Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

janauk
5. črc 2010

Zuzko, teda to je ale sila. Oni se proste nezmeni. Fakt me prekvapuje ze ale tak provazuji Rhyse? Nebo se mi to zda?Urcite te to musi mrzet 😖 No vykasli se na to a prijed za nama 😉
Jeee, tak ja sice docist stacila, ale malej se mi mezitim vzbudil a tak musim zase bezet. Mejte se krasne.
xx

saza007
5. črc 2010

@slunicko2 zuzi 🙄 🙄 ty mas teda uzasnych svokrovcov 😅 A co ste jedli, ked pre vas nic nemali 😕

slunicko2
autor
5. črc 2010

@janauk Jani, tak s tebou uz jsem domluvena 🙂 Ede uz jsem poslala sms, ale jeste nedepsala. Uz se na vas Janco tesime 🙂 Snad vam sean Alfieho moc nevystrasi 🙂

Dnes je to porad stejne. Ale o neco lepsi. Ted jsem teda poslouchala, jak nasetrila £160 v Tesco vouchers a vsechno to utrati za synovce. No, co mam na to rict. Mam na jazyku par poznamek, ale radeji je spolknu.
Tchan mi take dnes rekl, ze Sean je rozmazleny.

janauk
6. črc 2010

Ahoj Zuzko,
ja fakt nemam slov a docela te obdivuju, ze to takhle vydrzis. Ale co te zbyva ☹ o ja jen doufam ze jim to brzo dojde o co prichazeji!!!!
Jinak tradicne, zitra maji byt prehanky 😠 ale snad se nam to vyhne, abychom vam to tu mohli poradne ukazat a ve ctvrtek uz ma byt zase slunicko 😉
Kato, at ti ty posledni dny v praci utecou a ty si muzes uzivat pohody v CR!
Sazi, je to tezke nechat prcka nekomu na hlidani, co? Ja zatim nechala s manzelem pres noc a u in laws tak na odpoledne a i tak jsem z toho byla dost mimo, ale jednou to musi prijit! Je fajn, ze James nebude u nekoho ciziho, koho nezna, urcite to pro nej bude o.k a ja jen doufam, ze ty si ty svatby take uzijes 😉

editahlb
6. črc 2010

Ahoj holky, taky se hlasim on-line 🙂 , jenom moc nestiham. Vcera jsem byla na krev na Downa a pry ze mi vysledky prijdou za 3-4 tydny, to tam na tom do te doby budou sedet nebo jak to ze to trva tak strasne dlouho? Mam trochu spatne svedovi jak ted vubec nemam na to mimi v brisku cas a skoro zapominam ze jsem tehu, ze se mi to vymsti a neco bude v neporadku. ☹

Zuzi ja uz jsem ti odepsala a uz se na vas moc tesim. O tchanovcich se nevyjadruju, pekne si je zdrbneme az k nam dorazis.. Jani moc je tam u vas neunavte at maji jeste na nas silu, jo a ne ze jim tam navaris same dobrutky co ja pak nebudu moct dohnat! 😀

No nic, jdu zase neco pracovat, uuufff, vubec se mi nechce, tak zatim kocky! Mejte se!

verde198
6. črc 2010

Ahoj holky,

Zuzko, s tchanovcema je mi to lito, ze jim to neni blby byt tak nespravedlivi. Ja bych se asi neudrzela a neco jim rekla, ale asi by to nepomohlo, co? Tak drzim palce at to tam nejak vydrzis.

Edito, nakonec do UK pojede Pietro sam, ja to radsi neriskuju i kdyz uz je mi o dost lepe. Zkontroluje domecek, udela udrzbu a vyzvedne nejake vecicky pro Gretku, ktere jsem si nechala poslat ke kamaradce 😵
To te nechaji dlouho cekat na vysledky toho Downa, ja jsem to myslim mela hned 😕 Ted se divam, ty uz jsi 17tt??? Ty jo to leti! Vsechno bude v poradku neboj!

Jo devcata, chtela jsem se zeptat, jestli jste nektera pouzivala zavinovacku? Ja nevim jestli ji porizovat, ale pry je dobra na prvnich par mesicu, aby sebou mimco moc nemrskalo a citilo se jako v brisku.
A pak jeste resim dilema jestli koupit na koupani vanicku nebo jen takovou operku (nevim jak to nazvat) co se da do vany. Vanicku totiz nemame kam polozit 😔 ale zase pri predstave jak se budu porad shybat do vany 😒

Ve Ct jdu na konzultaci kvuli te cukrovce, tak doufam, ze se mi to nezhorsilo 😒 Obcas "zhresim", ze si dam ovocny jogurt, coz bych pry taky nemela, protoze tam je pridany cukr, ale jenom bile mi nechutnaji.

Dneska se konecne ochladilo a byla i slusna sprcha.......zrovna kdyz si Pietro vyrazil na kole 😀 Ale zase se to ma vracet na 30 stupnu 😨 Uffff

slunicko2
autor
6. črc 2010

ahoj holky 🙂

Edo, vycitky vubec nemej! Co vim, tak to ma takhle kazda mamina. Proste mas hodne prace. Druhe tehu vzdycky utece rychle. Mimco ale slysi co se kolem deje, slysi vase hlasy a starsi segru 🙂
Ja si myslim, ze oni ty vysledky maji drive, jen ty papiry dojdou az tak pozde! Jsou totiz prazdniny, ze?

Jani, to neva, ze bude prset. Aspon si pohrajeme s Alfiem 🙂

Evco, ja jsem zavinovacku mela a neuzila jsem ji :( V nemocnici mi midwife rekla, at to z nej sundam, ze tam maji moc velke teplo. A doma jsem ho zabalovala do slabe deky. To miloval. Vanicku bych doporucila. Ja jsem ji vyuzila. me zada bolela. Ale zase muzes zakleknout a je to. Ja jsem byla lina. lol

Dnes se mi podarilo tchana s nama vyhnat na hriste. tak si s malym pohral malinko.

miluska.woolley
6. črc 2010

Edo to uz tak s druhym tehotenstvim byva, z toho si hlavu nedelej!!! ja mam ted zase pocit ze bych se nejradeji rozkrajela, chci se mazlit s Annabel, ale zaroven se venovat Lottie... nejak uz to zvladnem 🙂 .

Evi ja mam rychlozavinovacku, s Lottie jsem ji pouzila prvnich par mesicu, super v ni spala. Ted misto ni malou balim do pleny, aby lip spala, protoze na tu rychlozavinovacku je moc teplo. Jestli chces tak ti ji v zari poslu postou az budu v CR. 😉.Nebo ti ji poslu po Edite co mi slibuje navstevu 😀 .

Holky zitra odjizdi tchanovci a M. jde ve ctvrtek do prace, takze budu poprvy s holkama sama, jsem zvedava jak to bude probihat, jestli se z toho nepo 😀

Zuzi na tchanovce prd!!

Jani mame se dobre, vcera jsme byli odpoledne na festivalu tady, tak jsem chtela dat nobelovku tomu kdo vymyslel Phil&Teds.

Jinak jsou uz par dnu fotky v albicku, jen jsem zapomnela to nahlasit. Taky jsem konecne nasla fotak, takze muzu dal fotit...

slunicko2
autor
6. črc 2010

Milusko, urcite budes prekvapena, jak to cele doma sama zvladnes 🙂 Asi je tezsi si zvyknout, ze ted musis pozornost delit, vid? Ja jsem nejake fotky videla na FB, jsou to ty same? Ty jsi po porodu vypadala skvele! jak kdyz jsi si jenom odbehla z nejake party porodit ;) A co bricho, boli? jake mas stehy?

Na tchanovce prdim. Dnes s nama sel na hriste, tak aspon neco.

Me se dnes rozbil blesk u fotaku. Tak jsem nastvana.

miluska.woolley
7. črc 2010

Jeeee hura, jsem prvni kdo jde zvestovat radostnou novinku, Mili se dnes v 9.45 narodil chlapecek Jakub John, 4,7 kg. Oba jsou v poradku 😵 😵 😵 .

Zuzi, jo z party jsem si odskocila 😀 . Jsem jak velryba, co niceho se nevejdu, dnes jsem si koupila nove obri 3/4 kalhoty, mam totiz jinak jen jedny tehu kratke co muzu nosit. Tehu kratke jeansy se mi zarezavaj primo do jizvy, to nehrozi. Stehy a jizva se super hoji, uz to ani neboli, jen vecer po masazi trosku. fotky jsou stejne jako na fb, musim se s focenim polepsit.
Dneska jsme nechali malou fotit na pas, to byla zase bojovka 😕 .

saza007
7. črc 2010

@miluska.woolley miluska neboj sa, za chvilku si vypracujes nejaky system a budes to vsetko hravo zvladat!
Ako sa ma Annabel?
@verde198 Evi ja som Jamesa zavinovala do tych velkych vzorovanych plienok. Zavinovali sme ho asi 6 tyzdnov, potom sa mu to prestalo pacit, snazil sa vytiahnut si rucky.

@janauk
@slunicko2
@editahlb zenske uzivajte si stretko!

miluska.woolley
7. črc 2010

Sazi Annabel se ma dobre, vcera pila jak nezavrena, kazde dve hodiny, jsem zvedava kolik bude ve ctvrtek vazit. Taky to teda dneska plenka nezvladla a ty krasny ruzovy saticky co jsem ji oblikla kdyz jsme jely pro Lottie do skolky jsou v kbeliku s vanishem 😀

tappi
7. črc 2010

@catkaz : Diky za odpoved. Ja jsem se objednala na zitrek k GP, ten mi da asi doporuceni do toho centra.

Chtela jsem se zeptat holek, ktere taky byly na 1. kontrole u GP, jestli jim bral moc nebo krev? Podle toho co jsem pochopila, tak v Cechach berou hned na zacatku krev a pak se bere krev a moc asi mezi 8.-12. tydnem a dela se utz, to je tady asi podobne.

Diky.

editahlb
7. črc 2010

Ahoj holky, jeee to je super zprava od Mili!!!! Moc gratulujeme!!! Ale 4,7 Kg - paaaani 😅 🙂 Je super, ze ma zase chlapecka, rikala, ze si to s holcickou snad ani nedovede predstavit 🙂 A ja jsem si rikala, ze Zuzka zmenila plany a namisto za Mili jede za Janou, tak uz vim proc 🙂

Evi ja taky mela rychlozavinovacku a E v tom zpocatku spala, pak se ji to taky prestalo libit. Mozna je dobre ji mit, nejsou drahe a nebo jak pise Miluska ti ji osobne dorucim po navsteve u nich
🙂 Ted me napada ze ti vlastne muzu pujcit tu svou, me nez se prcek narodi tak ji uz nebudes potrebovat...takze nic nekupuj. S vanickou bych do toho ale asi sla, ta se podle me bude hodit. A vanicku polozis do vany, bez probemu!

Milusko ja prave zacinam premyslet o kocarku a tak to taky zacinam videt na Phil a Teds, obzvlast po te tve vcerejsi poznamce s Nobelovkou! Uz se po nejakem zacinam koukat.. Jdu se mrknout na fotecky Anabel! Jo a s tou navstevou to myslime vazne, aby jste toho nakonec nelitovali 😀 Pockej az tam budeme usazeni, to budeme u vas kazdou chvilku 😎

Sazi diky!! Musis se k nam taky nekdy pridat at se pozname! 😉

cutce
7. črc 2010

ahojky,

sice nevim, ktera je Mili, ale srdecne moc blahopreju k chlapeckovi 🙂

catkaz
7. črc 2010

Ahoj vsem, nestiham - posledni den v praci pred dovolenou, takze se chci jen rozloucit. Mozna se obcas z Cech pripojim.
Posilejte dal tipy na kocarky. My se teda jako zacali koukat, ale fakt jen koukat. Evi, vy jste hrozne aktivni!
Tak pa vsem.

cutce
7. črc 2010

@catkaz je preju krasnou dovolenku. Urco se jdete podivat na kocarek v Cechach tam je mnohem lepsi vyber. Podivej se na Concord kocarek, ten se libi nam 😉

verde198
7. črc 2010

Ahoj holky,

Milusko, moc vam to na fotkach slusi! Fakt vypadas po porodu sveze. Se mnou lezela na pokoji jedna po cisari a vypadala teda hodne grogy 😉
Jak Annabel chrupka, zatim dobry?

Diky za tipy ohledne zavinovacky. Edito, kdybys byla ochotna mi tu svoji pujcit, tak bych byla rada. Ona sice neni draha, ale co tak ctu, tak je to vec spis na par tydnu nez mesicu. Takze predem diky 😵

Gratulace Mili k Jakubovi, ufff 4.7kg...........

Katko, hezky si uzij dovcu v CR, tes se na vedra 😔

simona.w
7. črc 2010

gratulace Mili k jakoubkovi 😵 vaha slusna! Ja tu prave mela sousedku, co ceka druhy, vcera mela schuzku s Dr aby ji dali datum cisare, oni ji prohlidli a zjistili, ze je na 2cm otevrena, hlava 4/5 engaged a ma krasne mekky cipek, tak ji udelali Hamiltona a poslali domu, ze to odrodi prirozene....no stale nic a prestava se ji to libit, cekala, ze uz bude mit malou u sebe.

Evi, ja pridam svoji zkusenost se zavinovackama - meli jsme a nevyuzili, O jsme zavinovali jenom chvilku a to do velke pliny a V jsme zavinovali do slabe deky do 7 mesicu. Jinak porad sermovala rukama a budila se.

Milusko, jj, P&T je fajnovy. Ch s nim v Devonu bohuzel najel do krovi a propichnul 2 pneumatiky a doted to neopravil, takze ja vcera vezla O do skolky v golfkach s V na zadech v Ergu 😝 K tomu jejich skolkovy batuzky, kabelku a muj batoh do posilovny......

Zuzko, tchanovci 😅 klasika no, ti uz se nezmeni.

Zuzko & Edito & Jani.....kdybychom se vypravili prespristi vikend do toho Walesu, jak byste tedy meli cas?

fairy
7. črc 2010

Ahoj holky strasne moc Vas zdravim po dlouhe dobe moc se omlouvam ale nestiham docitat tak nejsem moc v obraze. To ze Mili a Miluska maji miminka ale vim! Moc jeste jednou blahopreji.
Doufam holky ze se z tech cisaru rychle zotavite a uzivate si plnymy dousky miminek. Ted to s tim druhym tak strasne utika Ruby uz ma 7 mesicu to je neuveritelne.
Edit nevycitej si ze nemas cas myslet tolik na mimi to se proste neda kdyz clovek ma doma jednoho prcka tak uz je to proste jine. Ja jsem mela dlouho vycitky je to tezsky tu lasku a cas rozdelit.
Doufam ze si vsichni uzivate anglickeho leta az se tomu nechce verit jak dlouho uz tu mame teplo ze? je to super my jsme furt na zahrade nebo v parkach 😎
Holky mejte se moc krasne pa

miluska.woolley
8. črc 2010

Heli se neomlouvej, je super ze se prijdes na nas mrknout 😵 . >

Holky kde jste vsechny? Ja uz se dnes tesim do postele, Annabel uz pres dve hodiny v kuse rve a prrdi a Lottie jako by vycitila ze jsem nervozni, tak je taky na odstrel...

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
miluska.woolley
8. črc 2010

Mark dovezl k veceri McDonalda, dojedla jsem cokoladu a je lip. Lotta spi a mala si konecne vzala dudlika(nejakyho special z lekarny). Nakonec to asi preziju 😀 .

Simi do kdy mas sousedky decko?

Holky tak vcera byly asi erupce na sluci, krome Mili Jakoubka se narodily jeste 2 deti mym kamaradkam...

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
miluska.woolley
9. črc 2010

Simi tak hodne zdaru s trema detma.
Annabel mela snuru 2x kolem krku a pak jeste kolem tela, takze by pry taky normalne nesla. Navic jsem pry mela delohu kolem jizvy hodne tenkou, takze mam byt za sekci rada... no u tretiho uz zadna diskuze nebude...

miluska.woolley
9. črc 2010

Jo a nepojdu, ale na cokolade a McDonalds v zivote nezhubnu 😀 .

miluska.woolley
9. črc 2010

Jo a do tretice EDITO vsechno nejlepsi k narozeninam, hezky si ten den uzij a nech se rozmazlovat!!!
Charlottka ti posila sneky @@@@@@@@@@

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
verde198
9. črc 2010

Ahojte,

EDITO, VSECHNO NEJ NEJ NEJ!!!

Milusko, vidim, ze u Vas je veselo 😀 u Simci tedy taky, 3 deti musi byt rachot......

Ja byla dneska na kontrole, tak vse OK, mala roste 😉 A pry at zapomenu na navrat do prace.....no, ze pracuji z domu jsem mu radsi nerikala 😕

O vikendu se chceme jit podivat na kocarky a konecne se rozhodnout. Je tady jedna prodejna blizko, kde maji asi 3, ktery se nam libi, tak snad to rozlouskneme.

Hezky vikend vsem, tady ma byt zase parak 😔

cutce
9. črc 2010

@verde198 ahojky, to je skvely, ze mala roste a vse je v poradku. nad jakyma kocarkama premyslite? A kde je ten obchod kam jdete? ja premyslim, kam jit si vybrat pozdeji. Teda samozrejme pokud to neni daleko 😅

jinak hezky vikend 😎