Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
30. lis 2009

tak jsem byla u našich tedkon jsem došla

nensy
30. lis 2009

tak holky dobrou jdu koukat na mentalistu vypadá to dobře

ojo
30. lis 2009

tak já byla odpol venku a pak až přijel Míra jsem se vrhla na to vykrajovaný 🙂 teda bylo toho 6 plechů, ale stihla jsem to do osmi vše upíct...ještěže můžu péct na 2 plechach zároveň 😀 😀 😀

a Tomášek u sedí 😵 😵 jsem si ho dala před sebe a sám se vrhal na sezení a už krásně seděl bez mojí opory a docela dlouho, tak ho i Míra vyfotil, tak sem zítra dám fotečku 😵 😵 😵

tak pááá a dobrou 🙂

nensy
30. lis 2009

teda zuzko to je ale šikulka na fotečky se už těším

pajulinkka
30. lis 2009

Ahojky holky, dlouho jsem se za vamy nebyla kouknout a koukam ze jste se rozkecali jak nevim co 🙂
Já uz mám konečně práci...sice zase šíleně riskantní ale mám..juchu..a co jinak jak se mate?

nensy
1. pro 2009

nazdárek dobré ránko
ahoj paji tak jak je

nensy
1. pro 2009

tak mi už jsme nachystaný do školy a všichni už jsou tady vzhuru

nensy
1. pro 2009

tak mi už jsme po snídani a letím na záchod 😀

nensy
1. pro 2009

tak jsem si zadělala na flíčky a dala vařit žebra

nensy
1. pro 2009

zuzko malej teda pěkně sedí je to šikulka

ojo
1. pro 2009

ahoky 🙂

nensy, jj je to šikula 😵 vše nej k svátku 😉

Paji, tak aspoň nějaká práce 😉 a co snaženíčko?? už si byla u dr.??

my půjdem odpol ven a večer pak přijdete teta na návštěvu, tak musím tady ještě uklidit 🙂

tyntyna
1. pro 2009

Ahoj Holky

Ivu takového cukroví teda ty jsi šikulka, já asi začnu péct toho 12.12. a chci to upéct všechno za víkend a ten další víkend to nazdobit. Bohužel v týdnu mě asi Honzík péct nenechá tak budu muset péct, když bude manžel doma. Na vánoce bych chtěla udělat 7 druhů cukroví.

Andrejko malej Péťa má Honzíčka moc rád pořád ho pusinkuje a tulí se k němu a Honzíka to rozčiluje a pak pláče. Taky Péťa Honzíka chodí hladit, když usne a tak ho vzbudí a Honzík zase pláče. Je to s nima veselý. V září by měl Péťa jít do školky snad ho, už vezmou. No nového je u nás to, že se nám dostal zloděj do auta nic neukradl nic jsme tam neměli, ale rozbil nám centrální zamykání. Naštěstí to manžel dokázal sám opravit. A auto jsme pojistili proti krádeži.

Zuzanko tak to má Tomášek krásný dáreček. 🙂 Já jsem Péťu kojila do 9 měsíců plně, pak mi doktorka řekla, ať začnu mu dávat jídlo. Jsem zvědavá jak to bude u Honzíčka. To ti teta spinká Tomášek krásně a tak spinká, už od narození? Mě Honzík usínal kolem půlnoci tak jsem ho začla balit do zavinovačky a usíná nejpozději o půl devátý, což je skvělý. Ten tomášek je opravdu moc šikovný tak krásně sedí. 🙂

Adélko to jsem teda zvědavá jak dopadnete v poradně pak napiš. Jo teď jsem, už zase nemocná je to hrozný jak je kolem mě nějaká nemoc tak to dostanu. ☹ No jo co se dá dělat tlavně, že ta nemoc už odeznívá. A dáš do albumu nějakou další fotečku Deniska? A jak se těšíš na vánoce? A co budeš péct a kolik druhů?

Paji tak to je moc bezva, že máš práci. A už si byla u nějakýho doktora, že se Vám nedaří miminko? A jestli jo co Vám řekl a dal ti něco na to?

Jolanko teda ten Honzíček je ale veliký a krásný chlapeček. 🙂 To jsem zvědavá jak se bude líbit Marečkovi ve školce. Péťa taky snad půjde od září poprvé do školky jsem zvědavá jak to tam zvládne. A jak se máš ty? A jak se těsíš na vánoce a budeš péct cukroví. Jak ti spinká Honzíček?

tyntyna
1. pro 2009

Zuzanko my teď ven nechodíme tady je hnusně prší a ještě se dostáváme z nemoci. Honzíček taky pokašlával tak ho nedávám teď ani na terasu.

ojo
1. pro 2009

Jani, jj Tomáš takhle spí od narození, musela jsem ho na jídlo budit a nějak od 2 měsíců si zvykl na tenhle režim, který se ho drží do teď 😵 😵 je to fakt zlato, vydrží si sám hrát na dece, takže jsem začala plést, už má šáličku a teď dělám svetr...snad ho dodělám do vánoc a bude ho mít pod stromek 😀 😀 😀
a na vánoce budu mít určo 4 druhy a pak podle chuti něco ještě upeču 🙂

a to ti půjde Péťa do školky, když mu bude 5let?? 🙂 v Praze jsou asi školky plné, co?? to tady u nás už mi říkali, že mi ho vemou od 3let na ty 4 hodiny, tak jsem ráda 🙂 🙂

tyntyna
1. pro 2009

Zuzanko to jsi teda moc šikovná. 🙂 Já plest neumím mě plete babička nebo mamka. Tak to máš opravdu hodného Tomáška, když takhle krásně spinká. Péťu jsem chtěla dát do školky od 4 let, ale nevzali mi ho, protože jsem byla doma a těhotná školky tady jsou narvané a berou jen předškolní děti nebo děti co jejich rodiče pracují a stejně se na všechny nedostane. ☹ Bohužel je to tak po celé Praze.

ojo
1. pro 2009

Jani, aha, tak to mají takhle vychytaný 😒dneska tu je taky hnusně, teď začalo i pršet, tak bůh ví, jestli půjdem ven 😒 no a teď koupám, že to je spíš sníh s deštěm, takže ještě pár stupňů dolu a bude snežit 🙂

s tím pletením mě navnadili kamarádky a taky proto, že já jsem vždy chtěla mikiny bez kapuce a rozepínací a to už ve větších velikostech nemůžu sehnat, tak pletu rozepínací svetr 🙂 a na zimu je určo lepší 🙂 škoda jen, že mě to nenapadlo v těhu, to jsem byla celý dny doma, mohla jsem plést svetry o sto šet 😅 😀

tak Tomík jde papat a pak možná vyjdem ven a když ne, tak se vrhnu na pletení 😉

adellaide03
1. pro 2009

Ahoj holky
tak u nás je dnes škaredě prší fuj.
Jani to víš, že sem dám nové fotky Deniska a vůbec chci to album předělat. Péct moc cukroví nebudu protože ho dost dostaneme od mojí mamky od Martinové mamky i babičky takže uvidíme co bude Martin chtít.A co budeš péct Ty?

tyntyna
1. pro 2009

To máš pravdu, že na zimu je lepší svetr, mě teď babička taky ulpetla na kluky svetr. Ale ty máš výhodu, že si ho umíš uplést sama. Já moc na to pletení nejsem. Jdu uspat Honzíčka, pak sebrat prádlo a vyžehlit. Dnes nám neteče teplá voda a to jsem si chtěla umýt hlavu tak snad jí ještě pustí.

Hokly mějte se moc krásně a jak budu mít chvilku čas tak se ukážu.

adellaide03
1. pro 2009

No Jani já příjdu a Ty odejdeš Ty seš ale 🙂 měj se krásně a snad se tady někdy potkáme obě ahojky.

nensy
1. pro 2009

tak jsem tady .malámi ještě spí tak relaxuju 🙂
zuzko díky 🙂
ahoj jani no já už nic pect nebudu nám to stačí .stejně to jí akorát manža a malá se v tom jenom ponoumá

nensy
1. pro 2009

tak lukáš už je doma jdu di udělat čaj je mi náká zima

pajulinkka
1. pro 2009

Ahojky holky ještě jsem zatím nikde nebyla jdu až teď v prosinci ale nevim jak mi to vyjde kvuli praci bo mam 2 dny denni, pak 2 dny volno, a pak 2 dny nocni...mno nsad to vyjde tak ze muzu zajit na gyndu pred tou ovulkou

nensy
1. pro 2009

ahoj paji zajdi co nejdřív třeba to nic nebude ale aspon budeš mít jistotu

nensy
1. pro 2009

tak mi jedem zítra do prahy a vubec se mi tam nechce

nensy
1. pro 2009

tak co děláte já se pujdu vykoupat a koukat na tv

ojo
1. pro 2009

ahojda, tak dneska mi Tomáš ukázal, jak umí řvát 😕 asi půl hodinu řval a nebyl k utišení...pak i bylo slyšet, že řvát chce, že se k tomu nutí...tak jsem ho uspala a po vyspání je zas jako sluníčko 🙂

tak já jdu plést a večer při ordinaci budu slepovat to cukroví 🙂 já jsem tak ráda, že už tohle vykrajovaný mám za sebou 😀 😀

nensy
1. pro 2009

tak si asi posiluje orgány 😀

nensy
1. pro 2009

zuzko to vykrajovaný je teda piplačka to mě taky moc nebaví

ojo
1. pro 2009

nensy, jj je to piplačka 😝 vždy když jdu kolem toho plechu, kde to mám naskládaný, tak mám takovou radost, že už to mám za sebou 😀 😀 😀 😀

a u nás sněží 😵 😵 😵 venku už je všude sníh...docela hodně a pořád padá 😵 😵 😵

pajulinkka
1. pro 2009

nensy ja to mam tak domluve ne s DR

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru