Maminky v roce 2009 a jejich sluníčka ;o))

lenkakubickova
14. kvě 2009

tak jsme tu?Kde jste kdoooo??? 🙂

nensy
23. čer 2009

nazdárek tak jsem tady docela jsem se vyspala a bodlo to 🙂
zdrávím všechny 😀

andrea2210
23. čer 2009

Mirusko prej nemaji☹ kazdy kdyz je vidi tak kazdy rika, hele vy jste jenom po
tatkovi☹ a Adam je teda vic po nem nez po me,,, Honzik kdyz se zasklebi tak pry ma
vyrazy jako ja a je mi trochu podobny, ale je taky po priteli,,,, ja myslela ze aspon Adam bude
po me a bohuzel 😅

andrea2210
23. čer 2009

ahojky nensynko aspon ze sis odpocinula... ja mam teda naspano dneska jsme si o5
prispaly 😀

adellaide03
23. čer 2009

Teda Léňo další účes, sluší Ti to.

lenkakubickova
autor
23. čer 2009

Ahoj holky 🙂 Fakt nějak nemám na net čas ☹ Dneska jsem byla v práci od 6 do 17:30 ...a jsem hotová 😝 Tak jsem sem jen hodila fotku a jdu ležet,navíc mě začalo bolet v krku,takže piju čaj s citronem a potím se. Snad to přejde 🙂

Adélko: jojo,včera jsem to byla shodit,at mám na léto klid 😀 😀 Jsem jako chlupatej tenisák 😀 😀

adellaide03
23. čer 2009

Leni náhodou prima.

lenkakubickova
autor
23. čer 2009

adélko: díky 🙂 Jdu spát,tak se tu mějte krásně,papa 🙂

adellaide03
23. čer 2009

Dobrou Leni a zase se ukaž.

nensy
24. čer 2009

ahojky dobré ránko 🙂
leni moc ti to sluší .mě taky bolí v krku a kašlu ale u mě nic neobvyklího 😀

liviky
24. čer 2009

dobrý ranko 🙂
..tak my už sme doma všichni vzhůru.....a je tu tma,jako by začínal večer ☹

nensy
24. čer 2009

nazdárek ty už jsi dneska vzhuru jo 😀 tady je taky hnusně

nensy
24. čer 2009

včera jsme dostali od kámoše rybu tak mi ji rovnou vykuchal a stáhnul tak jí dneska udělám

lenkakubickova
autor
24. čer 2009

Dobré ráno 🙂 Tady je teda taky pěkně černo..bleeeee 😝

Liviky: dlouho jsem tu nebyla,tak koukám,že je tu nová tvář 🙂 vítám tě tu 🙂

Ivuš: díky za pochvalu, jsem se vytočila a nechala to skoro do hola 😀 😀 😀 A v práci si tu na mě chodí sahat jako na talisman 😀

nensy
24. čer 2009

ahoj leni to nevadí ale moc ti to sluší 🙂 tak asi jim to třeba přinese štestí a co genet kdy tam zase jdeš

lenkakubickova
autor
24. čer 2009

do Gennetu jdu 29. za týden na utz,jestli nemám cysty a na injekci na vyvolání MS a pro léky na stimulaci 🙂

liviky
24. čer 2009

jj nensy....už sem vzhůru.....ty děláš jak bych spala až do oběda 😀

leni dík za přivítanou 😉 ...a dvou pedešlým taky,ale omlouvám se eště se mi ty jména hned nevybavují!

..jinak já du hodit sprchu a umýt vlasy,dokud sou holky v klidu!...Viki čuččí na discovery na tetování,tak musím jít najít náký tetování pro ni,někde z jogurtu 😅

nensy
24. čer 2009

tak to je supersnad to brzo dostaneš at mužete začít 🙂
no to ne ale dneska nák dřív ne 😀 tak mě lukáš užodjel nela je vzhuru pujdu naporcovat tu rybu a odmočit

adellaide03
24. čer 2009

Ahoj holky,
Liviky to já Tě včera vítala 🙂
Leni tak 29. už je za chviličku, to půjdeš asi na nemocenskou co? Já už se tak těším až nám tady oznámíš, že si objevila //
Ivi u nás to ráno vypadalo, že bude hezky a teď se taky zatáhlo.

lenkakubickova
autor
24. čer 2009

Ivuš: snad jo,teď prostě už několikátý měsíc MS bez injekce nedostanu,takže do těch 7 dnů po injekci to mám jistý 🙂

Adélko: ahoj 🙂 To víš,už je to za chviličku 🙂 nene,na nemocenskou nepůjdu, prý se mám chovat naprosto normálně,takže budu chodit normálně do práce 🙂

adellaide03
24. čer 2009

A ani potom až si budeš píchat ty injekce? A ani potom když budeš mít miminka v bříšku nepůjdeš na rizikové když sis prošla tím, co sis prošla?

maicky
24. čer 2009

Ahojky holky 🙂 Tak sme zpět 🙂 Výlet sme si užily i přes to počasí 🙂 U doktorky na kontrole jsme dopadli dobře. Tomášek roste přesně podle tabulek a na den 🙂 Má 32 cm a 900g. Už je to kus chlapa 😀

Miruško: Jen zběžně jsem koukla, že ti kontrola i monitor dopadli dobře 🙂 Ondrášek se jistě za chvíli vyklube na svět a už budete čtyři 🙂 Aňulka se jistě už nemůže dočkat, až bude vozit kočárek viď 😀

Liviky: Taky tě tu mezi námi vítam 🙂

Leni: Tak to už do 29 uteče jako voda 🙂 Ono se to asi teď tobě ale táhne viď? Já vždycky když se na něco těšim, tak ty poslední dny mi vůbec neutíkají 🙄

Adélko: A jak se cítíš ty? Už máš výsledky, jestli tě přijali?

zdravím zbytek mamušek 😀

nensy
24. čer 2009

tak to je super leni 🙂
malá mi spí tak jdu uklízet a vytřit
veru to jo to je kus teda

mirka755
24. čer 2009

dobré ráno
Veru na kočárek se spíš těším já :o), Anetka spíš furt čeká když bude nějaké to mimi v postýlce v ložnici 😉
Leni super sestřih, takový si dávám na léto také - je to nejlepší 😉
u nás zase leje, včera pršelo celý den a dnes to vypadá stejně. K obědu máme kolínka s omáčkou. V noci mi asi 8x ztvrdlo břicho, skoro 2 hodiny jsem nemohla zabrat 😕

adellaide03
24. čer 2009

Veru na výsledky jsem se dívala na internetu a bohužel mě nepřijali a tak se mi to jevilo dobře. No zkusím se odvolat a uvidíme jak to dopadne. To je bezva, že Tomášek roste přesně podel tabulek, přesně jako můj brouček.
Miruško a jak to s Tebou vypadá ještě nic? Ani teplá vana ani sexík nezabrali?
Já dnes budu mít jahodové a borůvkové knedlíky mňam.

maicky
24. čer 2009

Leni: Tak jsem ti omrkla sestřih 🙂 A je parádní 😵

Miruš: Už se obě určitě brzo dočkáte 🙂 Poslíčky máš teda už řádný, tak to by to mohlo bejt co nevidět 😉

Adél: To mi mrzí, že tě nevzali, ale na to odvolání máš jistě ještě šanci, tak neni všechno ztraceno 😉

mirka755
24. čer 2009

Adél jak řekl včera tchán "zase si hraju na slonici" 😀 . Včera jsem vyšla schody, dala horkou vanu (holky já mít na sobě peří tak jsem jak vyškubaná husa 😀 ), potom jsme měli manželskou idylku (je fakt že v noci mi tvrdlo to břicho). Dnes dám manželovi pokoj a zkusíme to zítra (aby si nemyslel že ho chci jen kvůli vyvolání porodu 😉 ). Po obědě jedeme s Anetkou ke kamarádce, tak to bude také procházka a výšlap do kopce-tak uvidíme

nensy
24. čer 2009

ahoj miruš tak to už se brzo prcek narodí 🙂

lenkakubickova
autor
24. čer 2009

Holky pět nestíhám práci,tak nemůžu moc odpovídat... ☹

Adélko: uvidím co bude,ale prý není důvod k předešlým potížím jít rovnou marodit...zatím to neresim,ale az to prijde,tak uvidim 🙂

Miruš: díky za pochvalu, noooo,ale akorát to léto s eněkde zapomnělo ☹ 😠

mizím,večer zaskočím! 🙂 papaaaa

mirka755
24. čer 2009

jj léto asi letos moc nebude ☹, slyšela jsem že má být krásně až tak v polovině července (a to ještě nevědí přesně) 🙄

andrea2210
24. čer 2009

ahojky holky🙂

Lenicko pekne vlaaasky 😉 🙂 uz jdes do Genetu jo? ty jo to to uteklo,,,🙂 🙂

ahojky Mirusko uz tak moc tvrdne?? super, uz se to blizi,, a co schody??🙂

tady taky prsi☹ a musim pro jidlo Adamovi odpol... 🙂

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru