Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

adellaide03
11. črc 2010

@ojo Zuzy to já se zase ze všeho nejvíc těšila na žehlení výbavičky. A jak koukám tak Ti to strašně letí co? Už se nemůžu dočkat až se dozvíme jestli budeš mít dalšího klučíka nebo holčičku. Tak koukám, že už máte vybraná jména? Už je to konečná?
To my si taky užíváme tepla. Včera jsem měla oslavu - můj taťka měl narozeniny a dneska má moje mamka svátek, takže jsme měli bečku a táborák, no paráda. Taky nám přijela teta s Ameriky a donesla Deniskovi spoustu věciček.

pajulinkka
19. črc 2010

tak mame 14 cm a 169g, srdicko krasne bije je to ale stydlin 🙂 chvilku se dneska ukazal zivl zamaval a strcil si prst do pusy 🙂 Ale jako fotit se proste nebude :D sice jsme stihly udelat jednu fotku dam ji sem ale jako pak se bobek otocil zady a proste nebude se fotit :D SUper krasa jdu na ko 16.8. to jdu na podrobny ultrazvuk 🙂

adellaide03
19. črc 2010

@pajulinkka a necháte si říct co čekáte? JEstli se teda nebude stydlín stydět?

pajulinkka
20. črc 2010

@adellaide03 ano nechame si to rict teda pokud se prcek necha 🙂

adellaide03
20. črc 2010

@pajulinkka tak to jsem zvědavá jestli budeš pokračovat v chlapečcích nebo začneš holčičkou 🙂

pajulinkka
20. črc 2010

Ty jako ja nevim 🙂 ale spis bych chtela kluka ;) protoze uz mam 3 netere a od pritele v rodine jsou sice 2 kluci ale i tak ;) A moje kamaradky 2 budou mit taky kluky takze snad budem mit kluka taky at si muze skym hrat

pajulinkka
22. črc 2010

Něco pro zasmání a abyste věděli že jsem opravdu jelito :D vcerejsi vecer byl teda fakt uzasnej....nevim jak se mi to povedlo ale spadl mi telefon do misky s vodou od Lexy (muj pes) , takze susim jak debza telefon...pote jsem sla na ona mista a co se mi nestane, vyvratila jsem celej obsah sveho zaludku fakt super tak cele 3 mesice nic a najednou zvracim fakt super...

ojo
24. črc 2010

Ahojky,

tak u nás nic závratně nového neni, okna jsou umytá, záclony vypraný, výbavička taky vypraná i vyžehlená, tak mám připraveno 😀 😀
břicho teď je v pohodě, takže výletím, co to jde, chodíme na koupaliště a tak 😎 a teda asi týden mě teda bolela noha na nártu, ale teď už to zase přešlo 🙂 až příští pátek jdu na další KO, že bude velký UTZ a změří bobka 🙂

Tomášovi rostou ty zuby, ale občas je jen nevrlý, tak pohoda a pořád ještě nechodí, ale za ruce už chodí pěkně, že se neopírá, ale jen jistí 🙂 ale aspoň už umí lézt do schodů a ze schodů, tak mi odpadlo nošení a nechvám ho lézt 😀

Paji, gratulka ke kontrole 😵 hezké fotečky, bříško už se začíná rýsovat 😵 😵 jsem zvědavá, jestli se na příští kontrole bobek prozdradí 😀
s tím zvracením, třeba ti jen něco nesedlo 😉

Adel, jj ty jména už jsou konečná, už jsme to sepsali na matrice 🙂 tak to bude Denisek frajer ve věcičkach od tety 😉 🙂 🙂

pajulinkka
4. srp 2010

Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla...byla jsem na vylete u segry v cechach tak jsem si trosku odpocinula a dovezla si plnej pytel veci na miminko...
A vcera jsme s pritelem citili miminko nejak ho asi tlacili streva tak se nam ukazal. Pritel byl s toho uplne div zivej :D ZAchvilku zase na KO uz se moc tesim budem zkoumat organy tak jsem zvedava zda je vsechno v poradku
OJO : u segry jsem se pozvracela znova ale to mi vadily spagety ... takze mam aji strach si je ted dat doma :( A jak se jinak mas???

pajulinkka
11. srp 2010

Ahojyk holky, tak dneska jsem byla na kontrole, protoze mam nejaky problemy s mocakem, ale vse je v poradku. Tak me hned skontrolovala miminko je v pohode, a je to asi chlap prej na 80% 🙂))

ojo
11. srp 2010

Ahoj PAji 🙂 jejej...na močák pozor 😖 hlavně, že je vše jinak ok 🙂 🙂 🙂 a další klučík?? 😵 😀 😀 a už teda citíš pohyby??

já jdu příští pátek na poslední ko k dr. a pak už budu chodit na monitory do porodky 🙂 teď je to počasí takový divný, chvíli déšť pak slunce...jsem strašně ráda, že jsem ty poslední tropický dny vyprala tu výbavičku 🙂 🙂 tak už mi chybí jen autosedačka a vložná taška...mám to ještě na půdě, tak to až na konci srpna 🙂

pajulinkka
12. srp 2010

@ojo Zuzy mno vse je ok, mame 332g ale miry mi nerekla 🙂 ale uz to musi byt kus chlapa, bude se jmenovat nakonec Matyas vcera jsme se na tom dohodly ;) Pohyby citim obcas, hlavne ma rad strasne moje streva protoze na tich mi vecne dela peklo 🙂 tak jako asi pred hodinkou jsem se nemohla ani pohnout. Vystrkuje porad na nas prdelku 🙂 na to jsem vcera prisla u UTZ :D mese teda moc ukazovat nechce jen obcas ale Zbyna da ruku na brisko a sup a Matyasek je hned u nej 🙂
Dneska musim prebrat veci rozdelit letni a zimni veci co mi dala segra tak budu hrabat a hrabat 🙂 ale me to dela dobre :D Komu taky ne
Koukam ale ze tobe se to taky krati co?

adellaide03
12. srp 2010

@ojo Zuzy za měsíc máš termín, toto ale uteklo co?

@pajulinkka hlavně, že je vše v pořádku. A další chlapík do party.

adellaide03
12. srp 2010

Jo a přidala jsem pár nových foteček tak jestli chcete můžete se mrknout

ojo
16. srp 2010

Adel, fotečky krásný, krásně se směje Denisek 😀 teda už mu bude za chvilku rok..toto uteklo 😲 🙂 🙂

ojo
16. srp 2010

@pajulinkka Matyáš je hezký jméno 🙂 to je fain, že prcík kope i taťku 🙂 🙂 ...u nás to je obráceně, jakmile jsem přiložila Mírovo ruku, tak prcek ticho po pěšině 😀 a to bylo i u Tomáše 😅

adellaide03
17. srp 2010

@ojo No jo letí to strašně rychle. Člověk si ani pořádně nestihl toho malinkatého miminka užít.

@pajulinkka Taky jsme ze začátku uvažovali o Mataášovi, takže krásné jméno.

ojo
7. zář 2010

Ahoj holky 🙂

@pajulinkka tak jak?? je vše ok? za chvilku už budeš v půlce 😵

já už to čekám každým dnem 🙂 zatím teda porodu nic nenasvědčuje, lítám všude možně...jen ty procházky už takový dlouhý nezvládám 🙂 dala jsem se do pletení a nějak mi to chytlo, Tomášovi jsem upletla čepici ušanku, šálu i rukavice 😀 a teď dělám druhý set 🙂
už mám skoro vše připravené, už jen připravit postýlku, včera jsem dala pidi věci do komody a předevčírem nachystala i kolíbku 🙂
pozítří se zabydlíme u našich, aby měl Tomáš hlídání, kdyby mi to chytlo, páč Míra dělá až v Plzni a to je hodina cesty, než by dorazil...

tak zatím páá 🙂

adellaide03
7. zář 2010

Zuzy tak doufám, že pak dáš vědět až se miminko narodí.

pajulinkka
7. zář 2010

@ojo mno tak uz jsem v pulce 🙂 Je to mazec jak to rychle utika 🙂 ale uz mam 7kg nahore...a jsem jak koule...az se sama divim jako :D mno ale jde aspon videt ze se mame dobre...pomalu a jiste nakupuju ruzny veci skoro vsechno amme...jen komodu nejakou koupit tu totiz nemame a kocarek...ale na ten pockam az do zacatku prosince ;) jsem dost poverciva....postylka uz je taky nachystana ale u tatky na baraku zakazal mi ji vzit domu :( nevim proc :D
Mno Zuzy doufam teda ze se nam pak hned ozves co a jak ;)

ojo
8. zář 2010

@pajulinkka no vídíš...těhudemence 😅 ...čtu 22tt a myslím, že je to pod půlku 😅 😀

jj dám pak vědět 🙂

maicky
10. zář 2010

Ahojk holky 🙂 Zuzka před chvílí posílala sms:
Ahoj, jmenuji se Radim, narodil jsem se dnes v 15.07h, jsem kluk jako buk 3600g a 50cm. Máma i já jsme v pořádku 🙂

adellaide03
10. zář 2010

Téééda další klučina. Veru tak že přejeme mamince a Radimkovi hodně zdravíčka. škoda, že nepočkal do zítra mohl mít narozeniny na Deniskův svátek. Tady asi žádná holčička nebude 😲

maicky
11. zář 2010

Adél: Pozdrav vyřídim 🙂 Třeba tyhle klučíci pak nadělají spoustu holčiček 😀 😉

adellaide03
11. zář 2010

@maicky že by 😀

maicky
11. zář 2010

@adellaide03 Třeba jo 😉

adellaide03
11. zář 2010

@maicky No ale to už se obávám, že se nedozvíme, protože si tady už asi psát nebudeme. Když už teď sem moc nechodíme. A co Zuzka jaký měla porod?

maicky
11. zář 2010

@adellaide03 Zuzka prej měla porod v pohodě 🙂 Prej to bylo rychlý a asi na třetí zatlačení byl malej venku, prej si skoro ani doktorka nestihla oblíct zástěru 😀

adellaide03
11. zář 2010

@maicky Teda tak to měla štěstí. Ale pamatuju si, že i u Tomáška to bylo v pohodě. A jak se máš Ty a co děti?

maicky
11. zář 2010

@adellaide03 já se mam dobře 🙂 Děti rostou jako z vody. Dádu jsem teď přihlásila na dva kroužky. Bude chodit na tancování a na plavání 🙂 Tomíkovi za chvíli bude rok, takže bude oslavička... Manža stále v práci, takže pořád dokola... A co vy? Nechystáte se na druhý?

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru