Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
26. kvě 2009

dneska se těším na ordinaci to bude napínavé

nensy
26. kvě 2009

no to si taky myslím že to dojde v noci 😝

andrea2210
26. kvě 2009

ahojky holkÿ maly vubec nechce spat a je vdro teda nehorazne ani jsme moc dlouho venku
nebyly 😝 hnus ☹

k vam maji dojit bourky k nam teda nevim ale je na chcipnuti 😝 🙄

na ordinaci se taky tesim 😵

adellaide03
26. kvě 2009

Leni já myslím, že se Ti určitě budou ozývat když už máš první zakázku 😉
Andrej k nám na Moravu mají bouřky dojít v noci, neboj zítra už bude zima jen 15 - 19 stupňů a v pátek má na horách dokonce i sněžit.

mirka755
26. kvě 2009

ahojky
tak dnešní výlet byl super, sice v Praze obcházení děsný (kvůli tunelům) ale šlo to. Vedro bylo pěkné, hned jsme se s holkama uvelebili u vodičky 🙂. Domů jsme dorazili s Anetkou po 17 hod, úplně splavené. Teď se chystám na sbalení tašky do porodnice 😉

lenkakubickova
autor
26. kvě 2009

Andrejko, to vedro je všude,je to děs 😝 Já si teď šla zaběhat a nebyla jsem schopná tam vydržet hodinu jako vždycky,ale po půl hoďce jsem se vrátila,no hrůůůůza 😝 ...jsem úplně zplavená! A to je tu docela děsně zataženo!

Miruš: tak klobouk dolů,že jsi to vydržela! 🙂 Já už jsem tě včera obdivovala,že se ti v tom vedru s takovým bříškem chce 🙂

Adélko: snad jo,uvidíme a dyžtak hold musíte mít holčičku,ať mám koho zásobovat 😉 😀 Docela už se na to ochlazení těším! 😵

Ivuš: jojo,to bude

nensy
26. kvě 2009

tak jsem dokoukala ulici uvídím jak bude nela spát zatím to nevypadá

lenkakubickova
autor
26. kvě 2009

tady už hřmí a blejská,ale déšť nikde a vedro pořád stejný 😝 ....už se těším na ordinaci 😵

nensy
26. kvě 2009

no tak to já taky

lenkakubickova
autor
26. kvě 2009

hmmm,tak se tu prohnala minutová maximální spoušť a toť vše,už je klid :( ...ale spoň to tu trošilinku protahuje...

adellaide03
26. kvě 2009

Leni neboj to ještě přijde. A si dobrá že i v takovém vedru dokážeš běhat

lenkakubickova
autor
26. kvě 2009

Adélko: nooo,běhat,to bylo spíš ploužení dneksa 😀 😀 😀 se nedalo dýchat,ale je děs,že fakt od půlky února, skoro 3 měsíce běhám a cvičím a nic jsem neshodila a do ničeho se nevejdu ☹

pajulinkka
26. kvě 2009

Holky mam to MÁÁÁÁÁÁÁM juchuuuchuuuuuuuuuu 😀 mam to sice za 10 ale mam 2 pisemne(slohovka),prakticke za 4 ( prezentace a ucetnictvi praxe) a 4 ustni (pocitace 3, ucetnictvi 1, ekonomika 4 ale EU, a Cestina 4) jejda ja mam radoooooost 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkakubickova
autor
26. kvě 2009

Pájo: GRATULUJUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

adellaide03
26. kvě 2009

Pajo super mocinky gratuluju to je paráda
Leni to že se Ti nedaří zhubnout může mít za příčinu i ta cysta. Někde jsem o tom četla a taky jsem měla pocit, že v té době kdy jsem jí měla ať jsem dělala co chtěla kila dolů nešla takže i to může být příčia.

lenkakubickova
autor
26. kvě 2009

Adélko: teeeda,tak to jsou věci teda 😕 ...ale co,snažím se,třeba se to ještě změní 😉 🙂 jdu spát, papa, dobrou

lenkakubickova
autor
27. kvě 2009

Ahoj všichni 🙂 Tak jaká byla buřina? U nás nic moc tea, jen sprchlo, pár hromů a blesků,ale bála jsem se bůh ví čeho, podle těch předpovědí. ale teď tu mám v práci okno dokořán a přezto,že se ochladilo, tak je tu pořád vedro 😀

nensy
27. kvě 2009

ahojky tak u nás tady ale vzbudilo mě to tedkon tady furt prší snad už bude zítra líp 🙂 leni tady je taky dusno 😝

maicky
27. kvě 2009

Ahojky holky 🙂

Paji: Gratuluju 🙂 Si šikula 🙂 Sem říkala, že se neni čeho bát 😉

Leni: Tady to bylo docela ošklivý, ale vždycky se to po chvíli uklidnilo a pak to zase z jiný strany přišlo. Ale prší tu pořád 😝 Takže dneska to vypadá, že budem sedět na zadku doma ☹

nensy
27. kvě 2009

ahoj veru 🙂 no snad to třeba do odpoledne přejde

lenkakubickova
autor
27. kvě 2009

Tak tady ani neprší,ale teď musím na poštu a vůbec se mi tam nechce je tam černo :(

Veru: neboj,něco doma na zábavu vymyslíte 🙂

maicky
27. kvě 2009

Ivi: Já taky doufam, musim si dojít vyzvednout občanku, už by tam měla bejt, tak snad nepudem v dešti.

Leni: Jo to my něco vymyslíme. Dopo musíme uklidi a uvařit a pak de Dáda spát a pak musíme dojet nakoupit a asi sjedem k mojí mamce 🙂

nensy
27. kvě 2009

tak já jsem umyla nádobí a potřebuju vytřít a vyprat

maicky
27. kvě 2009

Tak já už peru a teď du vytřít, vyluxovat a pak postavim na oběd 🙂

lenkakubickova
autor
27. kvě 2009

Veru: jojo,tohle počasí je na prd,když ani ven nemůžete 😝 Ale co,tak jak píšeš,využijete to aspoň k návštěvě mamky 🙂 Co klobouček,háčkuješ už?

Ivuš: tak už tady prší,je to takové hnusné mrholení 😝

nensy
27. kvě 2009

jo tak tady přestalo pršet

adellaide03
27. kvě 2009

AHoj holky,
tak u nás teda bouřka žádná naštěstí a prší tak mírně, ochladilo se trochu, je tu příjemně takže super.
Pořát čekám, že budou volat z té Olomouce a oni nic.
Aspoň že jsem si zopakovala pět otázek ke státnicím.

lenkakubickova
autor
27. kvě 2009

Adélko: tak držím palečky na výsledky a hned dej vědět! 🙂 Věřím,že to bude O.K. 😉 🙂 ...jinak tady je teď krásně, svítí sluníčko a je příjemně, pofukuje chladný vánek 🙂

adellaide03
27. kvě 2009

Jo jo Leni to víš, že dám hned vědět. Je to určitě rozdíl oproti včerejšku co?

lenkakubickova
autor
27. kvě 2009

no to je rozdíl jako blázen! Ale aspoň se prodýchám, pak ať zas přijdou tepla 🙂 ..ale mě by stačilo jasno a tak okolo 25°C ..ty oooobr pařáky fakt nemusím 😝

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru