Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

tyntyna
3. lis 2009

Ahoj holky,
teď jsem u našich ve Světlé přijela jsem v úterý večer a ve středu jsem dostal teploty tak jsem musela jít ve čvtrtek k doktorce protože jsem měla čtyřicítky mám zánět nosohltanu a dostala jsem antibiotika tak ty mám do čtvrtka. Tak jsem si pobyt u našich prodloužila a domů pojedu v sobotu.

Adélko tak co Denisek pořád je tak hodný? A jak spinká v noci a už je to s mlíčkem lepší? A jak se cítíš?

Verunko a jak ty to zvládáš s dvouma dětma? A jak se máš?

Paji a co je u vás nového?

Zuzanko jak se máš a co Tomášek jak v noci spinká a je hodný?

Ivu jak se máš? A co děti koukala jsem , že Nelinka je nemocná co jí je? A co Lukášek? A jak se děti těší na vánoce?

Leničko čepičky máš nádherný. A co je u tebe nového?

Andrejko a jak ty zvládáš dvě děti? A jak se chová Honzík k Adámkovi?

adellaide03
3. lis 2009

Ahoj holky
Jani jo je pořát hodný a trpělivý. Teď ho trápily prdíky, ale snad to v noci bude lepší. V noci spí celkem dobře, vstává dvakrát za noc tak to jde. Já si cítím jak kdy, ještě to není úplně ono, ale snad se to brzy spraví. A jak Honzík? Ty se hezky uzdravuj ať si fit.

pajulinkka
4. lis 2009

Ahojky jak se dari????Kouknete do mojeho albiku 😀 😀 😀 😀

ojo
4. lis 2009

ahojky 🙂

Tynty, jj Tomík je svatej, je to miláček, fakt hodný dítko a už se konečně začíná přetáčet na bříško 😵 😵

Paji... jéééééééé já ho tam vidím 😵 😵 😵 😵 😵 duch určo za chvíli nebude duchem a bude tam pořádná tlustice 😵 😵 😵 😵 tak se těším na další testíky... a kdy jdeš na kontrolu, aby to potvrdili??? 🙂

adellaide03
4. lis 2009

Jéééé Páji potichounku gratuluju krása 🙂

pajulinkka
4. lis 2009

Mno teting bude asi az v patek uvidim nechci to nejak urychlovat ale i tak myslim ze uz bude dalsi testik zitra ;)

nensy
4. lis 2009

teda paji tak to moc gratuluji 😀

nensy
4. lis 2009

paji jsme ti to říkala že to bude těhu

nensy
4. lis 2009

paji tak to je radosti co a už jsi to řekla polovičce a kdy jdeš k dr

pajulinkka
4. lis 2009

Mno zatím jsem mu to neřekla 🙂 nevím jak na něj 🙂 ale řeknu mu to večer!!!A k dr. nevím ještě!!!Ještě tak dva dny budu testovat a v pondělí bych se objednala!!!!Tak pak uvidim stejně by asi teď ještě nic neviděla 😉

nensy
4. lis 2009

no paji tak aspon že už bude mimčo ne 🙂

pajulinkka
4. lis 2009

Mno ale začíná mě bolet břicho ale tak nějak divně ☹

nensy
4. lis 2009

paji tak to se neboj to bolí je to takovej pocit jako by jsi to měla dostat je to normální

ojo
4. lis 2009

Paji, hlavně žádný stresy 😉 jak říká nensy, bříško tě může bolet, jako bys měla dostat MS, nebo klidně i jakoby píchat 😖 to budeš později cítit častěji, jak se bude děloha pak roztahovat 😉 a taky klidně můžeš špinit...takže jestli se něco objeví, tak rychle ulehni a odpočívat!!!!! 😉 😉

jééé já mám takovou radost, že bychom tu měli další těhulku 😵 😵 😵 a ještě ta Lenička nám zbývá a co ty nensy??? vy se taky snažíte, ne?? 🙂

nensy
4. lis 2009

no mi už asi ne zuzko 😉 no snad se to lenče brzo povede

ojo
4. lis 2009

nensy, aha 😅 já myslela, že ještě jo 😅 tak už čekáme jen na Leničku 😉 tak snad sem někdo přivede konečně holčičku 😵

nensy
4. lis 2009

no to doufám že se to prolomí

adellaide03
4. lis 2009

No já myslím, že tady je to klučičí téma 🙂

pajulinkka
4. lis 2009

Mno snad jo! Uvidíme jak to nakonec dopadne 😉 😉 😉

adellaide03
4. lis 2009

Paji já jsem na Tebe tak zvědavá a co testík bude zítra další?

pajulinkka
4. lis 2009

Mno a nebo to jsou prdy 😀
Mno musim zas koupit test mela jsem doma posledni!!!!Ale zitra jdu do Krnova tak koupim

nensy
5. lis 2009

nazdárek
jak adel klučičí já mám holku 😀
určitě ti to paji bude sílit uvidíš dneska

pajulinkka
5. lis 2009

Mno carka nesili ale zmizela ☹ ☹ ☹ ☹

ojo
5. lis 2009

ahojky 🙂

paji, to jakože se na novým testu neobjevila?? 😕 třeba to bych nějaký vadný test...tak zkus testnout znovu zítra ráno nebo až pozítří ráno 😉
a kdy máš dostat MS??

pajulinkka
5. lis 2009

ojo: mam 2 dny zpozdeni...porad me boli v podbrisku...ale takove divne tlaky!!Ale nepripada mi to jak MS!!! Mno že to byl vadný test mi rikala uz Lenicka..mno skusím to až v sobotu!!!A uvidim

ojo
6. lis 2009

ahojky, u nás je krááásně 😎

Paji, tak jak ti je??

pajulinkka
6. lis 2009

ojo: měje dobře, včera mě ještě bolelo břicho mno tomu se nedá říct bolelo!!!Spíš tlaky a tak mno ale jinak nic 😉 Jen včera jsem myslela že si popovídám ze zách. mísou...nevim zatím jsem to nedostala!!!A dneska jsem si dělala zase test a nic tam nebylo...tak nevím jestli to ještě dostanu nebo ne...Ale pokud to nedostanu do neděle tak v pondělí zavolám na gyndu a objednám se....
Jinak v pondělí bych měla jet do Prahy na jeden den tak uvidíme

adellaide03
6. lis 2009

Ahoj holky
Ivi jo já vím, že máš holku, ale myslím, že teď se tady rodí samí kluci.
Pají to je teda divné, že tam čárka není, ale ještě se nevzdávej pokud MS nedorazila vždycky je naděje, víš jak to bylo u mě takže držím pěstičky.
Holky tak v noci malého už nedokrmuju a teď jsem ho už taky nedokrmila. Švagrová mi radí ať ho nedokrmuju a krmám třeba i co hodinu prostě kdy si řekne tak uvidíme.

nensy
7. lis 2009

nazdárek
paji to je divný že ti to neukázalo ¨tak zkus ještě jeden a uvidíš jestli vijde

pajulinkka
7. lis 2009

ahojky holky, tak jsem dneska zase delala testik a carka nikde ☹ ja nevim uz co mi je nebo co mi neni ☹ Segra rikala ze to jer divny ze mi prej nejak rychle kelslo HCg!!!
Adel jak to bylo u tebe???Ty jo ja ani nevim 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru