Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

mirka755
9. čer 2009

jj Adél mám, hlavně jsem si chtěla koupit Bepanthen-ten mi chyběl jako hlavní. a ještě přebal. podložky. Jinak jsem dělala zásobu plen, ubrousků tak nějak postupně.

nensy
9. čer 2009

jo adel dík zdraví jsou bě tak to je nejduležitější

adellaide03
9. čer 2009

Miruš to je bezva. Já vlastně ani pořádně nevím co všechno potřebuju tak doufám, že mi pak vy těhulky a maminky poradíte 🙂
Ivi jo jo to je fakt nejdůležitější.

nensy
9. čer 2009

přesně tak to je 🙂

lenkakubickova
autor
9. čer 2009

Miruš: tak to je super,že máš už vše připravené pro Ondráška 🙂

Ivo: jojo,venku je děsně 😝 ...co šátek pro Nelču? Dorazil ti?

nensy
9. čer 2009

ne leni ještě mi nic nedorazilo 😝 koukni do alba co jsem si koupila

lenkakubickova
autor
9. čer 2009

V pohodě,to dorazí zítra 🙂 Pěkný šaty 🙂

nensy
9. čer 2009

jo ty jsem si koupila v newyorku ke kalhotum

mirka755
9. čer 2009

Adél stačí říct a hodím ti seznámek, co jsem potřebovala já a co mám připraveno teď 🙂

nensy
9. čer 2009

tak jsem povečeřela měla jsem topinku s volským okem

mirka755
9. čer 2009

na mě je ještě brzy s večeří 😝 , já jí budu mít až tak za 2 hoďky až půjde Aneta spát. Jestli teda dnes vůbec usne

luci1980
9. čer 2009

Ahojky holky, no to jsem ráda, že jsem vás vůbec objevila. načuhuju a stále jsem se nemohla dohledat 😒

Moc vás zdravím 😵

co je tady nového? Nestihnu dočítat...
Snad jste všechny v pořádku a daří se dobře.
Máme nějakou novou těhulku?

Leničko, držím palce, ať to IVF v červenci klapne. Koukala jsem do albíčka na aktuality...

Miruš, Ty se opatruj, každým dnem z Tebe bude dvojmamka 😵

lenkakubickova
autor
9. čer 2009

Lucinko: ahoooooj 🙂 🙂 Já si říkala,kde tě máme 😕 Jak se ti daří? Co miminko,nezlobí?

lenkakubickova
autor
9. čer 2009

Miruš: copak myslíš tím,že jestli vůbec Anetka usne? Je dneska nějaká nabitá energií? 😀

nensy
9. čer 2009

ahoj luci tak jak je a co mimčo

andrea2210
9. čer 2009

Holky dekuju🙂 snad bude spinkat i dneska...🙂

No ted tu s pritelem tancujou😀 sranda!😀

Mirusko ja taky budu delat na zitra karbose s kasi 😵

andrea2210
9. čer 2009

ja jsem teda energii taky asi nabita, nejsem ani za boha ospala jen doufam ze vecer jako usnu 😠
zacinala sem si zvykat spat prerusovane teda... i pres noc sem se budila a vzdycky na Adama koukla
jestli vubec dycha ze tak spal 😀

jinak se mi zacina hlavou divat proste dozadu... to nesmi ale dela to jen kdyz Honzik projde takze sem
mu zakazala chodit mu za hlavicku...
Jo a konicky pase kraaaasne, uz nema pesticky no jsem rada... chvili byl jen na proavou stranu ale ted
uz je na obe 😀

andrea2210
9. čer 2009

a co tak ctu tak hodne maminek musi cvicit vojtovu metodu 🙄

adellaide03
9. čer 2009

Miruš jo budeš moc hodná když mi ten seznámek pošleš.
Leni u vás je škaredě tady je pořád strašné vedr blé 😝
Andrejko neboj to se ještě utřepe. Malý od švagrové teď taky musí cvičit prostě si sám nedokáže sednout a to bude mít 17 měsíců. a začal chodit teprve před pár týdny a ke všemu pořát dává ručičky nahoru. Doktorka říkala, že má asi nějak trošku nevivinutou oblast rovnováhy, ale neboj

lenkakubickova
autor
9. čer 2009

Adélko: tady je sice 24°C, chvíli je zataženo a chvíli sluníčko,ale pofukuje to,už tak dusno opravdu není 🙂

mirka755
9. čer 2009

po obědě mi vylezla z postýlky, která měla rošt úplně dole-nevím jak to zvládla ale otevřela si dveře a já tady na ní koukala jak na mimozemšťana 😀 . Tak jsem pak měnila postýlky, protože ta pro Ondru má možnost odendání bočnice. A jelikož naše dítko je chytré a bude vědět že může normálně ven, tak čekám že bude každou chvíli mezi dveřma 😀 . Ale musím to zaklepat, leží 20 minut a zatím ještě nevylezla-vždycky tajně poslouchám za dveřma a vypadá to že usne 🙂

Adél tak já to sepíšu :o) a pošlu

lenkakubickova
autor
9. čer 2009

Miruš: tak to je Anetka pěkný číslo 😀 😀 , to jsi musela být fakt dost překvapená 😕 🙂 ...ta měla sama určitě radost co dokázala,ne? 😀

mirka755
9. čer 2009

přišla, se vztyčenou rukou a něco mi přebentila a já na ní jenom koukala a přemýšlela jsem jak mohla vylézt. Ale kamarádka mě varovala, že její dcera uměla vylézt z postýlky už v roce-ale já se furt smála že Anetka tohle nedokáže, že vždycky usne a ani nestačí koukat jestli něco takového vůbec jde 😀 😀 😀

ojo
9. čer 2009

ahojky 🙂 nám tu dopoledne sprchlo a odpoledne se to tak krásně vybralo, svítí slunce, jen sem tam nějaký mrak... 😎 tak jsme zas byli odpoledne venku, to jsem čekala, že bude pršet celý den 😅

Miruš, dostaneš mateřskou až za měsíc?? 😕 mě to vyplácí pražská sociálka, to jsem se taky bála, že mi to budou vyplácet opožděně, ale naštěstí peníze přišly, jak měli...no uvidím tenhle měsíc 😅

těhulky, co takhle vložit zase bříška 😉 😵

mirka755
9. čer 2009

Zuzi pro maminky co mají 1. dítě tak těm to jde automaticky, bez zpoždění. Ale nám co máme druhou mateřskou, tak musíme mít potvrzení navíc a dokud mi ho Okr. správa nevydá tak neuvidím ani korunu 😢 . Sociálka musí totiž vědět kolik budu pobírat mateřské, aby mi mohli dát peníze-bez toho mi je prostě nedají ☹ . Já jen doufám, že to fakt bude trvat jen ten měsíc-jinak budeme v pr.... 😢

dala jsem k Anetce fotečku, už chrupčí prdelka 😵

ojo
9. čer 2009

Miruš aha...tak to je pěkně blbý s tou mateřskou 😒

Anetka hezky chrupká 😀

já se loučím, zatím pááá 🙂

mirka755
9. čer 2009

já se také loučím, jdu na Ordinaci 🙂 , pa

adellaide03
9. čer 2009

Miruš díky za seznámek.
Leničko tady se teď rozpršelo tak aspoň bude lepší vzduch.
Zuzy no to bysme sem měly dát že jak rosvou. Já ale teda stále na ty týdny co jsem nevypadám. Ve škole to nikdo nepoznal. Až jsem jim teda teď na závěr oznámila, že čekám mimi. A je nás celkem pět těhulí takže to bude v pátek zajímavý rozlučkový večírek 🙂

nensy
10. čer 2009

nazdárek dobré ránko 🙂
miruš tak to je blbí teda tak snad nebudeš muset čekat déle

nensy
10. čer 2009

teda holky dneska je pěkný dusno ze mě uplně leje

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru