Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

maicky
3. čer 2009

Andrejko, užíte si to venku 🙂

Já se du naložit do vany, dokud Dáda spinká 🙂 Tak se mějte papa

andrea2210
3. čer 2009

mai dekuju ,,, a ty si uzij hezky vanu🙂 Papa 😵 😉

adellaide03
3. čer 2009

Andrejko to určitě čtyřkolák to je jasné. Tak příjemnou procházku.
Verčo užij si vanu páček.

lenkakubickova
autor
3. čer 2009

Ahoj holky 🙂 Jdu jen na skok,jsme s manžou doma spolu a je boj se dostat k PC 😠 ...chci vám jen říct, že je vše v naprostém pořádku 🙂 ...spermiogram je v normálu a tak čekáme na schválení IVF (do 14 dnů) a v červenci začínáme stimulovat a jdeme na IVF!!!!! 😵 😵 😵 😵

nensy
3. čer 2009

leni tak to je užasný mám stebe ohromnou radost 🙂

adellaide03
3. čer 2009

Je Leňulko to je bezvaaaaa ja ná Tebe tak myslela a tak jsem si říkala že to snad už bude v pořádku Jupííí, hned se mi bude líp učit. 🙂

lenkakubickova
autor
3. čer 2009

Ivuš a Adélko: to víš,tak máme strašnou radost, strašně to z nás spadlo a konečně se začalo něco dít!!! A v červenci už budeme mít miminka v bříšku 😵 😵 😵 ....necháme si zavést 3 embryjka a uvidíme, kolik se jich chytí 🙂

nensy
3. čer 2009

tak toje super leni a kdyby se chytli všechny tak by to bylo taky dobrý ne 😀

lenkakubickova
autor
3. čer 2009

Ivuš: šla bych ne revizi, 3 v žádném případě ne... ☹

adellaide03
3. čer 2009

Leňulko to je fakt paráda 🙂 Ony tři se málokdy uchytí takže už se strašně moc těším až tady bude další těhulka 🙂

nensy
3. čer 2009

tak 2 jo to už jde ne 🙂

mirka755
3. čer 2009

ahojky
dnes jsme byli s kamarádkami na procházce, byli jsme venku 4 hodiny a teď jsem hodinu spala
LENIČKO já mám z Vás takovou radost 😵 , to je super že už v červenci jdete na IVF - tfuj tfuj tfuj pro štěstí, ať se uchytí (i třeba všechny tři) :o)
ANDREJ tak to je dobře, že neměl reakci na očkování. Anetka jí měla jen na tu úplně první a pak byla dobrá. Tak ať to máte také tak a další jsou opět bez reakce 🙂
VERČO teda, ty jsi už ve 24tt. Pupík máš krásný a postýlka je nádherná 😵 , žlutá je krásná barvička 😵

lenkakubickova
autor
3. čer 2009

holky,díky moc 🙂 Asi jste mi pořádně všechny držely palce 😉 🙂 Tak vám všem DĚKUJUUUUUU 😵 😵 😵

Ivuš: jasně, dvě to už jde 😀 A jak píše Adélka, tři se málokdy chytí 🙂

nensy
3. čer 2009

to víš že jo leni jsme na tebe všichni mysleli 🙂

maicky
3. čer 2009

Leničko 🙂 🙂 🙂 Ještě jednou gratuluju 🙂 Už aby to bylo 😀

Miruš: Jo jo už 24tt, letí to 🙂 A děkuju za pochvalu postýlky 🙂 Tu jsem fotila už před dvěmi lety 😀 Mam všechno povlečení po Dádě neutrální, takže pohoda 🙂

A dneska jsem koupila přebalovací podložku na přebalovák 🙂 Mam z ní radost 🙂 Sehnala jsem jí za 250Kč a je to ta největší co může bejt, takže paráda 🙂

lenkakubickova
autor
3. čer 2009

Veru: děkuju 😵 Postýlka je super, aspoň nemusíš nic kupovat 🙂 ....aaaa, takže další úlovek a za slušný peníz 😉 🙂

maicky
3. čer 2009

Leni: Jo jo jsem ráda, že už to takhle mam. Přeci jen to neni sranda to pořizovat 🙂 Tak teď zase utrácim za něco jinýho 😀 Podložka je už v albíčku 😉

lenkakubickova
autor
3. čer 2009

Veru: je suprová 🙂 Nedávno jsem na ní někde na výstavě dětských věcí koukala a říkala si,že by se mi jednou líbila 🙂 Jen si ty nákupy užívej 😉 🙂

nensy
3. čer 2009

jo veru postýlka je moc krásná a bříško taky a šaty a kalhoty ti taky moc slušej

mirka755
3. čer 2009

já mám také postýlku v neutrálních barvách. Kupodivu také do žluta 😉

adellaide03
3. čer 2009

Leni a říkali Ti přesně kdy co a jak? Ty jo já už se fakt nemůžu dočkat. Snad to bude úspěšný týden jak pro Tebe tak i pro mě.

johanka007
3. čer 2009

Ahoj holky.
Děti už mi spí a já nakukuji na kobylu,abych se dopídila toho,jak to dopadlo s Lenčou.No Lenííí.........máááám z toho radost.To je za pár dní.Sobota vystřídá sobotu a Ty budeš mít páreček v bříšku.No nááááááááááááááááádhera 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .......stejně jako holky.........,taky Ti to opravdu moc přeju- holka zlatááá!

lenkakubickova
autor
3. čer 2009

Adélko: tento měsíc musí ještě na odběr krve na hormonální profil,pak 20DC na utz kvůli cystám a sliznici a pak další cyklus od 1.dne stimuluju!!!! 😵 😵 😵

lenkakubickova
autor
3. čer 2009

Johanko-Janičko: páááááááááááááááááár dní joooooooooooooo??? 😨 😨 😨 😨 ´ale jooooooo, v podstatě máš prvdu 😉 😵 😵 😵 😵 a pak vám to tu všem natřu a budu mít v bříšku 2 mimi místo jednoho 😉 🙂 🙂 🙂

nensy
4. čer 2009

nazdárek dobré ránko 🙂 taky tady už od noci pěkně leje 😝

andrea2210
4. čer 2009

Lenicko ahojky PARADA!!!!! gratutuluju 😵
taky preju mooc stesticka a at se uchyti aspon ty 2... to je za chvili utece to jak voda 😵 😵 😵

taky mam postylku do zluta 😅 ale asi jen na okrasu maly v ni byt porad nechce ....................

lenicko jen aby nebyly 3 😅

dneska spal maly kraaaasne od 21.00-5.00 tak sem ty dny dospala 😵 😀

andrea2210
4. čer 2009

nensynko tady je hezky 😀 a snad bude az do vecera 😵

nensy
4. čer 2009

teda andrej tak to jste teda spali krásně co

andrea2210
4. čer 2009

naaaadherne pak pojedl a jeste hodku jsme spali🙂
ale je ted protivny tak jdu za nim .-)

adellaide03
4. čer 2009

Ahoj holky,
Leničko Janička má pravdu je to opravdu za pár dnů uvidíš. Já jsem si taky říkala než budou státnice to je doba a ups zítra už mě čekají takže dnes poslední den učení azítra vzhůru do boje.
Ivi u nás zatím neleje, ale je zataženo
Andrejko no vidíš to že se občas vzbudí v noci je normální u každého miminka. Buď ráda, že to nemáš každou noc a že se v pohodě vyspíš 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru