Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
4. zář 2009

jo tak já bych se taky natáhla ale mám tady ještě hodně ppráce a lukáš dneska dojede v 13hod

adellaide03
4. zář 2009

No tak to já se natáhnu dokud to ještě jde 🙂

tyntyna
4. zář 2009

Ahoj holky jak se máte?

Ivu co dnes budeš vařit?

Adélko, už máš vyfocený bříško?

adellaide03
4. zář 2009

Ahoj Janičko. Přiznám se že ještě nemám protože se pořát přes víkend něco dělalo a přes týden taky nějak nezbývá čas, ale snad ještě aspoň jednu fotku s bříškem přidám. A co Ty?

tyntyna
4. zář 2009

Jo já se fotila včera, když jsem neměla bolesti. Říkala jsem si , že to raději na výkend odkládat nebudu.

adellaide03
4. zář 2009

A dáš ho do alba?

tyntyna
4. zář 2009

Jo dám, ale nevím jakou tak musím nejdřív nějakou vybrat. 🙂

tyntyna
4. zář 2009

Tady je teda hnusně, zataženo a zima, ale aspoň neprší.

adellaide03
4. zář 2009

U nás je jani taky tak hnusně a před chvíli dokonce pršelo. Ale člověk si nevybere. Nejsme spokojení nikdy.

tyntyna
4. zář 2009

No mě vyhovuje teplo ,ale né moc a pod mrakem. 😀

adellaide03
4. zář 2009

No jo jenže tak příjemně jak říkáš teď moc nebývá. Buď prší nebo je děsné vedro a normální teplo akorát není.

tyntyna
4. zář 2009

No to máš pravdu. 🙂

tyntyna
4. zář 2009

Adélko tak já budu končit a půjdu uklidit a vyžehlit. Měj se moc krásně a opatruj se.

nensy
4. zář 2009

ahoj jani dneska jsem měla žemlovku

ojo
4. zář 2009

ahojda 🙂

Jani, teeeda, ty už budeš rodit 😕 😕 😵 no vlastně většina z vás to má za pár, co? 🙂 to jsem zvědavá co čekáte, máš na někoho mobil, aby si nám to hned dala vědět? 😉 🙂 🙂

Adel a jak to vypadá s tvojí nohou?? 🙂 kdypa ti sundají sádru? 🙂

jdu obědvat, udělala jsem včera slovenský halušky 🙂

nensy
4. zář 2009

teda jani koukala jsem na to jak jsi si šila ty zavinovačky jsou moc pěkný

adellaide03
4. zář 2009

Zuzy nemám sádru jen ortézu takže to je v pohodě. Nechávám si nohu i volně jen na ní nedošlapuju a doufám, že 17.9. kdy jdu na kontorlu už na ní budu moct začít trochu došlapovat a rozcvičovat. Já na Janičku mobil mám takže dám info.

maicky
4. zář 2009

Jani, jak tu můžeš mít už 39tt, když máš termín až dva dny po mě a já mam 38tt?

adellaide03
4. zář 2009

Veru Janča to má na koníkovi blbě nastaveno. Termín má prý 19.9.

maicky
5. zář 2009

Adél: Tak to potom jo 🙂 To má jeden den po Lucce 🙂 Třeba se jim to povede po sobě 😉 My tu teď čumákujem. Musela jsem najít od kdy je tu v Klatovech dneska zubní pohotovost, protože Dáda včera večer spadla na plovoučku a nemůže spát. Zuby se mi zdají v pořádku, ale stěžuje si, že jí nahoře bolí a má nateklej spodní ret, tak tam radši zajdu, ať mam jistotu. Sem zvědavá jak jí tu pusu budou páčit, aby se jí tam koukli...

nensy
5. zář 2009

ahoj veru snad to bude dobrý naše nela zatím pusu otvírá ale nevím až bude mít rozum jak to budem zvládat.třeba to nic nebude a kousla se jenom do rtu

nensy
5. zář 2009

jinak noc hruza nela poslední dobou blbě spí 😝 v noci tady byla pěkná čína až jsem musela zavřít okna

maicky
5. zář 2009

Ahojky 🙂

Ivi: Tak malá pusu nechtěla otevřít, ale paní doktorka je šikovná, tak se tam stejně dostala 🙂 Ty horní zoubky má maličko povolený, ale prej nic strašnýho, tak 14 dní jí mam dávat spíš kašovitou stravu, aby se ty zoubky zase usadily a jestliže to nepomůže a bude jí pusa otejkat a nebo nebude stále v noci spát, pak máme přijít a zoubek jí vytrhnou ☹ A bude tam mít díru dokud jí nevyroste druhej zub ☹ No, ale říkala jsem si, že ať tam má radši díru, než aby jí to trápilo a bolelo.. Tak teď budeme čekat. Zatim to vypadá dobře, doktorka říkala, že tam žádnej zánět zatim nijak nenahmatala, otok necítila, tak snad to bude dobrý, ale prej je to zase brzo po úrazu, tak nechce dělat nějaký závěry.

nensy
5. zář 2009

tak to je šikovná dr 🙂 to jo veru radši jí ulevit zub doroste než aby se trápila že jí to bolí 😝

nensy
5. zář 2009

a dala jí něco na sklidnění aby jí to tolik nebolelo nebo nic

maicky
5. zář 2009

Ivi: nic jí na to nedala, prostě jen řekla, že u takhle malých dětí se s tim nic nedělá, že se při nejhorším ten zub vytrhne. Ale podle toho jak teď řádí, tak jí to už asi nebolí, tak si myslim, že to bude dobrý 🙂

maicky
5. zář 2009

Taky říkala, že prej tak dva až tři dny se jí to bude sklidňovat a jestli si na to už pak nebude stěžovat, tak je to v naprostým pořádku.

nensy
5. zář 2009

tak to je dobře snad se to srovná 🙂

maicky
5. zář 2009

Já si myslim, že jo. 🙂

nensy
5. zář 2009

a co vaříš dneska dobrýho

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru