Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

miluska.woolley
24. bře 2010

Holky ja myslela na ten email ohledne sraziku, aby vedely i holky co sem tak casto nechodi, Kata, Helca a Mili... s Mili jsem si dnes uz psala pres skype...
Holky jedeme zitra, tak doufam ze odjedeme, M. ma rymu-ucpanej nos a ja bolehlav. Frcim radej do postele, at jsem fit.. dobrou

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
saza007
25. bře 2010

morning,

jani - co davas Alfiemu na ranajky? J ma zatial len ovocie alebo baby rice, rozmyslam, ze zacnem s porriage...

fairy
25. bře 2010

Ahoj holky, zdravim Vas v rychlosti. Tak Col nakonec dojel dom z pohotovosti az ve 2 rano no tady je to fakt strasne. Ruby ma bronchitydu a ja mam od vcera vecer desne horecky oparu plnou pusu no proste hruza! Na srazik to vypada blede moc me to mrzi ale ja sotva lezu pres vikend se potrebuji dat trosku do hromady a snad se vyspat.Tak se opatrujte a uzite si to! 🙂

editahlb
25. bře 2010

Jee to je mi lito Helco (se vsim!), ale dej se do kupy a treba nam to vyjde priste!

Simi buggy board neznam, ale shodou okolnosti jsem na tom dneska jedno ditko videla, a vypadalo pohodlne 🙂
coffee cream and walnut cupcake zni mooooooooooooooooc dobre a o case vim, to budeme mit o hodinu min spanku, ze?

Uz se na vas za dva dny tesim, tak zatim!

xx

janauk
25. bře 2010

Helco to me mrzi ze je Vam takhle a ze nedorazite, tak se brzo vykuryrujte!
Milusko, stastnou cestu!
Sazi,ja uplne zapomnela reagovat na to ze se James uz toci jako kohoutek na strese 😉 to je ale sikulka. To Alfie se otoci jen na brisko a pak se vzteka ze mu to nejde zpet, zveda zadecek, funi u toho, no dela takovou strechu. Je to sranda, vypada jako upocenej jogin! Ja rano davam bud jen ovoce nebo porridge s ovocem. Uz davas maso a mlecne vyrobky? My moc baby rice nedavali, prislo mi ze ho to dost stavilo a nechutnalo mi to 😉

janauk
25. bře 2010

Jinak se take na vsechny moc tesime. Snad budeme vsichni uz zdravi!xx

saza007
25. bře 2010

Jani - a robis mu normalnu porriage alebo nejaku specialnu pre miminka? Maso ani mliecne vyrobky som zatial nedavala, planujem tak za dva tyzdne. James sa veru toci jedna radost, ale je z toho nejaky confused 😅 hned ako ho polozim na zem tak sa len toci a toci, potom sa hneva, ale tocit sa neprestane. A pocas spanku sa pretoci na brusku, ale naspat na chrbat mu to vtedy nejde. Neviem preco, asi je confused z toho, ze sa zobudil na bruchu.. tak potom sa strasne hnevaaa 😕 😀

janauk
25. bře 2010

Sazo,ha ha, tak to mame naopak, Alfie se v postylce pretoci, ale pres den ne. No snad se to brzo kluci nauci. Ja mu delam ruzne kase, millet, oats, semolina, muesli, 3 grain, rolled oats, spelt...mame je odtud a jsou fakt vyborny a vse organic
http://www.elysium-naturalproducts.co.uk/catego...
Uzijte si vikend u tchanovcu.xx

saza007
25. bře 2010

jeeej, az teraz som si vsimla, ze neviem vyspelovat porridge... 😅 Shame on me 🙄

kaata
26. bře 2010

Aho holky,tak jen pisu ze zitra teda dorazime do toho Snakes and Ladders, kdybyste pak uz zacaly smerovat do nejake te restaurace (Pizza Express nebo Harvester?) tak mi prosim dejte vedet! Ahoj zitra xx

janauk
26. bře 2010

Kocky tak jak jste se dohodly? Jdeme do Harvestru nebo Pizza Express?

diamand
26. bře 2010

ahojte,

len som chcela reagovat ohladom buggy board

simona.w - ja ho pouzivam odkedy sa mi narodilo moje tretie dietatko a neviem sa vynachvalit, neviem co by som bez neho robila. Mne sa phil & teds nepacil a nechcela som ziadnu double buggy, takze bugaboo bee + board to vyriesili

editahlb
26. bře 2010

Ahoj, ja jsem nic nezamluvila, ale Veronika rikala, ze do Harvesteru rezervacky neberou, takze namzbyva bud to risknout nebo do Pizza Express zavolat. Mam to udelat? Nebo zavolal by tam nekdo? (ja zavolat muzu, akorat jsem ted v praci, takze by to ode me bylo az vecer..) Helca bohuzel neprijede, takze je nas 14 dospelych a 8 nebo 9 deti. (doufam, ze pocitam dobre)

Veronika se nam nekam ztratila, tak snad je o.k....

Kato poslu ti na sebe telefon, kdyby jsme se nahodou nejak minuly, ale ty asi telefon stejne mas aspon na Milusku, ze jo? Ja ma kontakt na Veroniku, Janu, Milusku a Simonu.

Jani uz je ti lip? A Alfiemu?

janauk
26. bře 2010

O. K takze jsem volala do Pizza Express ve Winsoru a nebyli tam moc prijemni, mozna by nas tam bookli ale az na 6pm a museli bychom to potvrdit do hodiny. 6pm je asi uz pozde kvuli spani, ze?
Tak jsem volala do Pizza Epress ve Slough a tam to mame bookle na me jmeno-Clark,pro 14 dospelych a 9 deti na 3.30 pm. Takze to ze Snakes and Ladders nebudete mit daleko 😉
Adresa je:
80 High Street
Slough
Berkshire SL1 1EL
Pokud chcete do Harvestru, tato rezervacka se da zrusit. Ja si jen rikala ze by bylo dobre mit neco bookle. I kdyz ta slecna mela dost broken english, tak jen doufam ze to vse pochopila. Dejte mi vedet, pokud mam zrusit.

janauk
26. bře 2010

Jinak Edito, diky za optani, vcera jsem si rikala ze uz jsme za vodou a dneska mi je zase blbe 😉 a malej place a place. Uz toho mame plny zuby!

editahlb
26. bře 2010

Super Jani, diky za zabookovani, ja myslim, ze je to dobre,ze to mame!

Chudak maly Alfie, tak jen vydrzte, takova nemoc nemuze prece trvat vecne!

janauk
26. bře 2010

No to si take rikam. Tak zitra pa pa a vsem preju stastnou cestu.xx

forensica
26. bře 2010

Koukam dva dny se neukazu a uz je po mne poptavka 😎 😀 Jsme OK, zasopleni ale OK 😉

Jani diky za rezervaci, to je idealni.

Ja se omouvam ze tak zkratka, ale nam netece cely den voda a tak musim jet nejakou koupit at mame aspon na umyti ruk a na piti. Radost.

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
forensica
27. bře 2010

Ahojky, tak ja uz od 3am nejak nemuzu spat. Skola me prohani, neco jsem po..a ted se z toho snazim vymotat (ne nic tak drastickeho, jen nejsem zvykla delat chyby) 😅

Simco, voda nam netekla jelikoz pry na Olympic site rupla trubka (kdo vi jesli ji tam necim nenakopli) pry o metrovem prumeru a tak byla pulka vychodniho Londyna bez vody! Ale nejak to zaplacli takze pul hodiny po te co jsem nakoupila 10 pastovek uz tekla. Typicke.

Vcera nedali ve skolce K cepici (B jim ji zapomnel dat, abych nenarkla je) na venek a dnes v noci byla zase mega zasoplena. Chudak B ma ted desne vycitky 😅

No nic, tak se s pulkou vas brzo uvidime. Ten zbytek z vas si pekne uzijte vikend 🙂

verde198
28. bře 2010

Ahoj holky, hlasim se po delsi prestavce a s novym nickem. Eva, kdysi z Coventry, toho casu z Prahy 😉
Doufam, ze se mate vsechny fajn a deticky Vam krasne rostou.
Na nas se konecne taky usmalo stesti a v rijnu snad budeme konecne 3 😵 😵 😵 Pece v CR zatim v pohode, chodi se na kontroly kazdy mesic, minuly tyden jsme byli na NT screeningu a tak nejak pomalu tomu zaciname verit 😉
Momentalne teda trpim zacpou, celkem pekne krece, tak jen doufam, ze to brzo prejde a uz se to nevrati 😝

saza007
28. bře 2010

Ahojte zenske,

tak ake bolo stretko? Dufam, ze ste sa mali fajn!

Evi - trosku si ta pamatam, gratulujem k tehu 🙂 😵 😵 Dufam, ze sa okrem zapchy citis fajn

verap
28. bře 2010

Evi - tak moc gratuluji a preji, at jde vse, jak ma 🙂

forensica
28. bře 2010

Jeee, Evi, my na tebe zrovna na sraziky vcera vecer v baru vzpominaly!! To je super zprava, jupiiiii 🙂 Moc gratuluji a doufam ze vse bude v poradku!

Srazik se myslim vydaril bajecne, teda ja se rozhodne bavila 🙂 Nejlepsi cast byla nechat muzske s detma na noc v pokoji a poradny babsky pokec bez vyrusovani 🙂

Mame pekne video z plavani, tak ho nekdy (v pristich par tydnech 😅 ) hodim na youtube, pokud teda nekdo z ucinkujicich nebude protestovat.

janauk
28. bře 2010

Ahojte,
Evi moc a moc gratuluji a doufam ze ti bude brzo dobre. nechate si rict pohlavi?
Verco moc se omlouvam ze jsme se ani poradne nerozloucili, ale Ianovi bylo fakt strasne blbe a tak jsme chteli co nejdrive vyrazit zpet. Dojeli jsme jen tak tak, Ian od te doby spi 😒 nevim co to s nama je, ale doufam ze se nas nemoci brzo pusti. I pres toto vsechno jsem moc rada ze jsme na srazik prijeli, bylo to moc fajn si popovidat. Tesim se na video, plavani bylo super, ze?

forensica
28. bře 2010

Jani, nevadi, Simca mi vse vysvetlila jak to s vami bylo. Snad bude Ianovi brzo lepe. Jo, plavco bylo fakt moc fajn, teploucky bazen jak jsi rikala. Deti se vydovadely 🙂

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz