Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

janauk
4. bře 2010

Ahoj holky,
nejak nestiham a tak vas v kratkosti vsechny zdravim a doufam ze si uzivate uz skoro jarniho pocasi!
Kaato, super ze je Nico uz bez plinek. To je ale sikulka.
Milusko, jak se citis? Co koleno?Snad moc neboli a ty odpocivas.
Kato, vitej mezi nami a gratuluju k tehotenstvi. Ja jsem mela stejne obavy jako ty, ale byla jsem tu s peci nesmirne spokojena. My take bydleli v Bristolu a ted jsme 12 mil na vychod mezi Bath a Bristolem. Rodila jsem v Southmead v Bristolu, v birthing suite, v bazenu a nemuzu si peci jak pri porodu tak poporodni vynachvalit. Takze se niceho neboj. Bath ma take docela dobrou povest na porodnice. Ja jsem mela prirozeny porod bez komplikaci ale nikdy nevis, proto jsem radsi zvolila porodnici a nerodila doma nebo v midwife centru, ta myslenka nahleho prevozu se mi nelibila. Takhle jsme byli v birthing suite kde jsi si vubec neprisla jako v nemocnici ale kdyby nastali komplikace, na sal by me prevezli behem minutky.
Uzijte si dovolenou a privez nam zpet slunicko!

miluska.woolley
4. bře 2010

HOlky zadna panika, mala mi zdrhla na silnici a ja jsem za ni bezela, natahla jsem se uprostred silnice. Rozbity kolena plny kamenu, ale jinak nic, nemuzu to ohybat, ale byli jsme u dr. a pry se to spravi, nic vazneho. Vcera byl Mark doma, dneska je mala ve skolce, tak se povaluju...

Holky koukala jsem na internet a nasla par peknych mist na ten srazik. Mrknete jestli se Vam neco libi, pak bychom tam zavolaly...
http://www.superbreak.com/search/location/WI2/2....

Kato jeste jednou gratulujeme k nocnickovani. Ja to vzdavam, mala prestala spolupracovat, tak jsem ji rekla, ze bude mit plenu do 15. let. S tim nocnim curanim to myslim prijde samo, az na to bude pripraveny. Jen se priprav ze bude ze zacatku v noci vstavat na curani. My to mivame kolem 11. vecer.

Edo uzijte si veceri a show.

Jani a Sazi, taky jsem zvedava na fotecky deti!!!

editahlb
4. bře 2010

Milusko odkaz nefunguje...
(zaroven ti foukam na kolena, ja rozbite kolena nemela uz asi od 13 let! Hele jeste ze se vam nic nestlo a Lotku neprejelo auto!)

miluska.woolley
4. bře 2010

http://www.superbreak.com/windsor-hotels-WI2-1-...
tak jeste jednou, mne se libi treba Beaumont House...

Edo ja vim ze jsem Jelito, rozbity kolena jsem nemela taky nepamatuju. Ani nechci domyslet co by se stalo kdyby jelo auto. Potvurka se mi vysmekla, ona beha jak cert. Dostane voditko!!!

saza007
4. bře 2010

ahojky,

fotky su na FB, skusim vam poslat link cez IP, ak to pojde

editahlb
4. bře 2010

no nad voditkem jsem taky premyslela, ale asi by me v CR ukamenovali 😀

Sazi odkaz nefunguje, ale zkusim si te na FB vyhledat, koho jsi pritel 😀

Milusko jeste jsem se na ten odkaz nedivala, ale beaumont House je prave ten, jak tam na nej byl offer a pak byl hned vyprodany. Tak ja se jdu podivat

editahlb
4. bře 2010

Milusko Beaumont hotel looks paradne a je za dobrou cenu, tak jdem do toho?????? Ja jsem ready

janauk
4. bře 2010

Ahoj holky, ten Beaumount hotel vypada paradne, ja to vecer prodiskutuju s Ianem a booknem to? na sobotu 27.03?
Sazo, jdu se mrknout na FB. My ted vubec nefotime, musim to napravit. Jinak my jsme take uz zacali se solids. Malej byl vic jak ready, porad by jen dlabal 😉zatim jsme dali parkrat baby rice s nejakym ovocem, millet a spelt porridges.
My jedeme na cely duben do CR, mate nejake vyzkousene kase/sunary?

miluska.woolley
4. bře 2010

Sazi nebo si mne pridej jako friend na FB.

Holky mne to neslo na netu zjistit jestli maji volno pro vic lidi, mohla byste tam prosim jedna zavolat a zeptat se jestli nam daji predbeznou rezervacku na vic (6) pokoju pod nejakym jmenem a my si to pak zabookujeme, nebo myslite ze to jen riskneme?

Ja jsem ready na bookovani, my tam budeme uz od patku asi, teda pokud se nas nekdo neujme.

Jani Lottce v CR nic nechutnalo, a mne to prislo vsechno plne cukru a zahustovadel a podobne. Byla jsem rozmazlena z nemecka. Muzu doporucit Alnatura nebo babylove z DM, to myslim v Cr taky prodavaji. Od alnatura jsem kupovala ty ceralie a michala s UM, nebo s vodou a presnidavkou.

editahlb
4. bře 2010

Ahoj, tak ja jsem tam volala a pry predbezne rezervace nedelaji, ale maji pry dost volnych pokoju, takze nemusime mit strach, ze by se vyprodaly.

Milusko my by jsme se vas moc radi ujali, ale myslim, ze se vam az do Cardiffu nebude chtit, co?

Tak ja uz jsem to "prodala" i Osianovi, prijedeme urcite oba i s Eirou, v sobotu 27.3 do nedele, okoupu a uspim Eiru a pak to zabookuju. Kdyz neprijedete tak si to aspon uziju s Osianem 😀

Textnu i Verci a Simci, muzete to kdyz tak napsat Helci a Kate? Sazi ty by jsi se k nam nepridala? Moc radi by jsme te poznali!!

Jani skvele, ze by jste taky prijeli, uz se tesim. Ja jsem spoustu kasicek dostala, byly ale vesmes dost sladke, tak mi nakonec neco privezla Miluska uplne bez cukru. Nechtela jsem ji naucit na sladke hned od prvniho sousta, ale jinak holky v Cechach toto neresi tak je to fakt na tobe. Vyber je tam dost velky (ale jak rikam vsechno docela dost sladke)

miluska.woolley
4. bře 2010

Nee Edito, myslela jsem ze bysme jeli navstivit kamarady do Maidenhead, ale M. si mysli, ze pojedeme rovnou z trajektu do hotelu a dame si po obede sloficka...
Ja si taky rikam ze pokus se nikdo neprida, tak budeme mit s M. a L. hezkou minibreak 😀 . Napisu Kate, Mili a jeste mam na FB rozdelanou Zuzku...

Nejake navrhy co podnikneme? Za hezkeho pocasi by bylo super byt venku, ale chtelo by to i alternativu pro pripad deste.

Holky ja se tesim jak mala...

janauk
4. bře 2010

Jee to je super ze maji volne pokoje. Ja uz Iana take premluvila a uz se na vas moc tesime. Booknu to vecer na tu sobotu. Jupii.
Jinak diky za rady ohledne kasi a tak. Ja prave nic sladkeho malemu davat nechci, kupuju super organic kase z netu od svycarske firmy, tak se kouknu jestli by to poslali do CR nebo si neco privezu. Tak pa pa

miluska.woolley
4. bře 2010

HOlky pozor pozor, ten hotel se da bookovat levneji na jejich strance, nebo mozna i pres laterooms.com nebo lastminute.com.... zkouknete to.

http://www.beaumonthousewindsor.co.uk

Jani nebo si zajdi do DM pro tu Alnaturu, tu kupovala ja, je to organic a bez pridanych cukru apod, ciste jen cerealie...

janauk
4. bře 2010

Milusko, diky za tio na tu Alnaturu!
Jinak ja pitomec jsem si az ted vsimla ze je to £50 na osobu coz si ted bohuzel nemuzeme dovolit. Ja se pokouknu jestli najdu nekde v okoli levnejsi B@B tak do £70 a pokud ne tak bych/om prijeli jen na otocku 😒

miluska.woolley
4. bře 2010

Jani na jejich strance je to levnejsi...

miluska.woolley
4. bře 2010

jo a deti pres 2 roky nemuzou do doubble, jen do family room 😒 .

Jani to je mi lito, mame se teda poohlidnou po necem levnejsim pro vsechny? Nevim ale jestli Eda uz bookovala... Na otocku byste to meli docela hekticky ne?

janauk
4. bře 2010

Milusko vubec ne, urcite se tam booknete, vypada to tam moc hezky. My jsme ted meli dost velky vydani a s praci to neni moc slavny, ja na matersky, tak se musime hlidat. Poohlidnu se pro nas po necem levnejsim a nekde se srazime 😉
Edo, to je super ze osian take prijede.xx

editahlb
4. bře 2010

Ja jeste nic nezabookovala, tak pockam, kdyz se ti Jani podari sehnat neco levnejsiho tak tim lip! Hele uvidime zitra jo? Dej ale urcite vedet!

Milusko tak reknete ze jsou male skoro dva - overovat to snad nebudou, ne?

forensica
4. bře 2010

Ahojky,

tak vas sleduji, koukam ze hotel vypada bajecne! Tak co, mam to booknout? My uz se tesime, jen se pak musime domluvit u koho na pokoji se pak vecer az deti pujdou spat slezeme 😀

Simco a Kato, gratuluji k uspechum v nocnikovani. Jak jde videt ty deti proste do toho dozraji postupne. To nocni bych neresila, ono to pry trva daleko dele nez se to nauci. Proste davej plenku a hlavne davej vecer mene pit a pak jednou proste uvidis ze tu plenku vubec nepouzil. No a az se to bude takhle opakovat tak mu ji proste nedavej vubec a hlavne treba nejak zkus uplatek. Jako ze kdyz nebude pocurany tak dostane rano bombon ci tak neco. Tak to delala jedna rodinka u ktere jsem byla.

U nas dobry. K mela jeste v sobotu prez 39 cely den ale uz dobry. Jen kasle a ma sopel. Jinak pry dnes byla ve skolce jak slunicko, same usmevy a povidala si tak mam radost 😵

miluska.woolley
4. bře 2010

TAKZE JEN INFO PRO OSTATNI, NIC ZATIM NEBOOKOVAT, VYBIRAME DAL.....

http://www.laterooms.com/en/hotel-reservations/... uz jsem na nej kdysi davala odkaz, M. se pak nelibil, ale ted se mu libi...

nebo Premier Inn Slough, nebo
http://www.booking.com/hotel/gb/boathouseandbri...

nebo cokoliv jinyho co navrhnete

zatim dobrou...

janka313
4. bře 2010

Kocky tip pre vas na pampers http://www.nejlevnejsipleny.com/

editahlb
4. bře 2010

diky Milusko, ten druhy odkaz - the bridge lodge hotel uz maji jenom dva pokoje. Ceny jsou fakt lepsi, pocitam ze je to za pokoj a ne za osobu, tak ja pockam co napise Jana a zitra se uvidi. Jsem klidne i pro Slough, prizpusobim se, taky ted mazu na kute, zitra tady at se uz konecne domluvime! 🙂

forensica
4. bře 2010

Milusko, me se furt libi ten beaumont, skrz ten bazen a to okoli. 🙂

janauk
5. bře 2010

Holky, prosim booknete Beaumount! My bud najdeme neco levnejsiho pro nas a pak se slezeme s vami nebo okradnu sousedy 😉 Slough je hrozne osklivy a ja nechci aby jste skejsli v nejakym hnusnym hotelu apod. takze prosim na nas necekejte a booknete ten Beaumount, ten bazen vypada super.xx

miluska.woolley
5. bře 2010

HOlky tak to nekdo rozhodnete!!! 😀

miluska.woolley
5. bře 2010

tak jsem ted telefonovala s Beaumont House a do doubble room se nevejde zadna cot, takze nejen u deti pres 2 roky... coz je teda 109 liber za noc podle laterooms.com

Jani nemusi to byt Slough, jsou i jina mista kolem, jeste koukam... Je to ale prvni vikend easterbreak, takze ty nejlepsi nabidky jsou bohuzel uz v cudu.

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
forensica
5. bře 2010

SImco, myslim ze to bylo 26-27.3. 😉

editahlb
5. bře 2010

prominte nebyla jsem denska v praci a na net jsem se nedostala az ted, ale za chvilicku zase odjizdime, ja jsem hodne easy, prizpusobim se, jenom se ted rozhodnout, co? Simco jak to vypada s tebou? Verco co rikas na ty dva hotely co ted na ne posilala Miluska odkaz? Ja omlouvam, nemam cas je zkouknout, ale verim vam , mrknu se jeste v noci az se vraqtime.....zatim, musim bezet!"