Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

andrea2210
1. čer 2009

Mirusko jojo nenech ji zbytecne pichat bobka🙂
aha tak to ja svou vim od mala 🙂

nensynko urcite to jde??? mohlo by to bych byla rada jako 😀

nensy
1. čer 2009

jo andrej určitě to jde až pujdeš na socku kuli přidavkum tak se na to zeptej 🙂 jde to do 21 měsíce

lenkakubickova
autor
1. čer 2009

Ahoj holky 🙂 Tak jsem tu jen na skok, koukám,že tu nikdo není 😅 Já taky nevím, jakou mám krevní skupinu, vím, že kdysi při nějaké operaci jsem to zjistila,ale zapomněla ☹ Milan má ranní,takže je doma a já se chystám vařit a bude střídání u PC 😀 ...takže pak zas nějak nakouknu 🙂

andrea2210
1. čer 2009

nensynko me pridavky zamitly 😝 🙄 🙄
tak snad se to da, protoze priteli rovnou dali na me tu variantu a tu nechci 😝 🙄

lenkakubickova
autor
1. čer 2009

Andrejko: koukám teda,že máte pěkné starosti s přídavkama...ty s tím teda dělají vědu ☹ ...člověk,aby se doprošoval...

andrea2210
1. čer 2009

Lenicko a to pritel nema takovy plat jako 😝 😝
i v porodce se divili zenske ze sem nemela nic na Honzu no maras!

Zitra mame holky poradnu a ockovani tak na nas myslete jdeme ale az odpoledne kolem 13:00
sem zvedava jestli bude mudr. pindat 😒
uz abych to mela za sebou 🙄

Tak dobrou noc, zitra urco nakouknu 😉 Papapapa holky 😵 🙂 😉

mirka755
1. čer 2009

Andrej my také nemáme nárok na přídavky, sebrali mi tenkrát i 256,-. A HURÁÁÁ ozvala se mi okr. správa, že tam mají mateřskou podanou jen musí poslat potvrzení. Tak to nakonec možná tak hrozné nebude, ale zatím nechci říkat hop - dokud to nebude vyřízené 😉

adellaide03
1. čer 2009

Miruš tak snad to dobře dopadne a stihnout to.
Andrejko zítra na Tebe budu myslet ať poradna dopadne dobře.

nensy
1. čer 2009

jo andrej kámošce taky přídavky zamítli

maicky
1. čer 2009

Ahojky holky 🙂 Jdu jen sběžně nakouknout. Jen jsem letmo prolítla co jste tu probírali, ale nečetla jsem všechno.

Miruš: Ani já nevim jakou má malá skupinu. V porodce to v papírech taky nebylo a nemá to taky ani v kartě. Já jsem se dozvěděla svojí krevní skupinu až při těhu s Dádou. Já mam 0+ a manža má 0- A podle toho co jsem se tak dočetla, tak by asi Dáda měla mít krevní skupinu po mě, tak nevim. Chtěla bych se na to zkusit zeptat pak doktorky, až tam pudem na kontrolu a jí budou nabírat krev, jestli by mi ty testy neudělali. Tak jsem zvědavá co mi na to poví.
A je paráda, že ti malá spí do osmy. To ta naše cácora teď stává tak v šest a vydrží v posteli ležet tak maximálně do půl sedmý a pak hurá na pohádky 😀 No, ale už jsem si zvykla, tak mi to ani tak nevadí.

Tak já si du lehnout. Manža tu už odchrapuje, tak ho taky zaženu do pelechu nebo zase stráví noc na gauči a pak si bude stěžovat, že ho bolí záda 😀 Přeju všem dobrou noc. Papa

lenkakubickova
autor
2. čer 2009

Ahoj holky 🙂 Doma je těžké se k vám dostat, jak je manža doma 🙂 A nevím,jak to tu dnes půjde zaskočit za váma. V 8:00 máme poradu a vyslechneme si verdikt co s náma mají nadále němci v ůmyslu, no jsem na to zvědavá 😝 14 dní tu strašili a furt hledali na čem ušetřit a kde koho propustit...

Ty přídavky jsou ted za trest 😠 ....nooo, ikdyž upřímně, jestli je to okolo 200-300,- tak teda ať si je nechají hajzlíci!!! 😠 ...ale ono i ta částka pomůže,je to třeba na jedny pleny,že? 😒

Andrejko: držím palce v poradně!! 😉 🙂

Miruš: tak snad ti to dobře dopadne s tou mateřskou, držím palce 😉 🙂

andrea2210
2. čer 2009

Holky no ja myslim ze by jako mohli dat aspon neco na ty deti.... hnus co????

