Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

tyntyna
21. kvě 2009

Ahoj holky

Leničko třeba ta teplota ještě vyleze a OVU se ukáže. A červenec, už není tak daleko. Mě to teda přijde, že ten čas šíleně letí.

Ivu, už jsi zdravá? My naštěstí máme byt na stranu kam nesvítí sluníčko tak je tady nádherně. Svítí nám jen do kuchyňe a kousku obýváku. Ale jen do 15:00 hod. Pak máme hezký chládek i na terase.

Andrejko taky jsem ve znamení ryb. 🙂 Vodu mám moc ráda, ale jak nejsem hubená tak se moc nechodím koupat. Nejlepší to je u našich na zahradě oni mají bazén a tam mě nikdo nevidí. 🙂

Adélko tak jsem si na terasu zasadila rajčata, papriku, cuketu, okurku. Jsem zvědavá jak mi to poroste. Dnes budu muset posekat trávu roste strašně rychle.

adellaide03
21. kvě 2009

Ahoj Jani, ty si teda ale pilná 🙂

tyntyna
21. kvě 2009

Adélko jsem zvadavá jak to půjde a jestli příští rok to budu zase pěstovat. Jo ještě bych zapomněla na jahody taky jsem je zasadila do náboby, protože do země se mi už nevešli. Minulý rok jsem měla jen rajčata a bylo jich dost. Tak jsem měla radost.

adellaide03
21. kvě 2009

Je Jani jahody ty já miluju a te´d jak jsem těhu mi je Marťa už musel párkrát koupit jak sjem na ně měla chuť, ale nejlepší jsou stejně vypěstované ve vlastním.Od Martina prarodiče je pěstují a říkají, že by jich letos mělo být hodně tak jsem zvědavá

lenkakubickova
autor
21. kvě 2009

Jani-Tyntyn: ty jsi teda šikula 🙂 Tak držím pěsti,ať se ti vše chytne a máš vekou úrodu! Jinak teplotu fakt neřeším,nějak to dopadne 🙂

tyntyna
21. kvě 2009

Adélko, koupila jsem jen 10 sazeniček tak jsem zvědavá kolik jahod s toho bude. Kousek od Petrové práce prodávají jahody co pěstují na poli a je to samozběr a jsou výborné. Tak, až budou tak ho tam pošlu, aby nám koupil pár jahod. Oni to totiž prodávají i jako sebraný. Ty jahody co prodávají teď mi přijdou bez chuťe aspoň to co jsem jedla já.

tyntyna
21. kvě 2009

Holky tak se dnes lučím, jdu vařit špagety a pak půjdeme s Péťou na zahrádku. Mějte se moc krásně.

adellaide03
21. kvě 2009

Jo Jani z obchodu jsou ty jahody o ničem.

nensy
21. kvě 2009

no mi jsme tedkon koupili v obchodu jahody a jdou výborný

adellaide03
21. kvě 2009

Ivi já neříkám, že jsou špatný, ale je fakt poznat ta vůně i chuť když jsou z obchodu a když jsou normálně domácky pěstované.
Jani ahojky.

nensy
21. kvě 2009

to jo to máš pravdu na zahrádce to je jná chut ale zatím nejsou jahody ze zahrádky 😀

adellaide03
21. kvě 2009

Já vím, ale Martinova babička říkala, jak jsme byli na tom Slovensku, že do 14 dnů by mohly být. Ona už bydlí skoro na jižní Moravě takže tam budou určitě už brzy 🙂

nensy
21. kvě 2009

mnam tak to jo tak to se těším máma má plnou zahrádku jahod

adellaide03
21. kvě 2009

Taky se těším.
Ach jo už mě ta praxe nebaví psát. Naštěstí už to nejdůležitější mám, ale nechápu proč o tom jak blbci musíme psát.

nensy
21. kvě 2009

no adel ještě vydrž a už budeš mít pak klid

adellaide03
21. kvě 2009

Jo Ivi musím ať mě pustí ke státnicím. Teď jsem se dobře najedla (měla jsem krupičku) a asi to i mimiškovi chutnalo protože jsem ho zase cítila 🙂

nensy
21. kvě 2009

tak to je dobře že už mimíska cítíš.tak už mám doma gril 😀

ojo
21. kvě 2009

ahoj holky, vůbec nestíham dočítat noviky 😅

sezení je fakt peklo i když tu mám 2 polštáře, ještě mám dole modřiny, tak mě po sezení vždy bolí celá kost dole ☹

S Tomíkem už chodíme ven 😎 je fakt krásně, včera jsme byli u dr. tak je zdravý a spokojený a už přibral 300g, takže už má přes porodní váhu 3480g 😵 😵 kojo nám už jde super, mlíčka je dost a Tomík hezky dlabe...je hodný, spinká, budí se 2x za noc a když je vzhůru, tak si pořád tak kouká...prdíky zatím všechny vytlačuje ven, tak snad to tak zůstane 😕 😀 musíme akorát dávat široké balení na kyčle...včera jsme přežili koupání bez breku, dokonce mi přišlo, že při osušování si radostně vyvísknul 😀

Adel, gratuluji ke zkouškám a držím palečky, ať tě pustí ke státnicím a ať už to máš vše za sebou a můžeš si užívat zbytek těhu 😉 🙂 🙂

Tyntyn, krásné fotečky UTZ 😵

Andrejko, malý je fakt krásný kus chlapáka 😵 já mám doma takovýho prďolku 😅 a jak se je s bráškou podobný 😵 😵

Nensy, tak to budete teď často grilovat...mňam, mńam 😉 🙂 🙂 🙂

Leničko a jak se vede tobě?? 🙂 🙂

Johance moooc děkuju za rady a podporu,je to opravdová laktační poradkyně 😉 🙂 🙂

zdravím ostatní, zkusím ještě kuknout k večeru 🙂 musím teď žehlit a pak půjdem na prochajdu, když je tak krásně 🙂 zatím pááá 🙂

nensy
21. kvě 2009

ahoj ojo koukala jsem na fotečky tomášek je krásnej moc 🙂 jo už se těším hned dneska 😀

adellaide03
21. kvě 2009

Zuzanko ahojky,
to je fakt super, že to tak krásně zvládáš si šikulka. Jinak malý je strašně kouzelný. Tak si to hezky užívej mamino 🙂

nensy
21. kvě 2009

neboj zuzko to bude brzo dobrý 🙂 tak to ti krásně spinká teda 🙂

adellaide03
21. kvě 2009

Ivi tak to gril hned otestujete co?

nensy
21. kvě 2009

jo adl dneska ho vyzkoušíme už se těším

adellaide03
21. kvě 2009

To věřím, že se těšíš. My teda grilujeme na takovém speciálním grilu, který nánm vyrobil můj taťka, ale je to taky bezva.

lenkakubickova
autor
21. kvě 2009

Zuzanko: to je skvělé, že je Tomášek hodný a prdíky nejsou! 😵 😵 Držím palečky,ať vám ta pohoda vydrží co nejdýl a mám radost,že už je i kojení v pohodě! 😵 ...koukala jsem do alba a Tomášek je fakt úžasnej,krásnej a tobě to s ním moc sluší 😉 🙂 Já se jinak mám fajn,nic zvláštního nového u mě není, novinky budou až 3.červan,až dorazíme z kontroly z Gennetu 🙂 Měj se krásně a užívej si těhu 🙂 ...a držím palce,ať i ty modřiny máš co nejdřív zahojené 😉 🙂

lenkakubickova
autor
21. kvě 2009

Adélko a Ivo: vy my dáváte s tím grilováním! Mám úplně sliny v puse! A mám smůlu,já můžu grilovat akorát ve snu 😀

adellaide03
21. kvě 2009

Leni ve snu to je taky dobré, aspoň nepřibereš 😀

nensy
21. kvě 2009

jo tak to ti adel věřím 🙂

nensy
21. kvě 2009

a leni co třeba u tchýně ta nemá baráček že by jste takhle grilovali tam

lenkakubickova
autor
21. kvě 2009

Ivuš,nene, tchýně je v bytovce,ale když budeme chtít,tak máme spoustu kamarádů v Komárově a určo budem grilovat ještě tisíckrát u nich,jen škoda,že nemůžem doma, to by jsme si udělali véču a bylo by 🙂

Adélko: nepřiberu,ale já ani nehubnu a to chodím 3x týdně běhat a 2x týdně na aerobic 😢 😢

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru