze trvat 2-3 dny a pak nez to prijde nikdo nainstalovat no nedelam si iluze ze by to bylo do vikendu. Jen se bojim ze zas reknou ze to bdue mezi 8-5 a ja budu muset cely den mrznout doma.
Zuzko to je pryma ze uz se to vse lepsi moc preju at jste spokojeny 😉
Edit neboj placenta to vse vydrzi az bude mimi ready tak prijde na svet.
Verco ja sjem se taky bala ze E rozmazlim kdyz ji budeme chovat ale musim rict ze to nemelo zadny vliv kdyz ji nic nebolelo tak se chovat nepotrebovala a pres den jsem pouzivala ten satek to bylo super jo a urcite klubiuckuj to je na brisko super. Tak holky zatim se mejte.

forensica
21. led 2009

Edito - k tomu tvemu prstu - pak ze je zelenina zdravi prospesna co 😀 ..no snad se ti to brzo zahoji at si muzes mimi mazlit obouma rukama 😵 . S unavou to jde, snazim se spat kdyz je cas,ale casto to necham az na noc a pak si nadavam. Jako tuto, jelikoz K se rozhodla ze bude sosat a 2 hodiny 😔 . Ale ted tu usla na gauci tak se k ni pridam 😀 Taky Bjorn pomaha, ale bohuzel tohle je posledni den co je doma, zitra uz to mam naostro sama cely den. Snad to nejak zmaknem. S placentou neplas. Dokud mas pohyby tak je vse jak ma byt 😉 Uzivej si briska i toho horka. Ja jsem 14 po porodu (uz!) a je mi kosa z toho jak jsem unavena a furt krvacim a navic si uz nejak ani nemuzu vzpomenout jake to s briskem bylo. Fakt zvlastni.

Zuzi - dik za ujisteni ohledne rozmazleni 🙂..Koukam ze asi kazda jste resily podobne starosti a nakonec ty deti stejne nejak vyrostou co. Nejlepsi radu co mi dali na mumsnet je ze mam brat kazdy den individualne a nevztahovat jej na dalsi dny. Maji pravdu, jelikoz kazdy den byl pro nas opravdu jiny.

Heli, no tak aspon ze to mate u dedy dobre. Bydlite od nej daleko? Me napadlo ze by jsi tem opravarum mohla aspon dat telefon a ze by ti zavolali kdyz pojedou k tobe. Snad by meli pochopit ze s ditetem tam prece nebudes klepat kosu. Doufam ze E to zvladne jen s rymou, drzim palec 😉

miluska.woolley
21. led 2009

Ahoj holky, omlouvam se ale jen se rozloucim, napsala jsem krasny dlouhy prispevek a prtavka mi to vytahla ze zdi. Budu reagovat az se vratime.

Jedem k nasim a venku huste chumeli, tak jedu radeji uz ted a doufam ze si mala zdrimne... Mejte se hezky...

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
milibilly
21. led 2009

SAFRY, tak jsem se ted tomu jmenu (Kevin Zaludek) nahlas zasmala v praci, a vsichni se na me podivali, jestli nejsem divna. Ani jsme se to nesnazila vysvetlit, to by nepochopili !

Heli, mate smulu s tim topenim, snad se to brzo napravi a u dedy nebudete dlouho.
Zuzi, diky za mail, urcite to bude s V. lepsi a lepsi. Je to nove pro ove strany a verim, ze zacatkly nejsou lehke!

Edito, pozor na ty prsty, budes je potrebovat vic a vic!;) uzivej si odpocinku!
a neboj, placenta urcite vydrzi!
Verco, bez B. to urcite zvladnes, me kolikrat pripada, ze je to bez chlapu nekdy doma jednodussi!
Milusko, prejeme pekny pobyt , my se chystame v patek na tyden, tak snad to taky bude fajn.
Zuzko, ptala jsi se na tchyni o Vanocich. No co ti mam na to rict? S Davcou se chce hrat, ale ma predstavu, ze u toho muze porad sedet u TV a jen se divat. Taky se docela naspala, do 10 am kazdy den, moje mamka by si rano maleho vzdycky vzala, abychom se alepson trochu nekdy vyspali. Ale to je tak s tema vlastnima maminkama, ze jo?
Jo, taky uz jsem se ozvala, 2 x mi nazvala Davidka idiotem! Ja vim, ze to tak nemysli, ale pro me slovo "idiot" znamena silne mentalne postizene dite,osobu, ja vim, ze tady to pouzivaji docela hodne a ma se to brat v contextu, ale stejne me to nasralo. Tak jsem ji rekla, ze idiot neni, a ona ze si myslela, ze davani crayons do puse je docela "idiotic". Tak jsem ji rekla, ze on to nevi, se mu to musi vysvetlit, max. rict "silly". No nemam pravdu? Ale jak odjizdela, tak mela slze v ocich, ze nas zase dlouho neuvidi, a vcera jsem slysela, ze prijede koncem unora!!!
Edyto, Milusko, ja bych to Cardifu taky mohla, mame svagrovce v Newportu!

Tak jdu zase pracovat!

kaata
21. led 2009

Ahojky vespolek. Saffry vitej, teda Kevin Zaludek mne taky pobavil, chudak dite ale, jak mu to rodice muzou udelat... 😅

Edit, s tim prstem je mi te teda taky lito - poradne ho zkus vylecit aspon co to jde, pak bude potreba na koupani, kremy atd 🙂 Jak se jinak citis?

Zuzko, to mi nejak uniklo, takze s au-pairkou byly nejaky treci plochy? Snad se to vyresi. Vis co, ono je na jednu stranu treba dobre, kdyz se vycisti vzduch hned na zacatku nez aby se nejaky rozdilny nazory a pristupu vezly prilis dlouho nebo se braly na lehkou vahu... koneckoncu jde o tve miminko, tak mas na to narok! Ja pisu do skolky kazdou chvili romany - nebo aspon ruzne notes...kdovi co si o me musi myslet. Ale ma to efekt!

Helco, no spolu jsme si to uz psaly, hlavne at vam to co nejdriv spravi - a nedej se!! To video Ellinky u holice je supr! Jo pridala jsem konecne taky nejaka videa, Simco konecne i to slibene video z Oskarovych 1. narozek!

Mili, tu tchyni ti nezavidim, ale je dobre, ze se nedas, ja bych ji to taky rekla, urcite jsi dobre udelala.

Milusko, tak opatrne a stastnou cestu a hezky si to uzijte doma! Jo taky jsem koukala, jak uz si Lotty ferove cisti zuby 😀

Jinak my jsme meli predevcirem prvni vetsi uraz, Nico sklouzl ve vane a padl pusinkou na hranu, to byl krik, a mel pak fat lip, tak natekly. Ale zadna krev a rano uz bylo po vsem, tak snad je to dobry. Taky ke skolce - hlavne, ze jsem tady predtim psala, jaky uz je Nico ve skolce mazak...No dneska rano mi tam chudak zacal plakat a dopoledne vzdycky kdyz jsem koukala, tak si tam hral tak nejak stranou a sam, tak je mi z toho vselijak a mam zase "den pochyb", ach jo. No nic, radsi jdu zpatky do prace, zatim ahoj.

editahlb
21. led 2009

Holky diky za podporu ohledne te placenty, mam to tak jak pise Zuzka jednou se strachuju az na strechu (nedam to ale na sobe znat) a pak jsem zase v klidu. Miminko sebou ted mele, tak jsem klidna.
Zuzko ja taky netusila ze tam neco mezi vama skripalo, to docela brzo, no hlavne ze jste si to vyrikaly. Preju at se to obrati k lepsimu. (Do Swansea vas muzeme prijet vyzvednout.. 🙂
Tak to vypada, ze by srazik mohl byt na jare ve Walesu! Mili beru te za slovo. (Safry dodatecne vitam a samo si zvana taky!) Mili ja souhlasim s tebou, taky bych si dite nenechala nazyvat idiotem, tchyne si asi neuvedomila co rika!

Kato to je mi lito Nica, hlavne ze si ale nevytloukl ty prvni zoubky, co? Se skolkou to vydrz, uz jste tim jednou oba prosli a zvladli to tak to ted prece nevzdate, ne? Navic podle toho co jsi psala to vypada na suprovou skolky, ne vsechny jsou takove. Snad se Helco podari neco takoveho taky brzo najit at se o E neboji.

Verco kamaradka mi rikala, ze to bricho je po porodu fakt zvlastni, takovy prazdny pocit, asi vis, o cem mluvis. To se mi ani nechce verit ze uz mate Kristinku doma 14 dnu! Prijedou za tebou vasi? S tema prdikama - mozna by ses mohla zeptat te tve poradkyne pres kojeni, mozna je to tim jak mala saje?

forensica
21. led 2009

Mili- no to je teda tele ta tvoje tchyne, opravdu by si mela davat pozor na to co rika..vzdyt takhle prece nemuze nazyvat dite..jsem s tebou 100% 😉

Simco - no dnes jsme shodou okolnosti vytahli ten sling..jeste se musim poradne naucit jak tam malou namontovat, zdala se mi tam dosti primackla a vubec si nejsem jista jak by mela mit hlavicku a zada. Pokud chces prijit na navstevu, budu strasne moc rada, mozna by jsi mi mohla s tim sling pomoci. Jinak se tam zdala docela spokojena, tak na tom urcite neco bude 🙂. Na growth spurt je snad jeste brzo ne? Ale je fakt ze dopoledne se furt nejak nemohla uklidnit, furt na prsu a pak najednou ve 4 usla a spala do 8 a ted uz zase chrni. Asi se potrebovala poradne najist no 🙂 Coz mi neva, jsem rada ze papka = roste 🙂

Edit- no spis jsem byla prekvapena ze jsem jeste prvni 2 dny vypadala jak v 7 mesici po porodu. NO a pak se to najednou zacalo zmensovat a ted uz me zbyla jen malinko vytahana kuze a jsem zase plocha. Ale jeste tak minuly tyden jsem se pristihla jak si kryju bricho rukou kdyz zasedam za stul 😀 Mamka prijede se segrou (letenky jsem sehnala za 560Kc pro obe dohromady!!) za tyden, no myslim ze to tu zvladnu, akorat ze pul dne prosedim kdyz mala basti. Ale je to krasny, asi bych si to mela uzivat, nez nam vyroste 🙂

ZItra jdeme na registracni urad vyplnit papiry na birth certificate tak drzte palec at mi tam spinka 🙂

slunicko2
autor
21. led 2009

dobry vecer holky 🙂

Kato, zrovna dneska jsem tu veronice rikala, ze se na prvni takovy uraz vubec netesim 😅 Chudak Nico, urcite se musel vylekat! Jeste, ze neprisel o zoubky. Sean porad je v sedacce ve vane, ale uz je na to docela velky. Tak nas asi taky brzy nejaky ten uraz ve vane ceka 😝
S tou skolkou te chapu. Oni jsou tak malicci, clovek ma pocit, ze by je mel chranit pred smutkem, steskem atd. A kdyz ho tam tak vidis samotneho, musi to byt pro tebe emocionalni!
Ale ja si myslim, ze jsi vybrala velmi dobrou skolku! Ze jsi proste nasla to nejlepsi reseni pro ve vasi situaci!
Pockej, az ti v sestnacti privede domu slecnu, ktera se ti vubec ale vubec nebude libit, pak budes zase resit uplne jine pocity 😀 😀 😀
Ja jsem to o te au pair psala do IP vsem, kdo si o to rekl 🙂 Proto to nekomu tady uniklo... nechtela jsem s tim otravovat kazdeho 🙂

Edit, ja jsem teda pri pohledu na sve bricho po porodu byla v soku 😀 Neco tak vytahaneho jsem jeste v zivote na sobe nevidela 😀 Tak to asi prebilo veskere me jine pocity 🙂
Se srazem ve walesu souhlasim! Jezdit by jsi pro nas nemusela, vzdycky muzu poprosit tchana, aby nas odvezl, on je v duchodu a strasne zvedavy. Tak by vas prijel okouknot, nez by zase odjel 🙂
S tim strachem to asi bylo u kazdeho stejne. Prece jen clovek slysi ruzna story....

Mili, ta tvoje tchyne je teda kus! Ale slovo idiot by opravdu nemela pouzivat! Jsem rada, ze jsi ji to zatrhla. Protoze Davidek uz vi, co se mu rika. A deti nevedi, ze ona to tak nemyslela. Deti si berou vsechno co dokazou pochopit doslova! Nemuze mu prece snizovat sebevedomi! A ze ja vim, o cem mluvim :(
V unoru ma dorazit zase? To je nejak brzy!

Helco, s tim bojlerem fakt nemate stesti! Ellinky je mi moc lito s tou rymou. Snad to na prudusky uz nepujde! Hlavne, ze jste ted v teple! Ma ti malou kdo hlidat, kdyz budes cekat v tom dome? Ja bych jim normalne rekla, ze ti musi hodinu pred prijezdem zavolat. Ze nebudes s malym ditetem cekat cely den v dome, kde se cely tyden netopilo. Ze jsi se s ni prave vratila z nemocnice.

Simco, pry 2miliony lidi jsou bez prace... Ale ted nevim, jestli se to zvedlo o dva miliony nebo tak nejak...
Jak to dopadlo v praci se sefovou? Dorazila mamka domu ok?

U nas uz je to s au pair lepsi. Sean ji ma rad, a ona se taky snazi. Tak snad to bude dobre. ta rozmluva pomohla. Ale nebylo mi moc prijemne, kdyz jsem ji to rikala. A ona pak plakala, tak mi ji bylo lito :(
Proste se to cele vzalo za spatny konec. Tak snad se nas neboji a citi se tu vic "doma"...

Millusko, prijemnou cestu a v poradku dojedte! Uz jsem te na skype nestihla :(

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
forensica
21. led 2009

Jo tak, no tak to by klidne teda rustak byt mohl, ani bych se nedivila. Ted uz zase chrupka docela dlouho tak to mozna preslo. Prsa ale rozhodne zvysily produkci tak asi dosahla ceho potrebovala 😀

Holky, mate nektera doma tuto knihu? http://www.grada.cz/katalog/kniha/hra-ve-vyvoji...

Ja videla na konikovi ze ji par lidi doporucovalo a tak si rikam ze by mi ji mozna segra mohla koupit a dovezt. Jen by me zajimalo jestli ji nektera znate a doporucily by jste ji. Diky.

fairy
22. led 2009

Dobry rano holky,
vy jste toho vcera napsaly 🙂 urcite zase zapomenu na neco reagovat.
Mili to jsi udelala dobre ze jsi to tchyni rekla ja bych udelala to same. hezky si to doma uzite.
Milusko ty taky peknou mini dovolenou.
Kato doufam ze Nikysek uz byl vesely kdyz jsi ho vyzvedla je to trapeni vid ale on je v moc pekne skolce a je tam v dobrych rukach dneska mu to urcite vynahradis.
Verco tu knizku neznam ale vypada zajimave. S tim brichem to je pravda taky si zvpominam ze jsem si obcas pohladila brisko a nikdo uz tam nebyl, ja jsem teda byla v normalnich riflich za 4 dny po porodu ale to je tim ze jsem nemela tak velky bricho az me zaskocilo jak mi hnedka zmizelo zadna kuze nic tak kez by to tak bylo i podruhe.Midwive se me ptala zda jsem cvicila pred tehotenstvim ze je videt za mam svaly brisni a ze diky tomu se brisko ihned stahlo 😀 Ja jsem hodne cvicivala tak musim zase zacit uz je to ale ted slozitejsi. Kde jsi Veru koupila takove levne letenky? To je super ze tu budes mit rodinu.
Zuzko jsem rada ze Veronika uz se 'zabydlela' bude to pryma pry Seana. My uz nepouzivame ve vane nic od te doby co E sedi ona tam hodne cestuje po zadecku ale uz se mi taky stalo ze prepadla do zadu ona desne vyvadi ve vode. Doufam ze se nezapomene plavat pod vodou ja sjem zimni term na plavani radeji zrusila.
Tak hezky den ja jdu pracovat vubec se mi nechce je to prvni tyden co delam 4 dny a je to teda narocny. Plumbers nam vcera ani nevolali takze kdovi kdy bude ten dil ale uz jsme si u dedy celkem zvykli.

hajduska
22. led 2009

ahoj holky, po dlouhe dobe jsem sem zase nakoukla a koukam ze to tu pekne rozjizdite 😀 k nam zatim cap nedorazil ☹ ale jsme teprve na zacatku, takze se zatim nenervuji. Jak tak koukam na ty vase alba tak bych si take prala byt tehu, ale vsechno nejde hned a tak se budeme snazit dal🙂
Chtela bych se vas zeptat (nepatri to ale k tematu) zda nektera nevite jak to chodi, kdyz potrebuji nechat neco prelozit a notarsky overit na ambasade. Potrebovala bych vedet zda je mozne abych si preklad udelala sama a nebo zda to musi byt od prekladatele.
Safry - my jsme take oba Cesi 🙂

divozenka
22. led 2009

Ahoj holky, omlouvám se za vpád a prosím o radu.
Uvažuji o koupi kočárku od Silver Cross nebo Mamas&Papas. Nevíte, která z firem je kvalitnější? V Čechách se to člověk moc nedozví 😒

forensica
22. led 2009

Hajdus - ja myslim ze urcite musis mit prekladatele

divozenko - tezko rict, idealni kocar neni a kazdy v nich hleda neco jineho..ja osobne bych rekla ze Silver Cross se mi zdal pohodlnejsi pro dite, ale ja mam osobne Mamas&Papas Luna Mix a jsem moc spokojena. Zatim nam z nej nic neupadlo tak je asi jaks taks kvalitni 😉

forensica
22. led 2009

Jeste jsem zapomnela, Heli, ty letenky jsou Ryanair a myslim ze to je rekord. Za tak malo jsem jeste nikdy neporidla. V podstate ty byly za 40Kc a 520Kc byl poplatek za kreditku 🙄 Uz je na tom E lip ci porad mas strach ze ji to zase sedne na prudusky?

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
forensica
22. led 2009

simco - to je dobry, segra uz ji objednala tak mi ji za 14 dni doveze a hotovo 🙂..gymboree se mu urco bude libit, hlavne ten padak 😉

hajduska
22. led 2009

forensica - a nevis prosim te nahodou zda je nejaky prekladatel na ambasade? na jejich strankach jsem nic nenasla ☹

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
forensica
22. led 2009

hajdu - jak rika Simca, oni maji urcite seznam...zkus jim zavolat se stestim ti to nekdo zdvihne 😀

Simco - jo chodila jsem s jednou cacorkou kdyz ji bylo kolem 2 let...me se to osobne docela libilo, clovek si pak zpival ty jejich pisnicky jak prastenej po ceste domu 😀..akorat myslim ze jsou docela drazi 😅 . Jak se to libilo Oskarkovi? Nasla jsem par bajecnych clanku ohledne rozmazlovani a tak me to ujistilo ze se takovy maly prcek proste rozmazlit neda 🙂 To mi vyhovuje, aspon ji muzu mazlit co to jde 😀

hajduska
22. led 2009

ja jsem z leeds, do londyna to mam prave daleko a tak bych rada vsechno mela vyrizene predem. Na ambasade mi to nikdo nebere ☹ tak se prave informuji tady 😀 kontakty na prekladatele uvitam, pokusim se vygooglit nejake prekladatele tady v leedsu, uvidim zda neco sezenu...

forensica
22. led 2009

hajdu - urcite jich bude vsude spousty..ze ti to ambasada nebere me neprekvapuje a kdyz to vezmou tak jsou stejne protivni 😀

slunicko2
autor
22. led 2009

ahoj holky 🙂

hajdusko, vitej v mem svete! Ja jsem nekolikrat musela letet s malym az ze Skotska. Ja jsem jim vzdycky psala email. Protoze pak mi nekolikrat bylo tvrzeno, ze by to v zivote nikdo takhle nerekl. Takze jsem jim to predlozila hezky vytistene 🙂
S tim prekladem zalezi, jak se domluvis. Ja jsem si to sama prelozit mohla.

Simco, co je to za skupinu kam jdete? Ja jsem se dnes rozhodla, ze Sean uz na to zpivani chodit nebude. Vubec ho to nezajima. nevydrzel sedet ani u jedne pisnicky. Tak bude chodit ve stredu na to detske cviceni a pak ho veronika vzdycky vezmou jednou tydne do play centra.
S tim kojenim mas pravdu, to me nikdy nenapadlo!

K tem kocarkum... ja teda povazuju za kvalitnejsi silver cross... Snad se tim nekoho nedotknu 🙂)))

holky, jak dlouho jim vzdycky trva posoudit prihlasku na Uni? Jeste jsem nic neslysela... Jen od tech z toho access course, kam jdu na pohovor...

