Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

maicky
9. led 2010

Ahojky holky 🙂 Tak jsem k Vám po dlouhýýýý době zase nakoukla 🙂 Jak se tu máte? Koukam, že většinou jste v jednom kole 🙂

Zuzi: Ještě jedna gratulace tady 🙂 😉

Koukla jsem k Vám do albíček a dětičky rostou jako z vody 🙂 A jsou vážně nádherný 😵 😵 😵

Jinak s těma dětma, že jsou to protiklady, tak to můžu jen potvrdit 🙂 Dáda byla nespavec a nezmar, ale Tomášek je o proti ní andílek 🙂

A jak jste strávili svátky? Děcka jistě byli nadšený 🙂 U nás se škubalo o sto šest 😀 Jen den před Silvestrem jsme museli s Dádou na pohotovost, protože měla 40,5 horečku.. Ale nic jinýho jí nebylo, bez kašle a rýmy... Teď je už fit, tak sme dneska vyrazili bobovat. Řekla bych, že sem utahaná víc než ona, ale to je klasika 😀
Tak já zase pádim, za chvíli pudu koupat Tomáška. Tak pa a někdy se zase objevim 🙂

adellaide03
9. led 2010

Verčko koukala jsem do albíčka, že je Tomášek už velký chlapík utíká to strašně rychle co? Mě to připadá nedávno co jsme si tady psaly, že jsme těhulky a už je to skoro rok, no jo letí to. Hlavně, že jste si to na sněhu užili, to ji nejdůležitější. U nás je sněhu, že se ani nedá vyjet s kočárkem, ale tak je to každý rok, už jsem si zvykla.
Jani děkuju za pochválení Deniska. Miminka jsou vždycky moc roztomilá.
Holky teď jsem opět začala jezdit na rotopedu a je to super i pro tu moji nohu. Budu jezdit každý den, super. 🙂

nensy
10. led 2010

nazdárek dobré ránko všem

jani malej je hezounkej 🙂

jinak já už mám uvařenou polívku a peču další mazanec a odpoledne pujdem ven

andrea2210
10. led 2010

ahojky holky🙂

Ojo ja taky mela v zacatku ale strepfen to je stejne, mela sem 3 a gyn. rekl ze v poho 😉
neboj se 😉

ahoj Janulko u nas celkem pohoda, ale Adu trapi zuby asi, spi dost neklidne a to dost dlouho porad cestuje
v postylce,,,, 😒 no snad to bude lepsi uz....

jo a pritel ted delal dlouhe smeny, takze celkem mazec byla sem na ne sama a chodila sem zbita jak blazen 🙄
a vcera meli nejakou akci, hm takze jeste lepsi......

adelko to ¨je dobre ze je tak hodnoucky fakt 😵

andrea2210
10. led 2010

nensynko ahojky, celkem dobre se mam ... 🙂
no tesim se jak zalehnu, tak dobrou noc 😵 😉

adellaide03
11. led 2010

Ahoj holky
tady to fakt upadá, ale je jasné, že miminka nám zabírají spoustu času. Já se do toho učím, ale dneska mi to nějak nejde jsem unavená, asi si budu muset zdřímnout a pak to snad půjde.

nensy
11. led 2010

nazdárek tak jsem doma byly jsme v praze z lukášem na kontrole sem ráda že už to máme za sebou

ojo
11. led 2010

ahojky 🙂

no tak mě už je lépe, koupila jsem si jitrocelový sirup na vykašlávání...to můžou i těhule 😉 😀 😀 ale Tomáš je trochu nachlazený, teplotu a rýmu nemá, jen kašle...no ale i tak jsme jeli k dr. tak dostal léky, ale že je to jen nějaká lehčí viroza 🙂

Jani, ahojky, mě je zatím fain 😀 😀 až na tu nemoc 😝 ale nebýt testování, tak ani nevím, že jsem těhu 😀 😀 no bůhví, jestli tam dr. za těch 14 dní něco objeví 😀

jinak zkoukla jsem dítka, všechna jsou krááásná a rostou jako z vody 😵 😵

adellaide03
11. led 2010

Holky chci se zeptat. Kdy po porodu jste dostaly MS? Já podle všeho zrovna teď. A jak je to s kojením neovlivní ho to nějak?

nensy
11. led 2010

jo tak nevím adel já měla císaře a měla jsem to hned

adellaide03
11. led 2010

Ivi já měla taky císaře. A kojila si pak nebo už to bylo horší? Někde čtu, že to neovlivní, někde čtu, že to mlíko má jinou chuť a dítě ho domítá, no tak uvidíme.

ojo
11. led 2010

Adel, já dostala MS až za 2 měsíce, co jsem začala dávat UM ke koju...no uvidíš, jak ti malej bude reagovat, jestli bude odmítat nebo ne...Tomáše to teda nijak neovlivnilo, normálně pil, jako jindy...možná jestli mlíko změní chuť, bude trochu odmítat, ale nakonec by si mělo dítko zvyknout 😉

adellaide03
11. led 2010

Jo díky Zuzy , já mu UM dávám vždycky večer ať líp spí tak nevím, ale to asi neovlivnilo. Však uvidíme a pokud by nechtěl tak se nedá nic dělat. Bude mě to mrzet, ale hlavně, že bude spokojený. Teď koukám, že Tomášek má dnes 8 měsáců že? To už je šikula co? Až bude mít Denisek 8 měsíců tak by se švagrové se švagrem mělo narodit miminko. JSem zvědavá jestli budou mít kluka nebo holku, s kým si malý bude hrát 🙂 A manžel už ví o miminku v bříšku?

ojo
11. led 2010

Adel, to možná se narodí miminko i nám, až vy budete mít 8 měsíců 😀 😀 😀 jj Míra o tom ví už od začátku, překvapilo ho to, páč si myslela, že jisto jistě neotěhotním, tak proto si ani nechtěl dávat pozor, ale je rád 🙂
ono stejně, dokud to nebude potvrzené doktorem, tak to beru s rezervou 😉

a Adel, když by malý odmítal mlíčko, tak na lepší chuť MM pomáhá kmínová polívka 😉

adellaide03
11. led 2010

Zuzy to ještě ne to by bylo přece moc brzy v červnu ne? Jo já vím, že to bereš s rezervou to je jasné, ale já věřím, že to všechno dobře dopadne. Stejně si ale dobrá tak brzy mít mimi za sebou. Kmínová polívka? To jsou teda věci 🙂

ojo
11. led 2010

Adel...jééé, já jsem trubka 😀 já brala těch 8 měsíců od teď 😅 😀 😀 😀 😀 jj kmínová...já ji teda znám jako vajíčkovou, tam se dává hodně kmínu 🙂

nensy
11. led 2010

no nevím adel ti takhle neporadím já jsem nekojila právě ale podle mě by to nemělo vadit

nensy
12. led 2010

nazdárek dobré ránko

teda zuzko testík je teda ukazkovej tak to budete mít přírustek

ojo
12. led 2010

ahoj holky 🙂

jj nensy, vypadá to, že to asi bude tak 😅 😀 teď mi trochu mrzí, že jsem si nedala ten 2letý rodičák, mohli jsme mít penízky navíc...ale to už je jedno, kdo to mohl tušit, že? 🙂

tak já jdu za Tomášem...nějak pofňukává...

adellaide03
12. led 2010

AHoj holky
Zuzi no testík super, to si opravdu těhulka a už to máš i v profilu, super. 🙂
Tak to asi MS nebyla protože dneska už nic. No fakt teda nevím.

nensy
12. led 2010

to jo zuzko ale to nevadí hlavně že bude mimčo zdraví

ojo
12. led 2010

Adelko a bereš nějakou HA?? ono se to může stávat, že můžeš po porodu semtam zašpinit 😉

nensy, jj hlavně že bude zdravé 🙂 🙂

adellaide03
12. led 2010

Zuzy ne neberu, po té co jsem zjistila, že jsem z toho měla vysoký tlak a taky pořádné migrény které teď už nemám neberu žádnou HA. A kdy jdeš k doktorovi na potvrzení těhu? Jsem zvědavá jestli budete mít páreček 🙂 zase si nenecháš říct co čekáš?

ojo
12. led 2010

Adel, no jdu až za 14dní 🙂 no tak nějak teď s Mírou váháme, jestli si to necháme nebo nenecháme říct 😀 no zatím to neřešíme, to až to bude za těch pár měsíců poznat 🙂

adellaide03
12. led 2010

No jo jasně hlavně ať je mimi zdravé co?

nensy
12. led 2010

přesně tak zuzko ale záhul to teda bude

adellaide03
13. led 2010

Ahoj holky
musím se pochlubit, dnes jsem byla na zkoušce z psychologie a dostala jsem B. Jednu otázku jsem nevěděla takže proto, ale mě to nevadí, červený diplom nepotřebuju, hlavně, že mám za sebou zkoušku. Akorát malý v noci zlobil, už jsem byla na nervy. Byli jsme vzhůru od čtvrt na jednu do čtvrt na čtyři a pak za hodinu opět kňoural, nevím co mu bylo, jestli vycítil, že se ráno někam chystáme, nevím tohle totiž neznám spinká me krásně.

ojo
13. led 2010

ahojky 🙂

Adel, tak to gratuluji 😵 to je super, že to zvládáš i při prckovi 🙂 🙂 no je to možný, že dítko vycítí, že jdeš pryč nebo že si pryč 😅

adellaide03
13. led 2010

Jo Zuzy taky mi to už na jiné diskuzi holky psaly, tak jsem zvědavá jak bude spinkat dneska.

nensy
14. led 2010

nazdárek
adel tak to gratuluji jsi šikulka

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru