Maminky, těhulky a snažilky v Anglii a zahraničí III

slunicko2
14. lis 2008

Treti pokracovani diskuze...

Rada bych vsechny maminky, tehulky i snazilky pozadala o respektovani nazoru vsech, kteri se do teho diskuze pridaji!
Tato diskuze byla zalozena pred dvema roky jako podpora snazilek, tehulek i maminek v zahranici a melo by tomu tak zustat i nadale 🙂

Vulgarni prispevky na ucet dalsich clenu budou ignorovany. Nejsme na zakladni skole! 😉

editahlb
2. pro 2008

Jee ja ted zrtratila rozepsany prispevek, to je pech!

Vcera jsem byla u midwife - miminko porad v breach pozici, ale jinak vsechno o.k., dobre jsme si tam popovidaly, byl tam se mnou i Osian a tak se priucil, kazdou chvilku se mi ted nabizi, ze mi namasiruje zada nebo neco pro me udela, je zlaty, moc si to tehotenstvi uzivam 😵

V nedeli se mi ta sekana vubec nepovedla, zacinala jsem uz unavena a naprosto me to dodelalo, navic jsem v prubehu vareni zjistila ze nam dosel pepr, majoranka i strouhanka, no byla to fuska nejak se to pokusit zachranit a vysledek nic moc. No aspon jsem poucena nepoustet se do velkych projektu kdyz jsem unavena.

Simco to je mi lito s tou Chrisovou babickou, pamatujusi jeji fotku z tveho albumu, chudak, tak to bude muset nejakou dobu zustat na luzku, co? A psa je mi taky lito! Pes je jako clen rodiny... doufam, ze pro nej maji pojisteni, chemoterapie nebude levna. Chtela jsem se zeptat pro jakou firmu delas? Ze musis pracovat takhle po vecerech... ja jsem vzdycky tak 9 vecer myslenkove nevyuzitelna 😀

Helco doufam, ze budete mit dneska hezke plavani - ja jemse uz zacala informovat o waterbabies tady v Cardiffu, moc rada bych na to taky chodila, akorat je blbe ze ty hodiny jsou vzdycky v 10 hodinovych blocich a ja myslim ze to s tim nasim cestovanim 10 tydnu na jednom moste nevydrzime. Ale uvidime co bude.

Kato ten vas hotel zni jako z pohadky - stary zamek a s bazenem uvnitr! 🙂

Milusko jdu se mrknout na fotky cos pridala, jeste jsem ti zapomnela pochvalit ten zeleny pruhovany svetrik co jsi male upletna, moc se mi libil! Ja uz mam upletene skoro cele zada u tohosvetru pro Osiana. Pleteni je moc dobra relaxace, akorat na to mit vic casu..

Tak se zatim mejte!!

janno
2. pro 2008

Ahoj vsem. Chtela hodit oznameni o zalozeni Ceskoslovesnkeho svazu zen v Cambridgeshire(plus suffolk, norfolk... 😉 ) skupinka ceskych a slovenskych mamin, ktere se pravidelne potkavame. Pokud by se nekdo chtel pridat, napiste mi do SZ, nebo na anno22@seznam.cz. Pekny den vsem

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
slunicko2
autor
2. pro 2008

dobry vecer holky 🙂
vubec se mi neslo pripojit k nikomu na sit. Tak jsem se pripojovala jen pres t-mobile, ale ten ma social sites blokle :(
nastesti se tu toho tolik nenakecalo 🙂

Simco, ja s tou velikosti backurek taky moc nevim. Mohla bych se mrknout, jestli tam nebudou cm. Dnes jsem se na ne divala, jsou vyssi, ale jestli jsou pres kotnicky, to si nepamatuju. Zkusim je nasadit Seanovi zitra 🙂
Tak aspon, ze O nasla ta GP malicky zanet v ousku. Ty pry casto zpusobuji horecky a zvysene teploty.
Snad uz v krvi nic nenajdou a O bude v poradku. Dala mu na to neco?
Jinak Chris je s tim vyrizovanim fakt skvely!

Kato, az takhle ti nico splha? Seanovi zatim staci mit vyhled z okna, tak se sape jenom nahoru na sedacku. Az ted ho zacina zajimat i zidle. Ale mozna je to asi i tim, ze nas vidi si na ni stoupat, jak porad neco stehujeme na pudu a tak.

Helco, moc gratuluju k prvnimu zoubku! 😵 V satech se nam pak ukaz!
Kdy se vlastne vracis do prace?

Edi, jen si tehu uzivej! Je fajn, ze se manza takhle stara 🙂 Me sekana taky nejak nejde 🙂 Drzim palce, at se mimco pretoci!!!!

Milusko, ta pani v hrackarne mela pravdu. Uplne jsem zapomela, jak to na zacatku seanovi v kuchyni na linu ujizdelo s tim vozitkem. Ale rychle se s tim naucil. Jenze my mame vsude prevazne koberce, tak me to tolik netrapilo. U vas by to bylo horsi. Pani prodavacka vam dobre poradila 😵
K navy manzelkam.... Louise je 37, nebo uz vic... Ted si nepamatuju. Oni tady o sebe ty manzelky vubec nedbaji! Jenom par jich tady ma nejaky smrnc... Mam z toho docela deprese! Na jednu stranu jsem rada, ze je to tu s modou takove dost lezerni, ze nemusim non stop utracet za posledni modu, jako ve swansea.
Dost holek je tu o dost mladsi nez ja, ale nedbaji o sebe. Tim myslim vlasy neupravene, zadny make up, oblecene chodi jenom v jeansech a sportovni bunde...
Ale treba Zoe, ta je zase hodne smrncovni. I s briskem vypada skvele!

Ted k Zoe... Tak mala se ji nakonec otocila! Ale zase ma vysoky tlak a protein v moci. Takze musela nastoupit do porodnice a ve ctvrtek ji budou vyvolavat porod. takze bude rodit tyden a kousek pred terminem.

Daz nakonec nikam nejede, dostal dovolenou. Teda, je 5th watch, ale pry do prace nemusi. A od 28.1. ma mit dva tydny volno, ale to se asi zmeni. Tak jsem rada... Protoze pak budou pryc hodne casto a Sean by ho skoro vubec nevidel.

Taky nam konecne dorazila nova telka. Ve ctvrtek se to daz bude snazit pripevnit na zed. Tak jestli mate nekdo nejakou radu ohledne montaze do dute zdi, tak sem s tim 🙂

Dala jsem do alba fotky hor, co se nam poradilo za jizdy nafotit mobilem. je to od nas z mesta. Padal snih.
Fotky domku mam take, ale musim je zmensit...

Nekdo se ptal, co budu pect za cukrovi. Tak letos tomu tolik nedam... Jenom slepovane linecke, kakaove pracny, vanilkove rohlicky. To je asi vsechno... Jsem na tom metforminu, tak aby to vubec nekdo jedl 🙂

forensica
2. pro 2008

Ahojte, jen vas v rychlosti zdravim nez odpadnu do postele. Za posledni dve noci jsem dodelavala jednu prezentaci a jeste tomu neni konec. Ale dnes jdu driv a smitec.
Dnes jsem byla cely den ve skole a pak jsme sli jeste na veceri s tatkou, strejdou a Bjornem. Bylo to narocne,ale snedla jsem celou pizzu 😀 Fotky z oslavy jsou tady, kdyby jste se nektera ukrutne nudila a uz nevedela co roupama delat tak se na to mrknete http://bjrn.net/gallery/B-b-day
V nedeli jsme byli v Leeds castle, tak asi dodam jedno pupkate foto.
Nejak me posledni dobou zacalo priserne vadit, kdyz mi moje ceska rodina vyklada ze jsem se konecne spravila a nejsem tak vyhubla jak byvam. No bodejt, kdyz jsem v osmym mesici! Ale pro ne jsem ted akorat. Ach jo, lidi u nas maji uplne jina meritka na telesny spek.
Jinak se mejte krasne, ja se tu snad ukazu ve ctvrtek az odjede tatka. Pa

slunicko2
autor
3. pro 2008

ha, tak tady ma nekdo v okoli stejny monitor! Vidim postylku nekoho jineho. A zrovna prebaluji! Tak to si musim davat pozor, abych se u te nasi postylky neproducirovala naha! To by me zajimalo, kdo to je!

Verco, ja se urcite juknu, az budu mit lepsi pripojeni. Ted je to fakt na prd.

Jooo, cesi maji jina meritka, co se speku tyce 🙂

slunicko2
autor
3. pro 2008

taky je u vas tak nadherne? Tady je uplne vymetena obloha uz nekolik dni. Je teda zima, -3C a vsude namrznuto. ale je krasne...

editahlb
3. pro 2008

Ahoooj, tady v zemi draka je taky krasne! 🙂 Zuzko ty fotky s horama jsou paradni, mate tam nadherne okoli! S tim moniterem a postylkou jsem to nepochopila - jak muzes videt nekoho jineho?

Milusko vase profi fotky taky super, Lottynka je na nich tak miloucka!! A taky nevim co je to GNO...
Kdepak se dneska toulas?!

Simco dik za odpoved, s tim breach porodem fakt nevim, poporavde receno ja o tom jeste vubec nic nevim, neni to pro mimco prilis velky stres? Bala bych se vykloubeni rucicek, nalomeni klicnih kosti a pod? 😨 At se deje co se deje rada bych co nejmene stresu..

Verco tvoje fotky jsem taky prohlidla, oslava vypadala suprove a vim ted taky, jak to vypada u vas v obyvaku 😀 Co jste to tam meli za miminko? Joo a ten dort se ti fakt povedl!!

Ja jsem tu v praci jen dnes, zitra pul dne (am) a v patek jedeme do toho vaseho 'Big Smoke' Londyna pro novy pas. Objevila jsem tam v okoli obchod s cekymi potravinami tak se tesim koupit si Granko. Pak se nam snad podari dokoupit par drobnosti pro rodinu pod stromecek a utratit vauchers co mame jeste ze svatby do J Lewise. Verca rikala, ze tam prodavaji plenky tak to omrknu 🙂 Mejte se!!

slunicko2
autor
3. pro 2008

Edi, ten video monitor funguje na principu wireless. Takze to v podstate ten signal muze chytit kdokoliv. Ted uz maji ty monitory az 3 kanaly, aby se prave zamezilo tomu, ze ti to bude preskakovat. Ta dalsi zenska to ma na jinem kanalu, ale obcas se to proste skrizi... Myslim, ze bydli naproti, protoze kdyz to tam nasmeruju a mam to na dalsim kanalu, tak to chytam naprosto ciste..
Musim rict, ze ma v detskem pokojicku poradny bordel! 😀

Milusko, jdu se juknout na ty fotky. A zkusim i ty Verci...

Edi, ja bych taky asi do normalniho porodu s mimcem breech nesla. Sice se to nekde jeste dela, ale na co, kdyz existuje c-section. Ja jsem tu popisovala ten porod kamaradky (verco, dal to necti), tak te na to prisla midwife u apolinare asi az pri porodu... nebo jestli se mala spatne natocila az behem porodu, to nevim... mala mela zlomene obe klicni kosti... ale miminkum to nevadi, protoze je nemaji tak pevne (bless them though).

forensica
3. pro 2008

Zuzi, dik za varovani 😉

Haha, je to sranda ze se napojujes na nekoho jineho. Tak se vlastne zjistil ten desny pribeh tech mlacenych deti v CR pred nejakou dobou. No kdyz tam maji jen bordel, tak to jde 😉

Edito, my jsme se o breech ucili v CR jako ze se to normalne rodi,ale neni to nic moc. Ja bych se snad nejvic bala toho ze mimi bude skoro cele venku a bude tam uvizle za hlavicku a skripne si pupecnik. Ale ja myslim ze mas jeste spoustu casu na to aby se prcek otocil 😉 Dik za pochvalu dortu, byla to takova zplacanina ale moc dobra a o to jde. To mimi je od me zname polky, co rodila ve 37tt, jesli si pamatujes. Malej uz ma 2 mesice. Kdyz bych to brala dle jejich meritek, tak ja bych rodila za 3 tydny. No podle toho jak se mi tam mlada mele, tak bych rekla ze uz by i vic mista brala 😀

Tak jsem si dnes dala na cely den pohov. Nejak to bylo posledni dobou narocne a tak jen vegetim. Zajedu do obchodu, uvarim chlapum polivku a trebas i neco malo upletu ze svetriku na ktery uz jsem nesahla tak od zari.

kaata
3. pro 2008

Ahojky. Zuzko no ty tam jses teda hotovej CIA agent!! 😀 Taky mi tohle pripomnelo tu desivou story o tom tyranem chlapeckovi v CR. Jeste ze my mame jen ten zvukovy monitor - u nas muzou maximalne slyset jak Nikysek chrape!

Edit ja jsem ze zacatku taky uvazovala jestli bych sla do breech porodu - ale mne by to v nemocnici ani nenechali ; aspon tak mi to tehdy rekli. Co se tyce mista na otoceni...v mym pripade mi tehdy zase rekli, ze kdyz jsou mimca v brisku dost mala (muj pripad), tak kdyz se uvelebi breech tak je zase dost velka sance, ze tak i zustanou. Z toho duvodu nedelaji u mrnavych miminek ECV (do toho bych stejne nesla), ze se prej stejna pak otoci zpatky.

Verco, ty znis ted jako hotova housewife - vareni, pleteni...nesting instinkt jako hrom co?

My jsme meli vcera ve skolce "SRPS" 😀 😀 . Proste takovy rodicak - Open Day - tak nam povidali vse o tom jaky dela Nico progress, co presne delaji, hodne fotek z jejich aktivit, jeho osobni folder s poznamkama o vyvoji atd. A k tomu bylo mingling se sklenkama s vinkem (to se mi libilo 😎 ) Tak jsem z toho mela moc dobry pocit, myslim, ze snad nejhorsi mame za sebou, Nico tam vsude lezl, ukazoval mi hracky, fotky atd. Uz ani rano neplace. tak mam takovou radost. Zato jim tam strasne moc ji!! V jeho daily reports ma casto, ze dostal pridano, dve porce a podobne...tak uz si s Mikem rikame, ze nam musi brzy prijit dopis, ze nam zvysujou poplatky 😀

Tak zpet do prace, dnes tu mam naseho ceo, tak je to tu zase vzhuru nohama. Helco, uzij si zitra ten pracovni obed, pozkej to tam bude mit Ellinka chuvicek!

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
forensica
3. pro 2008

kati, ja jsem vzdycky byla takova domaci 🙂..Akorat uklizeni me az tak moc nebere, to delam kdyz uz je opravdu spina videt 😅 Ale vareni me chytlo az ted nekdy nedavno a je super kdyz dojel tatka s brachou jelikoz oni jsou kluci z dediny a sni vse a jeste si pomlaskavaji 😀 To jsou moji lidi.
Zajimave s tim breech.
Ja jsem zase zrovna dnes cetla v te me hypno knize o posterior pozici a pry jsou ted castejsi kvuli zivotnimu stylu zen. Co si jen tak zbezne pamatuju je ze sezeni na gauci s nohama nahore posterior podporuje. Nejlepsi je pry sedet zprima nebo obrkocmo na zidli a zasadne lezet na boku. A to pry ma fungovat i na breech. Ale kdo vi, holky tu jiste zkousely vse mozne a prd.
Ja myslim ze mlada je urco hlavou dolu, jelikoz dostavam kazdou chvili pod zebra takove vlnobiti.

miluska.woolley
5. pro 2008

Ahoj holky, tak jsem tu par dnu nebyla a koukam ze ani neni moc co docitat 😀 .

GNO=girls night out, tady se to bezne pouziva, tak jsem myslela, ze to je ustalena anglicka zkratka.

Helco, kdy teda nastupujes do prace? Ja mam ted smiseny pocity, na jednu stranu jsem rada ze jsem s malou doma, ale na druhou stranu kdyz vidim jak kolem mne jdou vsichni do prace, je mi to trochu lito.

Edito, my to nase plavani mame taky tak a vzhledem tomu ze porad nekde litame, taky vzdycky par hodin prosvihneme. Ale co uz 😉 .
Tady v Mnichove rodi breech jen jedna klinika, ostatni maj strach, ze pry to je nebezpecne pro miminko a co kdyby je nekdo zazaloval. Taky mi rikal primar, ze tim jak uz se to leta nerodi prirozene, nikdo s tim nema zkusenosti... a pro prvorodicku nedoporucuje, vzhledem k tom ze nevi jestli by proslo. Cimz jsem te teda nechtela odradit, pokud do toho chces jit.

Zuzi, to je zajimavy s tema manzelkama, ja si fakt predstavovala ze jsou vysvihnuty, spis jako modelky. No alespon mezi nima vyniknes. Jak to jde s Metforminem? Ja byt tebou tak uz nepecu, u nas uz se snedlo a nic vic pect nebudu, koupila jsem pernicky a maly balicek kupovaneho cukrovi, peclive schovala, jen pro navstevy.
To je legrace s tim monitorem. My mame ten DECTovy, takze nastesti dite od sousedu neslysim 😀.

miluska.woolley
5. pro 2008

jeste jsem zapomnela vcera jsme byli s M. na veceri, malou hlidala aupairka od kamosky. Sice jsem puvodne premyslela, co vsechno se muze stat, ale nakonec jsme si to moc uzili.

a chtela jsem okopirovat cast rozhovoru s Evou Jenickovou co jsem cetla dnes rano. Mozna si vzpomenete, ze jsem tu neco podobneho kdysi psala ja...
"Cesi maji jeste jednu narodni vlastnost, kterou nechapu a tou je stezovani. Ve vsem je nejaky problem a vubec si neuvedomuji ze ziji v krasne a pohodlne zemi, kde se navic tolik nemaka, jako jinde a zije se snadneji..."

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
forensica
5. pro 2008

Simco, no pry to je logicky jelikoz vlastne zadicka jsou tezsi a tudiz se tam prekuli gravitaci. No ja mam rozhodne mladou jaksi bokem. V pravo mam bouli, kope me do pupiku a hlava dole. No to jsem zvedava jak se jeste vykuli.

Letos nepecu (jako ostatne kazdy rok dosud),jelikoz mi mamka poslala asi 3kg cukrovi po tatkovi. Se mam co 😀

Tak pa, dnes si zajdu do holice, mam uz ofinu jak hitler tak at nejsem za blbce na vanocnich fotkach-pranich.

fairy
5. pro 2008

Ahoj holky moc Vas zdravim.
Tak Vanocni obed byl pryma E si to vazne uziva kdyz je kolem ni rozruch ona proste miluje spolecnost 🙂
Do prace nastupuji 5.1. tak uz je do presne za mesic ☹ no jsem na to zvedava.
Simco ty takhle peces? To jsi teda dobre ja jsem prave zadelala testo na pernicky kady rok delam pernikovy stromecek a par dalsich kousku. No jeste chystam mandlove hvezdicky a asi vanilkovy rohlicky jo a dorticky ty ja musim mit.
Tak jsem ve stredu mely 8 moths check-up. Ellie je sice 11 mesicu no ale co nadelam. Vse je pry vporadku proste to bude nelezave dite!
Milusko chtela jsem se zeptat jak ti to jde s tim nocnickem. e ted hodne uz chodi curat do nej a vcera se tam porve vykadila to jsou radosti 😵 Jak dlouho ji tam nechas sedet?
Tak krasny vikend 🙂

fairy
5. pro 2008

Holky jeste jsme se Vas chtela zeptat jetsli jste nechavali rpcky ockovat tu MMR dohromady nebo zda jste si zaplatili aby to bylo zvlast? ja premyslim ze to necham zvlast.
Tak hekzy vikend

weronika22
6. pro 2008

manchester okolie je tu niekto?

miluska.woolley
6. pro 2008

Simco Oskarkovi vse nejlepsi k narozeninam. Doufam ze jste meli krasnou oslavu 😵 .

Helco, u nas je to s nocnickem tak, ze kdyz ji tam posadim, skoro vzdy se vycura, po snidani i vykaka, ale sama nema tuseni no a kdyz jsme venku, tak to jde do plen. Takze nevim co bude dal... ale nehrotim to.

My porad jeste nemame tu dalsi autosedacku, ale taky bych chtela to Tobi.

Kde jste vsechny? Ja mam vikend ve znameni dobreho jidla a alkoholoveho opojeni, ani nechci videt nasledky 😀

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
editahlb
8. pro 2008

Ahoj kocky,

Milusko vecernicek me pobavil 😀

Simco prosvihla jsem Oskarkovy narozeniny, tak jeste dodatecne VSECHNO NEJLEPSi!! Jak vam ten rok s miminkem/ batoletem ubehl? Asi rychle, co? Me vzdycky ten prvni rok prijde jako strasne progresivni (u vsech mych kamaradek co mely nedavno deti), takove bezmocne skoro nic se narodi a v jednom roce by je clovek ani nepoznal! Ja uz jsem tak zvedava co to bude a jak se nam spolu povede.. 😵

Z vikendoveho vyletu do Londyna mam novy pas, breast pump, Granko,mlety mak a ukrutnou bolest v zadech. Uz si asi mesic rikam, ze si musim poridit batuzek a ne vsechno nosit v tasce na rameni, ale nepodarilo se mi najit zadny, ktery by se mi libil. Tak to ted mam..

Kato proc by jsi do toho ECV nesla? Je to kvuli tomu, ze je jen mala sance, ze by se tam miminko v te spravne pozici udrzelo a tak ti to prijde zbytecne - nebo jeste nejaky jiny duvod? Moje mimico je pry taky mrnave, ale zatim teda neplasim, ze je v breach, pokud jeste bude po vanocich, tak me to bude mzret. Vcera jsem zacala delat ruzne cviky a naklonila jsem si zidli v praci tak, abych mela kolena niz nez zadek. Snad to pomuze.

Dneska musim dokoupit par sladkosti a poslat balicky do Cech rodine k vanocum, posledni den k odeslani balicku (do CR) je tato streda a tak to nechci prosvihnout. To je tak asi vsechno, mam posledni dva tydny v praci, z cehoz ten druhy je to sama party, takze pohoda, pak se to tady na 2 tydny zavira apak uz jen 2 tydny v lednu a koncim. Fakt se uz nemuzu dockat.

Zatim ahoj!!

miluska.woolley
8. pro 2008

AHoj holky, tady je teda opravdu mrtvo. My mame za sebou alkoholovy vikend s kamoskou a jejim pritelem, teda sice tu jeste jsou ale sli nakupovat. Ted se budu minimalne tyden vzpamatovavat.

Edito, moje kamoska na tom ECV byla, nepovedlo se, rikala ze to bylo sileny a ze si to pak vycitala a mela strach aby mala byla v poradku.
Mne ho pak ani nenabidli, mala lezela blbe a mela jsem malo plodovky, ale asi bych do toho taky nesla.

Kde jsou vsichni ostatni?

fairy
8. pro 2008

Ahoj holky,
teda koukam ze tu nikdo pres vikend nebyl!
Oskarek mel peknou party tak si to snad uzil takovy rozruch 🙂 No za chvili to ceka nas.
No ta MMR byla link k tomu autismu nebo ne? asi to ale delit nebudu.
Holky knocene jsem tu objevila diky Kate slovenskou kocku kadernici bydli nedaleko me je uplne super tak jsem byla tak rada ze mam konecne dobry sestrih z Aglie a nemusim jen cekat az pojedu dom 🙂
Tak vcera sjem zacala pect cukrovi dnesk se chystam pokracovat.
tak hezky den

kaata
8. pro 2008

Ahoj holky, moc se omlouvam, nejak jsem nemela cas posledni dny na konika. Doufam, ze jset mely fajn vikend!

Oskarova party byla moc fajn, par fotek uz je pridano! Myslim, ze to bylo ve znameni auticek...to uz to u vas Simco bude za chvili vypadat jako u nas - parkoviste 😀 Fotky tady - http://www.flickr.com/photos/kaata/sets/7215761.... Coz mi pripomina, ze jsem pred casem pridala i fotky z party u Helci a zapomnela jsem to napsat.

Jinak nas vikend byl nabity k prasknuti, jeste ted si pripadam ovinena z toho vseho alkoholu za cely vikend (Milusko, asi jsme na tom podobne 🙂 ) Meli jsme brunch s kamarady co se stehuji do Portugalska a vcera pak byli bruslit u Hampton Court Palace a vecer na sousedske party u sousedky - to se nam po par sklenickach krasne druzilo 😅 😵

Jinak s tim ECV - Edito, ja bych do toho prave byla nesla kvuli tomu riziku, ze to muze distress baby - a nekdy to nakonec konci porodem - tak jsem radsi chtela elective nez emergency c-section. A u malych deti to nedelaji (aspon u nas v nemocnici) prave protoze kdyz tam maji dost mista, tak se pak vetsinou otoci zase zpatky.

Helco, to jsem rada, ze jsi s tou kadernici spokojena, uz se tesim na tvuj sestrih! Myslim, ze ji nakonec taky vyzkousim - po letech u me stejne kadernice u Toni & Guy uz mi zacalo vadit, jak mohutne a neustale zvysuji ceny... To je na to my koste na hlave uz trochu moc a zbytecny.

Jinak mam napeceno pet druhu, ale vsechno, co jsem letos delala, jsou experimenty, tak nektere podle toho vypadaji 😀

simona.w
Autor odpověď smazal
Zobraz
miluska.woolley
8. pro 2008

Kato, super fotecky, Nico se za tech par mesicu silene zmenil, uz je to velky kluk 😕 . A Elinka je proste uuuzasna.
My taky byli vcera na Brunch, M. pozval par (17) lidi na oslavu narozek, ja pekla carrot cake a mooc se povedl, ale zase jsem se klepala, jestli bude dobrej. Pak jsme to vzali pres par vanocnich trhu, svaracky....

Simco, mas vic fotecek z party?

slunicko2
autor
8. pro 2008

Ahoj holky,
zdravim vas po vice dnech, kdy mi zkolaboval notebook :( O vsechno jsem prisla. Inet budeme mit az ke konci tydne.

Simco, jeste jednou prejeme Oskarovi vsechno nejlepsi k narozeninam! Na fotky hned juknu!

Rada bych vas docetla, ale ted vsechno preinstalovavam a vyplnuju dalsi app. forms.

Snad se vsichni mate fajn 🙂