Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
23. zář 2009

jo ten rodičák je na prd ale ono se toho snižuje že už to nák nevnímám 😝

andrea2210
23. zář 2009

nensynko smutno bylo, ale zas sem nemyslela, protoze furt s adochem litani, ted byly nemocni
no takze ani casu moc nebylo☹
Tak Lukin jede na hory???teda ten se ma, to mu urco prospeje navic tam je jiny vzduch 😵 🙂
uz s tema prsama??ja si pamatuju jak ti to porad nevychazelo, tak snad uz ted jo 😀

andrea2210
23. zář 2009

co se snizuje??? materska??? doufam ze ne...

Ojo: tak to je super!! 🙂 maly ma taky rad vodu, co ale nesnasi je posazeni na nocnik☹ rve jak tur☹
porad to zkousim ale zadny uspech, no snad si zvykne pomalouucku🙂 🙂

malej mi taky povida ale jak... uvidis za chvili bude kricet na cele kolo slovicka 😵

nensy
23. zář 2009

je to hrozný jak furt někde šetřej hlavně by měli začít u sebe ale stímhle se dalo počítat holt budem muset ještě víc makat 😠

nensy
23. zář 2009

tak to je super ale tedkonnuž ho máte tak zase mužeš pokecat co 😀 jo andrej už stěma prsama doufám že bude volnej termín a veme mě ještě letos 😝

nensy
23. zář 2009

jo andrej mateřská si přečti ten článek co sem dala ojo

nensy
23. zář 2009

tak to je moc šikovnej že už takhle žvatlá počkej mi jsme se těšili až bude mluvit a tedkon to je hruza .nela říká na všechno koji takže si vyber 😀

andrea2210
23. zář 2009

ted to ctu no maras ty vole fakt uz.... ja mam pomaly ale uvazuju na 3 ¨roky ze to zmenim...
to jsou idioti toto.... a to tak bude urcite, vsecko sem necetla varim 😖 😠 😠 😠 😠 😠

andrea2210
23. zář 2009

on mi nensynko taky mluvi porad:D

nensy
23. zář 2009

no jo andrej někde se to musí to snižování projevit

andrea2210
23. zář 2009

hm ale porad na nas ze???, hlavne ze oni nemusi nic-... sem se zas akurat rozcilila,me tohle vzdycky
tak vytoci..... 😠 😠 😠

andrea2210
23. zář 2009

napred slibujou ze vse zvysi aby zenske rodili a pak to snizoujou, neskutecne 🙄

nensy
23. zář 2009

jo andrej mě taky ale je nám to prd platný stejně si to udělaj po svým 😝

andrea2210
23. zář 2009

jj radsi at urvou sobe vsdak maji dost prachu a nemusi nic platit i potraviny prej maji o dost levnejsi
a benzin si taky neplati,,, no fakt sila 😠

jdu krmit .... 🙄

nensy
23. zář 2009

to jo andŕej no určitě se to bude na prd už tedkon šetříme jako blázni

ojo
23. zář 2009

njn, někde to vzít musí 🙄 🙄 no to už se ani romům nevyplatí rodit děti 😉 😅 😀

Andrej, a Adámek už ti povídá nějaký smysluplný slovíčka?? 😵

adellaide03
23. zář 2009

Ahoj holky,
Zuzy ten článek jsem si přečetla hned jak jsem se připojila na net a hned mám po náladě. Aspoň, že poradna dopadla v pořádku. Mimi je ještě nahoře čípek 2cm takže zatím máme čas.

nensy
23. zář 2009

tak top je dobře adel že je všechno v pořádku

ojo
23. zář 2009

Adel, to je dobře 🙂 a jak s porodem a tvou nohou??

liviky
23. zář 2009

hoj holky...koukám že ste si to taky četli co?..no toje fakt v prdeli,ti papaláši nahoře si užívaj všech výhod na sebe a vemou chudým,však co ti uměj žít z mála tak ať se ještě uskromní,to je maras....hned mám po náladě!....a to nemluvím o tom že nám taky už došlo zdražení bytu a to o 1200,- měsíčně,fakt super,to abych si už hledala práci,jinak se ten můj udře ☹

adellaide03
23. zář 2009

No o císaři neříkala nic takže zřejmě normálně. No uvidíme snad to do porodu trochu rozcvičím. Spíš pak říkala, že si bude asi muset přítel vzít volno popřípadě požádat o ošetřování člena rodiny aby mi třeba mimi donesl apodobně. Tak uvidíme jak se to všechno vyvrbí.

nensy
23. zář 2009

teda livi tak to je na prd

nensy
23. zář 2009

no adel snad to do tý doby bude aspon trošku dobrý je to ještě měsíc

adellaide03
23. zář 2009

Livi tak to je síla zdražovat to ano, ale přitom ubírají lidem v práci protože je krize, pak ubírají rodinám, nemocným, no je to hnus.
Ivi jo jo je to měsíc a i když došlapovat budu moct začít až od toho patnáctého října tak snad do té doby neporodím a snad si aspoň do termínu prcek počká ať můžu trénovat.

nensy
23. zář 2009

uvidíš adel že to bude dobrý a ta noha nák vadí při normálním porodu 😕

liviky
23. zář 2009

adel teda já si to nedovedu představit,bobku vůbec ti nezávidím,já bych si si nervama rvala vlasy!,ale pokud ti pomůže přítel tak to asi půjde ...mě by neměl pomoct kdo! ☹

nensy
23. zář 2009

tak jsem tady malá zatím ještě spí

adellaide03
23. zář 2009

Ivi ono spíš pro mě bude těžší normální porod v tom, že normálně si ženská může chodit, skákat na míči nebo jít do sprchy a protože zatím na ní nemůžu došlapovat tak to pro mě bude horší takže v tomhle to bude síla.
Livi no jo já jsem z toho taky na nervy to mi věř, ale co nadělám. Tak jsem si myslela, že už ten minulý týden mi ten doktor dovolí na ní došlapovat, ale bohužel má strach z toho, že jsem teď těhotná trochu přibrala (8 kilo) a že je to pod kolenem tak má asi strach aby to znovu neruplo nebo co. No zkrátka se s tím musím smířit a brát to tak jak to je.Nic jiného nenadělám.

nensy
23. zář 2009

aha tak to jo to je pravda

ojo
23. zář 2009

Adel...no tak snad se ta noha trochu rozpohybuje, abys nemusela rodit furt jen v leže... a to jsi moc nepřibrala jen 8kg 😉

musím jít sebrat prádlo z venka

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru