Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

editahlb
22. bře 2010

Ahoj, ja tak premyslim, ze by jsme meli najit neco, kde se ditka alespon trochu zabavi, obed pro nas urcite jo, ale melo by tam byt neco, kam se da vybehnout, me ted Eira vydrzi tak max hodku na obed a pak bude chtit neco videt, mohli by jsme to spojit s nejakym peknym vyletem kdyz uz se takhle schazime, at mame zazitek.
🙂
Odds farm by byla myslim skvela pro vsechny vekove kategorie, ale je to asi 40 min od Windsoru, obetovali by jste to?

http://www.oddsfarm.co.uk/?gclid=CL2s9brjzKACFV...

Nic bliz jsem bohuzel nenasla, ale ono to zase neni tak daleko
😉

miluska.woolley
22. bře 2010

holky ja jsem pro cokoliv, Edo super napad, jeste jsem napsala kamosce co bydli v cookham, jestli nema nejaky jiny tip...

miluska.woolley
22. bře 2010

ale jestli nas bude 16 tak bych to bez rezervace neriskovala...

miluska.woolley
22. bře 2010

http://www.dayoutwiththekids.co.uk/search.php?c... nejaka dalsi playcentra krome toho v slough... scroll dolu

miluska.woolley
22. bře 2010

kopiruju co psala kamoska
There is Odd's Farm: www.oddsfarm.co.uk Super tip Edito!!!
Pizza Express is always child-friendly, although they don't have a playground or anything. There's one in Windsor and also Maidenhead. http://www.pizzaexpress.com/
If the weather is good, there is a park in Marlow by the river that has a cafe right beside it.
There are a couple of soft play areas, one in Slough called Snakes & Ladders: http://www.snakes-and-ladders.co.uk/slough_cent...
and probably for little ones, the one in Maidenhead would be better (you can see nearly the whole area from the cafe part) Big Fun 4 Kids: http://www.bigfun4kids.co.uk/index.htm

forensica
22. bře 2010

Super, dobre napady devcata 🙂
Me se nejvic libi Snakes and Ladders protoze se to zda dosti prostorne a je to pod strechou (kvuli potencionalnimu desti). Big fun4kids se zdalo docela male podle fotky, ale co ja vim. Farmu bych nebrala, teda pokud tam nemaji neco zajimaveho vevnitr, jelikoz kdo vi jak bude (pak date na me a bude krasne a vsichni me to tu omlatite o hlavu 😀 ). Tak to jsou moje nazory, ostatni sem s nima. 😉

janauk
23. bře 2010

Ahojky, sorry ze se neozyvam, ale trapi me jeste strevni chripka a od nedele to ma i Alfie a tak zvracime s kadime spolecne..uuufff. My jsme easy takze cokoliv, ale Verca uz zna uk pocasi, ja bych take nic venku moc neriskovala i kdyz ta farma zni pekne. ted jsem mrkla na bbc weather forecast a predpovidaji heavy rain 😠

editahlb
23. bře 2010

Tak nam stale predpovidaji na sobotu dest, ted uz dokonce "heavy rain", no to mam fakt radost.. Me se nejvic zamlouva farma, nebo ten park v Marlow co maji cafe pobliz, ale to se v desti fakt neda.

Tak se jdu jeste podivat na ty play areas, snakes uz jsem videla, ted jeste mrknu na fun4kids. A jak by jsme to udelaly? obed a pak presun tam nebo se sejdeme primo tam a dame si sandwich a coke? 😀

editahlb
23. bře 2010

Jee Jani tak to je mi vas fakt lito, Osian to mel pres vikend, presne jak popisujes, no neni to nic prijemneho. Tak snad se z toho oba brzo dostanete!

Ta snakes and ladders play area se mi taky zda nejak vetsi, souhlasim s tebou Verco.

Takze by jsme meli zamluvit obed a pak vyrazit tam nebo se sejdeme primo tam a pak pujdeme na pozdejsi obed nebo spise brzkou veceri? To by bylo myslim lepsi. Tim by odpadlo stresovani se s tim, aby jsme se vsichni sesli ve stejnou hodinu a deti budou po hrani pekne vyhladovele 😉 🙂 Jestli se rozhodneme pro Snakes and ladders tak by jsme jim mozna meli zavolat, snizi se nam vstupne z £5 na £3.40 a dospeli free (nebo aspon jeden dospely), co rikate?

editahlb
23. bře 2010

Dohanim co jsem za vikend nenapsala... 🙂 Jeste me napadlo ze kdyz pujdeme na obed pozdeji, treba kolem treti az pul 4(asi ta Pizza Express, co?) tak uz to tam snad bude vyprazdneno po busy period pres obed tak by jsme snad mohli byt prijemne obslouzeni atd.

catkaz
23. bře 2010

Ahoj vsem, koukam, ze pripravy na sraz jsou ve finale.

Tak ja jsem vcera absolvovala prvni kontrolu a midwife byla fakt v pohode, takze jsem zas o neco klidnejsi.
V Praze jdu na kotrolu k mymu gynekologovi v pondeli rano, tak jsem zvedava na ten rozdil v pristupu...

Jano, v Thajsku jsme byli v Krabi, na vychod od Phuketu. Kafe by bylo fakt fajn, napisu ti do IP.

Tak at ten sraz dobre dopadne a vy si ho vsechny uzijte.

forensica
23. bře 2010

Edito, ja bych to udelala tak ze by jsme se sesli v tech S&L a tam si proste dali bagetu (ci si donesli neco z domu/koupili po ceste). Po tom hrani by jsme se mozna meli jet nastehovat, popripade jit zkusit bazen a pak veceri mozna v tom Harvestru prez cestu. Nevim teda jak to zkombinujeme s holkama co dojedou jen na odpoledne, to se asi jeste rozhodne operativne,. Zalezi jak dlouho se budou chtit zdrzet.

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
janauk
23. bře 2010

Ahoj holky, nam je porad strasne bidne a tak jen v kratkosti. Moc se omlouvam ze se nezapojuju do vyberu restauraci a aktivit, ale je nam porad dost spatne. Uz jsem myslela ze jsme za vodou, ale dnesek byl velkej boj, nemohla jsem vubec udrzet otevreny oci, velky krece v brise,... malej teda dnes nezvracel ale ma porad horecku a hodne breci tak si myslim ze ma take krece a to uz s tim valcim/e od patku/nedele. Fujtajbl. No snad uz to brzo prepereme a na vikend budeme zdravi jako rybky!
Je to pech s tim pocasim! Ja bych take nejradsi na prochazku, do parku nebo na farmu ale to se neda dost dobre podnikat v lijaku ☹ Ian je pracovne v Newcastlu, mel prilitat zpet v patek, ale dnes mi volal ze mu to o den prodlouzili a tak prilita v sobotu rano. V patek maji split day, takze toci az do 1 rana a v 7 am mu to uz leti a pak presun od nas z Bristolu do Winsoru, takze si myslim ze bude dost grogy. Mozna bychom tedy na soft play nedorazili(stejne si myslim ze Alfie by z toho jeste nemel moc rozum), ubytujeme se v hotelu, ian si da sloficka a pak se sejdeme na pozdnim obede?
To je super napad Edito s tim jit na jidlo dele, takhle bude vetsi sance nekde sehnat rezervacku? No a jestli nam vsem bude fajn a Ian nebude unavenej, tak vas najdeme na soft play?
Verco diky moc za odkazy na sedacku, az mi bude trosku lip, tak urcite prostuduju. Oni rikaji ze ta rearfacing je bezpecnejsi, ze? Nemaji to takhle ve Svedsku? A jak se tam Kristince libi? Nenudi ji ze se nediva ven?

miluska.woolley
23. bře 2010

Jejda marodi, prejem brzke uzdraveni vsem... Lotta dneska taky kadi, ale vylezla ji dalsi stolicka, takze tusim je to k zubum. Nebo spis doufam.
Ja do dneska prehnala s rypanim zahrady, takze jsem ted na gauci a nemuzu se zvednout. Budu muset pockat az M. dotahne domu z firemni akce a zvedne mne 😀 .
Ohledne soboty se prizpusobime vam, tak nam dejte vedet kde a v kolik mame byt... V kolik jste tak mysleli do toho softplay? A muzeme se tam trousit jeden po druhym, kdyz udelame hromadnou rezervaci? Pozdni obed/early dinner v Harvesteru zni dobre... Kdyz prece jen prestane prset, tak muzem pak prece jen na prochazku...

JJo a dneska jsem mela kontrolu u dr. mala se pretocila hlaavickou dolu, huraaa, a pry zase tak velka neni(jestli se teda da verit tomu predpotopnimu uzv, takze se mozna bude rodit normalne...

fairy
23. bře 2010

ahoj holky, moc Vas zase po dlouhe dobe zdravim.
Koukam ze jste hodne nemocni s prujmama u nas jsme vsichni nahromade a nakym nachlazenim a Ellie tradycni chest infection. Bohuzel to vypada ze to chytla i Ruby. Vubec je to s ni cim dl horsi co se tyka krmeni ma specialni mleko kvuli te laktoze ale dneska mi nevypila vubec nic strasne breci jen vidi lahev tak ted jel col na pohotovost ejtsli nema anginu jinak uz nevim co budeme delat. Musim priznat ze jsem si nepredstavovala ze to druhe baby bude zase tak narocne. Pokud se Ruby nesnazim krmit tak je vesela a upovidana ale s jidlem je to fakt kriz. No snad nam uz udelaji nake poradne vysetreni.
Tak koukam ze se na sobotu dopiluji plany u nas vazne nevim podle toho s cim prijede col z nemocnice a taky jestli stihne dodelat praci ke studiu co musi odevzdat pristi tyden. U nas je ted dost nuda - col kazdy vecer a vikend studuje tak uz se nemuzu dockat az to bude hotove.
Milusko to je super ze se mimi otocilo snad uz to tak vydrzi 🙂
Holky at jste vsechny brzy fit a mejte se krasne

editahlb
23. bře 2010

Heli moc pekne fotky jsi pridala 😉 Ja moc doufam, ze vam to na srazik vyjde, ale pokud ne tak rozumim... Drzim palce at je to S Ellie v poradku a u Ruby jakbysmet!! Je mi vas lito, takhle litat po nemocnicich...

Vy ostatni holky - Leni a Catko , Sazi atd prominte ze to ted tady vyplnujeme poslednimi dodelavkami na vikendovy srazik, skoda, ze vam to taky nevyjde.

Milusko takze ty mas sanci ze budes rodit normalne a ne cisarem? Ja myslela ze do toho doktori nechteji jit? S tim rycem na zahrade pozor, setri se na cestu! O.K. hromadne bookovani soft play asi neudelame, kdyz se budeme trousit po jednom, ja bych to videla, ze se tam dostavime tak nejak po te 1 hodine, kolem pul druhe, je to o.k.?

Jani drzte se, ta vase nemoc zni fakt priserne, na sobotu to udelejte tak at z toho mate taky pekny vylet, ja jsem si tak rikala, ze Alfiemu je to asi ted jeste jedno, kde se sejdeme, tak at to vyhovuje hlavne vam.

A Simi u vas at se to taky do vikendu zlepsi, nejaka strevni viroza fakt lita kolem, ja uz to mela, Eira taky, ted O, v praci uz to taky par lidi chytlo, no jak rikam, at uz je to rychle za nami.

E ma zase horecku, dala jsem ji Calpol, ja myslim ze je to reakce na MMR, byla na ockovani minuly tyden. Jak to probihalo Verco u vas? Mela K nejake projevy?

forensica
23. bře 2010

Heli, to je smula ze R je takova marodna. To je tak porad s tim jidlem nebo jen ted? K jak mela nejaky strevni bacil tak mi nejedla tyden tak treba to je neco takoveho.

Jani, to zni fakt hrozne. CHudaci ☹

Milusko, bacha na nejake pretazeni 😒 Nema cenu riskovat, tak radeji z rozumem 😉

Edito, ja K jeste MMR pichnout nenechala. Minule byla nachlazena a nechala jsem ji dat swine flu a meningitidu a byla desne nemocna. Nevim jestli to bylo tim ale na MMR to riskovat nebudu. Chci pockat az uz nebude mit vubec kasel ani sopel a aspon tyden po tom aby nebyla oslabena. Snad nic nepromeskame.

saza007
23. bře 2010

verco - no worries, len pekne planujte, snad sa aj nam nabuduce podari prist na stretko.

Nas J sa od w-endu pretaca celych 360 stupnov. Cely den nic ine nerobi len sa toci 😅 Dnes bol aj trosku unsettled, tak snad z toho nebude choroba...
Jani -dufam, ze sa coskoro budete citit vsetci lepsie!

saza007
23. bře 2010

sorry, ta prva veta patrila Edit 😅

miluska.woolley
24. bře 2010

Heli to je mi moc lito s tema vasema nemocema. Snad se do vikendu date dohromady, rada bych Vas videla. Pokud ne tak to samozrejme chapu...

HOlky ja vim ze si musim davat pozor, ale jak je krasne a teplicko, tak ta zahrada laka. Taky jsem musela zasadit maliny co jsem o vikendu koupila, aby mi neposly az budeme pryc... ale dneska mne boli cely clovek vcetne chodidla od ryce 😀 .

Takze ohledne sraziku se sejdeme ve snakes& ladders kolem 1pm! (nebo jak to kdo zmakne) a pak vyrazime ubytovat a na pozdni obed do Harwester? dela Harwester restaurace na pozdeji? Vyhovuje to vsem??? Holky pokud budete mit nejaka chvilku, mohla byste to prosim odpovedet na ten email co jsem posilala...
myslete na mne, letim k zubari, dnes bez injekce, auauaua, ale chtela jsem to mit pred cestou co nejvice pospravene...

janauk
24. bře 2010

Ahoj holky, nam je furt strasne blbe a tak doufam ze do vikendu budeme fit. Milusko jen jsem si vzpomnela ze jsi psala o nextu a tak jestli neco chces objednat dej mi vedet. Ty jsi posilala nejaky mail? Tak ja letim...na zachod 😒

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
forensica
24. bře 2010

Ahojky, souhlasim s planem sejit se v 1pm tuto sobotu ve Snakes and Ladders ve Slough http://www.snakes-and-ladders.co.uk/slough_cent... ! Zapiste se pro ten free adult entry voucher (http://www.snakes-and-ladders.co.uk/free_adult....), usetrite myslim libru 😎 Jinak, ja budu na mobilu (07786406509) kdyz by jste se chtely se mnou zkontaktovat (ztratily se, nemohly dorazit, nemohly nas najit, atd..).

kaata
24. bře 2010

Ahoj holky, jen v rychlosti - preju vsem marodum brzke uzdraveni nebo dozdraveni! Neco ted vazne lita, ma to i dost mych znamych a lidi v praci. Ja jsem pro zmenu zalehla dneska, ani jsem nesla do prace, uz par dni bojuju z hroznych kaslem a nachlazenim a nechci to dotahnout na zanet hrtanu jako minule. Je mi docela pod psa, delam trochu z domu, ale spis se snazim dospavat a kuryrovat. Nico je nastesti ve skolce, taky teda trochu kaslal tak doufam, ze to nechytl ode me a ze budeme do vikendu fit!

editahlb
24. bře 2010

Teda my jsme fakt vsichni marodni - ted u z i ty Kato! To je jako naschval... ☹ Drzim palce at se z toho vsichni dostaneme co nejdrive to jen pujde. 9Eira je na Calpolu a tak to snad zvladneme i kdyby ji nebylo 100% dobre)

Sejdeme se teda v S&L..

Milusko musim se mrknout na ten tvuj mailik, jeste jsem yahoo neotevrela !

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
janauk
24. bře 2010

Teda to jsme vsichni teda poradni lazari! Preji vsem brzke uzdraveni. Ja dnes mluvila s GP a ten mi poradil Imodium a tekutiny. Hmm, dobra rada nad zlato.
Milusko, kdy vyjizdite?
Takze zatim to vypada ze sraz kolem 1 pm v S@L a pak hned presun do restaurace nebo se pojedete nejdriv ubytovat? Ja jen abychom vedeli kde Vas najdeme pokud nedorazime do S@l. Ta Pizza Express rezervace na pozdeji nedelala? Ja se jen bojim abychom si pak vsichni sedli..

editahlb
24. bře 2010

Ja klidne zitra rano do do Pizza Express zavolam, mam s nema dobre zkusenosti a jsou babyu friedly (jak psala Milusky kamaradka), do te ve Windsoru nebo Maidenhead? Asi do te ve Windsoru, je bliz, ne? A sla bych do ni jeste pred ubytovanim se, at holky co prijedou jen na odpoledne nemusi dlouho cekat nez se vsechny ubytujeme. Jestli se schazime v 1 v S&L tak tam budeme zrejme cca 2 hodky a tak bych ten pozdni obed zamluvila na pul 4, vyhovuje vam to?

Jani ja k tomu seznamu od GP pridavam jeste Diarolyte. Ale Imodium fakt zabira 😉

Jo a Milusko email od tebe jsem nedostala tak nevim na co jsi se ptala

Zatim pa, jdu ukuchtit neco k veceri, jestli mi zbyde cas tak neco i na srazik upecu, ale zatim neslibuju! 🙂

janauk
24. bře 2010

Edo, ty jsi blazen, pracujes ted full time a jeste budes pect? To nas matky na materske pekne zahanbujes! Moje posledni pokusy ale skoncily v kosi, tak nevim jestli se mam o neco vubec snazit. Mozna mi nekdo neco naznacuje 😉
Imodium mi moc nezabralo, ale dekuju na tip na ten Diarolyte, zitra si sjedu do lekarny.
Ja take mail nedostala..