Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

pajulinkka
12. říj 2009

Fuuuuj hory ☹ ty ja nemam rada 😉 je tam hnusna zima uz etd a tak se nedivim ze prijde brzo zima...nedavno jsme se o tom bavili se sousedkou ze tak zhruba pred 4 nebo 5 lety bylk snih uz v Rijnu a ted obcas neprijde ani na vanoce nebo jen tak lehce...ale je mi zima fuuuj a topit se topiiii...

nensy
12. říj 2009

já právě taky ne 😝

nensy
12. říj 2009

to jo to je hnus tak už aby bylo jaro

adellaide03
12. říj 2009

No jo holky co se dá dělat. A prý to už lepší nebude až zase příští jaro.

ojo
12. říj 2009

ahojda 🙂

byla jsem dneska celý den pryč....Tomáš konečně přibral, takže dopol kojit a odpol dávat už UM 🙂 🙂 a mrkvička mu jela o stošest, tak jsem zvědavá na brokolici, tu budem zkoušet pozítří 🙂

já teda bydlím taky na horách, tak je tu vždy chladněj 😅 zima mi nevadí...pokud teda zůstane za oknem 😀 😀 😀 😀 ale bydlím tady moooc ráda, loni nám napadnul sníh hned na štědrý den a vydržel až do března 😅 🙂 😵 😵 ....přišlo mi to hezší než kdyby sníh nebyl vůbec, jako dole ve městě 😅

adellaide03
12. říj 2009

Zuzy u nás je to stejné. Mě to teda taky nevadí i když loni toho bylo docela dost, hlavně dostat se sem autem. Teď s mimim to taky bude zajímavé, ale určitě to zvládneme že?

nensy
12. říj 2009

no jasně že to zvládnete ono se nic jinýho nedá dělat

ojo
12. říj 2009

Adel, no my tu loni taky měli sněhu jak nasr***, ale silničáři, co pluhujou, tak jsou od nás ze vsi, tak máme vždy krásně projetou cestu 😉 😀 ...a taky zkrz nás je hlavní tah na Rudu, takže cesta vždy krásně průjezdná 🙂 ale co jezdím k dr. vedlejší cestou lesem, tak je to horší, no musí se jezdit pomalu 😅
určo to zvládnete 😉 🙂

páá a dobrou noc 🙂

nensy
13. říj 2009

nazdárek dobré ránko tak jsem zatopila ndeska bylo chladno už je tady krásně teploučko

adellaide03
13. říj 2009

Ahoj holky,
Zuzy my právě bydlíme docela bokem hlavního tahu takže je to problém, ale minulý rok jsme poprosili pána co tu rozhrnuje traktorem a ten nám prohrnul cestu až k chalupě jinak nemáme šanci autem se domů dostat. Tak snad to zkoulíme nějak i letos.
Ivi ahoj u nás taťka už topí od soboty jak začalo pršet.Máš pravdu venku je zima, fučí vítr brrr ještě že nikam nemusím. Tak jsem před chvíli volala sestřičce na gyndu jestli na kontrolu můžu přijít až ve čtvrtek kdy jdu na kontrolu s tou nohou ať to mám při jednom a byla moc hodná říkala, že můžu tak jsem taky ráda.

nensy
13. říj 2009

tak to je dobře adel aspon to vemeš při jednom

adellaide03
13. říj 2009

Jo Ivi. Mě vůbec nenapadlo jí to říct minulý týden při kontrole až včera mamka říkala, že bych to tak mohla udělat.

nensy
13. říj 2009

tak hlavně že ti vyšla vstříct

ojo
13. říj 2009

Ahojda, tak u nás taky prší...už jsem čekala sníh 😀

Adel, tak super, že to máš při jednom 😉 tak jsem zvědavá, jak dopadnou obě kontroly 🙂 a víš, kolik by mohlo mimčo při porodu vážit?? 🙂

ojo
13. říj 2009

tak už sněží 😕 😕 😕 no ne teda uplně,ale padaj už zmrzlý kapky 😕 😕

pajulinkka
13. říj 2009

ojo: ty jo tak u nas to taky tak vypada ze uz by aji mohlo snezit fuj ale ta zima venku bleeee 😠 ale zas kdyz napadne snih tak bdue tepleji tak at snezííííííí

maicky
13. říj 2009

Ahojky holky 🙂 Koukam, že někde už je zima skoro jak se patří 😒 Tady teď trochu prokukuje sluníčko, ale za chvíli určitě zase zmizí. A co ta Lucinka? Ozvala se už někomu??? 😕

nensy
13. říj 2009

ahoj veru ne neozvala se zatím nikomu tak snad jsou v pořádku a co malej je hodnej

nensy
13. říj 2009

tak jsem si na chvíli schrupnula a málá taky ještě spí

adellaide03
13. říj 2009

Zuzy u nás už taky sněžilo a když se koukám výš na kopečky tam už se sníh dokonce drží. Odhad mi bude dělat teď tak jsem taky zvědavá.
Veru Lucinka se tady zatím neukázala tak nevíme snad je vše v pořádku. A co Ty jak se cítíš?Malej je krásnej zrovna včera jsem koukala na fotky.
Ivi já si taky schrupla a je mi líp. 🙂

nensy
13. říj 2009

jo adel mě taky a do tedka jsme sekali dříví

maicky
13. říj 2009

Ivi, Adél: Malej je zatim hodnej 🙂 Dneska ho dopoledne teda chytnul nějakej záchvat řevu, ale nic strašnýho, za chvíli usnul. Teď sme přišli z venka tak spinká a já mam čas vyžehlit. 🙂

Adél: děkujem za pochvalu Tomáška 🙂 Se těšim na to, až nám oznámíš co ty nosíš pod srdíčkem 🙂

A taky jsem zvědavá na Lucinku. Třeba toho má jen moc a nestíhá sem zaskočit.

adellaide03
13. říj 2009

Veru taky už jsem zvědavá a těším se až bude na světě i když je jasné, že se zároveň i trochu bojím.

nensy
13. říj 2009

veru tak to je dobře že je hodnej

pajulinkka
13. říj 2009

T jo tady je čím dál tim větší zima...já asi umrznu 😀 😀 😀 😀 Mno teda aspoň si to myslim 🙂

nensy
13. říj 2009

tak holky dobrou jdu koukat na ordinaci

ojo
13. říj 2009

tak u nás už byly jen sněhové přeháňky a dost přitom funělo 😖 ale sníh po chvíli jen roztál...ale na Rudě, už museli silničáři pluhovat 😕

Adel, jen si pospinkej co to jde 😉 🙂

taky jsem zvědavá na Lucinku, už ji tady vyhlížím každý den 😅

tak dobrou všem 🙂

nensy
14. říj 2009

nazdárek dobré ránko všem dneska je zase hnusně 😝

adellaide03
14. říj 2009

AHoj holky
tak u nás pravá zima sněží a sněží od noci ach jo jak já se zítra dostanu do auta o těch berlích to opravdu netuším. Navíc kdoví kdy Martina objednají na výměnu pneumatik ach jo ach jo 😒

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru