Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

adellaide03
15. čer 2009

Jo jo procházka to byla pěkná, ale už v to ráno bylo docela vedro.

nensy
15. čer 2009

to jo adel tady je teda fakt zataženo ale teploučko

andrea2210
15. čer 2009

ahojky holky byly jsme na cokoladove tretre 🙂 pak domu nakrmit a dosli jsme z tesca
mam teda dneska dost navic me ozbolela hlava z toho slunka a to vedro bylo desne 😝

nensynko to je dobre ze je nelca v poradku za chvili bude uplne 🙂

adam mi nechtel vubec pit dneska sem mu koupila s medunkou od hipp od ukon.4 mesice
a vypil hned 50 ml 🙂 no me teda taky chutna 😀

zitra jdeme na kycle sem zvedava jak dopadnem.-)

adelko no mu chutna vsecko snad 🙂 zitra m i masicko 😅

nensy
15. čer 2009

jo andrej už jí je dobře pěkně zase zlobí

mirka755
15. čer 2009

ahojík
holky nebojte, ještě u vás ty dva týdny určo budu 🙂 - na porod to fakt zatím nevypadá. Sice mě čím dál tím víc tvrdne břicho, ale vnitřní pocit říká že si hezky Ondrášek počká do termínu 😉. Vše mám při starém jako minulý týden. Navíc půjdu v pátek na ultz - dr chce vědět Ondráškovu váhu-tak jsem sama zvědavá 😵
Dnes jsem si od našich přivezla kočárek, protože si mamča bude brát zpět domů dědu z LDN tak aby jim tam nepřekážel. Hezky jsem si ho načančala, přidělala skajtík pro Anetku - to mi teda přes břicho dalo zabrat ale zvládla jsem to. Manžu jsem k tomu nechtěla pustit, prostě jsem ženská co si to ráda dává dohromady 😝

nensy
16. čer 2009

nazdárek dobré ránko 🙂
miruš tak to se těšíš na ultrazvuk co že ho zase uvidíš 🙂
jinak tady je zataženo a bude pršet

mirka755
16. čer 2009

krásné ráno
jj Ivi, moc se těším. Ani jsem to nečekala, prostě to na mě vybalila sama 😉. V pátek tam mám být na 13 hod, tak snad to uteče 😵
U nás pršelo celou noc a teď je obloha krásně modrá, musí to vydržet aspoň do oběda-už 2x jsme museli zrušit procházku s kamarádkou. Tak abysme si jí užili aspoň dnes 🙂

nensy
16. čer 2009

jo miruš snad to vydrží tady se to taky trošku vybralo

mirka755
16. čer 2009

já se z té naší prdelky zblázním, už víc jak 30 minut tady jezdíme po bytě s kočárkem-protože se jí líbí stát na stupínku 😀 . Mám pocit, že kočárek se už do porodu ani nesloží 😝

nensy
16. čer 2009

miruš na těch 14 dní už to nemá cenu 😀

adellaide03
16. čer 2009

Ahoj holky,
Miruš do toho termínu to už uteče tak ten kočárek už nech tak, Anetka se aspoň vyblbne 🙂
Jinak tady v noci taky pršelo a teď je zataženo, ale je skoro dvacet stupňů takže doceal teplo. 🙂
Tak jsem ráno stoupla na váhu a zjistila jsem , že jsem přibrala kilo takže zatím jsou nahoře tři to jde ne?

nensy
16. čer 2009

to jo adel to jde to jsi teda nepřibrala moc

adellaide03
16. čer 2009

Ivi no zatím ne a jsem ráda tak doufám, že přiberu do těch deseti a stačí. 🙂

nensy
16. čer 2009

jo adel to stačí tak moje segra je ve 32 a přibrala14kg a já při nele za celé těhu jenom 8kg

nensy
16. čer 2009

tady se to taky zatáhlo a každou chvíli bude pršet 😝 dneska jdem na kontrolu s dětma tak snad to bude dobrý

adellaide03
16. čer 2009

No já jsem někde četla, že nejlepší je tak těch 10-12 takže doufám, že se do toho vlezu. 🙂

nensy
16. čer 2009

jo tak moje segra přibírá tedkon každej týden 1kg

maicky
16. čer 2009

Dobré ráno 🙂 Jak se tu máte? Jsem tu jen na skok, abych Vás pozdravila 🙂

Miruško: Tak to je paráda, že se mrňousek dopeče do termínu 🙂 A těšim se až dáš vědět Ondráškovo míry 😉 Určitě bude akorát. Koukala jsem taky na fotečky a musim říct, že máš krásný bříško a si hubeňoučká 🙂 To já jsemjak valibuk 😀

nensy: Paráda, že je malej už líp a co malej? Možná si to tu už někde psala, ale nedočítala jsem 😅 Moc kecáte 😀 Jinak tady počasí taky nic moc. V noci tu byla fujavice a pršelo, tak jsem ještě letěla zandat sušák z balkonu.

Jinak hlásim, že už mam vše nachystáno 🙂 Věcičky pro mrňouska už jsou vypraný, tak jsem ráda, že jsem to nenechala na poslední chvíli. Teď ještě zbejvá dodělat přebalovák a bude to snad tak nějak hotový 🙂

adellaide03
16. čer 2009

Ale tak to se ještě dá. Moje teta když čekala před 27 lety sestřenici mi říkala, že přibrala 27 kilo tak jsem se bála abych to třeba neměla po ní, ale vypadá to, že snad ne, že to budu mít jako jiná teta a mamka co se vlezly do těch deseti

nensy
16. čer 2009

nazdárek veru 🙂 jo už jim je dobře nelůa má akorát trochu rýmu a lukáš trochu kašel jinak dobrý
tak to jsem adel přibrala při lukášovi 25kg

adellaide03
16. čer 2009

Verčo ty si teda šikovná. Já chci teda prát někdy na konci srpna taky ne na pospední chvíli, ale co se týče ostatních věcí na miminko to jsem teda mínusová, nemám absolutně nic. Ani nevím jaký kočárek koupit, no asi začnu panikařit 😒
Ivi 25 tak to musela být síla co?

mirka755
16. čer 2009

tak už jsem ho musela složit, protože bych celý den nedělala nic jiného. Navíc tady furt běhá s malinovým pitím, tak to by dopadl 😲
Verčo to je dobře, že si to chystáš dopředu 🙂. Já to také neumím chystat na poslední chvíli

a jak se cítíte těhulky???

nensy
16. čer 2009

jo adel to byla ale když jsem čekala lukáše tak jsem tolik nevážila jsem měla 60kg takže jsem měla 85 když jsem šla rodit a po porodu jsem měla 57 😀 ale kde ty časy jsou 😝

adellaide03
16. čer 2009

Ivi takže si přibrala až potom?
Miruš cítím se docela dobře akorát v neděli a pondělí mě trochu bolelo bříško, ale dnes už je to dobře. Asi mě mimišek nějak tlačil divně nebo co. A jak se cítí Ty?

nensy
16. čer 2009

jo adel jak jsem měla ty srusty a jak mi tam hnil ten vaječník a vejcovod tak jsem takhle nakynula ale zatám se furt držím na svoje narozky vám řeknu kolik mám a kolik jsem schodila to je 2 září zatím to nechávám v tajnosti 😀

maicky
16. čer 2009

Adel: Nepanikař, určitě Vám nějakej kočárek padne do oka 🙂 Vyražte na výlet a obhlídněte si je a na 100% nějakej vyberete 😉

Miruško: No, já jsem právě ten tip, kterej nechává všechno na poslední chvíli 😅 Ale jelikož začátkem července je tu pouť, pak pojedem na tu dovču a pak nám mají měnit okna, tak toho uklízení budu mít ještě hafo, tak jsem si řekla, že to radši vyperu hned, než to tu pak žehlit v těch největších hicech a fofrem. Jsem ráda, že to mam z krku. Dneska jen dožehlim prá mikinek a hurá je hotovo 🙂 A pak mi ještě manža musí dovézt zavinovačku, tak tu taky vyperu a je to 🙂 Ale to už jsou drobnosti, hlavní prádlo je hotový.
Anetka je taky ďáblík, viď 🙂 Se nedivim, že se jí skejtík líbí 🙂 My ho ale pořizovat nebudem. Myslim, že to nemá smysl. Dáda už ujde dost velkej kus a navíc budeme mít prcka až v září, takže to by to nemělo ani smysl. K doktorce, do města a parku to máme kousek, tak to všude dojde a bůh ví kdy letos napadne sníh, tak jsem řekla, že na něj prdim. 😝

adellaide03
16. čer 2009

Veru máme v plánu jet v červenci do Zlína, já tam půjdu na kontrolu s očima a na netu jsem našla jeden docela fajn obchod kde jsou docela pěkné kočárky a nejsou nějak moc drahé tak asi vybereme tam.
Ivi tak to jsem teda zvědavá kolik se Ti povedlo.

nensy
16. čer 2009

holky možná budete koukat 😀

adellaide03
16. čer 2009

Ivi tak to my věříme už tehdy si zhodila hodně takže to bude určitě jen a jen lepší.

maicky
16. čer 2009

Adél: Tak to je paráda 🙂 Tak se těšim, až vložíte v červenci fotečku kočárku 😉

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru