Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

tyntyna
7. zář 2009

Ne zkusím to vložit dnes jen co udělám něco s tím datumem nějak mi to nejde. ☹

tyntyna
7. zář 2009

Tak to mám nastavený jen nechápu proč to vůbec nevychází Ms jsem měla 12.12 a musela jsem nastavit 19.12. a cyklus jsem musela zkrátit na 22.

tyntyna
7. zář 2009

Adélko tak jsem uložila fotečky do albumu i bříško tak mám i když nevím jestli se tomu tak ještě dá říkat. 😅
Holky musím , už končit potřebuji poklidit za chvilku tu mám mamku a tady to je jak když někdo hodí granát. Mějte se moc krásně.

adellaide03
7. zář 2009

Jani pěkné bříško. No co prostě takové těhotenské.

nensy
7. zář 2009

no uvidíš jani jsem zvědavá co to bude

liviky
7. zář 2009

hoj holky 😉 ..........

ojo
7. zář 2009

ahoj holčni a těhulíny 😉 🙂

jen foťte bříška, ať se pokocháme 😉 🙂 🙂

Jani, tyyy brďo už máš pěkný pupek 😕 ....no jo vždyť už to máš za pár 😉 😵 😵 a kočárek po Péťovi je opravdu krásný 🙂 jj a určo dej vědět sms, kdyby něco 😉

Adel, tak honem jak přijde Martin do dveří, tak na něj udeř, ať taky vidíme bříško 😉 🙂 😀

tady se udělalo krásně a docela teplo 😎 byla jsem zapsat malýho do pasu, tak v pohodě, stálo to jen 50,- a naštěstí to má platnost jako můj pas do roku 2018 😵 páč ty dětský pasy maj platnost snad jen rok 😕 😅 no ale tahala jsem malýho jen v autosedačce a když jsem přišla zpátky k autu, tak jsem měla ruce jak opice 😝 ...už je těžkej 😖 🙂

kdypa se asi objeví Andrejka 😕 jsem zvědavá, jestli třeba už Adámek nesedí nebo dokonce neleze 😅 🙂 🙂 🙂

tak zatím pááá kočky, mějte se a odpočívejte 🙂

mirka755
7. zář 2009

ahojky
Jani už máš krásný pupíček 🙂, krásně se tam miminku žije - je vidět že ho nešidíš 😉 🙂
Zuzi: Tomášek je už kusan, za chvíli budete muset pořizovat novou autosedačku ne?

Ivi a jak se Lukáškovi líbí ve škole?Když se těšil tak to asi zmákne levou zadní viď. U nás šel synovec od nejstarší ségry do 1. třídy, jsem na něj zvědavá - už nadává na úkoly 😀 😝

nensy
7. zář 2009

ahoj miruš jo lukáš ten tam je spokojenej 🙂 chudák malej třeba se do toho dostane 🙂

nensy
8. zář 2009

nazdárek dobré ránko všem.dneska je manža doma a lukáš taky jdeme k neurologovi

luci1980
8. zář 2009

Ahojky holky,
všechny moc zdravím.
Omrkla jsem fota, dětičky i pupíky krásně rostou 🙂
Mai, malá má krásný pokojíček, nádherně barevný, jste šikulky 🙂
Všem před porodem držím palce, ať to je hladké, rychlé a na konci je zdravý uzlíček v náručí 😵
taky jsem dala do alba jedno foto aktuálního břuchu z 38tt 😎

paaa

ojo
8. zář 2009

ahojda 🙂 dneska je krásně, tak je tu mrtvo, co?? 😀 😀 😀

Miruš, jj je to kusan, ale do autosedačky se ještě vejde 🙂 jen zrovna na tý fotce to vypadá, že z ní čouhá ven 😀 😀 😀 a co Ondrášek, jak to zvládáte?? 🙂

nensy, tak snad to u neurologa dopadlo dobře 🙂

Luci, teeeeda zkoukla jsem bříško 😵 😵 😵 už je pořádný, ale asi ještě nekleslo, viď? teda mi to aspoň přijde 😅 ...no koukám, že už máš příští týden termín 😕 🙂 asi už máš vše připravené, že? a jak se těšíš? bojíš se porodu?? 😉

teda i když je venku teď odpoledne teplo, tak my máme doma docela zimu 😖 jen kolem 20stupňů a v ložnici snad těch 18 😝 Tomáš musí spát v mikině a já už taky v dlouhým pyžamu...no lepší to už asi nebude, ráno tu máme pod 10stupňů... 🙄 asi začnem brzo topit 😒

zatím pááá 🙂

nensy
8. zář 2009

nazdárek tak u dr to dopadlo dobře 🙂

nensy
9. zář 2009

nazdárek dobré ránko .tak lukáš jede za chvíli do školy a nela ještě spí

liviky
9. zář 2009

brý ranko! 🙂
..tak já dnes nák pospala taky a holčeny mi ještě spí....a to má jít Viky do školky 😅

nensy
9. zář 2009

nazdárek no tak to ti závidím já tady seděla od pul třetí jak pipka nela nechtěla zase spát 😝

liviky
9. zář 2009

jé jakto?...no akurát dnes v noci Viky byla 2x čůrat,ale jinak se tu spí doteď,teda holky...H.šel už se psem a za chvíli mizí do práce!

nensy
9. zář 2009

no nevím zase se vzbude s řevem a nechtěla spát tak usnula kolem 5 😝

liviky
9. zář 2009

hmmm to je zvláštní,tak já už mám holky vzhůru a Lili už je i po jídle a Viky zase camrá.....a to má jít za chvíli do školky!

adellaide03
9. zář 2009

Ahoj holky,
tak to já měla taky super noc. Dnes jsem vůbec nebyla na wc což je teda rekord vydržet od večera až do rána.
V pondělí jsem dostala dopis, že mě po odvolání přijali na tu školu jak jsem byla v červnu na přijímačkách tak jsem zvědavá jaké bude mimičo a jestli to zvládnu. Moc bych si to přála.

liviky
9. zář 2009

ahoj adel,tak to gratuluju 😉 .....a s tím nespaním v těhu,já měla to samý,u první dcery sem byla samo nadšená i z toho nespaní atd...ale u druhé už sem stříhala metr jak se říká a chtěla sem už mít malou u sebe!

maicky
9. zář 2009

Ahojky všem 🙂 Jak se tu všechny máte? Všechny stále 2v1 🙂 Dneska Dáda poprvý spala ve svým pokojíčku 🙂 Měla jsem z toho trochu obavy, ale naštěstí to zvládla na jedničku. Normálně sme jí v osm položili do postýlky, za chvíli spala jak dudek a spinkala do půl sedmý do rána, takže se jí tam asi líbí 😵

Luci: Děkujeme za pochvalu pokojíčku 🙂 Koukala jsem na bříško, máš už krásňoučký 🙂 Malej se tam už jistě mačká a brzo vykoukne 😉

Adél: Gratuluju k přijetí a neboj určitě to všechno zvládneš 😉

Jani: Taky jsem omrkla albíčko a domeček pro mimi už je taky pořádnej 🙂 Už se jistě všechny těšíme, až budeme mít prcíky u sebe a budeme si moct normálně zavázat boty a tak 😀 Já už teda funim jako prase 😀 Je to děs 😀

nensy
9. zář 2009

nazdárek tak už jsem tady malá je vzhuru

nensy
9. zář 2009

tak dneska dělám povidla a lukáš jede na hory už 4 října

adellaide03
9. zář 2009

holky děkuju uvidíme jak to půjde. Je to jen jeden pátek a sobota v měsíce a pak zkoušky tak uvidíme.
Veru a co Ty ještě se nechystáš rodit?
Livi já mám teda štěstí, že mimi se sice vrtí večer než usnu, ale v noci spinka pěkně se mnou. Kéž by to tak bylo i po porodu.

andrea2210
9. zář 2009

Cauki kocky🙂 internet budeme mit v pristi pondeli, tak me tu budete mit casteji...🙂
Pisu od kamaradky z notasu🙂

Jak se mate? co brisenka??? jste stale 2v1?? nebo uz nekdo porodil?? nedocitam pisu narychlo 😉

jinak u nas nic moc☹ Adam prodelal patou ci sestou nemoc,, nebo co ted mel Honzik horecky,porad
kasle, Adam vcera o5 teplota (asi ze zubu) dneska prujem bez teploty zatim je ok dasna natekle
silene, chudak hryze snad vsecko i perinu no hruza☹

Jinak uz leze po ctyrech🙂 seda si no kraaasa, ale zacina byt zas nejak liny,,, ale je protiva z tech zoubku 😖

a co vy??jak se mame?? pokusim se jeste pisnout nekdy ted 🙂 Zatim se mejte kraaasne papa 😉

adellaide03
9. zář 2009

Je Andrejko ahojky, teda vy máte pořát nějaké trápení to je hrůza tak snad to brzy přejde. Držím pěstičky. A už se těšíme až tady zase mezi námi budeš častějí 🙂

nensy
9. zář 2009

ahoj andrej tak jak je 😕 tak to je andrej adámek moc šikovnej

mirka755
9. zář 2009

ahoj
Zuzi, jj zvládáme to suprově. Už se dá říct, že jsme se všichni skamarádili 😀 . Nejsem nijak unavená, hezky si to pěkně všechno rozložím. Anetka je zlatíčko, pomáhá (někdy také zazlobí 😉). Ještě si užíváme léta, tak chodíme hodně ven - od října budeme chodit nabalení jak pumpy - už teď se děsím toho oblékání 😖

nensy
9. zář 2009

nazdárek tak jsme doma byla jsem s malou veku je tam krásně

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru