Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

janauk
8. čer 2009

Ahoj Apollo,
ja uz zase zapomnela jak se jmenujes ☹ Uz se tesim na tvoje fotecky.
Ja musim take nejake pridat, pribiram kazdou minutou ☹ ale svadim to na prcka 😉
Ja litam do Bristolu s Easy Jetem z Prahy, mam s nima zatim velmi dobre zkusenosti, o hodne lepsi nez s RyanAir, ale tobe lety z Prahy asi moc nepomuzou.
Takze Star Trek dobrej? Ja jsem nevidela ze starych dilu ani jeden a Ian chce jit na ten film do kina ale ja se bojim ze tomu nebudu vedet ani hlavu ani patu?
Edit, good luck s cup cakes a hlavne s pocasim! Snad se do soboty vycasi!
My jdeme odpoledne koupit kocar. How very exciting 😀

verap
8. čer 2009

Ahojky,

Tady je nejak ticho. Doufam, ze jste si uzily vikend, i kdyz pocasi bylo naprd.

Ja mam zitra final round of interviews, mame vybrane tri kandidaty, tak to snad dokoncime a jednu vyberem.

Jani - tak si to uzijte a dej pak kdyz tak fotku do alba 🙂

Ja jsem o vikendu nakoupila dve deky, 10 bibs, mittens a jeste takove 4 uteraky, co se davaj pres rameno, kdyz odbrkavaj. Postylku jsme nedovezli, v tom pocasi se nam tam nechtelo, tak az pristi tyden a pak se vrhnu do toho povleceni.

Verco - cot bumper jsem na tvou radu sehnala z ebay, tak snad za par dnu dojde.

janauk
8. čer 2009

Ahoj Verko,
drzim palce na interview!
Kde jsi nakupovala? Ja videla u kamaradky nejake povleceni z Ikei a bylo moc hezky a urcite i cenove prijatelny.
Kupujeme Phil and Teds one v cerne, takze se vyradim v accesorising 🙂 a rovnou double kit, maji ho v nabidce a kdyz druhej prcek nevyjde tak na ebay se tyto kocary dost dobre prodavaji. Tak snad to nezakrikneme.

verap
8. čer 2009

Ahoj Jani,

Bibs a jedna deka je z Primarku, dalsi deka je z TK Maxx, nekdy tam fakt maji super veci, jindy ne, tak je dobry chodit tam prubezne.

Na to povleceni asi taky pujdem do Ikei, jeste jsem se koukala na Verbauedet (na doporuceni od Verci) a La Redoute maji taky dobry veci. Ale cekam, az uvidim, jak velka matrace pujde do te postylky 🙂

Koukala jsem v i Mothercare, ale spise tak jako orientacne, jake veci jeste nemam, oni treba ty Cot Bumpers maji za £30 liber a ja vcera na Ebay koupila moc hezky za necelych £6

Jeste premyslim nad Steriliser a flaskami, i kdyz planuji kojit, nikdy nevis, jak to pujde a na odstrikane mliko neco potrebovat asi budu. Jinak takove ty klasicke plinky jsem videla v Asde (3ks za £3), pouzivat budu jednorazovky, ale tyhle se hodi na utirani.

Co ty uz mas/nebo jeste nemas?

verap
8. čer 2009

Jeste jedna vec - v tom casopise od Bounty (z toho Mum to be bag) byl kupon na Huggies newborn start (nebo tak neco), je to krabice plinek (27ks), wet wipes a jsou tam i Disney ponozky, tak jsem to vcera vyzvedla v Asde 🙂

saza007
8. čer 2009

Baby vy ste sikulky, ze uz toho tolko mate. Ja by som uz aj nakupovala, ale mojmu muzovi sa do toho velmi nechce. 😝
Zatial mam len nasledovne:

styri new born vests
styri 0-3 vests
2 pyzamka s dlhym rukavom
1 osusku
monitors (darovane)
baby sling (darovane)

tot vsjo ☹

Musim dnes trosku do manzu hustit, nech sa to rozbehne 😀

verap
8. čer 2009

Sazo - nezoufej, memu manzelovi se taky nechce vybirat ruzne vecicky a porovnavat ceny 🙂 Ja jsem zatim vsechno sehnala sama, akorat mi vzdycky pomohl to dotahnout domu.

Jeste ho pozenu na takove veci, jako tu postylku a matraci, ale jinak si zbytek udelam sama. Hodne veci i objednavam pres internet, akorat mu vzdycky reknu, co jsem koupila (na jeho kartu, ze jo 😀 )

verap
8. čer 2009

Jani - kocarek super, zrovna ti nakukuji do alba. Ja jsem taky chtela trikolku, mu se to ale spatne vozi, jelikoz je moc vysoky.

hajduska
9. čer 2009

Ahoj holky, omlouvam se ze sem vstupuji s dotazem, ktery se netyka tematu. Shanim spolehlivou (co nejlevnejsi) firmu, ktera se zabyva pravidelnym prevozem veci z uk do cr. Uvitam vsechny doporuceni, mockrat vam dekuji Verca

editahlb
9. čer 2009

Ahoj Hajdusko, vim o nejakych slovacich, co jezdi prvidelne z a do CR s dodavkou, od ns to tu vyuzila Eva, tak ta ti treba na ne preda telefonni cislo, ja ho tu u sebe ted bohuzel nemam, promin 😒

Jani taky jsem zkoukla kocarek, je super! Pridej fotky briska... 🙂 , kdy odchazis na materskou? (a na Star Trek urcite jdi, ja predtim taky zadny dil nevidela, ale vubec to nevadi!)

Co se tyka toho oblecenicka pro mmca tak doporucuju koupit trochu vice teh new born vesticek a bodycek, ty asi uzite zpocatku nejvic, ja uz se na ty vase miminka tak tesim!!!! 😉

forensica
9. čer 2009

Jani, kocarek pekny, jsou takove bytelne, videla jsem ten dvojak u Simci. 😉

Verko, se sterilizatorem se neunahluj, pokud nebudes potrebovat flasky tak na to prd. Po par mesicich staci horka voda (to vlastne staci i od malicka), moje sefka jen poradne umyvala a to mela maleho na flasce od narozeni. Ohledne uterek, kdesi jsem cetla ze hodne nakupuji v IKEI nejake uterky, ze jsou kvalitnejsi jak ty latkove pleny v obchodakach. Jo, divala jsi se na ty Real nappies for London? http://www.realnappiesforlondon.org.uk/wherewha...

Souhlasim s Editou, hlavne pidi bodycka a ja bych nekupovala newborn. Lepsi uz 0-3 mesicu. Jo a uplne nejlepsi jsou ty co jsou na zavazovani na boku, ono se to mimisum moc nelibi to pretahovani prez hlavu 😅 Ma je treba vertbaudet http://www.vertbaudet.co.uk/baby-nursery-matern... a i jsem je videla v M&M. Jsou drahy ale vyplati se 😉

Hajdu, neporadim, bohuzel.

fairy
9. čer 2009

Ahoj holky moc Vas zdravim 🙂
Jani pro jaky Phil&ted jste se rozhodli? My jsme v sobotu taky byli okouknout ty kocarky a ten I candy Pear mit nemuzeme teda nemuzu vyuzit ten Cherry a kupovat vse znova je desive drahe takze u nas vyhral Phil&Ted -dash 🙂 ted jen musim najit kde ho sehnat co nejlevneji ☹
Verco s tim sterelizatorem to je fakt zatim ho nekupuj to muzes vzdycky dokoupit a pri nejhorsim to umejes v horke vode a lidi to davaj i do mycky. Teda ty uz jsi 30tt toto leti.
My mame v patek prvni scan tak se uz moc tesime 🙂
Tak zatim se mejte ja jdu pracovat.

hajduska
9. čer 2009

diky za radu, muzu se zeptat kdo je eva? napsala bych ji rovnou do IP, abych vas tu s tim nezatezovala

magisa
9. čer 2009

hajduska - mrkni na pohyby.co.uk a tam urco najdes nejake firmy na prevoz veci z UK do CR...Muj bracha vyuzival Dolphins /nebo tak nejak/ a byl spokojeny, dovezli mu veci primo do baraku

ad veci pro mimi - ja jsem mela zbytecne moc vecicek,nektere jsou Wiliamkovi uz male a ani je nemel na sobe 😅 ale je pravda, ze jsem jich dost zdedila po synovci..Bodycka nejradeji kupuji v H&M ty se zapinanim na boku, nejvice mi vyhovuji 😉

Sterilizatro nemam ani kupovat nebudu.Kdyz odstrikavam mlicko a pak ho davam malemu pres lahvicku /i kdyz by se to nemelo, ale pres lzicku nam to neslo/ tak potom odsavacku a lahvicky myju v teple vode a obden vyvarim a vsechno je v poho...stara skola 😀

kaata
9. čer 2009

Ahojky, ja jsem parkrat vyuzila Dolphi Transport. Byli fajn, vyzvedli, dovezli, odevzdali, vcelku v klidu a velmi rozumne ceny. Jen jednou meli nejak zpozdeni, ale pak nam uctovali jen pulku celkove castky.

Ja jsem teda sterilizovala dost i kdyz jsem kojila, nebot jsem dost odstrikavala, hlavne v praci. Ale treba do prace nebo na cetsovani jsem hodne vyuzivala sterilizovaci sacky, byly myslim od Lindam, ale jsou i jine.

Helco teda vam to leti, paani! Gratuluju k rozhodnuti nad novym kocarkem!

Na me padl vcera nejaky splin, zase resim logistiku nasi smrtelne kombinace prace/childcare/cestovani. Pristi tyden me zase ceka cestovani a manza je v cudu...achich, jak by se ted hodily nejaky ty babicky kolem. No nic. ☹

Jinak jsme byli v nedeli na moc vydarenem Dni Deti cesko-slovenske grupy ve Wimbledonu. Bylo to tak krasne zorganizovane. Jen jsem zirala kolik se tam seslo lidi. A Nikysek s Ellinkou i uspesne zpivali ceske odrhovacky 😀

janauk
9. čer 2009

Ahoj holky,
ja vubec nestiham. Uz tu od vcerejska mam novou pracovni silu a tak ji zaskoluju. UUUff. Co ty Verko, jak dopadly druhe pohovory? Vybrala jsi si nekoho? Ja jsem v posledni dobe nemela moc stesti v TK Max 😒 a Primark v Bristolu je silenej a malej, ale v lete maji otevrit novej a obrovskej, tak uz se tesim. Ja Mothercare moc nemusim, prijde mi predrazena a ty designs a barvy dost sileny.
My toho moc jeste nemame. Postylku a prebalovaci pult jsme dostali od znamych, tak se chystame pro matraci. No a za tyden by meli dorucit kocar 😉 Jsem z nej nadsena. My jsme s Ianem dost vysoci a tak nam Phil and Ted vyhovuje a take bydlime na samote u lesa 😉 tak jsme radi za nafukovaci kola.
Helo, koupili jsme cerny sport rovnou double kit. No snad jsme to nezakrikli 😉 Ja si s Iana delam srandu a rikam mu ze aspon budeme moc vozit nase dva kocicaky na vylety. Takze pram je cerna a coccon mame v barve apple. To je skoda ze ti na to cherry neslo nakombinovat to apple 😒 Oni to snad delaji naschval. Ja ten dash nikdy nevidela, ale rikaji ze je to deluxe verze sportu? Jakou koupite barvu?
Jinak preju hodne stesti na scan! Urcite pridej fotecku.
Edit, brisko roste kazdym dnem. Snad brzo pridam nejaky fota, ale nejdriv jsem fotak utopila v tasce plny vody a pak nam ho ukradli zlodeji. ☹ Tak zkusim neco telefonem.

verap
9. čer 2009

Ahojky,

Tak pohovory mame za sebou, ja dneska u nich nebyla, akorat sefove, tak at si ted vyberou sami 🙂

Kdokoliv to dostane zacne 15.7, ja tam s ni budu 2 tydny a pak hura na materskou, jeste si pred materskou vybiram 2 tydny volna.

Helco - hodne stesti u skenu, dej pak vedet 🙂

Kaato - s tim dilema prace/cesta/childcare soucitim, doufam, ze se mi pak podari nejak zkombinovat, u mne to bude jen prace vs childcre, babicky fakt budou chybet.

Jani - uz mate nejakou matraci vybranou? Ja teda zatim koukala jen online.

forensica
9. čer 2009

To je legrace, ohledne matraci jsem tu otravovala ja pred porodem 🙂 My nakonec koupili pocket sprung z netu www.babymattressesonline.co.uk . Byli velice sikovni, delaji vse na miru a byla to rychlovka. Mala si na ni nejak nestezuje tak je asi pohodlna. 😉 Super s temi pohovory, tak mas apon klid. Jo k te cesnekove pomazance, ja tam vzdy hodim cele baleni trojuhelnickovych syru, 1/4 masla a pulku Philadelphie a k tomu asi tak 4 strouzky cesneku a trosku smetany. Ale je to takove od oka, pokazde je jina 😀

Jani, to je pech s tim fotakem 😠

magisa
11. čer 2009

ahoj holky,

tak my jsme vcera byli na 6-ti tydenni kontrole...na me jen tak zrychla mrkla jizvu nechtela ani videt, jestli mam porad ocistky ji taky vubec nezajimalo..vzala mi jenom tlak a tod vse to jsem tam sama se sebou ani nemusela chodit 😀
Pak zkontrolovala Wiliamka, ocicka, srdicko, brisko a nozicky..pry vsechno v poradku /jen jestli se ji da verit/. Holky jak to tady chodi s kontrolou na kycle ???
Vazime 4.48 kg a merime zase o 2 cm vice nez minuly tyden 58 cm, takze bude urco dlouhan po tatinkovy

Napsala mi antikoncepci Cerazette, mate s ni nekdo nejake zkusenosti ???

My jsme kupovali matraci v Toys R Us a byla tedy celkem draha, ale je to rozmer 140 x 70, protoze mame vetsi postylku.

slunicko2
autor
11. čer 2009

ahoj holky 🙂
omlouvam se, ze jsem se ted vubec neozvala! Bylo toho hodne. Pak uz jsem vas ani nestihla docitat, tak se jeste jednou moc omlouvam. Snad mi toho moc neuteklo!

Magiso, kyclema se tu vubec nezabyvaji 🙂

Helco, drzim palce se scanem! 🙂 Vazne to leti!

Miluska si asi uziva slunicka 🙂

U nas je take nadherne, az se divim! Nicmene, s novou au pair to nedopadlo dobre :( Takze Sean nastupuje od pondeli do skolky. Bude chodit po, ut a streda na cely den. Dnes jsem se tam s nim byla podivat, tak byl docela takovy v klidu. Chtel si tam hrat. Je mi jasne, ze na plac dojde, az zjisti ze to neni zadne playcentrum, ale skolka 🙂
Daz se nam snad za mesic a pul vrati, tak se pokusime o dalsi mimco!

Vcera tu byla Mili s Davidkem. Bylo tu veselo 🙂 Hadka o hracky, pak honicka, skakani na trampoline 🙂

Edo, jak to vypada s fairy cakes?

Kato, je mi lito, ze to takhle musis resit se sluzebkama :(

holky, tohle jsem dostala od nasi agentury. Treba mate nektera zajem... tady je odkaz na stranku te spolecnosti a jenom kopiruju text z emailu.
http://www.princelionheart.com/site_uk/home.html

Leading nursery manufacturer Prince Lionheart is searching for a baby to
appear in a photographic campaign later this year.
The winning baby will also receive a selection of Prince Lionheart goodies.
They are looking for bright, beautiful and lively children who are outgoing
and love being in front of a camera. So if you think your baby has what it
takes and is aged between 6 and 12 months on the closing date of 30/09/09

forensica
11. čer 2009

Magis, no vitej do klubu, tady opravdu ty prohlidky maminek neresi 😀 Me ani ten tlak nemerili 😀 Ohledne kycli, ja byla soukromne u jednoho ortopeda polaka. Zalezi na tobe, u nas v rodine se spatne kycle vyskytly a tak jsem to proste nechtela riskovat. Maly uz je macek, to je parada 😵

Zuzi, to je super ze teda bude zkouset o druheho mrnouse. Ja se rozhodla ze az bude K rok, to jen abych mela cas dodelat UNI kdyby se to nahodou podarilo rychle 😉

Dnes jsme byly na baby massage. Uz to zname ale jen tak se dostat mezi lidi. Byla tam pani co vykladala o homeopatii i 'leky' jsme dostaly kdyby nahodou pri zoubkovani mala plakala. Asi to dam kamosce, ta na to veri 😀 Jo plavani s malou je fakt super. Mozna pujdeme o vikednu at si to i tatinek uzije. Koupila jsem si nove plavky tak doufam ze se na zadku hned nevytahaji 😅

forensica
11. čer 2009

Jo Zuzko, co ta piha? Dobry?

slunicko2
autor
11. čer 2009

Verco, co vam dala za leky na zoubky? Neni to takovy bily prasek?
Prosim te, vsak zadny zadek nemas 🙂

o te pize nevim co si myslet. Ona mi rekla, ze je na hloupem miste, ze mi o ni drhne obleceni a ze se tim padem obcas irituje. Prohlidla ji podrobne, tak snad ma pravdu. Pak jsem ji ukazala jeste jine pihy a jsou v poradku.
jeste jsem ji ukazala bradavice na lytkach. A dozvedela jsem se, ze to bradavice nejsou. Ale v podstate neco uplne jineho, co bych si musela nechat vyriznout. Radila mi, at si to necham, jestli mi to nevadi! 😅
Na piles jsem dostala cipky, a kdyz nezaberou, tak s tim neco budou delat az po detech. Coz chapu. Ale rikala mi, ze bud injekce nebo gumickou. Ze skalpel je az posledni sance, protoze to zjizvi (vime co) a pak se spatne chodi na zachod... 😝

A jak se dari vam, verco? Ja porad jeste cekam na nejake vyjadreni te skoly!!!!

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
janauk
12. čer 2009

Ahoj holky,
Verko jak dopadly pohovory? Snad ti sefove vybrali nekoho schopneho. Ta pracovni sila je tam jen po tu dobu co budes na materske? My se po matracich po pravde receno jeste vubec nekoukali. Vy ano? Holky, diky za tipy.
Zuzko, to me mrzi ze to s tou au pair nevyslo 😒 Ty na ne mas proste pech. Ale je super ze muzes dat maleho do skolky, ale asi ti to zkomplikuje praci ne kdyz mas hodne nepravidelnou pracovni dobu? Ja te obdivuju ze to tak dlouho vydrzis bez Daze. Uz se na nej urcite moc tesis a my na to miminko 🙂
Jinak od vcerejska jsem uz dvojnasobna teta. Ianovo brachovi se narodila holcicka Corin Grace. Uz se nemuzu dockat az se s ni pomuchluju 😉
Edit, jak vrcholi pripravy. Pocasi vypada vcelku dobre, tak drzim palce!
Milusko, jeste se slunis?
Simco, ty uz jdes na kontrolu v sestinedeli? To to ale rychle uteklo! Co mate za kocar?

verap
12. čer 2009

Jani - meli jsme celkem 6 pohovoru, tak vybrali z toho tri, dve z nich jsou fakt dobre, akorat oni si nemuzou vybrat a vcera mi navrhli, ze udelam dalsich 6 pohovoru, uz mi to fakt leze krkem, nevim, co teda hledaji, nabizeji za to o moc mene, nez co ted beru ja..... a zacina mi to byt sumafuk, uz tu budu jen 8 tydnu 😖

Jo ta holka tu bude jen na rok, zatimco ja budu na materske.

Gratulace k tete 🙂

Zuzko - ja si nechavala minuly rok vyriznout dva znaminka, jedno v pase, takze kalhoty o to dreli a jedno pod prsem, takze zase podprda. Taky radili nechat si to, ale ja nechtela 😉 Vyrezavaji to normalne u GP v ordinaci, znecitlivi a pak vyriznou, cely proces zabral nejakych 20 minut. Ale je to na tobe 🙂

fairy
12. čer 2009

ahoj holky,
teda Zuzko to me rmzi ze ta au-pair nevysla ale takhle budes mit alepson klid a nebudes se stresovat co au-pair dela se Seanem. No s tema znaminkama tady jsou trochu funny me teda GP odmitl vyriznout rekl ze musim na soukromou kliniku :( Tka si to enchavam delat v CR kdyz potrebuji uz jich mam vyndanych celkem dost.
Vcera sjem byla u Simci ale musim zklamane priznat ze jsme si Vnessu ani nepochovala protoze celou dobu spinkala a to i presto ze DJ Oskar 🙂 delal pekny hukot. je ale krasne bud rada Simco ze tak hezky pribira. No urcite chceme kocarek z obchodu uz prave kvuli reklamacim ja jsem takhle reklamovala 2x ten nas a v obchode ti daji alepson nahradu to je presne ono. Budu rada kdyz najdes ten web.
Tak my jsme dneska meli scan 😵 vsechno vporadku, je tam jedno baby coz byla velka uleva a furt si cucalo palec 🙂 Pak mi zvali krev a musime cekat 2 tydny na ty vysledky nuchalni scan+krev na ten downs. Byly jsme na rade jako rpvni v 9 ale do oprace jsem se stejne dostala az v 11 des.
Tak holky krasny vikend a mejte se 😎

slunicko2
autor
12. čer 2009

Jani, to jsou teda story od vas z firmy. Oni si nedokaozu vybrat mezi dvema opravdu dobryma kandidatkama, tak se mas podivat jeste po nekom jinem, treba horsim? 🙂
Moc gratulujeme k neterince! To az si ji pomuchlujes, tak se tuplem nebudes moc dockat vaseho miminka 🙂
No, v praci jim je to asi sumak 🙂 Pry ze je to ok. Tak budu pracovat pondeli, utery a streda full days. v podstate na tom nic nevydelam, po zaplaceni skolky, nam zbyde to same co by nam zbylo, kdybych do prace nechodila.
Ale aspon se dostanu mezi lidi, Sean mezi deti a pak budu mit narok na materskou!
Urcite bys to taky zvladla, tak jako ja... musela bys 😀 ja se snazim na to nemyslet, protoze jsem vedela tak nejak do ceho jdeme. Nekdy, kdyz jsou ale nejake trouble, tak je to tezke. To vis, nechci veci povidat druhym, ale Dazovi...

A holky tehulky, jak se vubec citite? 🙂

Vero, vidis, to me vubec nenapadlo, ze to delaji v surgery! Ja pockam asi pak az po tehu a az zhubnu (jestli nekdy) a necham si udelat takovou mensi MOT 😀

Simco, pane jo, sestinedeli v cudu! Uz se tu na vas moc tesime! Holky, kdyby se nekomu z vas take chtelo prijet, tak uz mame volnou loznici 😀 😝

S tou au pair... no, ja jsem si je vybrala, takze na jednu stranu je to moje chyba. Ja jsem tohle ale presne cekala, kdyz psala, ze si nasla kluka a zustane jenom do vanoc. A uz misto u nas nabidla kamosce! Jenze uz mela letenku a tak mi bylo hloupe ji rict, ze se mi ten jeji pristup nelibil.
Ona tu byla jenom od patku, vsude jsem ji vzala. Na obed, vylet lodi, do mesta, k jezeru. Dala ji cislo na telediscount, aby mohla domu volat za 2p per minute, skolu ji organizovala. A ona porad brecela, pak byla v pohode, pak s nama nemluvila, pak zase byla v pohode. Navic kourila, a to mi take vadilo! Ja chapu, ze se ji styskalo, to nam vsem! Ale ona pak misto hlidani volala domu a nebo zapomela zavrit skrinku s chemikaliema! Takze si do ni sel Sean hrat! No, navic ten jeji pristup, at strcim Seana k childminder. To mi rekla, kdyz jsem ji rikala, ze ji tu samozrejme drzet nemuzu a ze jestli chce jet domu uz v zari, at mi rekne aspon mesic dopredu! Pak se nafoukla. Ona uz ale prijela jenom s malou sportovni taskou, takze si myslim, ze to tak uz mela v planu.
No nic, koncim s au pairkama, nemam na to nervy 🙂 Sean je od pondeli na tri dny v tydnu do skolky. Je moc pekna a chodi tam jeho kamarad. Berou deti ven i na prochazky!

Ale co se mi tam libilo! Maji tam takovou specialni plastovou base, na kterou zaparkuji kocarek a ta base ten kocarek hezky vozi dopredu a dozadu, aby mimco spinkalo 😀

janauk
12. čer 2009

Zuzko,
teda ta story s au pair je strasna. Musi to byt hrozne frustrujici, stravis s ni tolik casu, vse se ji snazis zaridit a vyhovet ji a oni ...:( No mas ted alespon klid a nemusis se bat co se Seanem vyvadi. A ve skolce zase bude mit Sean kontakt s jinyma detma, coz je urcite plus!
MOT bych take potrebovala 😉
Verko, teda s tema pohovorama to je teda sila. Ti sefove jsou prasteni, ne? Takhle jenom plytvaji tvym casem, proc chteji videt dalsi lidi kdyz mate dva skvele kandidaty? Zda se mi ze si teda pekne vymysli. Ale jak rikas uz mas jen 8 tydnu a mas klid. To to leti co?
Helco, gratuluji ke scanu. To jsi si urcite oddychla. Nechate si rict pohlavi?
Tak to mam radost ze jsme nakonec koupili kocar z John Lewise a ne z Ebay nebo netu coz jsme puvodne chteli. JL mel v Bristolu super akci tak jsme to meli skoro levnejsi nez second hand a alespon budeme mit kam jit, kdyby se neco porouchalo.
Magiso,jak se mate? Doufam, ze se ti uz tak nestyska po brachovi a rodine. A jak se vam bydli v novem?

verap
12. čer 2009

Jani - jojo, cim vic hledam, tim vice je mi to jedno, nevim, co ty dalsi budou mit, uz mam 3 dalsi pohovory na pristi utery rano.

Super ohledne kocaru, ja dneska musim nahnat kolegu, abysme mohli od nej vyzvednout tu postylku.

Helco - taky gratulace ke skenu 🙂

Zuzko - jeste mne napadlo, jestli childminder neni levnejsi nez skolka. uz si nevzpominam, cos psala o te, kde jste se byli kouknout.

Ja jsem sama byla au-pair skoro 4,5 roku ale predstavit si jednu u nas doma teda nedokazu. Jedne ze bych nahnala segru nebo nekoho z rodiny.