Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

ojo
30. zář 2009

no tak doufám, že tu školu nezruší, než ji vychodí naše děti 😀 holt už se nerodí jako před 20 lety 😅

nensy
30. zář 2009

to se nerodí to je taky fak 😅

adellaide03
30. zář 2009

Tak to tady u nás se rodí teď docela dost. 🙂

nensy
30. zář 2009

tak já jsem si na chvíli schrupla a venku je hnusně ,za chvíli dojede manža

nensy
30. zář 2009

tak se loučím jedem do obi

nensy
30. zář 2009

nazdárek tak co ta verča jak dopadla ani se tady dneska neukázala

maicky
30. zář 2009

Ahojky 🙂 Nedopadla jsem nijak. Jedu zítra na kontrolu už rovnou ke svý doktorce. zatim stále 2v1 a nevypadá to na porod. Tak zatim papa a dam vědět zítra.

nensy
1. říj 2009

ahojky dobré ránko.
teda veru tak snad stebou budou už něco dělat

maicky
1. říj 2009

Ahojky 🙂

Ivi: Když se nic neděje, tak mě nechají přenášet těch deset dní, což desátej den u mě je neděle. Jediný co mi doktorka teď asi bude dělat, bude monitor a pravděpodobně si mě zkontroluje i ve vnitř, tak uvidíme, třeba tam nějak šikovně sáhne a rozjede se to samo, uvidíme.

nensy
1. říj 2009

ahoj veru
no kdyby to šlo samo bylo by to lepší co

johanka007
1. říj 2009

Ahoj holky 😉 🙂

Ale bože Verčo 🙂 ....Ty máš ale kvalitní bydlení pro Tomáška.Vůbec se mu odtamtud nechce.Asi jsi už pořádně otrávená,ale jak říkáš....třeba to doktorka tím vnitřním vyšetřením nějak nakopne ten porod 😉 😎 Ještě se dnes mrknu,jak jsi dopadla. 😵

A když jsme u toho bydlení....GRATULACE k domečku Ivčo. 🙂 Není nad to vypustit děti na dvorek,nebo zahrádku. 😵 😵 😵 Sama pocházím z rodinné vily a už deset let existuju s manžou v třípokojáči,ale je to jako ve zlaté klícce.Nemůžu tomu pořád přijít na chutˇ....chybí mě prostor.A tedˇ,když jsou děti,tak by se fakt domek se zahradou šikl.Není nad to dát pod okno kočár a druhej atˇsi běhá po dvoře.Takhle na procházce je to samé:"tam nechodˇ...tam čural pejsek,tam kakala kočka,....fuuuuj nezvedej to,kdoví kdo na to sahal....,nes
edej na tu lavičku je špinaváááá....někdo ji pozvracel 😲 "........atd,atd...však to každá zná.

Adi ahoj:dívala jsem se do albíku a koukala na kočárek(horskej) 🙂 ...pěknej 😵 Ale nemůžu najít v albíku fotku s bříškem.....asi mě blbne PC 🙄 😅

adellaide03
1. říj 2009

Ahoj holky,
Johanko neblbne Ti PC fotky má přítel v PC tak si je musím přetáhnout do noťásku a dát je sem, ale bříško už je vyfoceno 🙂
Verčo vidíš to já Ti říkala, že Tomášek bude říjňátko.Do neděle ještě pár dní je tak držím pěstičky ať se to rozjede samo.

ojo
1. říj 2009

ahojky 🙂

Adel, moooc hezký kočárek...pěkná barvička 😵 😵 a myslíš, že se těch fotek bříška dočkáme, než porodíš? 😉 😀

Johanko, asi bydlíš teď na sídlišti, co? 😖 😅 my taky bydlíme v bytě, ale na vesnici a vedle máme k baráku zahradu, tak to docela jde 🙂 ...ale vlastní baráček je přeci jen vlastní 😉 🙂 🙂

už se cejtím docela ok, tak dneska sjedu s kamarádkou na kafčo 🙂

copak asi ta Lucinka??? možná už je doma a brzo sem hodí fotečky 🙂

nensy
1. říj 2009

😝 nazdárek tak jsme doma a dneska všude chytaj 😝

adellaide03
1. říj 2009

Zuzy jo já myslím, že ano 🙂

nensy
1. říj 2009

nazdárek tak co verča jak dopadla u dr 😕

maicky
1. říj 2009

Ahojky holky 🙂 Tak jsem ve Strakonicích už zůstala. Zejtra nastupuju mezi osmou a devátou ráno do nemocnice a tam se rozhodne, jestli mi vyvolají porod zítra a nebo v sobotu. Každopádně nejdýl v sobotu. Na monitoru nic vidět nebylo, malej je v pořádku a naštěstí stále otočenej hlavičkou dolů. Čípek mam prej stále zachovanej a jsem otevřená s těží na prst... Tak já se ozvu, až malej bude na světě 🙂 Mějte se tu krásně a myslete na mě. Papa

nensy
1. říj 2009

ahoj veru tak držím pěsti aby jsi to měla rychle za sebou 🙂

maicky
1. říj 2009

Tak se mi to asi nakonec rozjede samo 🙂 Teda doufam, právě mi odchází hlenová zátka, tak snad pak přídou i bolesti. Zejtra Vám sem jistě písne Zuzka, až bude vědět co a jak.
Přeju Vám dobrou noc a všem hezký sny 🙂

johanka007
1. říj 2009

Verči hoj...budu na Tebe myslet 🙂 😵

nensy
1. říj 2009

verčo tak se drž taky na tebe moc myslím

nensy
2. říj 2009

dobré ránko
veru tak držím pěsti at to dobře dopadne a máš to co nejdřív za sebou

ojo
2. říj 2009

ahojky 🙂

dávám info, Verče se bolesti v noci zastavili, tak dneska nebo zítra jí ta vyvolávačka opravdu nemine 😖 ale určo to bude mít brzo za sebou 🙂

včera jsem utržila Tomíkovi punčocháčky, tak mám radost, vypadá v nich stráááášně roztomile, takový malý tlapičky 😵 😵 😀 😀

musím letět záás krmit...příští týden jdeme na převážení, tak snad už Tomík něco přibere 😅

pajulinkka
2. říj 2009

Ahojky holky vidím že Verča nakonec na vyvolávačku půjde...ale třeba taky ne 😉 A co vy jinak co? dneska je u nás nějak ošklivě!A je tam šílená zima....Mno prostě pravej podzim jak má bejt ☹ Ať už je zase jaro :D Ale i ta zima by nebyla špatná....A zase Vánoce :D
A co jinak ????

ojo
2. říj 2009

tak Verče ještě dneska udělali pořádnýho Hamiltona a začala trochu krváce a bolí ji už v kříži, tak snad se to ještě rozjede samo 🙂 🙂

u nás taky kosa...a dost fouká 😖 🙄 nevím, jestli se těším na zimu, loni u nás bylo sněhu jak nasr*no a dlouhý mrazy 😅

johanka007
2. říj 2009

Ahoj holky 🙂

sleduju Verču 😕

Zuzíku děkujeme za žhavý info 😵

nensy
2. říj 2009

já taky ale zatím nic

nensy
2. říj 2009

nazdárek tak jsme doma .grilovali jsme kuře a dělali pískoviště .tedkon jsme si udělali kafe a zatopili dneska je chladno

pajulinkka
2. říj 2009

Tak teď jsem se holky zasmála 😀 můj 4 letej soused mi řekl že se semnou nebaví protože jsem ho nechtěla mít u sebe 😀 😀 😀 To bylo vtipné teda 😀 😀 😀 Bože co se v tich malinkých hlavičkách děje 😀 😀 😀 😀

nensy
2. říj 2009

to jo teda paji taky bych se smála 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru