Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
20. čer 2009

nazdárek tak jsme doma byla jsem se podívat v porodnici na miminko holky to je malinkatý až jsem brečela no krásnoučkej a jak voněl to není možný že byla nela takhle malá

johanka007
21. čer 2009

Miruš....jsi tady někde?Nebo jsi v porodce a rodíš????Přišla jsem se na Tebe podívat.Dívám se, že diskuze vázne 🤐

mirka755
21. čer 2009

ahojík
Ivi já jsem z miminek také vždycky paf, nějak nám ty děti rostou před očima viď? Já se občas nekouknout na fotky, kdy byla Anetka malá tak ani nemůžu uvěřit, že byla takový drobísek 🙂
ahoj Jani, ne ne jsem celá. Zítra mě čeká kontrola a monitor, tak jsem zvědavá jestli to nějak postupuje. Ale nějak to fakt utíká, příští týden se přehoupne a já budu mít termín 😕 .
Dnes jedeme k našim, sejdeme se tam celá rodina. To zase bude rodeo 😀 , tak se tu hezky mějte a večer se ukážu 😵

johanka007
21. čer 2009

Potom dáš určo vědět...,tak jo...no jsem zvědavice..,jak na tom budeš zítra.Tak papa. 😅

adellaide03
21. čer 2009

Ahoj holky.
já dnes nějak nestíhám. Včera jsme byli celý den pryč, dopoledny ty ústní přijímačky v Olomouci a pak jsme jeli do Bystřiče pod Hostýnem k Martinovým prarodičům kde jsme ztvrdli až do pěti do odpoledne. Jak dopadly přijímačky zatím nevím, pocit z toho sice mám dobrý, ale to nemusí nic znamenat. No uvidíme během týdne. Tady je teda zataženo a zima takže první letní den nic moc. No co se dá dělat.

ojo
21. čer 2009

ahoj holky 🙂 zima jak blázen...máme tu 15 stupňů 😖

Miruška stále celá 😀 😀 já už si ani nepamatuju, že bych byla těhu 😅

Adel, tak to jsem zvědavá, jak ti dopali přijímačky 🙂

my včera byli celý den u našich a dneska vegetíme doma...na procházku to moc nevypadalo, počasí jak v dubnu 😠 tak jsme si to taky zkrátili sexíkem a můžu říct, že pohoda, nic nebolelo 😎 😀 včera jsem si trubka dala hrachovku a Tomíka ráno bolelo bříško ☹

tak zatím pa, já si jdu konečně po dlouhý době vlízt do vany 🙂

adellaide03
21. čer 2009

Zuzy to je bezva, že se cítíš OK, že už jde i sexík a vana. Bezva, si pamatuju jak si rodila a my čekaly na zprávičky a Ty už si to ani nepamatuješ to je bezva. 🙂 Taky jsem zvědavá jak dopadly přijímačky, uviídme. U nás je dnes taky jen kolem 15ti stupňu fakt kosa, ale tak co naděláme. Ani ještě nemáme letos daný bazén do kupy a to vždycky dáváme na konci května.

nensy
21. čer 2009

nazdárek tak jsme dojeli domu víkend byl super každej den jsme někde byky a jezdíli domu až večer

nensy
22. čer 2009

nazdárek dobré ránko všem dneska se mi nechtělo vstávat 😝

maicky
22. čer 2009

Ahojky holky 🙂 Jdu jen pozdravit, za chvíli jedu na kontrolu do Strakonic 🙂 Už se těšim na mrňouska, až ho uvidim 😀

Miruško: Držim pallečky ať dopadne kontrola a monitor na jedničku a těšim se na zprávičku 🙂

Adélko: Příjímačky jistě dopadli na jedničku, by byli bblý kdyby tě nevzali 😉 😀

Tak já se du nějak dát do normálu, ať se mě tam doktorka nelekne 😀 Zatim papa a kouknu až ve středu.

nensy
22. čer 2009

ahoj veru tak at ti to dopadne dobře

mirka755
22. čer 2009

krásné ráno
Adél držím palečky 🙂
Verčo děkuju 😵 , pak hned dám vědět co mi dr řekla

tyntyna
22. čer 2009

Ahoj holky,

Miruško, jak se cítíš? Už se těšíš, až budeš mít porod za sebou viď?Kdo ti bude hlídat Anetku?

Ivuško, jak se máš a co děti?

Veru, tak ať ti kontrola dobře dopadne. 🙂

Adélko, moc ti přeji aby tě na tu školu vzali.

nensy
22. čer 2009

miruš tak at jsou dobré zprávy 🙂
ahoj jani jo máme se dobře děti jsou zdravé

tyntyna
22. čer 2009

Ivu tak to je dobře, že jsou děti zdravé. Péťa dnes nějak začal kašlat a má rýmu. Snad to brzo přejde. A jak je u vás tady je zateženo a vypadá to, že bude pršet.

nensy
22. čer 2009

tady je taky zataženo ale zatím neprší

ojo
22. čer 2009

ahoj holky,

Veru držím palečky na kontrole 🙂 jeďte opatrně 😉

těhulky, kdepak máte fotky bříška??? 😕 😕

tyntyna
22. čer 2009

Ahoj Zuzanko, to víš nějak není čas fotit bříško. 🙂 Ale teď o víkendu bych si ho chtěla vyfotit. Jak se máš? A jak Tomášek v noci spinká? Kojíš ho?

Ivu tady zatím taky neprší, ale vypadá to, že pršet bude. A dnes budeš mít k obědu?

nensy
22. čer 2009

jani já jsem dneska vařila segedín
ahoj zuzko

tyntyna
22. čer 2009

Ivu jé segedín jsem, už dlouho neměla ňam. Já dnes mám nudlovou polívku a sekanou s bramborama. 🙂

nensy
22. čer 2009

jo tak tu bych si taky dala

tyntyna
22. čer 2009

Holky dnes budu končit zatím se mějte moc hezky. pá

nensy
22. čer 2009

tak se zatím měj jani já jdu vařit knedlíky

ojo
22. čer 2009

ahoj tyntyn, no už jsi 28tt, tak koukej fotit...jinak se nedočkáme a budeš rodit 😅 😀

my se máme velice dobře, Tomíka pořád kojím a v noci jen chrápe a budí se jen jednou na krmení 😀 😎 je moc hodný, skoro vůbec nepláče, jen když se cítí sám...to když je vzhůru, tak musíme bejt poblíž 😀 to je pak spokojený 🙂

segedýn bych si taky dala...jen škoda, že je tam to zelí 🙄

andrea2210
22. čer 2009

ahojky holky... jdu jen pozdravit dneska leje a leje☹
mela sem toho ted nejak moc🙂

jak se mate??

Ojo to je skvele ze Tomik tak kraaasne spinka a ze je hodnoucky... 😵
ja delala segedin🙂 🙂

a zas bezim, jdeme hrat s Honzikem pexeso dokud Adam spinka🙂 zatim se mejte 😉

nensy
22. čer 2009

tak to je zuzko moc hodnej že takhle krásně spí 🙂

adellaide03
22. čer 2009

Ahoj holky,
dnes jsem se byla juknout v práci a pokecat bylo to fajn tak jsem měla dobrou náladu. Odpoledne mi jí zkazili zprávou z netu když jsem se dozvěděla, že mě z kapacitních důvodů nevzali tak jsem smutná ☹ protože opravdu i podle kámošky mi to hodnocení přišlo trochu divné, dělat pstní zkoušky, no co se dá dělat. Zkusím se odpoval a uvidíme třeba se zadaří a když ne teď tak to za rok zkusím znovu no.
U nás je dnes celý den škaredě a mě tak nějak škrábe v krku tak nevím co z toho bude. Snad nic

mirka755
22. čer 2009

krásný večer
moc Vám všem děkuji, že na mě myslíte 🙂. Malý se nechtěl moc hýbat, tak jsem musela na přetočení srdíčka do porodnice - naštěstí vše v pořádku - jen si prostě zdřímnul. Pak se hýbal až moc, musela jsem si hlídat ty poslechy, protože je furt vykopával 😵 - šikulka. Jinak to prý na porod nevypadá, čípek je pořád uzavřený (máme se prý snažit s manželem 😉) - jestli malého nevystrnadíme). Další kontrolu mám v pondělí, to už se mnou pojede manžel - bude mít 14 dní dovču - JANI odpověď. Když to nepřijde tenhle týden, tak se o malou bude starat manžel a kdyby se to náhodou povedlo tenhle - tak jsou v pohotovosti obě babičky (že by si Aňulku vzala každá aspoň na 1 den)

andrea2210
22. čer 2009

Adelko ahojky tak to je skoda... za rok ale treba vemou... 😀 😉
a co tchyne?? nerype??🙂

ahojky nensynko 😀

Mirusko ahojky oni ti dali Monitor prcka?? me nikdy☹
tak to mas hezke zpravy🙂 treba se mu ven chtit bude 😵 Kez by uz se na nej tesim,myslim na fotecky🙂

mirka755
22. čer 2009

jj, dnes jsem začala a čeká mě příští pondělí a pak další týden, když teda budu přenášet. U Anetky jsem měla celkem 3x monitor srdíčka (je to tak na 20 minut). Oni ti ho fakt nedělali???

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru