Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

adellaide03
11. zář 2010

@maicky no Veru my se taky máme dobře a i Denisek roste jako z vody. Po většinu času je pohodář, i když se taky umí dobře rozčilovat. Jinak druhé bysme chtěli, ale asi až bude Deny trošku větši, přece jen je ještě docela malý, vyžaduje hodně pozornosti a navíc se školou dvě malé děti nevím jak bych zvládala. A co vy a třetí? 🙂

maicky
11. zář 2010

@adellaide03 O třetím miminku sme se nebavili... Ale já chci jít už do práce. Chceme si taky pak brát hypotéku a pořizovat si něco vlastního, zatim bydlíme v podnájmu, takže třetí mimi asi nehrozí... Ale člověk nikdy neví... Třeba si někdy za deset let ještě mimi pořídíme 🙂 Mě je 23, takže čas ještě mam 🙂

adellaide03
13. zář 2010

@maicky No jasně člověk nikdy neví. Jak moje kamarádka. Má dvě děti hodně za sebou, těm je už sedm a sm let a jí je 35 a v srpnu se jí narodlo třetí dítko.

maicky
13. zář 2010

@adellaide03 Vidíš to 🙂 Třeba mě kolem třicítky chytne další chuť na miminečko 🙂

adellaide03
13. zář 2010

@maicky No třeba ano 🙂

tyntyna
14. zář 2010

Ahoj holky ty děti vám teda rostou máte moc krásné fotky.

Já vůbec nic nestíhám. Péťa chodí do školky, ale vůbec se mu tam nelíbí tak je to trochu náročné.

Jak se všechny máte?

Zuzanko moc gratuluji k Radimkovi a přeju vám hodně zdraví a ať vám dělá samou radost.

Adéko jak se máš? A co denisek je moc krásný a jak vyrostl. Ještě kojíš? A jak ti to jde ve škole?

Paji to je moc dobře, že jste v pořádku a kila se pak schodí a když ne tak za to budeš mít miminko. Už se určitě moc
těšíš viď.

Veru a jak se máš ty? Tak to je bezva, že Dada bude chodit na kroužky našeho Péťu nic moc nebaví.

adellaide03
15. zář 2010

@tyntyna Ahoj Jani, no my se máme dobře. Denisek roste jako z vody, chodí kolem nábytku a je to pěkný rošťák. Ale to u kluků musí být. V noci ale krásně spinká a jinak je moc hodný. Jakto že se péťovi ve školce nelíbi? Asi byl víc uvyklý na Tebe co? Jinak v neděli bude mít Honzíček rok že? Tak mu přejeme všechno nejlepší. A co oslava jaká bude? Na skype už nechodíš?

pajulinkka
17. zář 2010

@tyntyna jj moc se tesim 🙂 Kdo by se netesil 🙂 jeste mam pred sebou 2 a pul mesice :D uteklo to jako voda
@ojo gratuluju k Radimkovi, je to teda chlapak 🙂))

ojo
18. zář 2010

Ahojky 🙂

tak info máte 😀 máme se dobře, doma to zvládáme, Radim je stejně hodný jako Tomášek, jen přebalím a nakojím a mám zas pohodu, tak se věnuju Tomášovi nebo domácnosti 🙂 první dny teda byl chaos, ještěže byl Míra doma, ale už jsme se sehráli a dneska byli porpvé bez taťky a byli jsme i venku 🙂

a Radim, jakoby Tomášovi z oka vypadl, jen má jiný nosík 😀

adellaide03
19. zář 2010

@ojo Zuzy Radímek je nádherňoučký a kolik má vlásků. Je bezva, že je hodný a že to všechno zvládáš, si holka šikovná.

mirka755
20. zář 2010

ahoj tetičky
dlouho jsem tu nic nepsala ... tak musím využít toho, že si děti hrají. Je to měsíc co začal Ondráš chodit a pár dní co se naučil i utíkat . Je to srandovní ho pozovat jak při tom udržuje balanc ... nic ho nerozhodí, celý den se dokáže usmívat . A nemluvě o tom jak se umí i vztekat, občas si říkám, kde se to v něm bere. S mluvením teda moc neválí, umí akorát máma-táta a občas bába. JInak si vystačí prstíkem a huří "ehhh" a když mu něco nejde, tak se vztekne. Když je nešťastný tak si položí hlavu na zem - při tom bych ho vždycky umuchlala . Teď mu vyrostly 4 zuby naráz, na co budou lézt po sobě, když to můžou jedním vrzem, že jo! Celkem jich má už 12, naštěstí teda bez horeček, průjmu - tfuj tfuj tfuj .
Co se týče denního režimu, vstáváme tak v 7-7,30h ... občas se děti střídají, jednou je dřív vzhůru Anetka, že vzbudí Ondru a opačně. Abych nezapoměla, od poloviny srpna spí děti spolu v dětském pokoji a funguje to . Usíná tedy nejdříve Ondra, protože chodí spát po 18h - je tak zvyklý už od porodnice a před 20h chodí spát Anetka. V noci vydrží spát oba bez přestávky, výjimečně se probudí Ondra 1x na mléko.

Anetka je už pěkná rošťanda, začíná na nás zkoušet - já chci a pak jí to během chvíle přestane bavit. To samé s jídlem - já mám hlad a pak sotva sní pár soust ☹(. Je to prostě potvůrka 😉. Pořád říká, že chce do školky tak půjdeme na jaře k zápisu, já se teď školím na poradce na výživu - začnu rovnou i na částečný úvazek pracovat. Venku se nám už udělal podzim, některé maminky jsem už viděla s fusakem ... doufám, že letošní zima nebude taková jako loni :-//

ZUZI gratuluji Vám k Radimkovi, je krásňoučký ... přejeme hodně zdravíčka

pajulinkka
20. zář 2010

@ojo jujky Radimek je fakt krasavec 🙂)) Ja jsem zvedava na toho naseho milacka 🙂 ve středu jdeme na kontrolu tak jsem zvedava co nam povi, protoze ja jsem nemocna, vcera celej den v pohode a odbyla 19 hodina a ja jsem lehla s horeckou, rymou a skrabanim v krku...Celou noc jsem skoro nespala :((( Ted premyslim zda jit k obvodni dr nebo ne...stejne mi da jen paralen a to je vse a ten si muzu naordinovat sama ;) ale asi to necham do stredy a oblitam vsechno, jak moji dr. tak gyndu, matriku, deckou dr. tak uvidime...jak mi vubec bude ;)

ojo
25. zář 2010

Ahojda, tak už mám albumek 🙂

Miri, to je fain, že dítka spí ve vlastním pokoji 🙂 🙂 a koukám, pěkný noce máte 🙂 to jsou spáči 😀

Paji, nebuj, však se brzy dočkáš, taky jsem zvědavá, jak bude vaše mimi vypadat 😀 tak snad už jsi zdravá 🙂

jinak my se máme super 🙂 kojo jen 1x v noci a spí se, takže to jde a přes den taky pohodička...jak teď bylo hezky, tak jsme chodili každé odpo ven na hřiště 🙂 🙂 kyčle má Radim lepší než Tomáš, tak široký balení dávat tentokrát nemusím 🙂
zase pletu, už jsem upletla Tomášovi kopletky čepice, šála, rukavice...a ještě bych se ráda vrhla na svetr pro Tomáška 🙂

Tynty, tak snad si Péťa brzo na školku zvykne a bude si tam hrát 🙂

zatím páá a mějte se 🙂

adellaide03
28. zář 2010

@ojo Zuzy oba dva chlapečci se vám moc povedli, určitě to budou bezva parťáci

johanka007
5. pro 2010

Ahojte kočky,
...přiběhla jsem pogratulovat k narození Radimka.Ojo,je nááádhernej 😅 😵 A´t je zdravej a dělá vám jen samou radost!

Všechny vás moooc zdravím 😉 🙂

ojo
26. pro 2010

Ahoj holky,

všem přeji krásné vánoce...my jsme teda teďka marodný, Tomáš už dobrý a Radim bere ATB 😨 doufám, že ostatní jste zdraví 🙂

@pajulinkka tak co holka??jak se daří tobě a miminku?? teda uteklo to jako voda, za chvilku budeš rodit 😲 😵

pajulinkka
26. pro 2010

@ojo ahojky ojo, no dari se nam dobre, ale Matyskovi se jeste nejak nechce ven 😠 a mamka trpi jak cert protoze se nemuze ani poradne ohnout atd atd ale vzdyt to znas 🙂 Ale ve ctvrtek jdem na kontrolu tak jsem zvedava co nam zase reknou. 23.12. uz jsme meli 3100g takze bude macik asi ale nejak tomu neverim 🙂
Mno uvidime ja se urcite ozvu jak se zacne neco dit 🙂 Cislo mam na Adelku tak ji pak pisnu 🙂
Jinak teda krasny Novy rok at jste vsichni zdravi a v pohode 🙂

ojo
30. pro 2010

@pajulinkka tak jaká byla kontrola? jsem četla, že ti říkali, že prý do konce roku porodíš 😀 to víš, termín máš až za 14dní, tak si chce Matýsek užít bříška 😀 😀 ale to jsou ty nejhorší dny, to znám...v kombinaci starat se a tahat Tomáše to bylo žůžo 😅 začal chodit teptve měsíc před porodem 😅
určo písni Adel a taky přeji šťastný nový rok, hodně zdraví a lásky 🙂

pajulinkka
2. led 2011

@ojo Ahojky mno tak kontrola porad pri starym, zitra jdu zase 🙂 Do konce roku se mi nepodarilo maleho vyprdnout 🙂 Nejak se mu nechce, kolem dokola se Matyskovi rodi kamaradi a on si porad lebedi v brusku 🙂 Ale uz ho premlouvam, at uz jde ven sice nevim jestli to chape ale i tak :D

adellaide03
8. led 2011

Holky opožděně vše nej do nového roku.
Páji budu se těšit na SMSku, že je malý na světě. strašně to uteklo co?
Zuzy moc Ti to na té nové profilové fotce sluší. Já musím taky vybrat nějakou novou. Zhubla jsem 15 kilo, udělala si novou hlavu takže taky vypadám jinak než tady s malým. Jinak my jsme zdraví a Denisek začal chodit úplně sám přesně na štědrý den. Předtím udělal pár krůčků, ale teď už lítá jak čert.

adellaide03
18. led 2011

Včerejší zpráva od Páje " Narodil se 18:38 císařským řezem váha 2996g a 47 cm jsme v pořádku. Pavla"
Na to že Pája přenášela je malý drobek. Hlavně ale, že jsou v pořádku. Takže gratulujeme.

ojo
19. led 2011

@pajulinkka jéé moc gratuluji 🙂 🙂 🙂 a copa že císař?? 😕 ať se brzo zotavíš 🙂 a to je opravdu drobek 🙂

tyntyna
3. bře 2011

Ahoj holky,
je to strašný ta zima, už aby skončila jsme pořád nemocný. ☹ Péťa i Honzík po vánocích měli neštovice, Honzík to měl šílené mazala jsem ho celého a měl to i chudák na víčkách a ty měl oteklé taky měl vysoké teploty. Takže Péťa do školky nechodil. Pak šel na týden do školky a marodíme zase já a Honzíček to máme na průduškách a Péťa má hnusný kašel. ☹

Paji moooooc gratuluji teda to tak strašně letí.

Zuzanko Péťa do školky, už chodí rád. Ale je pořád nemocný tak je stejně většinou doma.

Adélko a jak se máš ty?

Zatím se mějte krásně ať vám děti dělají radost. Jdu uklidit jogurt co Honzíčkovi spadl na koberce. 😀

pajulinkka
16. dub 2011

Holky tady máte popis mého porodu: http://www.emimino.cz/denicky/jak-prisel-na-sve...

aknel1976
27. kvě 2011

Ahoj holky 🙂
Nevím, jestli sem ještě nějak chodíte, ale aby jste neřekly, že jsem na vás zapomněla, tak píšu 😀
Mám novinky, po několika neúspěšných těhu jsem momenálně už zdárně v 8tt, čekáme dvojčátka a už mají i srdíčka 😵 😵 Akorát mám jiný profil, takže místo "lenkakubickova" jsem pod "aknel1976"
Teď jen musíme věřit, že bude vše i dál vpořádku 🙂

andrea2210
27. kvě 2011

ahojky holky, hlasim se po dlooouhe dobe🙂 Jak se Vsechny mate??co deticky? 🙂))

No ahoj Lenicko tak ja se nepletla a dvojcatka budou, konecne, drzim moc palecky a Preju hlavne to Zdravicko a taky samozrejme pohodove tehotenstvi... 😀

aknel1976
27. kvě 2011

@andrea2210 Díky Andrejko, hlavně ať už mám za sebou aspoň ten první trimstr!! 🙂 Sice mi pupík roste už teď, tak nevím, jak se pak budu valit, ale chi už mít to nejhorší období za sebou 🙂

andrea2210
27. kvě 2011

Lenicko to vazne rychle utece a prcky budes mit vedle sebe uvidis🙂) a jak se jinak citis?🙂) Budete chtit vedet pohlavi? 😀

aknel1976
27. kvě 2011

@andrea2210 zatím se cítím fajn, akorát jsem teď začala být víc unavená a mám strašný větry 😅 😀 ...ale jinak mi je fajn, nic mě netrápí, ani prsa zatím nebolí, asi to teprve přijde 😀 Jo, určitě si to necháme říct, nechtěla jsem, ale u dvojčátek to chtít asi budem, uvidíme jak se rozhodneme, až to bude aktuální 🙂

ojo
27. kvě 2011

@aknel1976 Leničko, ještě jednou gratuluji 🙂 bříško bude pořádný...moje kamarádka nedávno porodila dvojčátka přirozeně..i je i počali přirozeně 🙂 a taky mají kluka a holku 🙂 no už se těším, až budeš fotit bříško 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru