Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

editahlb
13. dub 2009

Teda s tema zoubkama je to sila! no vazne vas lituju ( a mam se na co tesit!)
Ten michaci pristroj vypada sexy! krasne cerveny! K cemu vsemu to hodlas pouzivat? Ja nic takoveho nemam, tak at vim

My mame Breville breadmachine, ale pry jsou nejlepsi panasonic, kazdy mi to rika..

Stihla jsem zabalit veci Eire, ted jdu balit sobe, ach jo me to nebavi, ale Osian musi nejpozdeji v 9 vyjet aby stihli v2 2am crossing

slunicko2
autor
13. dub 2009

Ahoj holky 🙂
tak ja tady uz nervozne cekam na telefon od Daze. Pry maji dnes pozde odpoledne dorazit na zakladnu za vodou 😉 Daz me teda rilkal, ze az zitra, tak snad necekam zbytecne. Nekdo rikal, ze dorazi uz dnes.

Jinak take hlasim, ze tu bylo pekne. Sice teda asi ne 20C. Moje auto ukazovalo 15C!

Simco, moc gratuluji k tomu splachovani. To se ti muselo ulevit 🙂)))))
S tema zoubkama to mate vazne tady nejhorsi ze vsech! Asi to tak opravdu budete mit jeste 16x 🙂 Snad u druheho ditka to bude lepsi 🙂

Edo, neni to jednoduche se takhle sbalit, vid? Kdyby alespon clovek mohl vzit vsechno s sebou!

Sean ma porad jeste prujem. A asi taky poradne zoubkujeme, protoze tvaricky ma olezle ekzemem a slinta.

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
forensica
13. dub 2009

Ahojky,

sakrys ty zuby jsou asi narocne co 😨 . No K zacala pred par dny dosti slintat a kdyz prihlednu k tomu ze ja i moje obe sestry jsme mely kazda minimalne jeden zub jeste nez nam byly 4 mesice, tak nas to mozna taky brzo ceka. Ten mixer mela moje sefova, varila v tom furt, me se vzdycky desne libil. Tak snad je opravdu dobry. Ohledne te pekarny, ja mam tuhle http://www.chrisrand.com/panasonic-SD255-breadm... , byla mi doporucena jinou sefovou. Jeste jsme nemeli spatny chleba a to ji mam uz asi treti rok jestli si dobre pamatuju. Me se na tom libi nejvic to ze vim co v tom chlebu a je a rozhodne ne zadny prezervativa a tak. Jo ale kdybych si mohla vybrat, tak asi koupim masinu v CR jelikoz tam nektere umi i michat marmeladu 😉

Edito, no asi je to tezke se rozhodnout co vzit a co ne. Nakonec si stejne vystacite s tim co budete mit sebout tak to tak nehrot 😉

Jo ty testoviny, mam na to jeden nudlovy strojek od mati delany jeste v JZD Dubicko nekdy hluboko za komancu. To testo je za chvili hotove rucne a ja to pak jen rozvalela a nakrajela na siroke nudle a hotovo. Uplna brnkacka, jen se nebat 😉

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
14. dub 2009

Ahoj hollky 🙂
telefonatu jsem se nedockala, tak snad dneska! 😠

Potrebuju poradit. Sousedka ma tri kocky, nejen ze nam chodi sr*t na travnik, ale ted nam tam nechavaji i mrtve mysi. Coz mi dost vadi, hlavne kvuli Seanovi. A pak je taky teda nerada vynasim. Zvlast ted, kdyz popelnice vyvazeji jednou za 14 dni!
Mam posypat travnik nejakou chemikalii? Co mi poradite, aby uz sem ani jedna nevpachla?

Edo, uz mate vsechno v dodavce?

Verco, Sean teda slintal taky dost brzy, rucicky non stop v pusince. Ale prvni zoubek mel v 6. mesici. Hodne deti, co tu melo prvni zoubky v tom 4. mesici zoubkovalo pak bez problemu 🙂 Tak ti drzim palce!

Simco, jojo, k splachovani se jen tak nekomu negratuluje! Ani se mi nechce verit, ze uz nastupujes na materskou! 🙂 Pane jo!

Holky, ja se uplne stydim, kdyz vidim ty vase kucharske dovednosti 🙂 Nad chlebem take premyslim, ale nejak se mi do toho nechce...

forensica
14. dub 2009

Simco, ta pekarna fakt vypada dost dobre, vim co poridim az doslouzi ta nase 🙂 Sranda ze to ma dve pecici nadoby, zajimave, akorat to musi clovek nekde skladovat. Ju, no uz zase na mateskou, to to uteklo co 🙂

Zuzi - no vsak se urco dockas, vsak rikali ze spis dneska ne? Ohledne tech kocek to je prekerka. Asi ti moc neporadim, oni jsou zmetci do vlezou vsude kde to jde. Snad jen si jit povykladat s majiteli jestli je znas at je drzi u baraku. Nebo si pamatuju ze si kdosi pujcil vycpaneho vlcaka a dal na zahradu a to taky zabralo. Ale nevim kde by jsi ho sehnala 😀 Jo, mozna automaticky zavlazovac na fotobunku,parkrat je to orosi a pak uz neprijdou. Na vcera pekla bulky a tak testo v pekarne no a pak jen uvalela koule, posypala makem a upekla v troube. To by jsi taky zvladla. Jen si nekupuj greaseproof paper, jako ja koza misto baking paper, jelikoz se ti to prilepi a budes to jist i s papirem 😀

Nic, mala je jakasi spaci dnes rano. Odpoledne vyrazime vyridit parking permit a pak kouknout do parku. Vcera jsme tam videli dosti stareho a mozna opusteneho labradora a zapomneli jsme zavolat RSPCA. Tak se chci podivat jestli tam jeste je.

Jo, dodala jsem nejake nove fotky Kristinky, tady zacinaji, je tam zrovna s Verkou 🙂 http://bjrn.net/gallery/Kristina-2009/DSCF5128

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
saza007
14. dub 2009

Slunicko, my mame s tymi mackami podobny problem. Ja mam macky rada a nevadilo by mi, keby sa u nas na zahradke vyhrievali na lavicke, ale fakt s..u vsade. Vcera sme kosili travu a boli sme zhrozeni! Moj muz hovoril, ze existuju nejake granule, ktore macky odpudzuju - ja som zatial nasla na nete toto

http://www.deteracat.co.uk/index.htm

Okrem maciek nas pravidelne otravuju aj vevericky (manzel ich neznasa a vascinou nahana po zahrade ) a liska (tu este strpi, ale len kvoli tomu, ze sa jej raz podarilo ulovit vevericku 😖 😀)

Veronika, krasne fotky, mala rastie jedna radost.

fairy
14. dub 2009

Ahoj holky, moc Vas zdravim.
Doufam ze jste si krasne uzili volno a velikonoce. S pocasim se teda Londyn moc nevytahl, typicke. Vcera jsme vyjeli k mori a bylo mooc krasne 😎
Zuzko doufam ze uz jsi se dockala.
Koukam ze Oskar zoubkuje o 106, u nas se taky zoubkuje ale v noci je to celkem dobry coz musim zatukat taky mame v 15 mesicich jen ty 4 zuby. Mamka mi rikala ze vubec nepamatuje ze bychom kdy meli nake problemy kdyz zuby rostly a moje segra o tom u deti taky nevedela- very lucky.
Jo Zuzko na ty kocky to je patalie ja jsem zkousela hodne veci treba i cesnek granule to moc nepomohlo a pak nam babicka rekla ze je dobre orange peal a musim zaklepat od te doby mi do zahonku nelezou, no ale na travnik jsem to nezkousela...
Simco tak uz to mate doma skoro hotovy? Konecne budes moci odpocivat v cistote. At Ti posledni tyden hezky utece.

slunicko2
autor
14. dub 2009

ahoj holky,
tak jsem se jeste nedockala :( Pry maji zpozdeni. A tak se dockam asi az tak nekdy po pulnoci. Snad...
Byla bych radeji, kdyby byla na normalni hlidce a ja o nem slysela az teprve bude ponorka zpatky.

Jo, se sousedkou jsem mluvila a jsem poradne nastvana! Hlavne, ze ma take dve male deti! Cune!

Tak ja ted zase bezim. Jdu utrit seana po veceri. Dnes ani moc nenadelal 🙂 Ji zpusobne lzickou 🙂

Verco, ja na fotky juknu az bude sean spinkat! Aspon budu mit co delat, az tu bude cekat netrpelive na ten telefonat 🙂

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
forensica
14. dub 2009

Zuzi - jeste muzes zacit ty bobky zbirat a pak je hazet prez plot k sousedce ci je davat k ni na prah..treba pak prestane kocky poustet 😀

Simco - no tak to jsem zvedava jestli to stihneme, jak tak pises o tech kontrakcich tak to zni docela slibne i kdyz malinko drive co 🙂..hele, tak me napadlo, jak jsi vlastne otehotnela, to jsi prestala kojit ci jsi dostala kramy i prez kojeni?

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
15. dub 2009

holky, tak jsem se nedockala... ale pak jsem si vzpomela, ze by mel mit daz ten prvni den duty. jak jsem na to zapomela to opravdu nevim.

Simco, jeeeeee, na tebe uz to mozna jde. Drzim palce, at je to rychle!

ja padim do prace. zatim papa

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
forensica
15. dub 2009

Zuzi, no tak aspon ze se to vysvetlilo to cekani na ten telefon..dnes se urco dockas 😉

Simco, no to me prosim te nestras ze dostanu mrchu tak brzo..se budu muset zase ucit jak pouzivat kalisek, jsem urco zapomnela 😀..ja to mam naplanovane tak na deset mesicu 😉 To je teda spac, my dnes byli vzhuru v 7 ale s ohledem na to ze sla do postele v 8.30pm je to pekne ze 🙂 Zlaticko.

Asi dnes vyrazim do mesta mrknout co maji v John Lewis a jeste mam £10 voucher do Debenhams tak ho musim vyuzit. Kdyby jste nekdo byly kolem tak se ozvete 😉

slunicko2
autor
15. dub 2009

jeste jsem se nedockala! ale jedna holcina rikala, ze ten jeji ji textnul vcera. Jsou spolu ve stejnem dpt, tak ma daz asi fakt duty dneska. No, snad se nejak ozve.
Ja to fakt nesnasim. Nejlepsi je, kdyz jsou tri mesice pod vodou a nemusim na nic cekat, akorat na navrat, ze 🙂

Verco, tak si nakupy uzij. Mala je fakt zlata s tim spanim!

Edo, jaky byl let? Snad ho mala prezila v poradku a vy take 🙂

Simco, koukej uz porodit, ja se tu na to tak tesim!

tak ja si jdu vyzehlit vlasy a pak zase padim do prace! papa

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
fairy
15. dub 2009

Ahoj holky,
to je sper Zuzko tak si hezky uzivjete tatku 🙂 Zrovna je tak krasny den 😎 My vyrazime odpoledne na farmu Godstone je tam strasne moc zviratek a soft play etc. Col ma dovolenou do zitra tak to vyuzivame. Vcera tu teda Steph (hlida nam Ellie v uterky) nebyla ale minuly tyden to bylo super. E je desne prizpusbiva uplne me fascinuje jak si ihned zvykne neplace to jsem fakt rada.
Simco tak to je mi lito ze jeste tolik toho zbyva snad sebou vazne Chris pohne uz je teda na cese na ten uklid co kdyby prisla mala na svet drive. Uz mate jmeno?

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
15. dub 2009

Helco, ted jsem tomu s tim tatkou moc nerozumela. Daz bude pryc az do druhe poloviny cervence 🙂
To je fajn, ze je mala takova prizpusobiva. To Sean teda vubec neni, kdyz je v cizim prostredi.

Simco, haha, musim se tu smat, kdyz pises o tom jak chris maka 🙂

Jinak Sean zase dnes zvracel! Tak ja nevim. Pry zvracel jenom jogurt. Dala jsem mu activii.. Muze byt prilis agresivni pro ten jeho zaludek?
Daz taky jeste nevolal 😠

forensica
15. dub 2009

Ahojky, tak jsem si za voucher koupila obycejny bombardaky. To je fakt se mnu hrozny, jak neydelavam tak nejsem schopna koupit nic jineho nez praktickeho 🙄 Byly jsme za B na obed a mala byla tak ospala ze byla jak nadopovana a to kolovala z ruky do ruky mezi peti kolegama, bobek.

Simco, ano uz 3 tydny ji vubec v noci nekojim, byla asi jen 2x vyjimka tak se desim abych MS taky brzo nedostala. Nicmene mala podvyzivena neni, dnes jsem ji vazila - 6.5kg (14t), cvalik 😵

Zuzi, to je otresny ze bude tak dlouho pryc, uplne te obdivuju ze to zvladas.S tim jogurtem neporadim, ale musi to byt otrava. Treba mu nepasuje kravske mleko.

fairy
15. dub 2009

Zuzko myselal jsme ze se Ti Daz vratil. Tak to me mrzi ☹
Simco farma je kousek od nas, moc pekny strasne veliky spoiusta zviratek a hlavne aktavit pro deti. Ellie byla unesena meli tam hodne mladat- telatka, prasatka,ovecky, kozicky... fakt moc pekny.
A jaky jsou ty dve jmena Simco jetsli to neni tajne? 😀

slunicko2
autor
15. dub 2009

Verco, bombardaky jako velke spodary? 🙂 Segry mimco vazi uz neco pres 7 kilco a narodil se jim v lednu! Taky to asi bude poradny dlouhan.
Ja prave myslim, ze to tim kravskym mlikem neni. Protoze normalni jogurty ji a vecer take vypije 5oz mlika... fakt nevim.

Helco, take tu mame takovu farmu. akorat ze sean je fakt kluk a hned by jim tam oteviral gates, lezl do vybehu a tak 🙂

kaata
15. dub 2009

Ahoj holky. Helco ta farma zni super! My jsme byli parkrat na Bocketts farm, neco hodne podobneho, spousta zviratek (taky piggies races 😀 ) a play areas venku - je kousek od Chessington/Leatherhead, takze taky nedaleko.

Zuzko, to je super, ze Daz se ozval! Vsechno ok? Jo s tema kockama - nase sousedka ma takovy "odhanec" na bazi nejakeho high pitch sound, ktery udajne odpuzuje kocky. Ma to motion senzor, ktery pry spusti ten zvuk...ale nevim jak je to efektivni.

Verco neboj ja myslim, ze snad mas jeste s MS cas. Ja jsem ji dostala az po 9 mesiscih, kdyz jsem kojeni zkrouhla uz jen na 1x denne. A v noci jsme taky nekojili zhruba od tech 8 tydnu. Je to nejspis dost individualni.

Simco usij si posledni tyden v praci. Planujes se tam jeste nekdy vratit? Ted me napadlo, ze ty jsi tam vzdycky byla tehotna, vid? 😀

Ja dneska mela desny den. 😝 Musela jsem rict jedne zamestnankyni, zby si sbalila veci a z fleku odesla (porusila hrube smlouvu). Ona teda stejne uz mela odejit pristi tyden. A do toho jedno interview za druhym, nabirame nove lidi. Tak bych ted potrebovala poradneho panaka, ale nejsem nejak zvykla pit sama 😖 (Mike jeste neni doma). No nic, tak hezky vecer!

slunicko2
autor
15. dub 2009

Kato, diky moc za radu. Musim to nejak vyresit. Protoze dnes zase byla kocek plna zahrada! 😒

Sakra, ja to sem zapomela napsat 🙂 Daz se ozval! Ma ted 48hod sluzbu, pak par dni volno, pak zase 24 hod sluzba a takhle porad dokola. Rikal, ze se nad nima prohanala nejaka boure, kdyz uz ponorka mirila do Kings bay. Pry se jich tam hodne pozvracelo. Ona se totiz ponorka na vode kyve ze strany na stranu, protoze je tvaru doutniku... Az se vrati v cervenci domu, tak by mel mit 4 tydny dovolene! Asi ne teda najednou!

Kato, to jsi dnes vubec nemela prijemny den v praci! Ale zase musis byt rada, ze nabirate lidi, kdyz naopak hodne spolecnosti propousti!

forensica
15. dub 2009

Zuzi, jo bombardaky jako uplne normalni nudne bavlnene kalhotky 😀 Super ze se uz Daz ozval, se ti ulevilo co. 🙂 Jo ten odpouzovac mela nase sousedka (ne na nase kocky ty prez plot nelezou) a rikala ze to fungovalo dosti sporadicky.

Kato, to jsi me moc uklidnila, nejak se mi zase nechce do toho cyklu kramu, clovek si lehko odvykl ze 🙂 Navic B se zblaznil a uz by chtel zkouset o dalsi mimi a ja nejak nevim. Nemuzu se rozhodnout. Bojim se ze pokud hned po dodelani UNI nenajdu praci tak budu v pr...s karierou a kdybych otehotnela tak prace bude pase na nejakou dobu. Ach jo, rozhodnuti co.No vyckam az jak na tom bude Simca s detma tak blizko od sebe 😉

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz