Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
3. zář 2009

ahojhky dobré ránko všem 🙂

nensy
3. zář 2009

tak lukáš už odjel do školy tak pujdu študovat pračku je tam moc ukonu než se to naučím tak doufám že něco nesrazím 😀

liviky
3. zář 2009

dobrý ranko všem 🙂
nensy teeeda ty se máš pračku máš novou 😉 ..co to ja za značku?

...jinak holky ted sem dorazila s pohovoru s paní ředitelkou ze školky a vypadá to bledě,asi mi tu Vikču zatím nevemou ☹
...no ale cácorky byly na noc u babi,tak půjdu vyřizovat náký věci ať toho využiju 🙂 ..aspoň sme si s tatou pěkně užili noc 🙂

nensy
3. zář 2009

ahoj livi mám candy .jinak se moc nemám pač jsme vylajtli 10tis a tedkon se mi to teda vubec nehodilo.ale pokud to vijde tak ještě v pátek dojdem kupovat pultovej mrazák ten teda potřebuju.tak to se máte .vašek ten maká a já sem doma s nelčou sama

pajulinkka
3. zář 2009

Ahojky jak se dari? Koukam nensy ze mas novou pracku...urcite se sni brzo naucis

nensy
3. zář 2009

ahoj paji no to doufám tam to už jsem měla v oku no tuhle taky vychytám 😀

dracekmracek
3. zář 2009

ahoj holky 🙂

nensy tak co noha?doufám že je to lepší

adellaide03
3. zář 2009

Ahoj holky,
tak u nás počasí celkem pěkné, pofukuje vítr takže není horko. Dnes mi mamka převlekla peřiny když s tou nohou nic neudělám. Tak mě to už nebaví.

nensy
3. zář 2009

ahojky katuško jo noha už dobrý ale pokud to dám do pevný boty tak to ještě bolí 😝
jinak lukáš jede v říjnu od školy na 10 dní na hory do krkonoš 🙂 bude to stát necelé 2000kč

adel tady začalo pršet ale mě to nevadí aspon se pročistí vzduch

adellaide03
3. zář 2009

Ivi tak to je pěkná cena 2000 na 10 dnů to je bezva.

nensy
3. zář 2009

jo adel to není drahý a hlavně mu to tam prospěje

nensy
3. zář 2009

maicky koukám že už mužeš rodit všechno nachystaný co 😀

nensy
4. zář 2009

nazdárek dobré ránko tady je denska zataženo 😝

maicky
4. zář 2009

Bré ránko 🙂 Tady je taky zataženo, ale neprší. Je fajn vzduch a v noci se krásně spalo 😵

Ivi: Jo jo už mam všechno nachystaný 😉 Ale malej by moch ještě počkat.. Jsem se včera ještě objednala na 14.9 ke kadeřnici, tak snad to stihnu, abych byla hezká mamina 😀 A malej se mě hned nelek, až vykoukne na svět 😀 😀

Katuško: Koukala jsem k tobě do albíčka 🙂 Máš už krásný bříško a strašně moc ti to sluší 😵 😵 😵

nensy
4. zář 2009

ahoj veru no snad to stihneš ke kadeřnici třeba tam ještě vydrží 🙂 jo tedkon jsem to chtěla napsat 😀

maicky
4. zář 2009

Ivi: Já doufam, že to stihnu. Termín mam 24.9, tak by tam moch ještě vydržet 😉

nensy
4. zář 2009

jo to určitě to máš termín akorát má muj táta narozky 24 😀

maicky
4. zář 2009

To je náhoda 🙂

nensy
4. zář 2009

to jo veru.a jak je u vás tady je zataženo a každou chvíli bude pršet ale je strašný dusno

maicky
4. zář 2009

Jsem ráno psala, že je tu zataženo. Před chvíli trošičku sprchlo, ale bylo to jen takový mrholení, teď je zase sucho. Dusno tu neni, takže paráda 🙂

nensy
4. zář 2009

tak to máte dobrý veru tady je teda staršný dusno teda aspon mě

adellaide03
4. zář 2009

Ahoj holky,
tady je zataženo a krásně pročištěný vzduch od nočního deště. Super protože včera tu bylo hrozné dusno.
Verčo já mám jít ke kadeřnici 10.9. ovšem s tou nohou nevím jak tam dojdu. Zřejmě mě tam bude muset Martin dovézt.

nensy
4. zář 2009

ahoj adel a co noha už je to lepší

adellaide03
4. zář 2009

Ivi noha je už lepší. Vůbec nebolí, ale stoupnout si na ní raději netroufám až co mi toho 17.9. na kontrole řekne doktor. Je fakt že občas trošiku nu ní šlápnu, ale jen abych si vyrovnala rovnováhu. celou vahou na ní nedošlapuju.

nensy
4. zář 2009

tak snad už ti řekne dr dobrý zprávy 🙂

adellaide03
4. zář 2009

No Ivi doufejme i doktorka v poradně říkala, že by bylo dobré abych už na to pak pomalu mohla začíát došlapovat, že to rozcvičování té nohy taky bolí a že jak se mimi narodí hned vyskočí z postele jen co ho trochu uslyší zabrečet takže aby byla noha už relativně v pořádku. Já věřím, že bude.

nensy
4. zář 2009

no to jo adel a pak bude mimčo tak budeš potřebovat bejt funkční 🙂

adellaide03
4. zář 2009

No právě takže raději poslouchám teď doktory ať se to pěkně zahojí.

nensy
4. zář 2009

jo určitě to bude adel dobrý

adellaide03
4. zář 2009

Já tomu věřím. Dneska jsem nějaká unavená po obědě se asi půjdu natáhnout. Včera jsem hleděla do půl dvanácté na televizi a pak to tak vypadá.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru