Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
22. únor 2009

ahoj holky 🙂

Dvoum tehulkam chci poprat hodne stesti pri prvnim scanu a schuzce s midwife! 😵

Simco, hlavne se setri 🙂 Jeste mas nejaky ten tyden cas! 🙂

Milusko, reknu ti, ze jak ted vsude jezdim autem, tak mi bricho zase zacina kynout 😠 Do posilovny jsem se tento tyden nedokopala! Jsem looser!
Mala vypada na fotkach hrozne stastne! A moc vam to jako rodine slusi! Taky se mi zda, ze jsi zhubla! 🙂

Stelinko, je to jak pise simca. Zalezi kde budete bydlet, a jake jesle si vyberes. Tady u nas jsou ty drazsi tak za 36 na den.

Verco, divala jsem se na malou... jak to, ze mas v albicku jenom dve fotky? 🙂 Mala je ale kouzelna!

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
fairy
23. únor 2009

Dobry rano holky,
Doufam ze jste meli ehkzy vikend a uzili si slunicka 😎
Milusko Lotynka vypadala naprosto uzasne nadherne satecky 😵 je to princezna. Jsem rada ze jste si to krasne uzili.
My jsme dneska meli teda desivou noc E se prorezava horni zub a teda ona bolest nese vazne velmi spatne usla asi na 2 hodiny po nurofenovym cipku a pak k ranu no doufam ze nebudu muset jet brzy dom chudak mamka.
Simco ty uz jsi 30tt to neni ani mozne jak to leti fakt se setri pamatuj ze ja mela E v 31tt!
Veru to je super ze ti to takhle vymenily. me se takhle rozbil mixer ta sklenena nadoba praskla tak jsem zavolala a rekla jsem ze to bylo praskle v krabici a oni mi poslali okamzite 3 nahradni i s tema nozema a s vickem a jeste nadhernou cernou barvu, to jsem nechapala, servis je tu fakt dobry.

miluska.woolley
23. únor 2009

Ahoj holky, ten servis vam teda zavidim. U nas zadny customer service neexistuje.

My mame ode dneska doma tatinka, tak si ho budeme uzivat.

Mala se posledni dobou rozhodla kadit v noci, dnes se vzbudila ve 4.30, tak jsem ji sla prebalit.. mala dostala mlicko a usnula, ale ja se pak svijela v bolestech a nemohla usnout. Nakonec jsem si pro ten ibuprofen dosla.

Heli, snad se ji zoubek brzo prorizne, my pri zoubkovani taky trpime, davam ji taky cipky. Mala je ted zase protivna po MMR. Kamoska mne strasi, ze jeste dostane k tomu horecky, tak jsem zvedava...

Zuzi, ja do fitka nesmim a priznam se ze ani nemam ted pomysleni na to. Jsem rada kdyz jdeme na prochazku..

fairy
23. únor 2009

Milusko te reakce na MMR se desim je to fakt dost silna injekce vid ja furt premyslim jetsli to nemame dat oddelene ☹
No nam uz ty cipky dochazi a tady je neprodavaji. Milusko myslis ze by jsi mi mohla koupit alespon dve baleni a ja ti to tu pak vse zaplatim prosim. No E se dneska rano pokadiila to je poprve v zivote tak to ji fakt musi byt mizerne boze kdyz si predstavim ze jeste 18 dalsich zubu je na ceste tak mi je z toho spatne.
Uz je ti dneska lepe? Uzivejte si doma tatina a ty pekne odpocivej.

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
saza007
23. únor 2009

ahojky,

tak mi uz mame scan za sebou 😵 😵 😵 😵 😵
Miminko bolo neposedne, cely cas sa hybalo hore-dole, a na konci nam aj zakyvalo! Srdiecko tika ako hodinky 🙂

Hned nam spravili aj screening blood testy, a tie dopadli dobre, takze nam odlahlo!

Termin nam zatial vychadza na 9. Septembra 2009. (neviem, ako sa to v pase meni, tam to vobec nevychadza.)

Janka, ako bolo u midwife?

fairy
23. únor 2009

Saza gratuluji ke scanu.
Simco no to je neco me tvrdili ze leky zadny neexistuji a ze kdyz budu tehotna v budoucnu tak se mnou nebude nic dit jedine kdyby me zase zacalo to svedeni.... No ale to uz bylo pozde me se to vlastne porjevilo az v tom 30tt. No muzu rict ze z toho mam panickou hruzu. No kontrolovali me pak jeste asi 4x krevni testy nez se to uplne spravilo ale ono se to fakt slo ihned dolu po tom porodu.
No mame tu MMR na 1.4. tak uvidime zda se na to dostavime ve zdravi. to uz bude mesic ve skolce 😲

forensica
23. únor 2009

saza - tak to je super 😵

zuzi- no jak mala spi u nas v pokoji tak ja tam mam pocitac kde stahuju fotky takze se vlastne nedostanu na to abych je do alba dodala....kdyz nespi tak na to nemam cas...ale matrace uz je doma, tchynaci odjeli tak pokojik brzo bude

Tak jsme byly na kontrole po sestinedeli je zajimave ze me jako matku vubec neprohidl.Jo ale dal mi ATB na jednu jizvu po tom slepaku, mam ji pkne infikovanou tim jak ji nezasili 🙄 Mala je uplne v pohode, o 3cm delsi a bez mala 5kg 😵

heli- no snad by si te pri druhem ohlidali ne

simco- nestras s tema kontrakcema, se uplne citim provinile ze jsem te k nam tahla takovou dalku minuly tyden..asi je opravdu na case to take it easy 😉

miluska.woolley
23. únor 2009

Heli, cipky ti klido privezu, chces paralen nebo ibuprofen? Kdybychom se nedostali do CR, tak ti koupim nemecke.

Saza, super zpravicky, tak si ted hezky uzivej tehulkovani.

Holky, tady se dava MMR ve 12. mesicich a pak mesic po tom nas ceka meningokok, pak opacko hexa... No mala je teda jen protivna, hned se rozerve, kvuli blbostem. Tak doufam ze to prejde. Horecky zatim nema.

slunicko2
autor
23. únor 2009

Ahoj holky 🙂

Sazo, velka gratulace ke scanu a zdravemu miminku v brisku! 😵

Milusko, ja jsem uplne zapomela, ze ted do fitka nemuzes. Musim ti rict, ze ja jsem po tom mem zakroku byla docela dlouho vyrizena. Az me to prekvapilo!!!!

Verco, a nemas vice fotek male v tom dalsim albiku?

Simco, to chapu, ze na gauci te to nebavi. Ale setri sily, pak budou dve ditka a uz zadna vymluva k dispozici 😀

Helco, s tema zoubkama s tebou soucitim! Drzim palce, at to brzy prejde!

Holky, u nas teda to ockovani bylo uplne bez problemu. Vlastne tady nikdo nemel problemy co jsem se tak ptala! Maly mel sice horecku, ale ta mu druhy den opadla.

januzza80
23. únor 2009

Ahojky holky,
dekuji vam za pochvalu male,je to moje mala pomocnice,ikdyz vic udela neporadek nez poradek 😀

SAZO,gratuluji ke scanu,to je super,ze je vse jak ma byt.

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
editahlb
23. únor 2009

Teda Simco vy by jste se meli z toho Londyna vazne odstehovat - takove zachazeni u konzultanta! Jal jsem sice taky cekala asi hodinu nez me vysetril, ale neodbyl me, naopak.. Je to fakt silenejak se ta pece lisi od mista k mistu.

Sazo taky se propojuju ke gratulacim, je to nadhera, co? 😵

Jani malaje fakt super pomocnicek! M se ty vase videa tak libi! (Osian nechce abych ty nase nekde vrejne uvadela, tak nas v pohybu asi neuvidite 😖 - teda krom osobne 🙂

Jani jak ti dopadlo u mw? Kdy jdes na scan ty? Asi si te pozvou dopisem, co?

Verco vy uz mate 5Kg? To je neuveritelne. My se budem vazit itra, tak jsem zvedava, kolik pribrala. Podle toho kolik ji myslim ze to bude aspon kilo 😀 Holky dneska jsem musela odpoledne pryc (prekladat) a rvalo mi to srdce! Bylo to fakt bolestive nechat ji v placi a vubec nekam bez ni jit, rozbolelo me z toho bricho. Osian to zvladl na jednicku, dokonce rikal, ze bych se mela odpumpovat casteji, ze by mohl malou krmit treba pres noc, at se vic vyspim. No ja myslim ze on proste zarli! 😎

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
peppapig
23. únor 2009

Saza007 taky gratuluji ke vybornemu scanu, je to krasa videt a slyset miminko!!!

edita to mas bajecne, jen muzika zaprahni i pres noc, kdyz se nabizi. Nas tatinek taky pomahal, ale po 2 tydnech to vzdal a v noci spal jak parez 😲 , ani mala ho placem nevzbudila 😉

My se musime dneska pochvalit 😀 No me maminku nakonec lapila ta oskliva chripice a tak me bylo zle, proto jsem smalou ani ven nesla. Takze byla cely bozi den bez plinky a ani jedna nehoda!!!!!! Jeste minuly tyden byl nocnik nepritel cislo 1. a v patek kricela, kdyz jsem ji nan davala a dneska si ho dokonce donesla 3x z koupelny sama. Moc me potesila na sve 22.mesicni narozeniny (my jsme blazni, od miminka ji kazdy mesic zpivame) 🙂

fairy
24. únor 2009

Ahoj holky, Simco to je teda neco v te nemocnici ale to nas tu neprekvapuje ze jo.
Edit to je manza dobrej ze si takhle jeste rika ze chce krmit. U nas teda noci byly a jsou trvde my bychom oba spali 😀
Milusko prosila bych o ten nurofen cipky paralen mam ten mi tady dokonce predepsali!
Peppapig, to je mala fakt sikovna jen tak dal.

miluska.woolley
24. únor 2009

AHoj holky,

Heli, pisu si na seznam a dovezu.

Vendy, mala je fakt sikulka. I kdyz by te tu nektere mamky na koniku mozna odsoudily, jak to tyras svoje dite takhle brzo na nocnik. (jen si rejpum neber vazne). Tobe preju brzke uzdraveni.

Edito, to je super, ze se s ni Osian sam neboji a super se postara. Ted je to tezky ji nechat samotnou, ale za par mesicu budes rada, ze je na to on zvykly. Uz se na vas moc tesime, pridej nejake fotecky.

Holky ja se musim priznat ze jsem jeste v pyzamu, M. jel do Laundret prat nasi sofa (mame sundavaci potah), ja uvarila maly, pripravila na nas obed a jdu se svalit pred telku. Nevim jestli se budu dneska vubec prevlikat.

forensica
24. únor 2009

Vendy - no to je super, tak snad ji to vydrzi 🙂
Edito - to zmaknes, jsou to jeste ty blby hormony co to delaji tezsi..bude lip, neboj..ja ted byla o vikendu 3 hodky na nakupu a docela jsem si to uzila ( i kdyz jsem mela bobky ze se jim mala vzbudi a bude prudit o kozu)
Milusko - jen si to pyzamo uzij, takovych dni urco moc neni 😉

Devcata musim se pochlubit ale dnes v noci mala trhla spaci rekord. Spala 7 hodin bez krmeni! Asi to bylo tim ze cele odpoledne prudila, pak jsem ji vrazila do sling a tam hodku a pul chrnela az do 7 vecer (coz je normalne uz v posteli) a pak se podarilo ze si s ni Bjorn mohl vecer hrat (coz bylo pro nej super, byl rad) no a sla spat az v 9 vecer. jenze jak na potvoru ja mam ty ATB takze jsem se stejne musela vzbudit ve 12. NO ale uplne jsem koukala ze tak dlouho vydrzi i kdyz je mi jasne ze to bylo asi poprve a naposled na dlouho dobu 🙂

fairy
24. únor 2009

To jsi moc hodna Milusko dekuji.
No s tim potty training to bylo celkem zajimave kdyz jsem to rekla ve skolce tak na me vyvalily oci jako ze vazne chodi E na nocnik? No oni tam ani zadny nemaj ale to neni problem pry ho tam do pristi tydne daj! Tak jsem zvedava jak bude pokracovat.
Co vlastne Lotynce varis? Uz ji davate co jite vy? Ja se uz snazim jen treba nedam sul nebo silne koreni.
Jen si uzi den u TV! Ja jdu dneska po dlouhe dobe cvicit tady v praci naposled to bylo nez jsem otehotnela takze zitra me asi bude bolet cely clovek. 😀

miluska.woolley
24. únor 2009

Helco, my na nocnik taky chodime, divny mi to neprijde.
Ja varim maly podle AK, ale uz ji hodne s nama. Ted jsem delala kulicky z lososa do mrazaku abych mela neco pro pripad ze my jime neco co ji nechci dat.
Jako treba dneska mame hrachovou kasi a uzeny..

fairy
24. únor 2009

No u nas je to normalni ale v UK se s tim zacina az o moc pozdeji. No uvidim jak to bude pokracovat ve skolce.
Teda vy si dneska davate, ja jsem se ted vratila ze cviceni zitra me bdue asi bolet uplne cely clovek!

janauk
24. únor 2009

Ahoj holky, ja jen v rychlosti, mam toho v praci tento tyden strasne moc a tak nemam ani cas vse poradne procist a docist 😒
Sazo, moc gratuluji ke scanu! Ja uz se take nemuzu dockat. U mw to bylo o.k, je prijemna a objednala me na scan uz na tento ctvrtek! Tak se nemuzu dockat, ale na druhou stranu jsem z toho pekne nervozni aby vse bylo v poradku a srdicko tlouklo.

Mejte se vsechny nadherne, ja musim bezet.

forensica
24. únor 2009

januk - to vis ze vse bude v poradku 😉

milusko - hrachovou kasi jsem snad nikdy ani nedelala...ale dnes jsem stihla udelat kure na smetane a chtna skoro jak od maminky tak jsem pysna 🙂

heli- hlavne chuze ze schodu je vzdycky maso po dlouhe dobe necviceni 😀

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
saza007
24. únor 2009

Jani, tak drzim palce na stvrtok, nech vsetko dobre dopadne! 😉

ladies robite mi chute s tou hrachovou kasou, ani si nepamatam, kedy som ju naposledy jedla 😀

editahlb
24. únor 2009

No me se taky sbihaji sliny na uzene s hrachovou kasi! Ale dneska budou alacinky, je pancake day, zitra popelecna streda! 😅

Jani to vis ze vsechno bude potadku, uz se tesim na zpravy ze scanu..

Milusko fotky zkusim pridat tonight, dam vedet.. 🙂

miluska.woolley
24. únor 2009

Tak zeny shrove tuesday jsem prosvihla, ale M. byl spokojenej i s uzenym. 😀
Zitra je v Nemecku fischessen, co se ji v JUKEJ?