Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
21. srp 2009

co adel jak dlouho 😕

liviky
21. srp 2009

hoj holky 🙂
....tak máme kontrolu u dr. hotovou,a Lili konečně očkovali hexavakcínou.....to je děs,že ty vakcíny furt nemaj....měla by mít z sebou i další očkování,ale to ještě ani nemají 😒

nensy
21. srp 2009

tak to je dobře livi
tak jsem upekla punčové řezy a segra zatím nic už má píchnutou vodu a bolesti prej to muže bejt až večer říkala dr

lenkakubickova
autor
21. srp 2009

Ivo: to už ségra rodí od večera od 20:23???? No tak to je mazec!!! chuděra ☹ Tak ať to má brzy za sebou a malého na světě 🙂

Lucinko: díky, jsem zvědavá,kdy tobě přijde prcek na svět 🙂

Jani: tyyyyyjo, to tak letí,to je strašný, vždyť ty už jsi s Lucinkou před porodem 😕 😕 To je nářez! A to jste nám to před chviličkou oznámili 😀 😀

Adélko: neboj, to zvládnete nakoupit 😉 🙂 Napíšeš seznam a šup na jednodenní výlet,nožička bude muset vydržet 🙂 😉 Držím palečky,ať to zvládnete nakoupit!!! 😉 🙂

nensy
21. srp 2009

jo rodí už od včera od 19 hod 😝 tedkon jí prej píchli vodu

liviky
21. srp 2009

tak jak má píchnutou vodu to už by mělo být raz dva ne?

....já když vzpomenu na moje porody,tak sem ráda,že sem měla taku zbalenou cca měsíc před termínem!...obě holky mám o 14 dní dřív a u Viki sem ojela do porodnice o půl 4 odpo a o půl 11 večer byla na světě a u Lili sem odjela kolem 13h.,v 15 h. začaly bolesti a v 17.15 byla na světě 😀

lenkakubickova
autor
21. srp 2009

Livi: tak to jsi to měla docela v pohodě 🙂

Ivuš: tak to je mi jí fakt líto ☹ To musí být hrozný....

nensy
21. srp 2009

to jo leni ale už rodí tak to bude každou chvíli 😀

liviky
21. srp 2009

to jo leni,měla sem fofry.....sem řekla že se nebudu trápit a hotovo 😀 ....

a nensy - tak to už do večera bude ne?....sem zvědavá jaký to bude drobek 😉

nensy
21. srp 2009

jo už od včera ivčo .no to já taky zatím ještě nevolali tak ještě rodí

pajulinkka
21. srp 2009

ahojky holky jak je???
nensy: hodne stesti pro segru....snad uz to bude
Adel: kde je ta fotecka briska???Uz na ni cekame dlouho i kdyz zt berlemi 😀
Leni HCG stoupa tak to je dobre...
Jinak oskou mi povolilo...v po jdu na pohovor na praci a pujdu aji na kontrolu na usni...a pak cekat do 1.9. na KO na gyndu 😠 😒

nensy
21. srp 2009

no nevím už má prej stahy po necelej ch 2 minutách tedkon jsem volala

ojo
21. srp 2009

ahojky, jsem tu jen na skok 🙂

nensy, hlídám co sestra, ale koukám, že se s tím chudák stále trápí 😖 ty vyvolávaný porody jsou někdy fakt nekonečný, moje kamarádka taky rodila skoro 2 dny 😖

tak zatím pááá a dobrou noc 🙂

nensy
21. srp 2009

ahoj zuzko jo trápí zatím nic 😝 a to už měla velký bolesti 😝

mirka755
21. srp 2009

Ivi, tééda že jí nechají takhle chudinku trápit ☹ to je hrozný. Já se pak nedivím, že ženy nechtějí další dítě když mají trauma z dlouhého únavného porodu. Přeju aby to měla co nejdříve za sebou 😵 a měla drobíska brzy u sebe

my jsme se dnes byli zase koupat, v 16hod začalo pršet tak jsme utekli. Libor má pracovní víkend, takže jestli bude pršet tak budeme sedět doma a to se mi vůbec nechce ☹, jinak máme zítra v plánu jet k ségře-mají rozlučku s prázdninami a pro děti dělají olympiádu 🙂. Tak se aspoń vyřádí

adellaide03
21. srp 2009

Ivi myslela jsem jak dlouho si rodila Ty? Chudák sestra snad už je miminko na světě a vy oslavujete.
Leni no problém je v tom, že na nožku nemůžu došlapovat a s těmi berlemi a s bříškem daleko nedojdu a taky moc chodit nechci kvůli miminku aby se náhodou něco nestalo.
Paji no zkusím ho nějak vyblejsknout, ale nevím jestli to bude ono.

nensy
22. srp 2009

nazdárek dobré ránko.akorát mi psala segra že jde ráno v 6 hod na císaře akrát doufám aby něco neposrali jako mě tenkrát protože to má uplně stejný njako já při lukášovi.snad už budou dneska jenom dobrý zprávy

nensy
22. srp 2009

tak už je po císaři je to kluk 3470 a 52cm 🙂

adellaide03
22. srp 2009

Ivi gratulace sestře.

nensy
22. srp 2009

adel díky jsem ráda že už to má za sebou

adellaide03
22. srp 2009

Jo Ivi to věřím chuděra si určitě užila co? Ale snad bude vše OK. Kamarádce ze vysoké školy co jsem chodila se narodila holčička ve čtvrtek. 🙂

nensy
22. srp 2009

jo užila a to chtěla ta dr že když je otevřená jenom na 4 prsty počkat do rána do 6 a pak jí ho vzít kleštěma 😝 to by byla nastřižená až na zádech

nensy
22. srp 2009

tak mám františka v albumu tak se jukněte

liviky
22. srp 2009

ahojda 🙂
nensy tak gratulujem teta 😉 ať se ségra rychle zotaví!!!....František je moc krásný vypadá spokojený až na půdu 😉
akurát nechápu poč chudinku tak dlouho trápilli,ti doktoři sou fakt blázni!!!!

...jinak my dnes máme tatu doma tak si s ním v rámci možností užíváme 😉 😀...před chvílí sme se vrátili z venku ted asi půjdem kukat na pohádku 😉

nensy
22. srp 2009

no to já taky nechápu že jí tal dlouho nechávali 😝 tak to se máte já ho jdu dneska zapít

pajulinkka
22. srp 2009

Ivi tak to je velika gratulace segre a tobe k tete 😀 Nechapu top jak takhle ale doktori muzou riskovat....jak se zdravim maminky tak se zdravim miminka....No jo proste doktori... 😠
A Frantisek je krasnej jen mi pripada ze ma moc velikansky ruce 🙂 ale to se mi asi zda....

Dneska u nas prsi ☹ ale az opdpoledne...taky jsem si zasla na kukurici na pole uz je krasne zdrala a velice dobra akorat ji varim...mnam toho se muzu uzrat
Tak se mejte

nensy
22. srp 2009

jo paji ale já když jsem ho viděla tak mi to taky tak připadalo 😀

nensy
23. srp 2009

nazdárek dobré ránko .dneska dojede tchýně a odpoledne se jedem podívat na mimčo.ještě musím udělat chlebíčky a vytřít t tady není bordel

liviky
23. srp 2009

brý ranko 😉
...tady včera okolo 18h. začalo taky lít a lilo do 5 rána,ted už se tu škrábe sluníčko 😀
paji - kukuřice mnááám.....sem na ní maniak,tu bych dokázala do sebe tlačit pořád!...a cácorky to samé 😀

mirka755
23. srp 2009

Ivi, sláva už je na světě 🙂. Přeju hodně zdravíčka oběma. No kleštěma by si chudinka užila, to měla kamarádka když zjistili že byl malý v zelené vodě ☹ - byla nastřižená až k zadku - ještě teď to cítí (je 4 měsíce po porodu). Akorát nechávají trápit

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru