Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

adellaide03
20. srp 2009

Zuzy já chci teď taky nějaké věci pokoupit přes net. A kočárek a některé věci chceme koupit v Polsku hodně známých si to tam chválí, že tam jsou dobré ceny a taky máme to docela blízko takže se nám to vyplatí. A prý uznávají i reklamaci takže to zkusíme takto. Jo to jo hezky se starali a byli milí. A jsem za to ráda, ale taky mě to dost vystresovalo takže nemělo cenu měřit tlak dvakrát. Je to hrozné když vím, že mám syndrom bílého pláště a nevím jak jim to dokázat. Tak ta moč je uklidnila protože byla v pořátku.

nensy
20. srp 2009

tak segra je už v porodnici je otevřená tak čekám kdy to bude 😀

liviky
20. srp 2009

holky ahoooj 😉
...teda Vás dočíst to je zápřah 😅
tááákže........Leni supeeeer,držím pěstičky pořád......je to náderný pocit že jo?.....hned sem si vzpoměla jak sem z toho byla na měkko já když sem se dozvěděla že sem těhu 😀

..nensy..tak ať to má ségra rychle za sebou a teta ty se doufám co nejdív pochlubíš 😉 🙂

..adel...teda ty si to užíváš....bobku,ať je nožka co nejdřív v pořádku 😉

...jinak mě dnes odjela Viki s babi na chatu a bude tam asi týden nebo i víc.....a eknu Vám,že je tu doma náký až moc velký klid 😅 ....a Lili je taky jako andílek když je sama,ale pšššššt ať to nezakřiknu 😀

...no a se zádama mi už je o mnoho lépe...včera sem natáhla koberec v předsíni a dnes v obýváku a začala sem piglovat pomalu celej byt.....prostě udělák takovou generálku všeho....nák mi to tu přijde děsný,jen pokojík od holek je nááádhernej 😀 ....tak sem chytla amok na úklid,tak doufám že si tu páteř nebloknu znova!

..no nic,du se ntáhnot k telce a dát si trošenku vínečka....dobrou 🙂

nensy
20. srp 2009

ahoj ivi no to doufám se těšším až si pochovám mimčo 🙂
no vidíš tak to dáš aspon všechno do pořádku když máš doma jenom jednu

nensy
21. srp 2009

nazdárek dpbré ránko 🙂

tyntyna
21. srp 2009

dobré ráno
Ivu jak se máš? Už se sestře narodilo miminko? Mě se mamka ptalajestli , už mám zbalenou tašku. Samozřejmě, že nemám 🙂 tak mi říkala, že teď od mého kamaráda manželka porodila o 3 týdny dřív. Tak si asi tašku zabalím.

Leničko je to moc dobře, že to HCG stoupá, uvidíš, že všechno bude v pořádku. Moc se těším na tvojí fotečku miminka nebo miminek z ultrazvuku. 🙂

Adélko, tak aspoň, že si tě v té nemocnici nenechali. Je dobře, že jste v pořádku. To je super, že víš jak se miminko velký já to vůbec nevím. Jen mi vždy řeknou roste dobře.

nensy
21. srp 2009

ahoj jani ne ještě se nic nenarodilo šla si pro další tabletu na vyvolání tak snad už dneska 🙂 no on to má každej jinak právě já jí měla zbalenou snad od 5

tyntyna
21. srp 2009

Ivu tak snad to bude mít, už dnes za sebou. Já jsem si tašku zbalila v 37 tt a Péťa se narodil 39 tt. Dnes si chci tašku raději zbalit už mám dost často poslíčky, ale ve středu jsem byla na kontrole tak se zatím neotvírám tak je to v pohodě. A hlavně strejda odjel na týden na dovolenou tak doufám, že tam miminko ještě vydrží. 🙂

nensy
21. srp 2009

tak to je dobře třeba to taky bude dřív no 🙂 tak tě odrodí někdo jinej to nevadí

tyntyna
21. srp 2009

No to doufám, že dřív to nebude. Raději abych u porodu zase měla strejdu, tam mám jistotu, že kdyby to nešlo tak mě dlouho trápit nenechá. A byly jste někde na dovolené nebo na výletech? A co děti?

nensy
21. srp 2009

jo jezdíme po víletech furt byly jsme v zoo v troje

nensy
21. srp 2009

a co kolik jsi už přibrala

tyntyna
21. srp 2009

Tak se taky chceme jet podívat,ale pořád jsou vedra tak to odkládáme. Přibrala jsem 10 kg.

nensy
21. srp 2009

tak to jsi moc nepřibrala to je hezký

luci1980
21. srp 2009

Ahojky holky,
krásné ráno.
Ty vedra 😝 , včera jsme byli celý den fuč, první kontrola v nemocnici s Any, pak zoologická, pak na zahradu k rodičům, no měla jsem dost 😀

Leničkoooo, hurááá. HCG nádhera 😵 😵 😵 Kdy jdeš na utz? Už se těším na fotečkuuuuu 😵 Potichounku gratuluji a přeji krásné a pohodové těhulkování 😵

Tynty, ty už to máš taky za pár. A ještě není zabalená taška? Tak fofr balit 🙂 Mě k zabalení přinutil ten můj pobyt v nemocnici, ve tři ráno jsem lítala po bytě a na rychlo balila a byl to fakt opruz 😀
Jinak jsi přibrala malinko, já už mám 17kg nahoře 😕 😀

Nensy, ať je miminko co nejdříve a nejpohodověji venku 😵

Všechny ostatní zdravím 🙂

nensy
21. srp 2009

luci dík začalo jí bolet břicho tak snad to dneska bude

tyntyna
21. srp 2009

Ivu tak to by mohlo být miminko brzo narozený. To určitě bude moc ráda, až to bude mít za sebou. Včera byl manžel na Slovensku služebně ráno tam a večer zpět tak jsem říkala, ať to raději jezdí někdo jiný, co kdyby miminko chtělo, brzo na svět. To než by se dostal domů tak by bylo, už na světě. 🙂

Ahoj Luci a jak se cítíš, už máš taky poslíčky? No jsem ráda, že jsem moc nepřibrala stačilo mi to u Péti, ze začátku nic a pak jsem přibírala snad i ze vzduchu. A bohužel po porodu mě šlo dolů jen 5 kg a dál nic. ☹ Ale zase jsem moc ráda, že ho mám i za ty kila navíc. Tak snad, až se narodí miminko tak budu na váze co jsem měla před porodem.

tyntyna
21. srp 2009

Holky jdu něco dělat tak se mějte zatím krásně pá

adellaide03
21. srp 2009

Ahoj holky,
tady to dneska zase žije 🙂
Ivi tak co už má sestra mrňouska?
Janičko ahoj
Leničko já měla v plánu nakupovat až v srpnu kdy mi přišly penízky ze spoření víš a zrovna v ten den kdy jsem si zlomila nožku. Ale já to všechno stihnu.
Holky Martin včera jak jsme byli na té gyndě na tom porodním sále a slyšel paní rodit tak na mě jestli opravdu chci aby tam byl, že neví jestli to zvládne, ale pak večer říkal, že to zvládne.

tyntyna
21. srp 2009

Ahoj Adélko manžel byl taky u porodu. Nějak jsem mu ani nedala na vybranou, řekla jsem mu že bez něj tam nepůjdu a že mě bude muset odrodit doma. 😀 Ale to jsem si dělala srandu. A on šel a byl moc rád, že u toho byl a já taky byl pro mě moc velká opora. A jsem moc vděčná, že tam se mnou byl.

adellaide03
21. srp 2009

No Jani na MArtina asi torchu zapůsobilo to jak paní křičela, ale to bylo už jen jak tlačila jinak ne víš. Kdyby to neslyšel tak by se nad tím ani nezamyslel. Ale já mu řekla, že tam bez něj taky nechci být.

tyntyna
21. srp 2009

To já jsem říkala manželovi taky a přišlo mi i co takhle holky říkají tak jsou na tebe pak hodnější, když tam máš manžela. Můj manžel tnebyl na žádném předporodním kurzu a taky to zvládl, jak říkal, že to bylo blbý, že mi nemohl nijak pomoct. Ale mě stačilo, že tam u mě byl.

adellaide03
21. srp 2009

Já si taky myslím, že stačí to, že tam je, že i když nemůže pomoct přímo s porodem tak ta psychická podpora od něj je tam určitě strašně důležitá.

tyntyna
21. srp 2009

Jo to máš pravdu. A už si fotila bříško?

tyntyna
21. srp 2009

Tak se holky mějte moc hezky opravdu,už končím pá

adellaide03
21. srp 2009

Jani chtěla jsem fotit no ale s tou nohou nevím jak to udělat.

nensy
21. srp 2009

holky ještě ne ale už má stahy po 10 minutách tak snad už to bude

adellaide03
21. srp 2009

Teda chudák to jí to jde docela pomalu že?

nensy
21. srp 2009

to jo adel já vím jak mordovali mě 😝

adellaide03
21. srp 2009

Ivi jak dlouho?

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru