Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

johanka007
11. srp 2009

týýý jo,tak dávej Adi majzla,atˇsebou ještě neřízneš........ 😉 tedˇjsi asi hodně nemotorná.30tt+ta ortéza 😕 Už 30 tt...za pár týdnů mamina.Těšíš se?? 😕 😅 😅 Jooo,jak jsi to teda nakonec zaonačila s tím pohlavím???Nechala sis to říct...jestli pindík,nebo pipinka?? 😀 😀 😀 😉 Nebo to bude překvápko?

nensy
12. srp 2009

nazdárek holky dobré ránko 🙂

liviky
12. srp 2009

brý ráno......holky co blázníte,v tom vedru a tkový úrazy.....
...a co že Vy ste si nensy pořídili psa?
...mě dnes nák holky vychrupkávaly....Viki sice ted už vstala ale Lili ještě chrupká 😀

nensy
12. srp 2009

no jo pořídili ale ne buldoka 😀 to by ho měl white na sváču 😀

liviky
12. srp 2009

Whitík si takových nevšímá....skoro je ani nevidí! 😀 ....a co to je,fena nebo pes?.....a jak se jmenuje?..a co na něj děti?

nensy
12. srp 2009

🙂 livi je to pes 🙂 jmenuje se SEMI.nela ta furt za ním lítá a lukáš dobrý nebojí se

adellaide03
12. srp 2009

Ahoj holky,¨Johanko ne pohlaví stále nevíme a necháme to jako překvápko až do konce. To víš, že se na miminko strašně těšíme jen doufám, že ještě v bříšku nějaký ten čas pobude ať si zvládnu vyléčit nožičku.Ortéza - jak bych Ti to popsala vypadá to asi nějak tak. http://www.sportex.cz/chranice/rehband-orteza-k... akorát, že já to mám delší mám to na čtyři suché zipy.

maicky
12. srp 2009

AHojky holky 🙂 Tak jsem na chviličku zaskočila vyzjistit co je tu novýho a koukam, že je to tu skoro samej úraz 😨

Adélko: Tak teď se hlavně opatruj, ať už se ti nic nestane 😉 Ty jo už 30tt, to už to máš za pár 🙂 Utíká to hrozně rychle, jsem zvědavá co tedy budete mít 🙂 A co jména? už jste vymysleli?

Ivi: Tak to máte doma veselo 😀 Se nedivim, že za nim Nela běhá 😀 😀

lenkakubickova
autor
12. srp 2009

Ahoj holky 🙂 Jen tak rychle to tu prolítávám, že by to tu konečně začalo žít? 😉 😅
Koukám,že jsou to tu samé úrazy 😲😲 Tak to já hlásím,že žádný úraz nemááám 😀😀

Ivuš: vy jste si pořídila pejska? 😕 😀

Adélko: jejdaaaa,buď na sebe opatrná! Hlavně,že jste s miminkem oba v pořádku 😉 🙂

Miruš: to jasný,že nestíháš,jen si užívej dětiček,to je 100x lepší než PC 😉 🙂 🙂

Ahoj livi a johanko 🙂

Kde jste odstatní???????? 😕 😕 😕 😕

johanka007
12. srp 2009

Zdareeeeeeeeeeec křepeličky 🙂

Ajo...tohle.Pořád lepší než sádra 😉Musíš asi ležet co? 😒A co kočár do hor...už je vybranej,nebo ještě ne-e? 😠 😀

liviky
12. srp 2009

týýý jo tak ted to tu ožilo 😀
..a nensy jak je starý Semi?

adellaide03
12. srp 2009

Verčo jo jo letí to hrozně. V pondělí jsem z toho byla na nervy, ale teď už si zvykám takže snad to bude OK. Neboj teď už si dávám pozor moc chodit nemůžu jen o berlích takže většinu dne jen sedím tak snad už se mi nic nestane. Pokud jde o jména tak nějak přítel vymyslel, že by to mohla být Amálie a společnými silami jsme se dohodli na Kristyánovi, ale ještě uvidíme.
Johanko kočár a ostatní věci se měl vybírat právě v to osudné pondělí takže zatím stále není vybraný. Jen ležet nemusím mám berle takže můžu skákat po jedné noze, ale moc neskákám i kvůli mimiškovi většinou sedím mám podloženou nohu a buď si čtu nebo jsem na netu a sháním věci na mimi aspoň přes ne (teda co jde).
Leničko a jak se cítíš Ty? Brzyčko Tě čeká testování tak mocinky s mimiškem věříme, že nám přijdeš napsat jen ty nejpozitivnější zprávičky.
Kde jsou ostatní? Mirka a Zuzka jsem občas zajdou a Andrejak říkala něco o tom, že teď delší dobu nebudou mít ne.

nensy
12. srp 2009

ahoj leni tak co jak se těšíš na testování 😕

livi je mu přesně 8 týdnu

lenkakubickova
autor
12. srp 2009

Adélko: už asi třetí den mám šííílenou migrénu,že mám chuť hlavou prorazit teď ☹ ...dnes je mi i na zvracení a teplota stoupá, takže to vypadá nadějně 🙂 Testovat budu v Pá ráno 🙂 Takže Amálie nebo Kristyán? 🙂

nensy
12. srp 2009

verčo veselo je kor když tedkon nemužu moc chodit 😝

liviky
12. srp 2009

leni tak držíme Pěsti 😉

nensy - tak to je fakt pidi kulíšek,já myslela že ste pořizovali Nelče králíčka a Vy máte hafanka....teda jestli se to tak dá říct 😀

lenkakubickova
autor
12. srp 2009

Ivuš: jojo,těším se,už ay byl pátek!!! Snad nám to vyjde 😵

adellaide03
12. srp 2009

No Leni to vvypadá opravdu nadějně. Tu hlavu Ti ale opravdu nezávidím protože já mívala migrény před těhu a byla to síla. Teď v těhu naštěstí ani jednou tak kéž by to vydrželo i jak se prcek narodí. No Leni zatím ty jména nejsou ještě úplně stoprocentní tak se může stát že vám napíš SMS že se mimi jmenuje úplně jinak, ale zatím to tak vypadá.

liviky
12. srp 2009

nensy - a taky budee hafanovi kupovat oblečky?.....na ty jorkšíráky toho je snad víc jak na děti,teda aspoň u nás 😀

nensy
12. srp 2009

určitě to vyjde uvidíš 🙂 a jak ti je náký příznaky ale to by bylo asi brzo co

maicky
12. srp 2009

Adélko: Jo jo, ortézu znam. Mam problémy s meniskem v koleni, tak jí nosim docela často, hlavně přes léto. Ale mam naštěstí tu s kloubem 🙂 Teď na zimu si budu muset dojet pro speciální ortézu, aby sme mohli na hory lyžovat, jiank by mě doktor s tou obyčejnou nepustil.

Leničko: Tak to máš stejný příznaky těhu jako já 😉 U Dády i u Tomíka mě ze začátku bolela hlava a pak se to asi po tejdnu uklidnilo, pak to ještě párkrát přišlo, ale už zabral paralen a pak to zmizelo úplně a migréna se mi objevila zase až týden před porodem 🙂 Páteční testík jistě bude krásně zabarvenej 😉

Ivi: A kdo venčí, když nemůžeš tolika běhat? A nejhorší je, že s tim štěnátkem se musí běhat každou chvíli.

liviky
12. srp 2009

adel a chcete Amálie nebo Amélie?.....ono je spousta krásných jmen,ale nejhorší je se dohodnout 😅

nensy
12. srp 2009

no livi mi máme jak králička tak psa 😀 jo koukala jsem že na ně maj oblečky .vašek chtěl velkýho ale jsem řekla že bud toho nebo nic

adellaide03
12. srp 2009

Leni ty brďo to je teda grafíček.
Veru já mám tu neohýbací a stejně se mi zdá, že by to mělo být upevněno ještě víc tak přemýšlím, že si to zavážu obvazem. Zeptám se švagrové je doktorka tak snad mi poradí.
Livi já bych chtěla Amélii, ale přítel Amálii takže ještě uvdíme.

liviky
12. srp 2009

no tak jasně,však si viděla jak sme byli u Vás jaký je Whitík tele a dá fakt zabrat ikdyž je to zlaté psisko.....já ale osobně bych brala jen králíčka než jorkšírka....to je fakt moc malý,teda na mě!.....no a je fakt,jak to ted děláš když nemůžeš chodit a to štěněcí mimčo potřebuje tak co cca 2-3 H. ven?

leni - moc těm grafům nerozumím,ale stoupá tak je to fajn ne?....a hlavně dole ta věta v druhé tabulce...objevena slaboučká //....no supeeeer 😉 🙂

liviky
12. srp 2009

adel mě se taky líbí víc Amelie.....máme hned vedle jednu v baráku 🙂 ......nám se líbili dost ujetý jména,ale chvála bohu to vyhráli ty nejkrásnější a k našim cácorkám nejtrefnější 😀

nensy
12. srp 2009

to jo ale hodnej 🙂 já vím že máte rádi velký 😀 no co dělám chodím sním ven mám to od včera tu nohu vašek sním byl venku než šel do práce a pak já ráno a tedkon pujdu až nela usne stejně na to stoupám pač kdo by uvařil a starl se o děti

nensy
12. srp 2009

leni tak koukám že už jsi zkoušela testík tak to je super

liviky
12. srp 2009

no jasan,ale Vy tam máte doszt vysoký schody se ti musí blbě chodit ☹ .....no ono při nejhošímse dá jorkšír naučit do vany,ale to je podle mého dost divný 😖 ....ale všechny miminka i ty štěněcí sou nejkrásnější...WHitíka sme si vzali když měl 7 týdnů a měl 7 kilo 😀 ...ale taky to byl krásný nemotorný uzlíček 🙂 .....já mu vidím ty štěněcí rysy v té jeho tlamě furt 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru