Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

adellaide03
5. čer 2009

Miruš ano teď už si budu uživat jen těhu.
Ivi teď se ještě hlásím na další školu a uvidím jestli mě vezmou. V práci to ještě budeme řešit teď musím se tam za nima zastavit.
Andrejko, Verčo jste moc hodné, že jste na mě mylsely, a děkuju za gratulace.

nensy
5. čer 2009

tak to jo adel ale tedkon už to jsou jenom samé přijemné věci

adellaide03
5. čer 2009

Jo Ivi teď už je to pohodička 🙂 i když stejně mi to pořát nějak nedochází, zítra vstanu a teď už se nebudu muset učit, zvláštní pocit, no ale budu muset uklidit protože to moc uklizeno nemám.

mirka755
5. čer 2009

Andrej jako 200ml k obědu-zeleniny jo? Je fakt ale že synovec toho také hodně spořádal, za to teď-na všechno říká "NE"

nensy
5. čer 2009

tak to už jsou jenom pěkný starosti adel

adellaide03
5. čer 2009

Jo Ivi to opravdu jsou 🙂

nensy
5. čer 2009

teda leni ten je krásnej ten se ti moc povedl 🙂

lenkakubickova
autor
5. čer 2009

Ahoj holky 🙂 Jdu jen na skok,jsem zvědavá na Adélku 😵

Adélko: gratulujuuuu!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 T 😵 ď už si jen a jen užívej těhotenství a miminka 😵 😵

Ivuš: díky 🙂

nensy
5. čer 2009

jo leni fakt moc krásnej jsi moooooooooooooooooc šikovnáááááááááááá 😀

lenkakubickova
autor
5. čer 2009

Ivo: nepřechval!!!!! 😉 😵 😵

nensy
5. čer 2009

ale musím to nepřechvalu ju moc se ti to povedlo 😀

lenkakubickova
autor
5. čer 2009

Ivo: díky 😉 😵 😵

mirka755
5. čer 2009

tak já se s Vámi loučím, Anetku už mám v postýlce a udělám si kafčo a sednu si k telce. Dávají mi Dobrodružství kriminalistiky :o), dneska tam toho moc nedávají. Tak papapa (zítra dopo jedeme s našima na menší výlet) papa

nensy
5. čer 2009

tak holky dobrou já jdu taky na to koukat

adellaide03
5. čer 2009

Leničko díky. Tak to vypadá, že tento týden vychází nám všem že?

johanka007
5. čer 2009

Adi, 😵 jdu Ti pogratulovat 😵 ........Jsi šikula!A už jsi druhou polovinu těhotenství jen užívej 😎 ....už žádnej stres 😠 😉
A co pohyby?Už cítíš?? 😕

adellaide03
5. čer 2009

Janičko mooocinky děkuju. Rozkaz te´d už žádnjý stres. Jo pohyby cítím už asi tři týdny. Poprve to bylo než jsem jela na svatbu na Slovensko to byly jenom takové ty malé bublinky a cítila jsem je jen když jsem ležela. Teď už je cítím i normálně když sedím apodobně. Akorát dneska musel být mimišek tak vystresovaný nebo nevím co, že za celou dobu státnic se ani jednou neozval. Kopl mě pak až při zpáteční cestě.

johanka007
5. čer 2009

Holky....dostalo se mi pod ruky pár zajímavých odkazů,tak vám je tu vložím.

http://www.forbaby.cz/

adellaide03
5. čer 2009

Jani děkujeme za tip na odkaz.

johanka007
5. čer 2009

Adi hoj...Ty jsi tady? 😅 Já myslela,že jsem on-lina sama 😅
Už je dobře.....žádný přemýšlení,kdy se zase učit a co dřív,žeee??? 😵

adellaide03
5. čer 2009

Jani no jo je to fajn akorát mi to pořát nedochází. Neumím si představit, že zítra vstanu a nebudu se muset učit, ale na to si brzyčko zvyknu 🙂

johanka007
5. čer 2009

Vstaneš,posnídáš....vezmeš psa(jestli máš)a půjdete se projít.....VŠICHNI TŘI 😅 😵 ....a nachytat nějaký D-éčko(pokud bude svítit Oskar) 😎 😎 😎

adellaide03
5. čer 2009

Tak Jani pejska zatím nemánme, ale časem taky bude, oskárek moc svítit nebude, ale to neva já si určitě brzy najdu dost činnosti. Tak v prvé řadě bych asi měla uklidit

johanka007
5. čer 2009

jeden odkaz pro Andrejku a Adámka 😉 😀 ........to není špatný,pokud je takovej jedlík 🙂

http://www.promimino.cz/detail/specialni/novala...

johanka007
5. čer 2009

..holky,......u nás doma 😖 ... zažívám horký chvilky. ☹ Mareček je nomocnej.Bere širokospektrální antib.Doktorka mu dělala výtěr krku a v laborce mu bylo zjištěno,že má nějaký tři škaredý bacily.Streptokoka,Hepafi....cosi 🤐 ...a pneumokoka 😔 Volala mi to domů...jsou tomu tři dny.Ten pneumokok není potvrzenej na 100%,protože to ve výsledcích zkreslují prý ty dva bacily,takže je prý musí nějak oddělit od sebe(všechny tři)a nechají to růst...uvidíme v pondělí.Budˇto potvrdí,nebo vyvrátí.Doufám,že to bude OMYL 😔 Má vysoké teploty,teče mu hnis z očí...ty má červeno-růžový,škaredě kašle,dnes si stěžoval na bolení bříška a včera se dokonce pokadil do pyžamka....to udělal naposled když měl 2 roky 😒 .........takže tak.Honzík chudák vegetuje pouze v ložnici,kde mu musím pravidelně větrat.Tam ho krmím,přebaluju,koupu,chovám....prostě všechno,ale i tak se bojím,aby to mimi nechytlo 😖

nensy
6. čer 2009

nazdárek dobré ránko tak tady to vypadá že bude dneska hezky

lenkakubickova
autor
6. čer 2009

Janičko-Johanko: myslím na vás!!!! A Věř,že vše bude v pořádku!!!!! Musí!! Cítím to v kostech 😉 🙂 Držte se beruško, všichni čtyři 🙂

nensy
6. čer 2009

nazdárek leni tak nák dneska brzo vzhuru co 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru