Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

lenkakubickova
autor
8. čer 2009

Zuzanko: malý je fakt kouzelný 😵 😵 ...je to vlasáček, krásnej 🙂 😉

nensy
8. čer 2009

zuzko ten je hezoučkej a těch vlásku 🙂

ojo
8. čer 2009

díky holky 😵 😵 😵 😵 ještě jsem přidala poslední s dudlíkem a můžem založit nové album 😀 😀 jsem ráda, že má tolik vláááásků, moc se mi líbí 😀 😀 😀 😀

Adrej, aha...to je takových druhů mlík 😕 😅 tak možná teda michat, aby si trošku zvyknul 😅 vím že na zácpu je vláknina, tak malýmu dávat příkrmy z věcí co obsahujou vlákninu...zkus se o tom taky poptat v lékárně 😉

Tomík už se vzbudil a ozývá se 😀 no už je čas na jídlo, už se budí i sám a nemusím s ním půl hodiny lomcovat, abych ho probudila 😀 😀 😀 😀

andrea2210
8. čer 2009

holky tak za chvili jdeme je hezky 🙂 ale vitr🙂

a jak u vas? 😀

nensy
8. čer 2009

jo už jsem koukala taky je moc hezká 🙂

nensy
8. čer 2009

tady je hnusně a taky to pěkně fouká

andrea2210
8. čer 2009

Ojo no ja myslela ze ho prozene presnidavka a prdlajz ani za boha.....
prikrmy z vlakninou??zatim ma teda jen mrkev a brambor zitra k tomu primicham brokolici,,,
jsem zvedava co na to rekne 😀

nensynko tak snad to nedojde k nam to skarede pocasi teda 😝

nensy
8. čer 2009

no to uvidíš už mě to počasí nebaví

andrea2210
8. čer 2009

me taky ne vcera vecer bylo hnusne... a predevcirem bourky ze se Honzik bal a nechtel at
odejdu 🙄

andrea2210
8. čer 2009

tak my se jdeme oblict a huraaa ven, pozdeji kouknu🙂

Papa 🙂 😉 🙂

nensy
8. čer 2009

tak zatím papa 🙂

mirka755
8. čer 2009

ahojky
MAI: to můžu potvrdit, že na noc je čaj to nejhorší to může maminka dávat ☹ - děti si na to rychle zvykají a každý by jí řekl, že v noci děti pít vůbec nemusí. Je to fakt jenom na zvyklosti - sama jsem si tím prošla. Než abych se donutila malou nechat vyřvat, tak jsem jí tu flašku dala také a od 4m do 6m to byla nejkrušnější doba mého života ☹. Anetka nespala, vstávala za noc i 5x. Pak jsem sjela různé diskuse, všude psali že je prostě musíme nechat vybrečet - chce to fakt trpělivost!!! 2-3 noci byli hrozné, já byla po nich jak po flámu. Ale nakonec se to odnaučila, pak mi vstávala fakt jen na to mlíko kolem 3-4h a spala. Teď už jí nedávám mléko ani v noci, má ho až k ránu kolem půl 7 - protože ještě zabere a pak mi vstává kolem 8h 🙂

OJO: malý je krásňoučký, jsou roztomilí jak mají (i když nejmenší velikost) velké dudlíky přes celou pusu 😀

ANDREJ: to se může takhle malé děti stříhat??? Já myslela, že se můžou stříhat až od roku 😕

!!!poradna!!!
dopadla dobře 🙂, pomalu polehoučku se začínáme připravovat 😉. Řekla jsem dr o tvrdnutí břicha a dnes ráno jsem měla takovou bodavou bolest v podbřišku, tak si mě prohlídla. Na kontrolu budu už chodit každé pondělí, příští se navíc domluvíme na kontrolní ultz do nemocnice - aby se vědělo kolik už má přibližně Ondrášek kg a cm 🙂 - na to se moc těším. Nevím jestli je to novou dr, nebo jestli to takhle dělají každé (při Anetě jsem to ale neměla-to jsem si musela počkat až do porodu). Prý tenhle týden to na porod nevypadá, ale příští by se to už mohlo rozběhnout - nějak to utíká. Na další kontrole už budu končit 38tt 😕

andrea2210
8. čer 2009

Mirusko ja ho strihla nuzkama,,, proc by nemohlo?🙂 🙂
na fontanelku a na hlavicku sem davala pozor! 😉
no nevim jak by to bylo u nas ho nechavat vyrvat☹ ja mam desne sousedy, ti by prilezly a pomlouvaly
buhvi co s nim delame☹ uz tak pindala ze prej ho nechame brecet....
asi nevi co to je dite nechat brecet no me piclo malem 🙄

tak vidis... ze by to bylo drive??? 😵

mirka755
8. čer 2009

Andrej co vím, nebo mi aspoň každý říkal že pak vlásky slábnou - tak já nevím

no já doufám, že to bude dřív 😉, teď už klidně rodit můžu - nebo aspoň od příštího týdne :o)

andrea2210
8. čer 2009

mirusko no tak pokud slabnou to nevim,,, ja smikla i honzika a hele kolik ma vlasu a pevnych....
on to mel desne smrdela mu porad hlava hrozne se potil ..... mudre se to libilo minule 😉
strihat uz nebudeme 😉

klido se to muze rozjet 🙂 tak to jsem zvedava kolik ti Ondrasek vazi 😵 😵 😵 brisko uz mas
poraaadne 😵 😵

nensy
8. čer 2009

to jo miruš za chvíli už bude mít doma mimčo co

lenkakubickova
autor
8. čer 2009

Ahoj Miruš,ta gratuluju k úspěšné poradně 🙂 Jsem zvědavá,až nám příště napíšeš, kolik Ondrášek váží a měří 😵 No a třeba se ve 38-39tt už podív na svět 😉 🙂 ...starěšně to holka letí,ale je to super číst takové zprávy 🙂 Tak se opatrujte,ať jste oba v pořádku 🙂

mirka755
8. čer 2009

podle dr je také velké, mě ale nepřijde. Asi proto mě chce poslat na ten ultz, jak je velký 🙂. Ale to je dobře, jsem moc ráda.
Mě hlavně často tvrdne to břicho, už to není jen 2-3x za den, ale i 8-10x. Čípek prý ještě pořádně připravený není, ale prý stačí málo a rozjede se to-kór když mi častěji břicho tvrdne

mirka755
8. čer 2009

Leni děkuju :o)

lenkakubickova
autor
8. čer 2009

Miruš, mně přijde, že máš pořádné bříško 🙂 Je to krásný! A u Anetky jsi měla větší,že ti teď tak nepřijde?

mirka755
8. čer 2009

mě přijde právě, že jsou obě stejné. I když je fakt že při Anetce jsem se do posledka holila normálně a teď už mi to docela dělá problémy 😀 , asi fakt bude o něco větší. Já mám právě jenom jednu fotku bříška, tenkrát jsem neměla net tak jsem se nefotila a nechlubila 😉

adellaide03
8. čer 2009

Ahoj holky,
tak já dneska byla skoro celý den v Ostravě ještě ve škole, uf už jsem hotova. Musím vám říct fór. O půl čtvrté mi volali z Olomouce, z genetiky, tak jsem se zase úplně stresla co se děje když už mi výsledky volalki a říkali, že je vše OK. A chudák paní volala, že se strašně o,louvají, že mi poslali ty výsledky, že je budu mít zítra doma, ale že si pozdě všimli, že nechceme znát pohlaví takže to tam je napsané, takže super, výsledky zůstanou zalepeny 🙂 . Jen aby se třeba nějak můj doktor nepořekl.

lenkakubickova
autor
8. čer 2009

Adélko: tak to rozlep 😉 😀 😀 😀 tohle bych asi fakt nevydržela,kdybych věděla, že to budu mít v obálce 😅 ...tak snad se neprořekne,no 🙂

Miruš: tak to je problém,jak se nemůžeš oholit 😉 🙂 ...to víš,je to kus chlapa,tak hold bříško asi bude větší 🙂

nensy
8. čer 2009

jé adel já bych to taky rozlepila třeba to bude ta holčička 🙂

adellaide03
8. čer 2009

No holky mě teda tímhle nezvyklali, ale přítel ten už hned tak to rozlepíme. No uvidíme 🙂

nensy
8. čer 2009

no vidíš taky je nedočkavej já bych to teda nevydržela 😀

adellaide03
8. čer 2009

Tak Ivi to já zatím odolávám. Si říkám v vydržela jsem to půlku tak už to tu další půlku snad taky vydržím.

nensy
8. čer 2009

no adel to jsem na to zvědavá myslíš že přítel taky odolá 😀

adellaide03
8. čer 2009

Jo řekl, že když si to teda nenechám říct tak on teda taky ne, no uvidíme. Pokud bude fakt moc chtít tak si to přečteme, ale já bych byla radši aby to bylo překvápko. Nevím proč zdá se mi to takové pěkné. Dřív taky nebyly takové vymoženostni, nevěděli co čekají a nikomu nevadilo jaké kupoval věcičky.

nensy
8. čer 2009

jo tak to mě by vadilo já jsem zase ráda že něco takového je a že to jde vidět 😀

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru