Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

adellaide03
23. zář 2009

No jo holky budu to muset zvládnout. Teď se snažím s tou nohou aspoň trochu hýbat když už jí nemusím mít celou dobu v té ortéze tak snad to našlapování pak půjde.

andrea2210
23. zář 2009

adelko ja nedelala z toho nic, v tech bolestech se to moc nedalo, a me to ani dobre nedelalo...
jinak u Adama sem dostala kapaky a ta bolest prisla tak rychle ze do sprchy semani nedosla 😉

andrea2210
23. zář 2009

tys pribrala tak malicko???no teeeda tak to bude rychle dole adelko (myslim ty kilca)

jo a u toho porodu,,, kazdy to ma jinak, na mici skakat taky muzes jak pises atd... 😉

andrea2210
23. zář 2009

Ojo: no povida ... tak vi ze mama sem ja,,, Honzik me tak vola porad a je s nama doma,,,
asi vi ze tata je tata,,, pak rika dede, dada, baba, dneska rekl uz i Papa a podarilo se mu rict
dej,,, :D ale to jen podarilo asi🙂
je dost ukecany 😅

ojo
23. zář 2009

Adrej, Tomáškovi se jednou povedlo mami...ale to jen náhodou, jak si furt mumlá a brouká a zkouší co s tou pusou dovede 😀 😀 😀 furt dělá brrrrr, vrrrr a slintá při tom...slintá teda hodně, ale zuby nikde a ani dásna nemá naběhlý 🙂

Adel, pravda, že každá to má jinak, třeba ti v leže bude nejlíp 😉 nebo v kleče na čtyřech, to mi taky pomáhalo 😉 🙂

nensy
23. zář 2009

tak jsem tady byly jsem na nákupu

adellaide03
23. zář 2009

Andrejko tak to si mě uklidnila. No uvidím jak to budu mít já.
Zuzy neboj dočkáš se až bude Tomášek en povídat, že ho ani nezastavíš.

nensy
24. zář 2009

nazdárek dobré ránko tak ´dneska tady bude zataženó

maicky
24. zář 2009

Ahojky holky 🙂 Jdu se jen podívat 🙂 Myslela jsem, že už se třeba ozvala Lucinka a ono ještě nic. Snad jsou s malým v pořádku 🙂 Jinak mě je už o trochu líp, tak aspoň, že tak 🙂 Antibiotika zabírají, tak snad budu mít při porodu dost sil 😉

Adél: Neboj, určitě to s manžou všechno zvládnete 🙂 A budu Vám moc držet palce 🙂 Ty jo a 8kg, to je fakt maličko 🙂 To nemáš nahoře skoro nic.

Ivi: Baráček je jistě super a děti z něj jsou k uvytržení 🙂 Tiše závidim 😉

Andrejko: Malej je už kus chlapíka 🙂 To je hrozný jak to uteklo a on už žvatlá. Za chvíli začne držkovat a bude hotovo 😀

Zuzi: Počkej počkej, až malej začne mluvit, tak tě z něj kolikrát bude bolet hlava a pak budeš ráda za minutu ticha 😀

adellaide03
24. zář 2009

Jo Veru naštěstí nemám. Jsem jako moje mamka ta taky přibrala do deseti kil a říkala, že vše nechala v porodnici a při bráchovi pak chuděra ještě dost zhubla protože brácha dost zlobil. No taky by mi nevadilo zhubnout a mít míň než před těhu, ale zase raději bych měla hodné miminko. A je bezva, že už je Ti líp. Malý ví, že má ještě počkat až se maminka uzdraví co?

ojo
24. zář 2009

ahojky, u nás prosvítá slunce 🙂

Veru 😀 😀 😀 😀 on už povídá dost i teď, takže čekam, že tu hubu pak nezavře 😀 😀 😀 nabírej dál síly 😉

Adel, tak snad budeš mít hodný miminko 😉 🙂 🙂

letím dnes do města, tak zatím páá 🙂

adellaide03
24. zář 2009

Zuzy u nás taky občas prosvítne sluníčko na to, že dnes hlásili déšť je fajn. Tak ať v městě zařídíš vše co potřebuješ 🙂

andrea2210
24. zář 2009

ahojky holky....

Ojo: jojo sem zapomela maly taky rika brrrrm hlavne jak je v choditku a jezdi🙂

mai ahojka.-) toje dobre ze je ti lip🙂 a kolik si nabrala ty??? 😀

adelko to zvladnes uvidis, ono nic jineho ti ani nezbyde,,, a lepsi je normalni porod nez cisar 😉

adellaide03
24. zář 2009

Andrejko to víš že jo já jsem císaře nechtěla, už tak mi hrozil kvůli očím, ale naštěstí být nemusí tak jsem ráda a věřím, že to zvládnu. Zvládla jsem plno jiných těžkých věcí tak tohle zvládnu t aky. 🙂

maicky
24. zář 2009

Andrejko: Včera když jsem se vážila, tak mam nahoře 13,5kg

adellaide03
24. zář 2009

To je taky v pohodě Veru.

maicky
24. zář 2009

Adél: Já vim 🙂 Pořád lepší než u Dády 🙂 To jsem měla 20kg nahoře 😀

adellaide03
24. zář 2009

No to už je dost. A dala si to vše dolů?

maicky
24. zář 2009

Adél: jo dala a ještě něco navíc

adellaide03
24. zář 2009

No teeeda tak to si dobrá a to šlo samo?

maicky
24. zář 2009

Adél: Za dva měsíce jsem to měla dole. Pak jsem ještě začla cvičit a měla jsem postavičku jako fík 🙂

adellaide03
24. zář 2009

Tak to si šikovná.

maicky
24. zář 2009

Adél: To neni o šikovnosti, ale spíš o štěstí a taky o tom, jak se kdo hejbe..

pajulinkka
24. zář 2009

Ahojky holky jak se daří? 😉

adellaide03
24. zář 2009

Veru jo to máš pravdu.
Paji ahoj mě se daří celkem dobře co Tobě?

andrea2210
24. zář 2009

mai: ja nabrala pres 16 kg nejak... a u Honzy pres 20 a vse mam dole ted mam min nez sem
mela pred tim nez sem zapadla s Adochem 😀 😅 sice o 2 kg ale dobry ne?🙂

adelko to zvladnes 😀

adellaide03
24. zář 2009

Andrej doufejme. Jak to tady štu jak hubnete tak doufám, že taky něco zhubnu.

andrea2210
24. zář 2009

adelko tys nabrala maliiiinko,,, uvidis ze to budes mit dole,,, jak porodis tak bys mela zhodit a doma
budes litat a litat pujde to lehce uvidis 😉

adellaide03
24. zář 2009

Já vím Andrejko jsem ráda, že jsem přibrala tak málo protože některé tety taky přibraly i přes dvacet kilo. Naštěstí jsem jak mamka která přibrala do deseti kilo tak jsem ráda.
Tak se to u nás vyčasilo a je krásně.

luci1980
24. zář 2009

Ahojky holky,
jdu jen pozdravit, zítra dopoledne nastupuju na vyvolání... Držte prosím palce, hrozí císař, malý nesestupuje. uvidíme jak to dopadne, až nás pustí z porodnice, dám vědět. nemám na nikoho číslo, takže se pak ozvu sama. paa a mějte se všechny moc krásně 🙂
Mai, Tobě a Tomáškovi moc držím palce 😵

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru