Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

magisa
22. bře 2009

ahoj holky, preju krasny opet slunecni den 😎

Chtela jsem Vam vsem poprat Happy mother's day 😲 😵 😲

Ja jsem porad 2v1, pri posledni kontrole u midwife mi bylo receno, ze sice je mimi hlavickou dolu, ale jeste neni usazeny v panvy, takze mame casu dost...tak se nechame prekvapit 😀

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
forensica
22. bře 2009

MIlusko - no kycle ma v poradku, jsem rada ze jsem sla..pro klid duse 😉

Simco - no to je fajn ze jste si to uzili v CR..vasi bydli nejak na venkove ze se maly mohl vyradit venku? Jo a jeste nerod, to je brzo, takovyho prcka by clovek nevedel ani jak chytit 😉 S tema smear testama, taky me chodi ty pozvanky a ted mi prisla treti (dve behem tehu) a uz me vyhrozovali ze me vysoupnout z databaze. Jak rikas, maji pocitace ale absolutne bez centalnich informaci.

Magisto - znama taky ze furt neni sestouply maly a najednou porodila..sestoupit muze az klidne v prubehu porodu, to nic neznamena ze je vysoko 😉

U nas pohoda, mala je zlato, chodime na vylety do parku a ruzne po znamych. Hlavne ze to pocasi bylo moc krasne, opravdu to cloveku spravi naladu. Varim polevku, pak jdu do hajan. Dobrou vsem 🙂

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
janauk
23. bře 2009

Ahoj holky,
moc Vas vsechny zdravim.

Verko, drzim palce na vysledky testu.

Milusko, to vis ze se nam po tobe styskalo a zase styska 😉 Vybrali jste si nacestovani vskutku super dobu, takove pocasi jsme tu uz dlouho nemeli a asi dlouho nebudeme 😒

Simco, to je super ze jste si to v Cechach uzlili. A jeste lepsi ze ti to vyjde do Cardiffu. Uz se nam to zeny blizi!

Magiso, jak si uzivas materske?

forensica
23. bře 2009

Simco, byli jsme v te green surgery v greenwitchi jak tam je i ta gyndarka. Ortoped polak, ale mel prekladatele, i nam dal ty skeny sebou domu pro GP ci nas.Tak to je fakt raj pro O 🙂

Dnes jsem po dlouhe dobe vyrazila na baby massage. Dobry potkat lidi, nicmene ty povidani s HW jsou traga. Dnes jsme mluvily o tom jaka nebezpeci cihaji na dite v domacnosti, opravdu jak kdyby nam bylo dvanact. 😀

magisa
24. bře 2009

dobre ranko vsem, vypada to ze dneska bude o5 svitit slunicko 😎

jee holky tak jste mne postrasily 😅 , ja myslela kolik mam jeste casu na lenoseni a ono to teda muze prijit kazdym
dnem,jo??? Tak ja uz nahnala milaska at postavi postylku, a dneska snad dokoncim baleni tasky do porodky 😅
a pak uz jen docist knizku Denik tehotneho muze 🙂 a muze se jet 😵

simco - tobe se to uz taky blizi, teda poslicky jsem jeste nemela, nebo ze bych je nepoznala ?? 😅

janauk- uzivam,uzivam, kdyz uz nejsem v praci od rana do vecera, tak mam spousty casu na cokoliv jineho, treba domaci prace hi,hi 😵, cteni knizek, a kazdy den si doma delam cinema...
Ten film The Reader uz mam v compu, ale jeste se k nemu nedaji stahnout ceske titulky, takze ja na nej kuknu pozdeji. Ale vcera jsem videla paradni zalezitost Marely and Me s Jennifer Aniston, mocka hezke 😵

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
verap
24. bře 2009

Ahojky,

U mne nic noveho, v praci jako obvykle.

Pristi tyden mam ten velky sken, tak se konecne dovime, jestli holka nebo kluk.

Muzu se zkusenych mamin zeptat, kolik veci jste vyuzily ty prvni tri mesice? Myslim, co se tyce obleceni. Abych vedela, kolik toho koupit.

slunicko2
autor
24. bře 2009

ahoj holky 🙂
jsem rada, ze se tu toho tolik nenapovidalo 🙂

Verco, gratuluji k vysledku kycli! Tak se vam alespon ulevilo! To uz je tak davno, co jsem chodila na baby massage 🙂

Simco, ja jsem myslela, ze vyrazim po ranu. Ale Edit psala, ze pry vztavaji az tak v 10.30. Ja pojedu hned pak zase k tchanovcum. Jinak ja budu ve Swansea uz od stredy.

Vero, moc drzim palce s tim velkym scanem! At vam to dobre dopadne! Posledni sance k uzavirani sazek zda to bude holka nebo kluk 🙂
K tomu obleceni. ja jsem teda vyuzila dost bodicek. Ale obleceni jako takoveho zase tolik ne. Dost toho na sobe ani nemel. Prece jen jsem si nasla par oblibenych kousku a ty stridala 🙂 Uprimne ale rikam, ze se clovek neubrani tomu pro ne obleceni nekoupit 🙂))))

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
saza007
24. bře 2009

vera - urcite sa tesis, ze opat uvidis mimco v brusku!

Tipujem chlapca 😀 - ale len kvoli tomu, ze vsetky moje zname tehulky - ci uz tu alebo na Slovensku - vraj cakaju dievcatka. Takze uvazujem statisticky. 🙂

Simca - maly musel byt zlaty, snad ty z toho cementu raz aj nieco postavi 😀

forensica
24. bře 2009

simco - ja vim, me by to nevadilo,ale prece jen vykladat si o tom ze schody ci otevrena okna jsou nebezpecna pro male deti mi prislo malinko pod moji a jiste i ostatnich inteligencni uroven..ale pry priste privedou nekoho na prvni pomoc a tak to si myslim smysl urcite ma 🙂

magisto- no, snad mas jeste par tydnu cas, ja treba rodila v 39 😉..uzivej klidu a toho casu co mas, pak uz nebude 😀

verko - tak ja myslim koluju asi tak 8 bodycek a stejny pocet dupacek...jak rika Zuzka, ja snad prvnich 6 tydnu nepouzivala nic jineho nez dupacky..ted uz mame i jine veci co jsme dostali,tak je pouzivame ale sama bych asi za saticky na tak male mimco neutracela 😅 ..jo, peru tak 2x tydne, bodycko na spani a na den a to same s dupackama tak to tak vychazi

U nas dobre. Mala dnes docela zapasila s usnutim, na vecer. Prez den byla zlata,nemuzu se dockat az budu moct trochu naklopit kocar aby vic videla,jelikoz v obchodaku furt smiruje a hazi ocka na lidi 🙂Kvuli zadum si to ale jeste moc netroufam.
Zitra dorazi Bjornova sestra se snoubencem, tak tu bude zase plny dum.

forensica
24. bře 2009

Simco, no to je pekny s tim cementem 😀 Deti vsechno najdou 🙂

Verku jsem videla, tehotenstvi ji moc slusi a jelikoz i me samozrejmne sluselo (stejne jako ted Simci) a cekala jsem holcicku tak typuju holcicku 😉

evaj
24. bře 2009

Ahojte,

vy si uzivate slunicka a tady se pocasi zblaznilo - vcera v noci bourka, dneska rano slunicko, pak snih, pak zase slunicko a kdyz jsem sla domu tak zase snih!

Simco, vydrzat, jeste mas par tydnu cas 😉

Verko, drzim palce na sken! Loni jasne vedly holky, ale letos je to nejaky nerozhodny, takze netipuju 😉

U nas nic moc noveho, Pietro ma ve ctvrtek 2. a 3. kolo pohovoru ve dvou ruznych firmach, tak snad uz se na nej usmeje stesti. To 3. kolo je teda snidane s dvema sefama, tak to vypada hodne nadejne. Doufam, ze si na nej nevymysleli neco zakernyho 😕
No a ja jsem se konecne objednala na gyndu, tak uvidime.

Mimochodem nam padla vlada 😝 Paroubek nam utrhl ostudu v Evrope.......na nic jineho se proste nezmuze

miluska.woolley
24. bře 2009

Ahoj holky,
tak mame za sebou dalsi den... muzu potvrdti, clovek se tomu nakupovani neubrani 😀 .

Veru, ten tvuj kurz mi pripomnel nas babykurz, kde nam ukazovala co to jsou dupacky a jak se nasazuje plenka...

Vero, my ze zacatku pouzivali hodne dupacky, bodicka a pyzamka, ale moc toho nebylo, nechtelo se mi ji porad prevlikat, kdyz byla cista. Meli jsme hodne roztomilych ale nepraktickych veci.. saticky, sukynky... vetsino podedeny tady z UK.. pro priste budu vedet. Drzim palce se scanem a tipuju na kluka.
Ted jsem se tady trosku s nakupovanim na malou rozjela, tak doufam ze to unosi...

Simi, to s tim cementem je teda sila, ale bejt to nase mala, tak se ho jeste nabasti..

Evi s tou vladou jsem to cetla a to jsem jeste dneska pri obede rikala kamaradum, ze se mi tam nelibi vseobecne chovani politiku atd... asi jsem mela tuseni ci co. Pietrovi drzime palce s praci a tobe na gynde...

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
verap
25. bře 2009

Ahojky,

Moc dekuji za odpovedi.

My si tipujeme kluka, mozna proto, ze si ho tolik manzel preje 🙂 Ale je mi to uplne jedno.
S tema vecmi to nechi prehanet, fakt jen zaklady a pak bych dokoupila. Treba ty dupacky a pyzama mi prijdou jako jedna stejna vec.

Simco - cement jeste dobry, mohlo to byt horsi 🙂

Od Vercy jsem nad kafem tahala ruzne rady, mala i mamina naprosto pohodove 🙂

Evi - drzim palce s tou gyndu.

Saza - taky se ti to krati, uz mas datum na ten velky sken?

fairy
25. bře 2009

Ahoj holky, moc Vas zdravim.
Tak koukam ze jsi se Simco vratila vporadku z dovoleny. Uz to mate doma skoro predelane? snad to bude vse ready pro baby.(mate uz jmeno?) delate to nakonec samy nebo jste nikoho sehnali?
S tema hadrikama jsme toho taky nemeli moc hlavne bodicka a ty dupacky to se unosilo nejvice a bryndaky tech bylo spinavych nejvice jelikoz mela E ten reflux.
Evco hodne setsi preju Pietrovi at uz mu ten job vyjde.
Milusko tak si to hezky uzivate v UK?
Zuzko jak jsi na tom s hledanim nove au pair nebo jdete do te skolky?
Mamka mi v nedeli odjizdi tak to bude narocne clovek si na tu vypomoc vazne zvykne.No ale ja zacnu delat jen 3 dny tak na to se tesim. Ellie se ted konecne prorizly horni dva zuby takze uz mame 4! No na 15 mesicu to teda neni nic moc.
Tak se mejte 🙂

forensica
25. bře 2009

Simco - no prisli si pro ten futon jedna holcina a dva chlapi a odtahli to fakt metrem 😀 ..asi to musel byt zazitek. Svagr (budouci) bude spat na gauci a svagrova na nafukovacce (kocourum jsme ostrihali drapy tak doufame ze to vydrzi ty 4 dny 😅 ), oba v obyvaku. Co se da delat, je to tu prtave. Teda jeste je tu moznost stanu na zahrade 😀

Heli - no vidis, a my treba dostali tunu bryndaku a vubec je nepouzivame..fakt kazde mimco je jine a tak asi Verko uvidite az se narodi co budete potrebovat 😉

Dnes jsme si vyrazily s kamaradkou autem do Bluewater. Ona ma presne o 6 tydnu mladsiho klucinu. Nakoupila jsem ve sleve v H&M a pak nejake hracky do vody v ELC, jsem moc rada.A K vubec v aute nebrecela, huraaaa, treba z toho rvani vyrostla 🙂

miluska.woolley
25. bře 2009

Veru my ze zacatku bryndaky taky nepouzivali, ale se zoubkovanim a prikrmama se fakt hodi 😉 . Hezky si to uzijte se svagrovcema. Treba jak uy je K. ted vetsi, tak ji to v aute bude bavit.

Heli, uzivame si to super, rozhodli jsme se ze M. bude koukat po nejakem secondment jobu v ramci O2, ze bychom si to tu mohli nanecisto vyzkouset. Kazdopadne s koupi baracku v Mnichove se zatim pocka...

My byli dneska cela rodinka v softplay area a ted vecer frcime s M. na posh dinner, tak se frcim namalovat alespon. Puvodne jsme chteli jit do kina na Young Victoria, ale pak M. hledal nejakou restauraci a nasel tuhle, takze kino pada, jedeme se jen precpat.

Taky jsme volali do me vysnene Rick Stein Sea food restaurant v Cornwall kvuli rezervaci a oni nepousti dovnitr deti pod 3 roky.. Jsem docela zklamana, pul roku se tesim jak tam pujdeme... 😠

saza007
25. bře 2009

Vera, na dalsi scan idem az o 6 tyzdnov - ale snad nam to rychlo ubehne 🙂

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
janauk
26. bře 2009

Ahoj holky,
teda tady je dneska takovej ficak, uplne aprilove pocasi.
Verko,ja take tipuju kluka, tak jsem zvedava jestli se trefime 😉 Uz uvazujete o jmenech?

Evo, drzim palce na gyndu a Pietrovi na dnesni pohovory.Urcite uz to vyjde.

Milusko, jaka byla vcerejsi vecere?

Je to je skoda s tim Rick Steinem a zkouseli jste jeho Cafe a Bistro Restaurant? Maji tam take uzasne jidla a mozna tam nemaji tu podminku o malych detech? My jsme naposled byli v Cafe a meli jsme namkove jidlo skoro jako v tom hlavnim restaurantu a bylo to za 1/3 ceny!
Jeee tak vy uvazujete o presidleni do UK, super. 😉

Simco to musi byt na bednu to neustale DIY. My toho meli dost minuly rok a po par mesicich mi to uz lezlo na nervy a to jsem u sebe nemela prcka a nebyla jsem 2v1. Tak snad budete mit brzo hotove.

Sazo, tak to ten 20 tydnu scan mame asi hodne podobne. Ja jdu 30.04.

verap
26. bře 2009

Jani - jmeno pro kluka uz mame, bude se jmenovat po manzelovem tatovi (dedovi) - Samuel. Druhe jmeno asi Ethan.

A pro holku nemame, to uvidime, az po tom, co bude na skenu.

A co vy, uz mate nejake jmena?

saza007
26. bře 2009

ahojte,

Jani - ja mam scan 14.05 - u nas v nemocnici ho robievaju az v cca 23 tyzdni. 😖
Simca - pohlavie vediet nechceme - asi sa nechame prekvapit 🙂

Nad menami u nas zatial uvazujem asi len ja, aj ked manzel raz za cas nieco navrhne - a to je vacsinou razne zamietnute 😀

janauk
26. bře 2009

Samuel i Ethan je moc hezky! Tak to jsem teda zvedava co nakonec na scanu vyjde 😉

Sazo, teda to je dost pozde ve 23 tydnu, co? Hlavne to cekani :(

My se take nechame prekvapit. O jmenech povidame porad. Kluka mame Rafferty, to je nas favorit a holku menime kazdym dnem. Uvazovali jste nekdo o ceskych jmenach?

januzza80
26. bře 2009

Ahojky holky,

vsem tehulkam preji at dopadnete dobre na kontrolach.
ja jsem si nechala rict pohalvi u obou dvou tehu a u tretiho si to nenecham rict,pokud to vydrzim 😀

JANAUK,moje dcre ma ceske jmeno a malej italske.

EVICKO,at manzovi vyjde ta prace a tobe dobre u gynekologa.

SIMCO,uz se ti to blizi,docela zavidim,ze budes mit miminko 😉

miluska.woolley
26. bře 2009

Holky vecere byla uzasna...

Simco my si dneska uzivali bez male, bylo to super, to se casto nepostesti. P
rarodice hlidali, ja nakupovala a M. se sel nechat zmerit na oblek na kamosovo svatbu, ostrihat, nakoupit CD... pak jsme spolecne jeste vzplenili baby gap a pumpkinpatch..
Holky asi jsem uchyl, ale nemecky obleceni na deti je takovy nanicovaty a tady je to tak krasny, mame nakoupenou komplet vybavu na leto i na podzim a dokonce zimni bundy na pristi rok ze slev...

Vero, to jsou moc krasna jmena 🙂 , mam kamarada Ethana, je to uuuzasnej chlap.

Jani, to je taky nas unikovy plan bistro nebo cafe... S ceskyma jmenama je to kriz, M. mel ke kazdemu co se mi libilo pripominky. Nakonec je v ceskem kalendari Sarlota, tak je to alespon stejna vyslovnost.

My se zitra premistujeme do Cornwallu, pokud pujde internet, ozvu se, hezky vikend vsem!!!

forensica
28. bře 2009

AHojte holky, no doufam ze se vsem vede pekne. Pisu aby jsme se vyhrabaly ze treti stranky 😀

Ja tu mam jeste do zitrka rodinu na navsteve. Je tu bordel jak v tanku jak spi v obyvaku.Pocasi taky nic moc co. Ja jsem ve ctvrtek bojovala s vetrem v Greenwitchi tak ze mi to male otocilo kocarek 😕 Ale jinak dobre. Koukam na letenky do CR a nejak se nemuzu rozhodnout na jak dlouho odletet. Asi to vidim na 14dni, dele by bylo riziko ze mi pochcipa vse na zahrade.

Tak si uzijte zbytek vikendu!