Jinak ahojky 😵

u nas dneska noc katastrofa☹ ☹ no zatim nejhorsi, snad uz horsi jeste nebude☹
porad se mi budil... sem spat jako vzdy ve 21:00 popapany okoupany vsecko... v pul 1 rano uz se vrtel,
pak zabral s cumlem do pul 2 pak znovu nanovo pak zacal v pul 3 kraval mel hlad, ja mu dala jen caj, vypil
tak 40 a usnul,,, jeeee ja myslela ze vydrzi treba do 5 rana, kdyz po mliku vstava v 6-7 rano a ne v pul 4
byl vzhuru dostal Mliko 166 ml. a usnul ale bohuzel od pul 5 rana byl vzhuru ☹ a uz pak neusnul a zacal si povidat
pak chytal nervy ze se netrefi do pusy rukou a nekouse ji tak jsme vztavali, a Honzik mi jeste spi.....
ten se driv jak v pul 8 nevzbudi ......

no jsem zvedava na dnesni noc....
holky jste zlate ze na me budete myslet, pak vam pisnu jak prijdem domu 😉 🙂

jeeee ja bych spala nejradeji, ale uz mam silne kafe tak snad pomuze🙂

Lenicko je to malo no,,,, ja kdysi dostavala na Honzika 500,- ale za to mas 2 mlika no🙂

nensy
2. čer 2009

nazdárek dobré 🙂 no to jo teda leni snad to bude dobrý 🙂

lenkakubickova
autor
2. čer 2009

Andrejko, to mě mrzí ta noc ☹ ...snad už se to nebude opakovat 😉 🙂 A jsem zvědavá,kolik bue Honzík vážit 😉 😀 ... a máš pravdu u těch přídavků,je to prd, ale kdyby to bylo aspoň na to mlíko nebo plíny 🙂

lenkakubickova
autor
2. čer 2009

Ahoj Ivuš: uvidíme, nějak to už nemám sílu řešit...ale je to děs,hlavně,ať je na výlaty!!!

adellaide03
2. čer 2009

Ahoj holky,
to byla noc ach jo. Celou noc se mi zdálo o státnicích. Kdybych si aspoň vzpoměla co jsem si vytáhla za otázky ať se t o co nejlíp naučím, ale to ne. Uf tak jsem si myslela, že už se mi o tom zdát nebude a uf uf zdálo 😒
Andrejko tak se zkus zeptat doktora jak ho přikrmovat co?
Leničko, Ivi ahojky

nensy
2. čer 2009

no to jo leni to je skoro každej měsíc
ahoj adel . 🙂

nensy
2. čer 2009

adel prosím tě jak to je stím když máš častečnej inval.duchod platí se ti sociální a zdravotní

adellaide03
2. čer 2009

Ivi zdravotní ti platí určitě, a socální myslím taky, ale na to se Ti ještě pro jistotu mrknu ať to víš přesně.

nensy
2. čer 2009

jo adel to budeš hodná 🙂

adellaide03
2. čer 2009

Ivi v pohodě aspoň si to zopakuju

nensy
2. čer 2009

to seš hodná každej říká něco jinýho jeden že se při částěčním platí sociální jinej zase že ne tak jsem stoho jelen

lenkakubickova
autor
2. čer 2009

Adélko: teda ty máš sny 🙂 ...ale neboj,to je normálka a já věřím,že to bude dobrý,že o zmákneš! 😉 A co miminko,nezlobí tě? A bříško? roste? Nějak se neobjevilo v albíčku ☹ 😉

Ivo: mamka má částečnšj invalidní a co já vím,tak jí sociální platěji.

andrea2210
2. čer 2009

ahojky adelko,,, tak tys taky spatne spinkala?

lenulko snads uz nebude.-( a to mel kasi☹

urcite se ji zeptam, je to maly otesanek ted je protivny je ospaly jsem spis zvedava jak bude regovat
na to ockovani, a jak bude spinkat 😅 snad dobre 🙂

kafe zabralo je mi fajn 😀

ahojky nensynko 😵

lenkakubickova
autor
2. čer 2009

Andrejko: no jsem zvědavá, co ti Dr. poradí 😕 🙂

andrea2210
2. čer 2009

spis aby nervala 😠 😝

nensy
2. čer 2009

jo dík leni to je super pač mi furt nevíme 🙂
ahoj andrej

lenkakubickova
autor
2. čer 2009

Tak at si rve kravajzna...a co máš asi dělat? Když ti dítě pláče hlady??? 😠

nensy
2. čer 2009

andrej prd na dr ta je tam na nemoci aby děti lečila a není to žádna dietoložka aby ti radila jak má malej jíst když má hlad

mirka755
2. čer 2009

dobré rráno
my dnes razíme k našim, odpo jedeme s mamčou za dědou do nemocnice. Za 14 dní si ho už bude brát domů. Anetka už čučí na Shreka, Verčo v tomhle jsou holky stejné 😀 .
Andrej fakt prď na dr, synovcovi jsou 3 roky a má aspoň 25kg, nohu má vel. 30. Ve 3 měsících vypadal na půl rok a v půli roce na rok. Dr jí také furt říkala, ať ho tolik nekrmí ale to mu dávala jen mléko. Oni když nemají děti podle tabulek tak jsou nesví

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru