Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
21. zář 2009

no jasně akorát mi ho zapojil 😀 a ještě mám slevu na lukáše takže platíme za internet 193měsíčně takže ještě levnější než před tím.
jo ivčo líbí nela celej den lítá takže paráda už jsme opékali sousedi super včera jsem se snima pěkně zřídili 😀

liviky
21. zář 2009

tééda a zahrada je v poho,nebo taky budete ělat předělávky?....tak teď můžem dojet s hafanem a bude to ráj i pro něj! 😀

nensy
21. zář 2009

jo zahrada je v pohodě ale náký dodělávky budou potřeba 🙂 no jasně tak stím počítám tady je místa 😀

liviky
21. zář 2009

no tak super 🙂 .....my čekáme každým dnem zdražení bytu,kámošce už došlo a představ si zdražili ho o 1400,- na měsíc...to je maras,z takovou se půjdem brzo pást ☹

nensy
21. zář 2009

no to jo teda ty teda neztrácej čas co 😝

liviky
21. zář 2009

aaachjo,z takouvoudle se asi brzy odstěhujem na chatu!

nensy
21. zář 2009

no a ona má měnší byt než vy

liviky
21. zář 2009

ne nemá.....ale měsíčně o 1400,- víc to je maras....jako to sou dost velký peníze do rozpočtu na měsíc!

nensy
21. zář 2009

to jo teda tak uvidíš jak to dopadne

nensy
21. zář 2009

tak já se zatím loučím jedem do mekáče pak se večer ukážu

liviky
21. zář 2009

no seem zvědavá....a teď sem zvědavá kdy se vzbudí Lili,musíme na 15h. jít pro Viky do školky!.....ale oběd mám,tak jinak v poho!

nensy
21. zář 2009

nazdárek tak jsme doma a jdu ven pak se ozvu

lenkakubickova
autor
21. zář 2009

Ahoj holkyyyyy 😵 😵

Jdu vás jen na rychlo všechny pozdravit a ohlásit se...se přiznám, že sem nějak moc teď nemám tu správnou náladu chodit, snad to chápete 😉 ...jsem tak nějak v pohodě, mám teď spoustu práce jak v práci, tak doma s háčkováním, rozjelo se mi to jako o život, tak se aspoň odreaguju...ale občas jsem tak nějak na měko a lítostivá,ale to přejde 🙂 Zatím máme vyšetření trombofilních mutací v pořádku a už čekáme jen na výsledky posledního možného vyšetření a to je imunologie a výsledky budou až 22.10. takže čekání 😝 ...jen doufám,že se něco najde...jinak do dalšího těhu zatím nechci ☹

Janičko: mooooc gratuluji k narození Honzíka a už se těším na nějakou fotečku 🙂

Luci a Verčo: držím vám moc palečky,ať máte brzy ty mrňousky u sebe doma a ať máte co nejsnadnější porod 😉 🙂

nensy
21. zář 2009

tak to já janičce přeji hodně štěstí a miminku hodně zdraví

nensy
22. zář 2009

nazdáreik dobré ránko všem.tak mi jsme včera domalovali chodbu dneska budem domalovávat ložnici

adellaide03
22. zář 2009

AHoj holky,
Leni chápeme Tě, teda aspoň já. Je dobře, že máš spoustu práce a nemusíš myslet na trápení.
Ivi tak to máte dnes o práci postaráno co?

nensy
22. zář 2009

to jo adel na baráku je práce hafo

adellaide03
22. zář 2009

Jo to věřím. My teda nový barák nemáme, ale co dělat je tady vždycky.
Jsem zvědavá na Luci a Maicky jestli už třeba nemají uzlíčky u sebe. 🙂

andrea2210
22. zář 2009

cauki kocky jak je a co noveho??🙂

Juuu koukam ze Janicka porodila mooooc velka GRATULACE!!! 😵 😀 dalsi chlapak🙂 🙂

nensynko tak jste na baracku jo?? ja myslela ze v tom novem bytecku uz zustanete🙂

jak se jinak mate???

adellaide03
22. zář 2009

Andrejko ahojky, my se s miminkem máme zatím dobře. Zítra jdu do poradny tak uvidíme jestli se něco hlo nebo je vše při starém. A co Ty a kluci?

andrea2210
22. zář 2009

adelko ahojky... kluci dobry,ale adam vycurany, navic ty zuby☹ a musi me porad videt odejdu breci,
vzteka se atd...
jinak uz hezky povida,,,, mama, tata, dede, dada, papa, baba... super🙂 a musim ho porad hlidat
vcera zhodil kytku 😅
akurat spat nechce☹ ale mozna ze ty zuby zlobi tak proto... 😒

teda toto utika uz mas 36 tt 😵 tak to hned po poradne pisni🙂 😀

na chvili se odpojim maly se o5 budispal 20 min... 😅

adellaide03
22. zář 2009

Andrejko no jo je to kluk tak se musí ukázat jak umí zlobit 🙂 , hlavní je, že je zdravý ne?
No jo letí to hrozně. Si pamatuju jak mi v únoru Tyntynka psala do školy SMSku, že se Ti Adámek narodil a za chvíli budu mít v náruči uzlíčka já.

nensy
22. zář 2009

ahoj andrej no chtěli jsme ale pak jsme se rozhodli do baráčku se zahradou kuli dětem

andrea2210
22. zář 2009

adelko jojo presne 🙂 a maly ma uz skoro 8 mesicu🙂 jo a taky je desne liny :D

nensynko to verim tak jste bytecek prodali a jstë na baracku, to se maaaaate 😵 😀

adellaide03
22. zář 2009

Andrej jakto že je líný?

andrea2210
22. zář 2009

no v jidle a ve vsem proste lezi jakj placek a ceka co se bude dit :D srovnavam s nim honzika no 😅

andrea2210
22. zář 2009

ale jinak spapa vsecko v tom je zas sikulka 😀

andrea2210
22. zář 2009

ted zacal otvirat suplik kde jsou cdcka v tom si libuje jak to vsecko vyhazuje a ponici....
ale tak zas uz zacina no,,, jinak byl liny neskutecne nechtel sedet stat proste nic... 🙄

adellaide03
22. zář 2009

No Andrej u švagrové byl Ondrášek taky takový dlouho se netočil, ani se nestavil na nožičky apodobně, no nakonec zjistili, že má něco s motorikou, ale ne nic vážného. Švagrová s nim cvičila a naštěstí všechno dohnal a teď v roce a půl je to šikulka.

andrea2210
22. zář 2009

no on ted chce vse najednou, stat lozit vsecko, spadne jak treba leze protoze uz je unaveny a zacne
brecet,,,,

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru