Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
25. únor 2009

ahoj holky 🙂
vy toho nakecate 🙂 kdo to ma cist!

Verco, diky moc za ten link v IP! Doufam, ze se rana hoji a atb zabiraji! Mala je vazne spac! Ja jsem v tomhle taky rozmazlena. Sean spal celou noc od 5 tydne.

Simco, tak to jsem teda zklamana z toho pristupu v te nemocnici! Pamatuju si, ze jsi s nima mela dobre zkusenosti. Napada te proc muzes mit ty krece? Nemela jsi byt tak honest, kdyz jsi tam byla....
Boze, to jsou ceny za ta razitka! Oni maji platnost jenom na rok?

Milusko, tak jsi mi tu odpovedela na moji otazku na fb ohledne toho sofa! Vypada tak hezky ciste 🙂

pepco-cuniku, mala je vazne sikovna! Je videt, ze ji doslo na co nocnik je 🙂 Tady okolo davaji holky na nocnik az po dvou letech veku. Jsem z toho docela v soku! ja pevne doufam, ze do dvou let uz to budeme mit se seanem nacvicene. A budeme treba bojovat jenom s obcasnym nechtenim nebo nejakou tou nehodou 🙂

K te kulture.. nam se dnes podarilo jit do kina s dazem. Po vice jak dvou letech!!!! 😔 Tak jsem si to uzila! Slo se na He is just not that in to you.. nebo tak nejak.
A zitra jdeme s veronikou nakupovat a pak na obed do ciny...
Jsem nakonec rada, ze jsem se rozhodla pro au pair a ne pro skolku (kdyby daz nebyl tak casto pryc, tak to byla urcite skolka). Takhle si muzeme alespon sem tam nekam vyrazit!

V praci je to porad groteska. A vypada to, ze nektere veci delaji v office zamerne spatne :( Me dnes jedna holka prosila, jestli nemuzu zajet do vedlejsiho mesta jenom poradne posadit jednu klientku na vozicek. Ze je to jenom pul hodka. kdyz jsem tam dorazila, tak se ta klientka ptala, jestli teda nekdo dorazi na tech 6 hodin, co vzdycky v utery ma.... V kancelari ji bylo receno, ze ta kolegyne co k ni chodi ma volno. Nikdo ji o tom neinformoval! Jeste se jich ptala, kdo ji teda uvari obed. Office ji rekl, at se zepta nas dvou, kdo muze zustat dele... Takze nam hned bylo jasne, ze office vedel, ze nemaji nikoho a byl to jenom trick ta pul hodka. Pak bylo vice chyb v rota... reknu vam, je to bida s tou jejich mozkovou aktivitou!

miluska.woolley
25. únor 2009

Nazdarek zeny, tady to dneska zije.

Zuzi, vypada ze si z vas v praci delaji legraci.. to bych jim pekne zavolala a rekla co si o tom myslim.

Edito, mala je naprosto uuuuzasna. Sladousek...

editahlb
25. únor 2009

No jo, pridavam fotky.. 😀 (jsem prestastna, ze se ti libi 😉 )

Zuzko ty jsou ale v te tve praci nekteri lidi vymazani! Me vzdycky takovy pristup dokaze nastvat, ja bych nikomu nic takoveho neudelal tak proc oni nejednaji stejne ferove?! Ale neboj, ono na ne taky dojde, znas to s temi bozimi mlyny, melou pomalu, ale jiste. To je fajn ze si s Vercou a Seanem takhle vyrazite, co jdete kupovat - hadriky?

Simco to je penez za papiry! 😲 Ja jsem vcera volalana ambasadu kvuli registraci male a nejblizsi schuzku mi nabili na 21. kvetna!! To se fakt zblaznili, ne? My chceme jet uz v polovine dubna do Cech, rikali neco o provizornim cestovnim dokumentu a pak ze si tu matriku budu moct vyridit v Cechach. On je jenom problem v tom, ze pry to vyrizen v Cechach trva mesic a pul a Osianova segra se 13.cervna vdava, tzn. radi bychom zase prijeli sem do JUKEJ. Kdyz ty papiry a pas nebude mit hotovy tak nevim, nevim... Myslite ze bychom ji meli nechat vystavit britsky pas? Jde to? Jak to mate vy?

miluska.woolley
25. únor 2009

Edito, vyrid ji Britsky pas, at mas pokoj. Pak muzes v klidu resit ceske papiry v CR. Nejdriv potrebujes cesky rodny list...Nam to tu pres konzulat vyridili za 3 mesice. My mame UK a D pas a ja mam malou zapsanou u mne v pase...

Holky opravte mne jestli se mylim, ale na ten anglicky RL je potreba Apostila, aby mohli v CR vystavit cesky, ne? Alespon s nemeckym to bylo tak...

fairy
25. únor 2009

ahoj holky
teda Edit mala je uplne k sezrani opravdu nadherene miminko 😵
Uricte ji vyrid britsky rodny list to je daleko rychlejsi a hlavne ho mas na 5 let. Nam to vyrizeni taky trvalo vecnost ted jsem teprve posilala obalku na ambasadu aby mi ho poslali uz konecne dosel.
Jinak apostila je potreba a urad se prestehoval ted na Milton Keens (pardon nevim jak se to speluje 😲 ) ja jsme si ji nechala vyridit postou a prislo to do tydne.
Zuzko to je teda strasne co tam delaj, super ze jsi s Veronikou tak spokojena. Libil se tii ten film?Ja jsme byla trochu zklamana. Holky videli jste Slum dog milionare? To je super film velmi doporucuji.
Tak hezky vecer.

forensica
25. únor 2009

Ahojte,
dnes jsem vyrizena. Po jedne noci kdy spala 7 hodin nejednou vstavani kazde 2 hodky 🙄 Jsem zvedava co bude dnes, jelikoz rano jsem to v 5 vzdala s uspavanim a slo se dolu hrat. Ona zacina byt desne zvedava, opravdu ji nic neunikne.

Edito - mala je fakt krasna 😵 ..takovy maly koblizek 🙂..ohledne toho pasu me to taky zajima, vidis, musim na tom zapracovat a zjistit info kdyz uz mame rodny list doma..my asi taky pujdeme do UK pasu prvne, a pak vyridim veci do CR..jo, dotaz, vidi mala v tom Ergu i neco jineho nez tvuj hrudnik?Vidi i do boku co se deje kolem?

No nic, naucila jsem se dnes jak davat inzerat na eBay, potrebujeme se zbavit futonu. Snad ho nekdo bude chtit. pak chci jeste strelit kosik, nechce se mi ho tu skladovat. Az ho budeme zase potrebovat tak koupime novy ze. Tak dobrou, jdu dohanet tu noc.

editahlb
25. únor 2009

Holky diky, ja jsem ten rodny list pro apostilu do Milton Keynes (Helco ja si to taky musela vyhledat jak to vyspelovat 😅 ) uz odeslala, takze\to by melo byt v poho.. Musim zaprahnout O at vyzjisti jak teda na ted na ten britsky pas..Nejvetsi orisek zrejme bude fotka male do pasu, jak zaridit,aby byla vzhuru, divala se do bjektivu a ja u toho nebyla videt?

Verco v tom nositku zatim vidi jen muj hrudnik..Ona v tom teda skoro vzdycky usne, byla vzhuru jen jednu a to tak jakoby koukala 10 minut dokola nez zase usla. Ono jsou ji teprve tri tydny. Ja myslim, zeto pozdeji pujde napolohovat ji trochu vyse, aby videla, a az pak nebude muset mit tu novorozeneckou vlozku tak bude velika dost na to videt do okoli. Ta tvoje vcerejs noc nezni lakave! My tu dneska meli jednu navstevu za druhou a mala pospavala cey den nekomu na rukou tak to jsem zvedava jak se ji bude chtit spat v noci!

Milusko konecne jsem zhledla fotky z vasi oslavy, moc vam to vsem trem slusi! Jste takovi hezci usmevavi. A ja myslim, ze bych ten dort mea ve vlasech taky, vypadal bajecne! A ty mnamky s jahodou nahore, mmmm.. Jinak ja netusim, co se tady v UK tradicne dneska ji, my meli stir fry, ale poptam se a dam vedet.

Helco ja slumdog..videla, taky se mi libil! 19.3. tu taky promitaji obcana havla, tak snad se nam podari jit, jestli budu uspesna v expressing, dneska rano jsem vypumpovala celych 20 ml!

fairy
26. únor 2009

Dobry rano holky,
Verco doufam ze se dneska trochu vice vyspis. To je zajimave jak uyz se zacina mimco menit a zvedave pokukovat vid.
Edit s tou fotkou si vubec nedelej starost myslim ze do 3 mesicu (mozna i dele to si nejsem jista) muze mit zavrene oci na fotce. No E je tam ma zavrene fotili jsme ji kdyz ji byly tak ty 3 mesice a ona proste furt spala jeste v te dobe takze otevrene oci bylo nemozne tak nam to tam rikali a dostali jsme pas bez problemu.Hlavne ji nedej bile bodicku nebo svetrik protoze maji bile pozadi.
Tak dneska posledni den v praci, jsem naka znavena, zitra bude E sama ve skolce 😢 tak nevim jak to ponesu a v pondeli uz jde naostro.

forensica
26. únor 2009

ahojky, tak dnes jsem se i vyspala, tak jsem rada 🙂 ..krmila jsem jen 2x
edito - neposlala by jsi mi info na tu apostilu prosim .. to je kvuli vystaveni ceskeho rodneho listu?..ja nasla ohledne toho pasu tady https://www.ips.gov.uk/epa1r1a/index.aspx?c=1 ...jeste ze jsi mi to pripomnela, me vubec nedoslo ze potrebujeme uz pas 😅 ..takze myslis ze se tam da mala i s tim infant insert natocit tak aby videla?Ja s tim jinak neuspeju, ona fakt smiruje vsude kolem. Jsme byli u GP jedine dite ktere nechtelo byt v kocarku a spionovala co se kde sustne.

heli - ono to asi bude tezke ale urcite si za par dnu zvyknes 🙂

forensica
26. únor 2009

Tak jsem akorat vyhrala jedno Ergo na eBay. Snad bude nepouzite jak pisou a bude dobre. Drzte palec at to dojde 🙂

miluska.woolley
26. únor 2009

Edito, my malou nechali fotit u fotaka, a docela to uslo...

Holky, tak hlasim posledni moznost objednavek z CR (ty se kteryma se uvidim), v sobotu jedeme do Cech...
Dnes jsem byla u dr. tak mne pochvalil, ze se to super hoji, takze zhruba za 2 tydny by to uz melo byt uplne zahojeme. Uz ani na kontrolu nemusim, takze do Anglie se jedeeeee...

slunicko2
autor
26. únor 2009

Ahoj holky 🙂
ja uz vas ani nestiham poradne docitat! Vzdycky to rychle prectu, a pak zapomenu na spoustu veci reagovat!

Edit, mala je krasnoucka! Ta fotka jak kojis a hafik hlida je moc pekna! 😵 Ja nevedela, ze mate hafiky dva? Sean ma hafiky moooooc rad 😀

Milusko, uzij si dnesni vecer! Jsem rada, ze se ti to hoji a muzete tim padem cestovat!
Ja doufam, ze se do Cardiffu za vama taky dostanu! Staty rusime, tak snad vyjde ten Cardiff! Navy nam letenku snad zaplati 😉 kdyz jedeme za tema tchanovcema, ze? 😉 Daz bude stejne pryc.

Verco, ja jsem se taky nakonec rozhodla hodne veci prodat. Uz to ani nemame kam davat. Prece jen ta puda tady toho tolik nevydrzi!
A co jizva, jeste je zanicena?
Drzim palec nebo i dva s tim ergem! Ja jse si vcera s ebay objednala nurses watch na uniformu.

Edit, sean ma jenom britsky pas. S ceskym jsem se zatim ani nenamahala. Delala jsem mu ho pres postu a tam jsem rovnou dostala i datum, kdy by nam mel dojit. Prisel o 14 dni drive! Takze jsem pas mela za tyden a neco!

Helco, drzim moc palecky s tou skolkou! Mala to urcite zvladne na jednicku! 🙂 pak od ni dostanes velke hugs, az si ji pujdes vyzvednout! 😵 Neni to vubec jednoduche, vid?
A jsi rada, ze chodis do prace a mas taky trochu adult time?

Ty deti nam tak strasne rostou... seana jsem dnes odpoledne dala do postylky, aby se prospal. On si tam hral a pak si normalne sam vlezl do postylky, trosku pres sebe natahl deku a usnul! Bless him! A ja se hlupak bala, ze tam spinka na podlaze!

Taky vam tu pridavam video welsh vs english! Edit, my dve si u toho musime notovat 😀

https://www.youtube.com/watch?v=n9uMJovuA_Y

Helco, sla jsem s veronikou na obed a nakupovat. Daz hlidal. hodne jsem si to uzila 🙂 Nakoupila jsem nejake oblecky pro seana, sobe botky, stihl se ten obed a pak se zajelo jeste do Asdy. Vyrazila jsem s Vercou v poledne a domu se nam podarilo dorazit v pul osme vecer 🙂

evaj
26. únor 2009

Ahojte,

Edit, mala je fakt krasnoucka 😵 A ta fotka s hafikem nema chybu, jak to zvladas oba/obe udrzet?

Helco, urcite skolku zvladnete!

Milusko, super ze se ti to tak hoji.

Zuzko, takovy kravy fakt nechapu co delaji lidem naschvaly! Prece kdyby to rekly na rovinu, tak bys tam stejne treba sla, ale usetrila by sis to nastvani. No snad ti vyjde ta Uni.

U nas se nic nedeje, snad se uz blizi jaro, pristi tyden ma byt az k 10 stupnum a uz jsem slysela i cvrlikat ptacky 😵 Dneska jsme s kolegynkama z prace planovaly jak pujdeme v lete piknikovat do Stromovky, ale to si jeste pockame.

forensica
26. únor 2009

Zuzko, video super, takova vesela pisnicka 🙂
Evi, no nerikej ze tam uz mate takove teplo. Vzdyt jeste do nedavna chumelilo ne? 😕

slunicko2
autor
26. únor 2009

Evco, promin, jeste jsem ti nenapsala do IP.. ale mamky uz jsem se ptala!
Jinak letos je rada na tobe s tehu! 😀 Ted jsem se dozvedela, ze jedna nase kamaradka je tehu. Ona je lesbicka a tak sla na IVF. Ale uz se snazi vice jak 7 let. A pokazde to nevyslo. Stalo ji to vice jak 10tis £££. A tak se ted rozhodla, ze bude sharovat vajicka. A dvakrat to taky nevyslo. Az ted! Moc ji drzime palecky....

magisa
27. únor 2009

JanaUK- jak ti to dopadlo u midwife Jani???Urcite dobre 😉 jsem na tebe myslela

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
forensica
27. únor 2009

Zuzi, no 7 let to je teda vydrz 😕 To je fakt smutny kdyz to nekomu trva tak dlouho, ale zase ono to IVF neni az zas takova sance kdyz to clovek prepocita na mozne sance pri klasickem styku skrz ty roky co. No taky drzim palec. V tomhle ohledu je mi lito chlapu-gayu, ti si dite takhle nechat udelat nemuzou.

Jojo Evi, jasne, hodne chod do te stromovky na cerstvy vzdousek a to by bylo abys letos tehulka nebyla 😉

Ja se dneska a vlastne i vcera pekne vyspala, do postele v 8 krmeni v 1 a pak jsme vstavaly v 5.20 🙂 To by tak slo kazdy den. Jo a postylka uz je ready tak myslim ze zitra si mala uz schrupne na svem. Musim uznat ze ta matrace (pocket-spring) co jsme koupili se zda bezvadna. Pekne se prohloubi kde ma a zbytek drzi v rovine. No uvidime co na to mala povi 😵

forensica
27. únor 2009

Jo holky, ja jen ze se podelim o napad na praci prostredek. Zacala jsem pouzivat SImply washing tablety a musim priznat ze jsem docela spokojena. Dnes mi prisel balik s 5 pixlama (jedna zadarmo) at mam do zasoby. A je to ekologicke a navic Simply Sensitive krasne voni 😵

simona.w
27. únor 2009

verco, hod sem link na ten prasek, dik

jinak ta nase matrace je taky pocket spring a taky super (rikal O).

forensica
27. únor 2009

Tady to je http://www.simplywashing.com/ , mam pet pixli (a 30 tablet) dohromady za £12.56, postovne zadara, coz dela 17p za jedno prani pokud dobre pocitam.. Navic na pliny se ma pouzivat jen jedna tableta tak to je jeste na vic prani 🙂

miluska.woolley
27. únor 2009

Holky, my vcera prisli domu a sotva jsme zalezli od pelechu, mala vstavala v noci si nekolik hodin hrala, pak mela horecku, ja s ni byla celou noc vzhuru, at v 5 si ji vzal M. a ja spala... je protivna a porad ma on and off teplotu... takze plavani zitra pada, jedeme k nasim...

Veru, ten prasek vypada zajimave, vypere opravdu dobre? Ja pouzivam na plenky taky eko, na pradlo normos...
Coz mi pripomina Simco, vyprali jsme pleny v persilu a prestaly smrdet.... takze ted to budu delat tak ze jednou za cas vyperu v persilu, jinak frosch...

Takze z Cech krome Helci nikdo nic nechce? Veru, Zuzi, Edito... SImca a Kata tusim jedou taky...

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
saza007
27. únor 2009

Simona, z akeho materialu su tie dvierka? Ak sa daju normalne cistit vlhkou utierkou tak skus tie voskoskvy postriekat Vanishom - alebo niecim podobnych - a potom opatrne odstranit starou zubnou kefkou.

forensica
27. únor 2009

Milusko, jo to jsem taky cetla ze se obcas muzou ty pliny vyprat v non-bio prasku, ale to se spis vztahovalo na to kdyz clovek nakremoval mimcu zadek a pliny pak prestaly sat. Ale super ze tobe to funguje, zkusime az bude treba 🙂

Dneska bylo ale krasne co 😵

miluska.woolley
27. únor 2009

Simco, jj meli jsme minuly patek MMR a nestovice, je to asi od toho, navic ji rostou spicaky... ted dostala Nurofen a hraje si s CD prehravacem a krici do mikrofonu... takze to beru jako ze je on the mend.

Na voskovky bych zkusila alkohol... jeste ze Lotta jeste nema zadny pastelky...

Nam taky smrdi pocurany, ale M. zase dneska pere v persilu... on a ekologie nejdou moc dohromady 😀 .

miluska.woolley
27. únor 2009

holky ted ma ten cd prehravac ve vozicku a vozi to po byte a tancuje... ja se z ni pocuram smichy, komediantka je to... 😀

forensica
27. únor 2009

milusko - natacej! 😉