Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

forensica
19. led 2010

Diky holky, jste zlate. 😵 No mam trochu nervy ale predpokladam ze ji tam zitra moc samotnou nechavat nebudu. Mozna tak na hodku. Uvidime co maji v planu, podridim se instrukcim.

Zuzi, to by fakt bylo dobry k tomu soukromemu Dr, dobry napad Edito. Skoda ze maly je marod, co na to ma?

Pekna chajdicka/ hotel, no nam je tak nejak jedno kde a jak. Hlavne aby to byl vikend a snad to nebude zrovna v puli mych 3 tydnu co mam off UNI, to asi poletim do CR). Bude to bezva 😉

Jani, no ja rikala jak nechci vedet a hned asi v 15 tydnu jsem si to nechala rict 😀 Jsem byla presvedcena ze to je devcatko ze jsem si rikala ze bych asi byla az zklamana kdyby nebylo. (no vite jak to myslim, kluk by byl samo taky super 😉 )

Tak ja jdu do hajan, paa.

editahlb
20. led 2010

Tak jak jsi dopadla Verco?

Ta chatka vypada dobre Milusko, diky za tip, cena je suprova, trermin teda taky mame 26 - 28 brezna (na dve noci) tak si to pojdme buknout nez nam to zase vyfouknou. Verco mohla by sis zjistit kdy mas ty tri tydny off UNI? A co ty Kato? Bylo by to super se s vama konecne potkat tak jestli mate zrovna ten vikend volno tak dej vedet. Treba jen na jednu noc, je to proto ze v Londyne jsme si za to jedno odpoledne moc nepokecaly , teda ja skoro vubec ne, tak jsme se domluvily na vikend aby jsme toho hodne stihli az deti budou spat 🙂 Jeste musime dat vedet Mili a Jane, snad se tady kouknou. A samozrejme kdo jiny by se chtel pridat tak nevahejte - Sazi nebo Vera? Kde se toulate holky? A Simca? Ja ji asi napisu sms at vi.

Jani vsimla jsem si ze uz mate jmeno - tentokrat anglicke 🙂 Libi se mi obe, i to, ze mate jedno italske, jedno ceske a ted i anglicke. Kde vy vlastne bydlite?

miluska.woolley
20. led 2010

Zuzi to je Laryngitida, ne? a neni to nakazlive. Celkem rychle se to zlepsuje. Drzime palce at ti to nenarusi cestovni plany.

Edo my jsme pro, ale nevim jestli maji tolik volnych pokoju. Lze to zabookovat online, ale mohla bys jim prosim cinknout? Simce jsem psala vcera na skype, ale neozvala se, jeste to zkusim.

saza007
20. led 2010

ahojky,

vy ste tu toho popisali! Zuzi, na croup je vraj dobra para, hlavne za zachvat kasla. Zober si ho k sebe do kupelne, ked sa sprchujes, daj si poriadnu horucu sprchu, nech sa to tam poriadne zapari, S sa zatial moze chvilu hrat na zemi (ak je to teda mozne, aby neprisiel k urazu 😕

Verca -dufam, ze vsetko dopadlo ok a nikto nemal zo skolky traumu 😉

Pridala som dve fotky J.

forensica
20. led 2010

Ahojky, tak ten termin mi vyhovuje. Je to akorat na zacatek tech 3 tydnu 🙂 Sice mi tim utece sraz se skolou v CR ale to jsem stejne neslibila a stejne jsem nevedela jestli bych to vubec zvladla tak brzo odletet. Takze se tam uvidime 😉 Az to zjistis Edito tak my si to zabukujeme co nejrychleji at to neprosvihneme 😉

Skolka - diky ze jste na me myslely devcata 😵 Byly jsme tam 1.5 hodiny. Male jsem rekla ze jdu na zachod a spionovala skrz okynko za dverma pro staff. Brecela asi 3 minuty pak ji nejak rozptylili..no a pak asi po dalsich 10minutach zacala natahovat a pak brecela. Po 20minutach to zacala byt krize tak jsem tam sla a pak uz se ode mne neodtrhla. A kdyz jsem byla na krok pryc tak rvala hystericky okamzite ☹ Jen co jsme jely domu tak vytuhla, chudak urvana a uz spi 1.5hodiny bobek. Ach jo ach jo.
Zitra tam asi s ni chvili budu a pak ji proste necham a pujdu domu a budu na telefonu.Nemam na to nervy ji tam poslouchat, bobek.

Je, maly je krasnoucky sazi! Koukam ze to zatahnuti dolniho rtiku ma jako fotografickou pozu co 🙂

Jo, Jani, jmena pekna 😉

editahlb
20. led 2010

Sazi to je ale Budulinek pekny! (mate ve slovenstine taky Budulinka? 🙂 ) Nechces taky prijet na srazik?

Hned zitra rano tam zavolam a dam vedet jak jsem dopadla, Milusko vyzjisti prosim tu Simcu a treba taky Katu, jestli sem ted nenahlidne.. Holky kdo myslite ze by jeste prijel?

Verco soucitim s tebou, plan na zitrek je myslim dobry, nez ji tam poslouchat a trapit se radeji jed domu..

miluska.woolley
20. led 2010

Sazi, maly je fesak, to je ale rozdil oproti tem prvnim dvema fotkam...

miluska.woolley
20. led 2010

http://www.superbreak.com/windsor-hotels-WI2.htm Edo tady je jeste list hotelu pobliz Windsor, M. mne totiz prave sprdl, ze Basingstoke je hnusny mesto, ze teda ta vesnicka Hook je hezka, tak teda nevim, abyste mne pak neproklinaly, ze seVam tam nelibilo...

slunicko2
autor
20. led 2010

Ahoj holky,
jsem tu jenom na skok... Sean celou noc prokaslal. Nam bylo v tom spanelsku doporuceno zase ho nechat na deset minut dychat chladny vzduch. A to mu vzdycky pomuze. Paru pouzivame jenom na rymu.
No, zacala jsem ho ladovat multivitaminy!

Jani, oni mi tu lekari nerikaji, ze ma sean problemy. To ja jsem jsem si to vyzadala. Protoze sama citim, ze je tam zadrhel.

Verco, neboj, to nedokaze poslouchat nikdo z nas! Ja jsem ani zadnou prvni session nemela. Ja jsem ho tam rovnou nechala 😔 Ona to zvladne, neboj. V tomhle veku jeste nedokaze posoudit cas. My mame pocit, ze je tam nechavame hrozne dlouho. Ale pro ne je to stejne jako pet minut!
ja ti poslu nejaky hezky vysivany kapesnik 🙂

No, a navy nam prijde delat tu koupelnu! A hadejte kdy... 8.2.!!!! Dalsi volny termin maji az na konci brezna. A tak dlouho nemuzeme cekat. Protoze nam padaji dlazdicky do vany! :( Pritom jsem jim to nahlasila v listopadu! Skoda mluvit!

editahlb
21. led 2010

To je pech Zuzko! budete uz doma toho 8? Nebudete, co? TO je pondeli.. Jak je Seanovi?

Milusko tak hlavne ze zatim mame termin, ted dejme jeste do kupy kdo by jel a az zase zahlidnem nejaky super deal tak to proste jen buknem. Do brezna se urcite neco najde. Porad se divam...

forensica
21. led 2010

ahojky,

no tak dnes jsem tam K nechala asi po 5 minutach a i kdyz brecela tak se pry brzo uklidnila. Dnes tam i bude spat tak jsem zvedava 🙂 Jdu pro ni za hodinu a reknu vam bylo to docela mile tu byt v klidku sama 😅 Jsem si dalal za ty utrapy kotel zmrzliny 😝

Zuzi, to je maso s tou koupelnou! Ten chladny vzduch je dobry napad, aspon to pekne ochladi ten prekrveny krk a bude ho to min bolet. Chudak mala.

Edito, to je dobry napad 😉

Holky, ja uz mam leta touhu po nejakem super kvalitnim snehobilem bavlenenem povleceni, no proste takove jakoby luxusni hotelove, chapete. Ted kdyz jsme zamezili kocourum pristup do loznice si na to konecne troufam ale nevim kde ho koupit. Mate doma nektera nejake ci muzete doporucit nejakou spolecnost kde to koupit?

forensica
21. led 2010

Nasla jsem slevu na The White Company, mate od nich nekdo neco?

miluska.woolley
21. led 2010

Edo mne se libil i tento hotel... ale uvidime.

miluska.woolley
21. led 2010

Verco moje kamoska pro ne pracuje a moc si je pochvaluje... jinak neporadim. Tak jak jste dopadly dnes ve skolce???

Simca psala ze na srazik bohuzel nemuze, bude v CR a Kata nam da vedet...

Holky dneska jsem byla ve meste s moji kamoskou co je silene stihla a porad vyfiknuta jako z modniho casaku, Sice se ji nepodarilo mi vnutit leginy, ale dorazila jsem domu s tehotenskyma skinny jeans ( v zivote jsem je nemela na sobe) . Dokonce se mi vejdou i do kozacek. Vzdycky se mi to libilo, ale nemela jsem odvahu. Byt tam sama, tak mne ani nenapadne si ty dziny vyzkouset... No vsak uvidite v breznu 😀

forensica
21. led 2010

Milusko, super, budes urcite kost 😉!Ja mela jedny, ale byly tak skiny ze jsem v nich nemohla ani sednout (jsem je dostala zadara od zname) tak jsem je moc nevyuzila. Ale urco budes honit paradu!!

Skolka prekvapive dobry dneska! Sice brecela kdyz jsem odchazela ale pak pry byla zbytek dne v pohode. Pri prvnim soustu obeda jim pry na stolicce usnula tak tech vemu asi bylo dost 😀 Jak jsem ji vyzvedla tak se ke me ani moc nesapala, vypadala docela spokojene a i doma se mi zdala uplne v pohode, tak hadam ze mi ji tam netyrali 😉 Uvidime co bude zitra, ale dnes jsem si fakt oddychla 🙂

janauk
21. led 2010

Ahoj holky, vubec nestiham a tak jen z rychliku. Vypadava mi net. 😢
White Company je uuuuzasna, ja od nich miluju rucniky.Jinak Verco, myslim na vas kvuli skolce a drzim palecky.
Zuzko, to je ale pech s tim 08,02 😒 moc jsem se na tebe a Seana tesila.
Zuzo, James je nadhernej 😉 . Jak se mate?
Milusko, teda skinny jeans to jsi dobra o tom se mi muze jen snit. Ja je zkousela jen jednou a pak jsem se z nich v te zkouseci kabince nemohla dostat, no vypadalo to jako scena z Mr. Beana 😀

editahlb
21. led 2010

Ahoj holky, zdravim Jani, co ze vam vypadava net?

Milusko podle me se oblikas super, vzdycky ti to sekne, me se libi, ze se umis oblikat 🙂 skinny jeans ti urcite taky seknou! No tesim se na to jaro

Verco tak to jsou dobre zpravy, ja kdyz prijdu domu z prace tak E je viditelne rada, ze me vidi, ale neda to na sobe znat (herecka), vzdycky mi jako neco zacne ukazovat, jako svetlo, nebo konika na poli, no neco strasne duleziteho nez aby mi vletela do naruci, dela jakoze nic, ale pak se me chytne a uz cely vecer nepusti 😵 Hele tak to jsem fakt rada, ze to slo a jde tak hladce. Ja vzdycky premyslim, jak je v te skolce prinuti spat? Mala ti uz nespi vyhradne jenom v kocarku? A ty jsi na zmrzku vid? 😉

forensica
21. led 2010

Jani, dik, no asi to vypada ze to objednam z tama 😉

Edito, to jsou ale herecky co 😀 Mi rikej ze vam pobihaji pred barakem konici!! Zaaavidiiiim 🙂 Ja si taky rikala jak ty deti uspi, ale rikaly ze je proste daji na postel a deti spi 🙂 Ja tomu nedokazu uverit, doma nase madam obcas nadela kecu nez usne (ale kdyz je ready tak do 10minut). A v kocarku uz nespi, teda pokud neni uplne vyrizena a nekde na ceste. Jak ted spi uz jen jednou denne tak toho hledim vyuzit k domacim pracem ci k necinosti se zmrzkou (odhadla, jsem prase jedno nenazrane co se tyce zmrzliny) 😀

miluska.woolley
22. led 2010

Holky my jednou v materskym centru hlidaly s kamoskou deticky z jesli, protoze jesle byly zavreny. Deti si normalka lehly v mistnosti na matrace, jedno vedle druheho a spaly. Jen Lotta a kamosky syn radili jako blazen a nespali. Taky by mne zajimalo jak je donuti 😀 .
Verco je super ze to slo tak hladce. Ty si ten cas straveni super uzijes prtoze budes "odpocata" a ji se ve skolce taky s ostatnima urcite libi.

Edo diky, cervenam se 😔 .

Verco ja ted zmrku taky muzu, mam tu z Cech Misu, ale tu si setrim. A vcera padl zbytek HD Vanilla Caramel Brownie. Pak se mi v noci zdalo ze jsem sla na kontrolu na gyndu a dostala sprdana ze jsem moc pribrala 😀 .

Holky u nas uz zacina fasching(karneval) manie, vsude se prodavaj uzasny koblihy, plneny cim jen cloveka napadne, to je moje smrt. Vcera jsem stlaskala plnenou cokoladovym kremem a politou cokoladou.. jen tak mezi jidlem... dneska mam v planu se pekarstvi vyhnout obloukem.

editahlb
22. led 2010

Vzdyt jsi tehu, tak si uzivej 😉 s mirou 😉 🙂 Ja jem vcera upekla babovku, ja jsem na buchtach a kolacich vyrostla tak na tom zase ujizdim ja (ne na zmrce)

Holky E porad nekam splha, nejradsi na schody, po slozenem futanu, po halde rucniku, asi z ni bude climber : Ted je tady vedle me a splha na tiskarnu s faxem 😅
e chval
Prid.0avam se k 0.00
.0
. 0
0

To nahore je vlastnorucni vzkaz od Eiry, vsechny vas zdravi, ja jsem jenom chtela napsat ze se pridavam k chvale the white company !! Jdi do toho Verco!

miluska.woolley
22. led 2010

Edo prihod nejake fotky Eiry jak chodi...

forensica
22. led 2010

Milusko, no tak dneska ji musela vychovatelka drzet aby usla ale pry jen asi 3 minutky (coz je pro me stejne neuveritelne, u nas by tak snad nikdy neusla). Tak to je asi ten secret! 😉 Misa, hmmm, to jsou vzpominky! I kdyz ja byla spis lednackova 😝 Ale uz taky nejsou co byly.

Povleceni jsem objednala! Ja uz se desne tesim a dokonce kupuju i vetsi perinu a takove ty prosteradla jak se daji pod perinu aby se nemusela perina tak casto prat. No jak v Americe 😅 To bude zuuuzooo 🙂

Pekne nam to Eira napsala, ze ji dekujeme 😀 K leze akorat po schodech a dolu a taky tak nejak vic casto na muj vkus 😀

Tak skolka byla dnes uplne v pohode! Mala mi i dnes (s malym brekem) zamavala!Jak jsem pro ni prisla tak meli svacinu a byla proste uplne vyrovnana. Ja uplne ziram, zadne sceny a drapani se po me, proste klidek pohoda jazz 🙂

Jasne, sem s fotkama!!!

slunicko2
autor
23. led 2010

Ahoj holky 🙂

Milusko, ja si take myslim, ze se oblekas hezky! Skiny jeans ti budou sluset! Sean taky ve skolce lehl na podlozku a spal. Mozna je to tim, ze to tak delaji vsichni? Navic, ja jsem zjistila, ze ve skolce dela Sean vic veci, ktere nechce delat se mnou!!! 😝

Verco, to je super, ze je mala spokojena ve skolce! A tobe se urcite ulevilo! Zmrzku jsi si dala spravne 🙂
Ja tu spolecnost, neznam. Jsem prase, tak mame tmave povleceni prevazne 🙂 Spis bych to mela napsat tak, ze daz slinta a v noci se silene poti! Takze by bila moc dlouho bila nebyla :(

Edo, me to take mrzi, ze neprijedeme :( Ale uz jsem mluvila s mili a mozna by to jeste slo na konci unora nebo v breznu. Ja jen doufam, ze jim ta koupelna bude opravdu trvat jen tech 5 dni. Na druhou stranu bych si nemela stezovat. Protoze nam daji klice od prazdneho domu a tam muzeme koupelnu chodit pouzivat. Kdyby se to stalo nekomu z vas, tak mate smulu!
Me hlavne mrzi, ze prijdeme o mini oslavu 1.narozenin! :(

Sean nam porad jeste kasle. Ale rekla bych, ze se to lepsi. S jidlem teda na ctyru a ekzem se mu rozleza. Ale take se mi zda, ze v mluveni dela malinko pokroky!

Edo, take bych prosila fotecku nebo video male 🙂

janauk
25. led 2010

Ahoj holky, zdravim zpet z UK.
Jak se mate? Zuzko, doufam ze se Sean brzo uzdravi.
Verco, je tak doufam ze budes s povlecenim spokojena. Ja jsem na to ujeta. Miluju kdyz cerstve povleceno, tu vuni, ale s kockama to dlouho nevzdrzi ☹ Jak se maji kocouri? Chodi k Vam do postele? To je super ze se male tak ve skolce libi. Ono je fakt ze je to pro ne zase neco jineho a tak si to snad uzivaji jak ve skolce tak pak i vic doma.
Jee lednacka bych si take dala, ale dnes se chceme s Ianem zacit trosku omezovat, no to to hezky zacina, ja budu celej den myslet na lednacka nebo misu. Ale ja jsem jako Eda spis na kolace. I kdyz zmrzlinou take nepohrdnu. Proste cokoli sladke 🙄
Jinak by dnes mohla byt zajimava PANORAMA. Je to o toddlers food, jak je to neregulovane, o jidlech ve skolkach apod.
Tak ja mazu, malej si vyzaduje pozornost a za chvili razime na cviceni. Paxx

editahlb
25. led 2010

Ahoj holky, ja bych rada nejake fotky pridala, ale nechali jsme v Cechach ten kablik na stahovani fotek z fotaku do pocitace a tak ted nevime jak na to. Mate nejaky napad? Myslite ze se to da jednotlive dokoupit?

My jsme dostali krasne prosteradla od The White Company jako svatebni dar, a taky jsem nevedela jestli s tim postel povlict nebo ne 😀 To je fajn Veroniko ze si to spani ted takhle krasne uzijete 🙂 (nez vam Kristinka prinese cokoladu do postele)

Co cvicite Jani? Mother and Toddler group?

januzza80
25. led 2010

Ahojky holky,

Zuzi,tak to je dobre,ze je vse ok a delas dobre,ze s nim jdes hned,aby se zjistilo coa ajak.

HOLKY,jo dekuji za pochvaleni jmen.Ja vybala pro kluka a manzel pro holku.

Holky mam ted silenou tehu demenci a nevzpomenu si jak to bylo s tou apostilou?Kdyz se narodi mimco a mam vyzvednutej anglicky rodny list,tak nejdrive jdu s nim aby mi vyridili apostilu a pak na ambasadu aby se prelozil a overil nebo je to naopak nejdrive prelozit a overit a pak pro tu apostilu?Diky

editahlb
25. led 2010

Jano nejdriv apostilu v Milton Keynes a pak na ambasadu pro cesky rodny list. Pokud jdes pres ambasadu tak jim staci kdyz si to prelozis sama (nemusi to byt overeno) a maji k tomu dokonce template, ktery ti urco na pozadani poslou.
Nezapomen si ten rodny list tady nechat vystavit 2x, aby ti neco zbylo, protoze oni si v Cechach jednu kopii nechavaji

januzza80
25. led 2010

Ahojky Edit,uz jsem si to nasla,je to hrozne,ze jsem to zapomnela a to neni ani tak dlouho,co jsem ji delala male.Jeste jednou dekuji

forensica
25. led 2010

Ahojky, tak ode dneska zpet ve skole! Mozem mi desne zdrevenel, na konci prednasky uz jsem usinala 😅 K byla ve skolce hodna, ale moc tam nespi ani neji. Za cely den mela snad jen jogurt a par lzicek lazani. No ma zasoby tak ji to neohrozi a snad ze brzo otrka.

Zuzi, chudak S. Jak to mas ty s tou skolou, pujdes vubec kdyz planujete AU?

Jani, diky za tip na Panoramu. Bylo to fakt zajimave a i jsem se neco priucila 🙂 Kocky uz do postele nechodi, nepreskoci (i kdyz schopni toho urcite jsou fyzicky) branku na schodisti 😎 Je to totalni pohoda, to vedet tak jsme si branku poridili jeste pred tim nez jsme meli K 😀 Proto mi to trvalo par let nez jsem bile povleceni objednala 🙂

Januz, no ja se ti nedivim, ja byla co tehule desne zapomnetliva. Proto nesmim otehotnet pred koncem UNI, to by byla moje profesionalni smrt 😀

Edito, co davas E na svacinu? Ja nejak zjistuju ze ji davam furt to same a jsem bez napadu. CO davam je ovoce (vseho druhu, banan nejpopularnejsi), jogurt, crackerbread nebo rice cake ci chleba namazany maslem/philadelphii, kus syra tvrdeho. Davas i neco jineho?

editahlb
26. led 2010

Jo Jani diky za tip na Panoramu, taky jsem se divala a divila ze nekdo je tak natvrdlyt aby daval pizzu do blendovace alias mixeru 😀

Taky se mi podarilo konecne Eiru zvazit a ma 9.3 Kg, ja myslim ze az ti K zacne vic chodit tak si tu vahu taky udrzi. Co se svaciny tyka tak u nas je to tak jako u vas - ovoce (u nas vede prekvapive jablko, banan jenom kdyz ma fakt hlad), vetsinou ale svaci jogurt nebo fomage frais (vcera v Panorame rikali ze kdyz deti ji jeden fromage frais denne tak za 1 rok zkonzumuji 4 Kg cukru total! 😨 ) Takze zadny jiny napad na svacu bohuzel nemam. Jo a tim jak docela casto pecu tak to pak odpoledne svaci buchtu 😅 jo a ted me jeste napada ze E ma rada celer, ten zeleny, rapikaty nebo jak by se to mohlo jmenovat v cestine, to taky svaciva, nebo censke zeli (tu bilou cast) nebo uvarenou mrkev