Take jsem dnes oficialne zmenila spolecnost. Ted budu chodit k lidem domu. Zitra zacinam. Budu za to mit vice penez. Hlavne budu pracovat jenom rano a dopoledne. a pak treba dvakrat tydne odpoledne. a pak kazdy druhy vikend. a kdyz me vezmou na uni, tak muzu pracovat treba jen 10 hodin tydne, kdyz budu chtit...

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
evaj
22. led 2009

Dobry vecer holky,

Milusko, jsem sice zpet ve farma firme, ale tentokrat jine 😉

Zuzko, za nic se neomlouvej, jasne, ze to nemuzes vedet, jak to tam chodi. Myslim jsem tam tvoji mamku videla na recepci 😉 Drzim palce s pohovorama! A snad se ti v nove praci bude vice libit.

Simco, jo Canadian med. c. je u Evropske. Jeste maji pobocku nekde jinde, ale to bylo daleko. Usadili jsme se v Holesovicich, za rohem mame Stromovku, uz se tesim az se otepli a budu moct chodit behat.

Helco, s tim topenim je to teda hrozny. At Vam to brzo cely opravi. My vzdycky kdyz jsme meli na nekoho takhle cekat, tak jsme jim navrhli, jestli by nam mohli zavolat 1/2h predem, at tam nemusime tvrdnout celou dobu. Hlavne se brzo uzdravte.

Edit, my jsme nakonec sehnali jednoho Slovaka, co jezdi 1x za 14 dni do UK s dodavkou a domluvili jsme se, ze budeme potrebovat cele auto. Vetsinou to uctuje po kg, ale to bychom dopredu nevedeli na kolik nas to prijde, tak jsem mu navrhla £800 a vzal to. Mela jsem pak bobky, ze se nam to tam nevejde... Ale veslo, tak tak a auto melo pres vahu. Kdybychom si pronajali dodavku, tak by nas vsechno stalo asi £1000 a jeste navic predstava jizdy pres pul Evropy... zalezi kolik mate veci, my jsme nemeli moc nabytku, ale i tak harampadi bylo hodne. Dej mi vedet jestli na nej chces kontakt.

Kato, tak snad si to Nico s tim padem na nejakou dobu vybral.

Jdu Vam omrknout alba, uz jsem dlouho nespizovala 😉

forensica
22. led 2009

zuzi - ja mam pocit ze jsem podavala prihlasku nekdy na konci unora a myslim ze bylo nejak na zacatku leta kdyz jsem se dozvedela ze me berou..uplne si jista nejsem, nechci te plasit..zkus jim zavolat, urcite musi mit nejakou lhutu do ktere davaji lidem vedet. Jinak bezva s tou praci, aspon ze budes mit vic penez a navic to asi bude docela ruznorode 😉

Simco - no uplne si vzpominam jak jsem tam vzdycky litala za malou jak silena..je to fakt fyzicky narocne i pro rodice 😀..chvili se sedi pak se zase vstava, vim ze jsem vzdycky byla docela zrizena 🙄

U nas pohoda. Mala byla super cele rano, sly jsme na ten RL na urad. Tam byla takova totalne vyschla baba co mela snad 105 let a totalne bez smyslu pro humor. Hic mela v kanclu jak v peci a kdyz jsem se rozhodla ze malou dam k prsu jelikoz chvili plakala tak nadsena nebyla. Taky me trubka nechala vztavat s malou u kozy kazdou chvili kdyz jsem ji ukazovala pismena s carkama do meho prijmeni. Vzdycky jsem ji rekla jedno a nechtela at ji koukam prez rameno tak jsem si musela sednout a po dvou normalnich pismenech jsem zase musela vstat. Me pijou krev urednici co datluji jednim prstem 🙄 , maji zamestnat nekoho trosku sviznejsiho.
Odpoledne pak spala a pak jsme mely kojici maraton na 3 hodky (jsem byla rada jelikoz mi uz tekly prsa kdyz jsem se predklonila 😀) a ted zase chrni.
Normalne me vzdycky rozbreci kdyz ona chvili place a ja ji neumim hned utisit. CHytla dobry hysterak kdyz jsem ji supla do toho satku, myslim ze chtela kozu a ja to hned nepochopila. Ach jo, takovych momentu asi bude jeste dost co 😅