Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

andrea2210
13. čer 2009

Mirusko ja nechci desit... 😉 ale fakt to nezalezi jak velci jste byly myslim tebe a manzu 😀 😉
a mas teda vetsi bruchanec nez jsem mela ja 😅

ahojky adelko me to taky blblo☹

maly dneska moc nenaspal, nosila sem ho od pul 3 do pul 4 pak v 5 rano az jedl, a byl v 6:15 vzhuru....
dneska mu dam najist kolem pul 4 mozna pozdeji a dam ho k priteli a ja budu spat aspon do 8 pak mu dam
zas napapat 😀

lenkakubickova
autor
13. čer 2009

ahoj holky 🙂
jojo,taky mi blbnul koník,vůbec jsem se nemohla přihlásit,hlásilo mi to,že neexistuju 😕
Tady je teda krásně,teď jsem byla asi hoďku běhat a jsem zplavená a hotová,je tam fakt vedro 😝 ...ale je to super! Už se těším na odpolední procházku na výstavu stanů 🙂

Miruš: máš pravdu,raději tlustá a spokojená, ono se to pak po porodu schodí,začnu zas běhat a cvičit a ono to půjde dolů!! 😉 🙂

Adélko: teeeda,ty takhle flámuješ,jo? 😉 🙂 Jen si užívej, to je dobře 🙂 A čímpak tě Martin naštval? 😕

nensy
13. čer 2009

ahojky mě to taky blblo ale apson jsem si v klidu uklidila 🙂

adellaide03
13. čer 2009

Leni no jo flámuju. Ale naštval mě tím jak se ke mě choval. Jen jsem mu něco řekla a on se hned vytočil a začal blbnout, ale už je to OK. Ty si teda šikulka, že běháš. U nás už se udělalo taky hezky, ale docela dost fučí vítr.

mirka755
13. čer 2009

ahojky, krásný slunný den. My měli jet na chatu, ale už od včera se mi nechtělo. 3 dny pršelo a to mě nějak odradilo, tak jsme vyrazili aspoň ke švagrovce na vesnici :o). Mě to také blblo a blbne, už jsem to měla napsané a pak se mi to tady neuložilo 🙄

Andrej, fakt mě neděs. Neumím si představit že bych rodila 4kg macka 😀 😲 , i když možné je vše 😉

johanka007
13. čer 2009

Čaute holky...v rychlosti jsem vložila new fotky do albíku.Honzulka fakt roste před 😅 očima 😠 😉

nensy
14. čer 2009

nazdárek dobré ránko 🙂 tak noc hrozná nela vubec nespala a furt se budila s brekem 😝 má rýmu a kašel takže to chytla od lukáše 😝 jinak tady je už krásně a svítí slunko

andrea2210
14. čer 2009

ahojky nensynko,,, bobek mala☹
je nemocna?? vy si to fakt porad prenasite☹

ja jsem dala ve 4 rano maleho priteli a on uz byl od 5:30 vzhuru a ja spala do pul 7 takze sem spala
asi 7 hodin takze naspano mam,,, klidne spat dneska moc nemusim 😀

tady je kraasne, odpol. prijde tchyne a jdem s ni ven 🙄 to preziju

andrea2210
14. čer 2009

maly papal vcera spenat s bramborem teda snedl 200 a chutnalo mu, dneska ma zase🙂 🙂

a krasne se pretaci a kula se vsude mozne 😀

nensy
14. čer 2009

jo andrej já jsem to čekala že to od něj chytne 😝

mirka755
14. čer 2009

dobré ráno
u nás je také krásně, akorát jsem byla v krámě.
Ivi tak to máte zase po náladě viď 🙄 , když už začalo být hezky tak budou marodit 😖

nensy
14. čer 2009

to jo miruš tedkon budu muset bejt zavřená doma 😝

adellaide03
14. čer 2009

Ahoj holky,
Johanko-Janičko malý je fakt krásný a opravdu roste jako z vody 🙂 zrovna na večírku jsem se bavila taky s jednou těhulí co čeká mimi v srpnu a už jedmo ná ať si hlavně užívám to malé roztomilé miminko, že to strašně letí, že moc rychle vyroste.
Andrejko tak malý už bude za chvíli jíst všechno co?
Ivi i Nelinka je nemocná teda to je hrůza, pořát máš něco že?
Miruško ahojky
U nás je taky krásně. V jedné vesnici tady kousek od nás je dnes pouť tak se asi po obědě půjdeme mrknout.

nensy
14. čer 2009

je to fakt když bylo hnusně tak nám nic nebylo a tedkon budem zalezlí doma lukáš jde v uterý na kontrolu pokud dr dovolí tak pujde v pondělí do školy aspon aby si vyzvedl vysvědčení

mirka755
14. čer 2009

příjemný večer
dnes bylo fakt nádherně, po obědě jsme vzali Anetku na hřiště. Skoro 2 hodiny jezdila jen na skluzavce a párkrát se zhoupla, ale skluzavka jí brala nejvíc 😉. Libor se pěkně zapotil 😀 , pak jel na fotbal a my šli ještě na zmrzku a s kamarádkou na procházku do lesa-venku jsme byli 4 hodiny.
Zítra mám poradnu, tak večer písnu jak dopadla :o). Všem Vám přeji krásný zbytek večera (u nás už to začíná pěkně tmavnout, v noci nejspíš sprchne). Papapa 😵

nensy
15. čer 2009

nazdárek dobré ránko 🙂 tak nela už je denska lepší zítra jdem na kontrolu tak uvidím ale myslím že už to nic nebude i ta rýma už docela ustoupila

ojo
15. čer 2009

Dobré ránko 🙂

nensy, to je dobře, že Nelinka už je lepší, tak to nebude nic vážného 🙂

adel, jen si ještě tý zábavy užívej dokud můžeš 😉 😀 😀

Johanko, Mája je krááásný, takový vlasáč...a jak se tlemí 😵 😵 😵 😵

my jsme tu měli o víkendu nádherně, tak jsme byli v sobotu na pivních slavnostech a včera taky celý den na výletě 😎 😎 😎 Tomášek už začíná taky pomalu bystřit okolo sebe, když ho přebaluju čumí na mě a i se usmívá 😀

tak zatím pá 🙂

nensy
15. čer 2009

ahoj ojo jo už je lepší uvidím jestli už bude jíst vubec nechce

ojo
15. čer 2009

nensy, tak snad už něco sezobne 😉

Leni, teda...samý zakázky na čepičky koukám 🙂 🙂 ten klobouk je super 😀 a holčičkám koníkovkám moooc sluší 😉 😵 😵

já už vytvořila nový albumek 🙂

Tomík už zachrápnul, tak jdu ještě taky hupsnout do pelechu a něco naspat 🙂

lenkakubickova
autor
15. čer 2009

Ahoj holky 🙂
tak víkend nějak šíleně utekl,ale byl krásnej. Sice jsme nic zvláštního nedělali,ale byli jsme konečně v klidu jen tak doma. V So jsme si vyšli na výstavu stanů,kde jsme si jeden vyhlídli a v týdnu ho jdeme koupit 🙂 A v neděli jsme byli jen normálně nakupovat,aby jsme naplnili lednici a poflakovali se na balkoně na sluníčku a došli jsme sui na zahrádku na pivo, no paráda 🙂

Miruš: držím palečky na kontrole a jsem zvědavá,co budeš vědět nového 😵

Zuzko: to je super,že vyrážíte na výlety i s Tomáškem, musí to být paráda 😵

Ivuš: držím palce,ať už jsou děti zdravé, je krásně,tak aby už jste mohli chodit taky pořádně ven a užívat si sluníčka 🙂

lenkakubickova
autor
15. čer 2009

Zuzko: krásný fotky 🙂 Jojo,nějak se mi to rozjelo s čepičkama...nečekala jsem to,ale je to super! 🙂

andrea2210
15. čer 2009

ahojky holky🙂
dneska noc super... dala sem mu kasi s banany a je tam psane ze kase na dobrou noc a klidnejsi
spani a asi jo🙂 spal do rana do 4 do rana a pak do pul 8 bez vzbuzeni 🙂 🙂 🙂 nadhera 😵 😵

a jak se mate vy??

nensynko co Nelinka? a Lukasek???

ahoj Mirusko tak jak se dneska citis???

ahojky adelko,,, no za chvilku asi jo... dneska mu dam kasi s presnidavkou,,, vcera nechtel spenat tak snedl
asi 60 a zbytek mlika a byl precpany,,, sem zvedava na dnesek🙂
a zitra bude mit asi mrkvicku brambor a maso 😵 😵 za 14 dni dam veprove 🙂 🙂

zas mi ale 3 den nekadi dneska mu nejspis pomuzu 🙄 😅

ahojky ojo jdu kouknout🙂

andrea2210
15. čer 2009

Ojo: maly je fakt kraaasny takovy bobek malickaty 😵 🙂 😉

andrea2210
15. čer 2009

teda veprove dam tak za mesic🙂 sem se spletla🙂

andrea2210
15. čer 2009

ahojky lenicko 😵

nensy
15. čer 2009

nazdárek tak jsem tady taky nela už je uplně v pořádku už nemá žádnej kašel akorát trochu rýmu

adellaide03
15. čer 2009

Ahoj holky,
mě dneska celý den nešel koník.
Zuzy to víš, že si to ještě užívám pokud můžu 😉
Leni to je bezva, že jste si víkend užili.
Ivi super, že Nelča bude v pořádku.
Andrejko teda to se Adámek bude mít jaké dobrůtky mu budeš dávat.

nensy
15. čer 2009

ahoj adel jo to je super taky šla už na chvíli ven

adellaide03
15. čer 2009

Ivi bezva. U nás je dneska děsné vedro, že jsem teď odpoledne ani nebyla venku. Jen ráno jsem jela do nejblížšího obchodu s přítelem na rohlíky (jsou to 3 kilometry) a nazpátek jsem šla pěšky k nám a to byla moje dnešní procházka.

nensy
15. čer 2009

jo tady je taky vedro ale je zataženo 😝 tak to jsi se taky hezky prošla

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru