Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

andrea2210
8. čer 2009

nensynko ja se ptala mudr a ona mi rekla ze na ten gel je brzo neni to divne?
nejradeji bych mu ho koupila... chudak se trapi teda drsne 🙄 nema ani na chvili klid kdyz to ma tak
porad nabehle... ☹

pridala sem fotecky pak dodam jak papa mrkvicku 😵

mai: to je divne co vymyslet vnoci... a on jako breci ?ja bych ho nechala kdyz ma 2 roky 😝

andrea2210
8. čer 2009

jo a chce mi spat a dost se tu nervuje, az se tomu smeju,,, ja mam nervaka teda :D

maicky
8. čer 2009

Andrejko: Má žízeň a pořád křičí

maicky
8. čer 2009

Andejko: Malej je krásnej a ten sestřih mu moooc sluší 🙂

lenkakubickova
autor
8. čer 2009

nestihám vás dočítat 😅 ....

Andrejko: malej je kouzelnej,ty ostříhané vlásky mu sluší 🙂

Veru: koukala jsem, že jsi šikula, máš krásné kloboučku pro Dádu 😉 🙂

nensy
8. čer 2009

podle mě to je divný proč brzo to teda nechápu pokud mu lezou zuby kdy by jsi mu ho jako měla dávat

andrea2210
8. čer 2009

mai: no maminka udelala chybu ze mu vnoci caj delala... to je nejhorsi co muze udelat,,,
zname davali pres noc porad cAJ kdyz jim prckove jen zafnukali a jeden ma snad 3 roky a chce po
mamince treba ve 2 rano caj, tak ona vstane a jde ho delat.....
od Sarince ta ma rok a pul dela to same taky se ji budi na caj 🙄
zkousela sem malemu caj udelat, nekolikrat a uz ho odmita proste ho nechce, a jsem rada, caj davat takhle
nebudu to ho radeji ponosim 😵

dekuju mai... ja uz ho strihla jednou ale zas mu to rostlo,,, tak sem mu to strihla vic 😉

nensy
8. čer 2009

jo fotečky jsou moc pěkný andrej a vubec není tlustej andrej

nensy
8. čer 2009

to ne andrej ale čajík zkoušej je to možný že má taky žízen ale mě nela nechtěla ty feniklové jsou moc vyvonění ale heřmánkovej ten jí chutnal

andrea2210
8. čer 2009

nensynko nevim,,, ja mam zvlastni mudr. a vis co je perlicka??
vsem holkam pisou do ockov.prukazu vahu miru vsecko... jen ja tam nemam od narozeni nic...
holky v unoru mi psali ze tam je i fotntanela kolik meri atd a ze jim meri hlavicku... me nemeri ani hlavu ani
telo ja si ho musim doma merit sama 🙄 😕

a na zuby mu koukla a rikala ze se mu to sklidnuje ty dasna a nic nedala jen ze prej je na to brzy nebo co...
tak mi to nepredepsala... jo a jak sem mu rekla ze ma problem se vykadit rekla mi ze mam zmenit Nutrilon AR
na Nutrilon Comford ale kdyz blindi vodnate mlika tak asi tezko zmenim Nutros 😖

Lenulko moc dekuju 😉 🙂

maicky
8. čer 2009

Andrejko: Ona má už třetího prcka a aby se trochu vyspala, tak mu ten čaj dá

nensy
8. čer 2009

jakto fakt nic já to mám taky všechno posaný. 🙂 tak nás taky pokaždý měří hlavu tělo atd.andrej ten gel je bez předpisu si zaskoč do lekárny a schválně to takhle zkus na noc když se vzbudí mu to potřít

andrea2210
8. čer 2009

mai aha... no ja bych ho asi nechala vyrvat on by pak nechtel,,, navic kdyz ma 2 roky ty jo 😝 🙄

holky co je lepsi BABY CALM nebo PROBIOTICKE KAPKY?? jdu do lekarny nevim pro co se rozhodnout
PORADTE🙂 🙂 🙂

jde to i bez?? tak to se poptam... 🙂 dekuju za radu🙂 prave zksuim dneska nejake kapky,,, jestli ho treba
i bricho neboli kdyz nekadi a malo prdi...
pak mu maznu gel na dasna 😀

ojo
8. čer 2009

ahoj holky 🙂 jak se vede?

Andrej, Adámek je štramák 😉 😵 😵 a už má 4 měsíce...toto letí 😕 jak píše nensy, já bych taky ten gel zkusila, když už mu ty zoubky lezou...a třeba se zeptej v lékárně, jestli to můžou mít i 4 měsíční mimča...

😉 jak jste psaly o tom buzení v noci na jídlo...kámoška malýho kojila do 2 let a pak když ho odstavila, tak byl zvyklý se budit v noci na jídlo, tak dr. poradila, že mu nemá nic dávat, ani napít a musí ho nechat vyřvat....takže to tak 2 měsíce fakt vydrželi a malej se pak naučil celou noc spát... 🙂

nensy
8. čer 2009

tak ty probio jsem nikdy nezkoušela 😝

andrea2210
8. čer 2009

Ojo ahojky dekuju 🙂 jojo leti to... za chvili bude mit i Tomik 4 uvidis 😀
zeptam teda to zas necham v lekarne majlant 😀

tak zkusim napred baby calm,,, uvidime jestli zacne kakat, mala ti po tom kakala?? nebo jen prdela?🙂

ojo
8. čer 2009

Andrej, jestli vidíš, že tlačí a břečí u toho, tak to bude možná bříškem 😕 takhle to má Tomík, že poznám, že ho bolí břicho, tudle tak chudák tlačil a pobrekával přes hodinu..až mi ho bylo líto ☹ tak jsem mu masírovala bříško fenyklovým olejem a přikládala na něj teplou plenu a taky cvičila s nožičkama, pak z toho usnul a docela se i rozprděl 🙂 🙂 a tak třikrát denně mu to bříško promasíruju preventivně, když ho přebaluju a prdíky zatím nikde 🙂 🙂

zkus se poptat i v lékárně, co by bylo pro něj nejlepší na ty dásna, tam ti taky určo poradí 😉 🙂 🙂

nensy
8. čer 2009

andrej já jsem jí ho dávala každej den jak tam je napsáno myslím že jsem ho dávala ráno a ještě večer to si nejsem jistá a prdíky nebyly fakt super 🙂

nensy
8. čer 2009

ahoj ojo koukám že si to mateřství užíváš co tak to je dobře 🙂

ojo
8. čer 2009

jj nensy máme se fain 😎 😎 Tomíkovi bude za chvíli měsíc 😕

teď tu vykouklo slunce a mraky se roztrhaly...jestli to tak vydrží i odpol, tak asi vyjdem ven 😀

andrea2210
8. čer 2009

ojo ne on proste jen nekadi,,,, minule tlacil pul hodiny a vykadil tvrdy cca 1 cm bobek☹
ale nebrecel, pomouhla sem mu rourkou a ted uz 2 den nekadil zas.....
vcera nez prdnul tak se u toho jakoby prohnul ale nebrecel, a prdi dneska normos ale nekadi.....

nensynko jak prdiky nebyly,,,,mala se vykadila nebo zacla jen prdet?.-)

andrea2210
8. čer 2009

ojo dej fotecku tomaaaaska 😵 😵

andrea2210
8. čer 2009

dneska je to poprve co se maly vzbudil a jeste nechce jist a to papal pred 4 hodinama 😀 😵

nensy
8. čer 2009

to jo teda zuzko no letí to strašně rychle co
andrej malá moc na prdíky netrpěla ale pokud měla nafouklé břicho tak jsem jí dávala kapky a bylo po .já si myslím že jenom prdíky ne na kakání ale uvidíš třeba se potom i vykaká

ojo
8. čer 2009

a Andrej říkala si dr. že ti tohle mlíko zvrací?? možná by ti poradila jiné mlíko, po kterém by zácpu neměl... 😅

nensy
8. čer 2009

jo dej nákou fotečku at se zase pokocháme

ojo
8. čer 2009

tak jsem zas nějaké přidala 😀 😀 už budu muset založit druhé album 😀 😀 😀

andrea2210
8. čer 2009

nensynko tak koupim baby calm dekuju🙂 mozna se fakt vykadi🙂

ojo nene ona rekla ze trva nez si prcci zvyknou na jinou znacku mlika on musi mit mliko ktere je zahustene
a to jsou mlika jen AR mel i bebu ar to zvracel teda silene...... 🙄

comford je vidnaty vlastne vsecky krome AR..... muzu to michat ale micham mu extra (to je na zasyceni)
a AR to je zahusteny 🙂

nevim teda jestli ho bricho boli nebo ne ale kdyz nekadi??? a ma hovinka tuhe ,tak myslim ze jo.....
jinak u rourky decka nektere prej rvou a muj je rad a vyklada si u toho🙂

andrea2210
8. čer 2009

uz pojedl obed snedl 180ml mrkve s bramborem takze nechal 😀

andrea2210
8. čer 2009

ojo kraaaaasny vlaaasatecek fakt 😵 😵

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru