Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

ojo
10. lis 2009

Andrej, to víš, že chceme 3 dítka 😉 už od začátku 😀 😀 ale uvidíme, jaký to bude se dvěma 😅

Adel, no já už taky na HA kašlu, zbytečně cpu do sebe hormony a ještě to stojí takový prachy 😝

andrea2210
10. lis 2009

Adelko ja asi ne☹ ☹ i kdyz tehu a vse me laka, 3 deti je na dnesni dobu prepych...
uvazovala sem kolem te 30tky ze bych jeste mozna mela.... nevim 😖 Miminka ale miluju a jak
koukam na tyalbumy laka to no....
Prave ten muj na me vcera kdy budeme mit treti... a ja Nikdy uz sem to psala🙂

Ojo a kdyz by jstemeli treti tak toho planujete na pozdeji? nebo mensi vek. rozdil u vsech 3....
ja mam 2 brachy me je skoro 24 jemu skoro 23 a tomu druhemu je skoro 22 :D jsme po roce a rozumime si🙂

andrea2210
10. lis 2009

Jinak s tou antikoncepci ja ji ted 3 mesice nebrala... nechtela sem otehotnet... a ani neplanuju,.,,
jenomze me casto pobolivalo bricho a mudr. ji doporucil... ale nevim jak dlouho ji brat vydrzim protoze
jak sem ji brala pred adamem mela sem zvysene jater.testy a tak mi ji ma mudr. doporucila vysadit
a zpravilo se mi to a mela sem to ok... takze nevim nevim ...

adellaide03
10. lis 2009

Amdrejko já mám jasno já už bych jí nebrala. A pokud jde o děti máš pravdu tři děti je na dnešní dobu přepych, ale přítel mě taky pořát básní o třech dětech tak uvidíme jak to nakonec dopadne.

ojo
10. lis 2009

Andrej, no chtěla bych tak to rozmezí okolo tří let...ale uvidíme... 🙂 to by při tom třetím už bylo Mírovi 40 😅 tak možná to bude i dřív 😉 🙂 ....a taky mi ty to těhu zase láká, ale ještě je moc brzo no 😅 😀 😀 vím, že pak lezou do peněz, ale já si vždy přála víc dětí 😵 😵

adellaide03
10. lis 2009

Zuzy já jsem si nikdy nemyslela, že mi bude chybět těhu a i přes to bříško a nějaké ty menší potíže mi taky chybí 🙂 když mi o tom vyprávěla kamarádka tak jsem si klepala na hlavu, že je asi divná jak ji může bavit být těhotná no ale nebylo to zase tak hrozné co?

andrea2210
11. lis 2009

ahojky kocky 😵

ja chtela vzdy 2 deti jenomze sem chtela holku.... 😒 takze nevim 😉

o tom tehu ja si prvni tehu uzivala nic me nebolelo pohoda a i porod nebyl tak strasny🙂
horsi druhe tehu a porod 😒 prezit se to ale da 😅

nensy
11. lis 2009

nazzdárek všem
paji tak snad to dopadne dobře

pajulinkka
11. lis 2009

Ahojky holky, mno já jsem zvědavá jak to nakonec teda dopadne semnou 😉 mno nechám se překvapit 😉 ale mohla by být dobrá zprávička 😉

nensy
11. lis 2009

to jo paji a co zkoušela jsi ještě testík

adellaide03
12. lis 2009

AHoj holky
tak to tady opravdu vázne. No ale to je jasné máme jiné starosti a radosti. A jak se máte? U nás dnes noc pěkná vzbudil se v jednu ve čtyři a teď až v osm.Pil deset minut a usnul. Teď teda kouká, ale zatím nebrečí tak snad to tak vydrží. Jinak u nás včera trochu nastněžilo a dnes je mlha a opět zataženo. Už je to na hlavu tohle počasí ani ven s malým nemůžeme.
Paji tak jak to dopadlo?Máme další těhulku?

ojo
12. lis 2009

ahojky 🙂 já byla včera u našich...

byli jsme na 6.měsíční prohlídce, tak Tomáš má 68cm a 6800g 😵 má místama hroší kůži po mně, tak dostal nějaké tělové mléko 🙂 vyfasoval 3.včeličku a zatím bez reakce, jen v noci byl trochu takový neklidný, špatně se mu spalo a mě taky, páč jsem měla radši pořád nastražené ucho 😅 tak jsem trochu nevyspalá 😖

Paji a další test jsi nezkoušela?? 😉 jsi samý mrkající smajlík...přiznej barvu 😉 😀 😀 😀

adellaide03
12. lis 2009

Ach jo holky já nevím co s tím mým zlatíčkem mám dělat.Zase celé dopoledne prořval.Teď usnul o půl jedné, ale na jak dlouho toď otízka. Děala jsem s ním všechno možné a nic nepomáhalo. Nakojila jsem ho a poblinkal se a za chvíli si zase cucal ruku tak jsem nevěděla jestli mu dát nebo nedát, ach jo kdybyy tak člověk věděl co tomu mrňouskovi chybí ☹

andrea2210
12. lis 2009

adelko ahojky, a po jak dloude dobe papal?? to vsecko vyblinkal??? pokud ti blinka MM tak kup
Nutriton a zahusti 😉 tak sem to delala ja sice z Nutrilonem ale i takhle se to muze... podle toho
jestli ti zvraci porad... nebo ze by ho bolelo brisko?☹

andrea2210
12. lis 2009

Ojo ahojky tak jak bylo u vasich?? 🙂
pekne miry ma 🙂 😉
ja taky moc nenaspala, adam porad hrozne cestuje se bojim aby mi treba nespadl takze toho taky
moc nenaspim... ale sem zvykla nejhorsi to zas neni no 😝

adellaide03
12. lis 2009

Andrejko on zvracel to co vypil ode mě. No nebylo to moc, ale bylo a chtěl papat asi tak po hodině a půl. No možná je to i tím, že v noci moc nepije. Pije tak deset minut a konec a to dvakrát za noc.Tak pak asi má hlad.

pajulinkka
12. lis 2009

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

adellaide03
12. lis 2009

Paji nevyšlo to?

andrea2210
12. lis 2009

adelko aha tak pockej ono se to snsd upravi me maly taky trochu ublinkaval ono ho chce budit u toho hlavne teda vecer at je napapany a spinka at se i ty vyspis .... a muze ho bolet brisko....

u nas to bylo na zacatku dobre akurat od pul 7 vecera tak do 7 az pul 8 hysteraky .....☹ pak byl ok...
no uvidis a ted je hodnoucky? 😉

ojo
12. lis 2009

Adel, taky se mi párkrát stalo, že Tomášek po papání blinkal...celý to vyhodil, tak jsem ho asi po 10min znovu nakojila a to už bylo ok 😉 🙂 a dudlíka si nezkoušela??? nebo ho možná bolelo bříško z něčeho, co jsi včera jedla... 😕
nebo jsem si vzpomněla, že když mi taky takhle plakal, tak při tej masáži bříška, jsem mu dávala taky teplou plenu na bříško 😉 a při koupání jsem dávala na bříško zas mokrou žíňku 😉

Andrej, tobě Adámek nepsí v postýlce?? že se bojíš aby nespadl? 😕

nensy
12. lis 2009

nazdárek tak jak je
paji co ty smutný smajlíci co se stalo

nensy
13. lis 2009

nazdárek dobré ránko všem.tak lukáš je nachystanej do školy a nela ještě spí

andrea2210
13. lis 2009

ahojky holky....

Ojo spi v postylce cca do 4 rana pak ho beru k sobe a to uz moc nespim.... 😉 nohy mam jakoby
do boku a kolem postele tu postylku, nebojim se 😉 😉 v te postylce porad vstava☹ a treba se trochu
bouchne takze ve 4 j trochu uz vyspany tak ho beru no 😉

jinak holky maly se mi zacina casto budit, teda spis spi neklidne to se mi teda nestavalo takhle casto,
jako spi ale pochoduje nebreci, ale i tak☹ no snad to prejde 😒

ahojky nensynko tak jak se mate??? 😵

nensy
13. lis 2009

ahoj andrej máme se docela dobře akorát že jsme nemocný

andrea2210
13. lis 2009

uz zase nensynko??? my se nastesti drzime, ale Honzik kasle hrozne jinak je ale v pohode bez
teplot 😉

nensy
13. lis 2009

no mi jsme poslední dobou furt si to přenášíme

adellaide03
13. lis 2009

AHoj holky
děkuju za rady, nevím co to bylo, ale pak odpoledne spla od půl jedné do pěti a dnes v noci od osmi do jedné, pak o půl páte pokakaný až za ušima, a pak se kroutil chudáček až do rána, bolelo ho bříško. Teď se napil a zatím spinká tak uvidíme jak dneska bude.
Ivi chudáčci vy jste pořád nemocní tak ať se brzy uzdravíte.

nensy
13. lis 2009

ahoj adel tedkon jo zase je zima a co malej jak se má a co papá pěkně

adellaide03
13. lis 2009

Ivi teď začínají ty chřipky tak se toho taky děsím tak raději nikam ještě nechodím. Dnes bych měla mít školu, ale ještě tam nejdu, možná půjdu zítra uvidíme. Malý papá deset minut a vytuhne. Tak to dělám tak, že když se vzbudí třeba za hodinu tak ho nakojím a je, prostě ho kojím kdy potřebuje a ne předepsaně po třech hodinách.

andrea2210
13. lis 2009

Adelko tak to delej jak psala Ojo, nahrivej brisko a cvic 😉 🙂
Jinak ti spinka moc hezky 😉

adelko to te obdivuju ze jdes tak brzy i do skoly

nensynko u nas bylo to same, furt nekdo nemocny ... 😖
a co varite?

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru